Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 360°
Añadido 14 jul. 2024

360°

@NOVUNU_360
Número de suscriptores: 169
Fotos: 6,600
Videos: 2,290
Enlaces: 8,180
Descripción:
Новини про політику, економіку, світові тренди, цікава аналітика і звичайно багато гумору, який не покажуть по ТБ🙂 Просто про складне і цікаво про звичайне 👍 ✅ Замовити рекламу тут 👉 @kilinichvadym Запрошувальне посилання: https://t.me/NOVUNU_360

👥 Número de suscriptores

169
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -3

👁️ Vistas promedio por mensaje

35
Promedio/Día:: 35
Promedio/Tiempo:: 33
ERR: 20.71%

📊 Mensajes por Día

2.3
Último día: 0
Promedio semanal: 2.7
Promedio por día: 2.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 36 26-03-09 13:20
💁‍♂️Але Золкін у нас не просто ухилянт з документами ГУР) Він ще і ухилянт по податкам) 💲Точніше їх відсутності у Золкіна)📱Його YouTube це прибутковий бізнес. Навіть дуже консервативний підрахунок з його двох каналів (україномовний та англо) показує, що тільки у 2025-му році він заробив на монетизації десь 100-150 тис $. А ще є спонсорство, рекламні пости, та і Міндіча з ОП він, напевно, не безкоштовно відбілює) Що з початку 2023-го дає йому можливість купити три авто 🚙, включно з BMW X5 2025-го року)))Але знаєте чого немає у Золкіна? Це податків. Він їх з 2010-го по 2025-ий майже не сплачує і не декларує) Взагалі майже нулі) 🕵️‍♂️ Що звичайно має нас обурювати, але це і чиста 212-та стаття ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Та і, враховуючи купівлю автівок та ймовірну співпрацю з Міндічем, ще і 209-та. Легалізація грошей отриманих злочинним шляхом)🤫Дві чи одну статтю по ньому відкривати, там вже правоохоронні органи вирішають. Ми в заяві про злочин з усіма даними дали обидві))))Ось такі у нас пропагандисти: вбивали людей дошками, ховаються від мобілізації під документами ГУР, та ухиляються від сплати податків) https://youtu.be/oesBDiKIJrY?si=n2UO_rFhdTY2nBrz
👁 39 26-03-08 12:14
🇮🇷 Війна в Ірані наближається до завершення💬 Трохи менше, ніж тиждень тому на YouTube ми з Вами розглядали потенційні сценарії розвитку подій на Близькому Сході, де серед варіантів був саме сценарій «Оголошення формальної перемоги» (до якого і я схиляюсь).Зараз цей сценарій, схоже, є базовим, про що свідчать наступні індикатори:▶️ 1. Поведінка Трампа. Американський президент активно працює над створенням образу, що Іран вже переможений і що він не потребує допомоги ззовні (від Британії). Перш ніж завершити, він має через інформаційні інструменти мінімізувати репутаційні втрати.До речі, щодо заяви Трампа про два британські авіаносці, які «він більше не потребує від Лондона». Окрім фантазії Трампа, що їх хтось йому реально збирався надати — аж цілих два з двох, що має Лондон. Для маленького факту: обидва британські авіаносці виведені з експлотації та проходять обслуговування, а «Королева Єлизавета» взагалі знаходиться в Шотландії на ремонті до кінця весни у сухому доку, тому ніяк не міг бути «обіцяним». Хто в голові Трампа йому обіцяв — питання...▶️ 2. Поведінка Ірану. Заява про утримання від атак та вибачення Пезешкіана за атаки на сусідів, хоч і були спростовані Корпусом вартових ісламської республіки, а атаки продовжились, але, схоже, ця заява є індикатором спланованого процесу деескалації. Ймовірно, саме президент буде поміркованим стовпом у перемовинах зі США через Катар для встановлення стану «ні миру, ні війни». Цим і обумовлені дії іранця, бо в основному риторика буде залишатись войовничою через ідеологічні чинники, але процес деескалації треба з чогось і когось починати. Дії Пезешкіана відкрили якраз для Трампа шлях «оголошення формальної перемоги», бо заяви американського президента про перемогу відсилаються до заяв іранського президента.▶️ 3.  Поведінка Ізраїлю. У цей же момент Ізраїль зараз розпочав завдавати ударів по нафтовій галузі Ірану, яка, в принципі, була умовно недоторканою, бо ця галузь розглядалась американцями як предмет інтересу, а її цілісність впливає на спекуляції щодо ціни на нафту. Останні удари Ізраїлю свідчать, що, поки ще є час, вони, попри всі потенційні застереження США, хочуть завдати якнайбільшої шкоди Тегерану, усвідомлюючи, що США публічно не можуть засудити подібні атаки на «ворога американців». А вікно для Ізраїлю закривається процесом «оголошення перемоги».🔗 І така поведінка вкладається в дані статті NYT, що саме ізраїльський удар знищив представників чинного режиму Ірану, з ким планували домовлятись американці, що призвело до руйнування «політичного плану» виходу з війни далі. Але так реалізовувався ізраїльський інтерес — втягнути США саме в довготривалу кампанію та отримати як союзника, так і можливість довготривалого бомбардування Ірану.Такий стан дозволяє нам побудувати припущення, що до кінця місяця активна військова кампанія в Ірані завершиться, на що вказує процес. 🔄Це, зрештою, стабілізує ціни на нафту, але вони будуть все одно вищими (як мінімум певний час) за той поріг цін, що був «до», через зруйновану нафтову галузь Ірану, атаки на яку, як мінімум з боку Ізраїлю,  ще продовжаться.🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram🛑Twitter🛑Мерч 🛑 Підтримати
👁 27 26-03-07 17:10
Про Орбана і його дії Просто процитую Віктора Ягуна і піду далі відпочивати :) Бачу, що частина людей знову повелася на примітивну інформаційну спецоперацію, яку синхронно розкручують два союзники — Росія та Угорщина.Тому скажу прямо: якщо ви готові ковтати будь-який інформаційний вкид без мінімальної перевірки фактів — нам просто не по дорозі.Тепер коротко і по суті.Ощадбанк — державний банк України, який має офіційну ліцензію на міждержавне транспортування готівки. Саме тому австрійський Райфайзенбанк звернувся до нього з проханням забезпечити переміщення готівкових коштів з Австрії до України.Це стандартна банківська практика. Подібні операції проводяться в рамках міжнародних фінансових процедур, де кожен етап — від походження коштів до маршруту їх транспортування — контролюється і фіксується. Усі країни, через які проходить переміщення готівки, мають доступ до цієї інформації.Саме тому через такі канали ніхто не перевозить "корупційні гроші"!!. Це просто технічно неможливо: походження коштів, банки-учасники, страхування, охорона і логістика — усе перебуває під контролем міжнародних фінансових регуляторів.Тепер щодо людини, яку намагаються втягнути в цей інформаційний бруд.Генерал-майор Геннадій Кузнецов — учасник революції Гідності, герой АТО, інвалід війни. Він був важко поранений у першому бою з диверсійно-терористичною групою Гіркіна-Стрєлкова під Слов’янськом 13 квітня 2014 року. У минулому — командир підрозділу "Альфа" та керівник Антитерористичного центру при СБУ.Сьогодні він перебуває в запасі і давно на пенсії.І я переконаний, що людина з таким досвідом служби, бойовою біографією і авторитетом має повне право після завершення кар’єри працювати на цивільній посаді — зокрема керувати інкасаційною службою державного банку.Уся інша історія — це політична істерика нинішньої влади Угорщини, яка вже не знає, як пояснювати власним громадянам і партнерам у ЄС втрату тих корупційних потоків російських нафтових грошей, що годували їхню систему останні п’ятнадцять років.Саме тому запускаються інформаційні вкиди, які мають створити скандал там, де його не існує.Тож повторю ще раз.Якщо хтось не здатен елементарно відрізняти інформаційну операцію від реальних фактів — прошу просто відписатися.Нам не по дорозі.Маю честь!генерал-майор Віктор Ягун Вичерпно.Ну і так. Тих, хто доєднався до операції росіян і їх братюні Орбана - вітаю. Оце ви кончені, господи.
👁 31 26-03-05 13:40
Проте саме тоді вистрілила фішка під назвою хумс – податок, який віруючі платять не державі, а духовенству. Це зробило мулл незалежними акторами: у них були гроші, авторитет і любов народу, шах не міг їх купити.Коли у 1906 році іранці зробили першу демократичну революцію в Азії, ії рушійною силою було акурат духовенство. Британія та Росія її задушили. А коли у 1953-му іранці знову обрали прем'єра, який хотів націоналізувати нафту, ЦРУ і МІ6 зробили операцію “Аякс”, скинули його і повернули шаха на трон. Так, шах згодом зробив вестернізацію, міні-спідниці і все таке, але іранці запам'ятали головне: американці – це ті, хто знищив нашу демократію заради нафти.Цей гнів накопичувався, поки не вибухнув Ісламською революцією 1979 року. Духовенство, яке мало гроші з хумсу, об'єдналося з народом проти корумпованого шаха. Шах втік, повернувся Хомейні, і замість монархії з'явилася Теократична Республіка, де править Рахбар (Верховний лідер) до повернення Схованого Імама.Іран став таким, яким він є, бо вони пам'ятають Кіра (ми круті), дуалізм (світло проти темряви), шиїзм (світ несправедливий, чекаємо на Махді) і приниження від Британії та США (вони грабували нашу країну та встановлювали своїх маріонеток). Якби це не був такий жорстокий і кривавий режим, я б навіть сказав, що їх можна зрозуміти. Але щось сумніваюся, що розгром з боку “режиму Епштейна” в принципі може зробити Іран кращим. Що для мене залишається повною загадкою – це їхній безглуздий союз з Росією, яка історично була для Ірану кривдником і завойовником.Дмитро Галко⚡️ Підписатися ⚡️
👁 28 26-03-04 09:02
Поки США розмірковують, що далі робити із Іраном, можна підвести певні підсумки стосовно того, як загострення на Середньому Сході може повпливати на російсько-українську війну*. Зараз нас охоплюють почуття справедливої відплати союзнику нашого ворога. Але мінусів у можливих наслідках цих подій вимальовується поки більше, ніж плюсів. (Не претендую на статус експертного експерта, просто окреслюю напрямки наших інтересів в цій історії)Почнемо із неприємного.🌎 Міжнародне право продовжує тонути у війнах. Сьогодні одна з фавориток Трампа у Європі Джорджа Мелоні провела логічну паралель між нападом росії на Україну і нинішніми військовими діями на Середньому Сході. Вона абсолютно має рацію, щоправда починати можна було вже з Грузії 2008-го. Агресія росії на початку 21-го століття запустила ланцюжок інших війн. Сила права продовжує кришитися під правом сили. Кожна нова війна заохочує нових і нових нападників, адже попередніх - не карають. До слова, пані Мелоні, дипломатично не уточнила усі ланки ланцюжка порушення міжнародного права. Там знайшлося б місце і для її впливового заокеанського друга. 🚀Відволікання уваги і ресурсів США від України. (Щодо ресурсів - особливо критичне ППО). Чим більше Захід в’язне у війні на Середньому Сході, тим менше він звертає увагу на нас. Це стосується, як США так і ЄС. Це не означає, що вже завтра всі на нас заб’ють, особливо Європа, яка вже фактично повністю взяла нас на утримання. Але ми можемо відчути певну конкуренцію за ресурси і увагу, як це частково було із Ізраїлем у 2023-2024 роках. 🛢️Нафта. Нафта здорожчала. Сильно здорожчала. І це добре для Москви. Ціна бареля марки Brent виросла до понад 83 доларів. Російська нафта Urals виросла з 56 доларів за барель до 62 доларів. Російська нафта вартує дешевше, також вона “прибита” різними санкціями і обмеженнями. Якщо небезпечна ситуація в Ормузькій протоці буде зберігатися, Москва може отримати більше прибутків для ведення своєї війни. Поки це не будуть надприбутки, але кожен день блокування збільшує шанси на повернення в Кремль частки грошових потоків, які йому зараз так необхідні. Тепер більш приємні фактори👹 росія може втратити одного із своїх головних союзників. Режим аятол був чималою підпоркою для російської оборонки, а також частиною осі зла сучасності. Але чи зміг Трамп перемогти диктаторський режим? 49 вищих посадовців і ватажків Ірану вбито, але досі жодного натяку на зміну влади немає. І чим довше тягнеться час, тим більш туманними стають шанси на зміну режиму. Трамп нині планує “домовитись” із іранцями і зробити їх “слухняними”. Виглядають ці плани також все більш і більш розмитими. Тож, спостерігаємо. 🏳️Бойові дії на Близькому Сході уже викликали істерику на росії. Якщо це підпсує медовий місяць між Вашингтоном і Москвою є вірогідність, що нас будуть менше схиляти до капітуляційного миру з росією. На цьому приємне завершується. Авжеж на розвиток ситуації ще впливатимуть події, про які ми навіть не здогадуємось. Як позитивні, так і негативні. *Текст є матеріалом для роздумів. Не претендую на статус експертного експерта, просто окреслюю напрямки наших інтересів в цій історії.
👁 30 26-03-03 19:25
Хороша доповідь від Кільського інституту, яка фіксує не лише те, що Європі загалом в 2025 році вдалося компенсувати припинення допомоги Україні від США.Доповідь показує ключове - неформальна коаліція найбільш активної підтримки опору України через озброєння і військову техніку різним способом включає буквально декілька країн Європи. Це Норвегія, Швеція, Данія, ФРН, Нідерланди і до певної міри Велика Британія - саме вони найбільше фінансують як власні пакети допомоги, так і закупівлі ОВТ в ОПК України так і закупівлі зброї США в інтересах Сил оборони України в рамках PURL. При цьому частка допомоги Україні від ВВП найбільше зросла в ФРН, Великої Британії, Норвегії і Швеції - частка Данії стабільно висока. Скандинавські країни представляючи 8% від ВВП Європи надаюють Україні 33% від загальної допомоги. Частка допомоги Україні від загального ВВП в Фінляндії, країн Балтії і Польщі в 2025 році порівняняно із 2022 роком зменшилися. Можна списати на те, що ці прифронтові країни, які багато передавали із запасів в 2022 році тепер самі активно переозброюються, найбільше відчуваючи загрозу.
👁 27 26-03-02 09:40
Через те, що ми ведемо війну з однією з найчисленніших армій світу, саме бойові дії на території України не те, щоб не мали чогось подібного за останні роки, а взагалі - навряд чи щось зможе це перевершити в найближчі десятиліття, хіба WW3(якщо це взагалі не їі початок))Масштабність та кількість залучених сторін, технологій та засобів настільки велика, що з 2022-го року характер будь-якого іншого військового конфлікту просто нагадував дитячий садочок; жодна війна після 2022-го не внесла і не створила нічого концептуально нового, адже саме у нас задається тренд сучасної війни.Те, що відбувається зараз на Близькому Сході - просто зайве підтвердження, адже при співставленні цієї «нової війни» з нашою, приходимо до висновку, що на кожен засіб дії ми маємо досконаліший і більш адаптований засіб протидії і навпаки - маємо набагато ефективніші засоби ураження в своєму арсеналі)І після цього всього в мене досі лише одне питання: «Ті, хто свідомо не користується можливістю переймати досвід нашої війни в повному обсязі, вони дурні чи прикидаються?»Офіцер ✙ | Підписатись
👁 31 26-03-01 15:33
Ну що, з зимовими планами зламати українців виносом енергетики, росіяни, традиційно (як і всі стратегічні плани за 4 роки) лососнули тунця. Це стосується і енергетики і внутрішнього морально психологічного стану українців. Крім питання мобілізації та ТЦК, де у ворога є успіхи і де наша влада просрала всі полімери ввалюючи купу грошей в непрацюючий телемарафон та медийників за принципом лояльністі, а не професійності. А ще ми стали глибше і болючіше виносити цілі. Економіка Росії балансує між погано та дуже погано. Та це ще далеко не кінець. Хоча перевага частково вже на нашому боці. Обережний оптимізм Але. Треба розуміти, що енергетика взимку це частина проблеми пов'язана з теплом та опаленням. А є ще спека. І до неї ворог теж буде готувати удари. Бо холод, можна вирішити двома ковдрами. І продукти вивісити на балкон чи підвіконня. А от в спеку будуть інші проблеми. В тому числі з водою та санітарією. І ворог спробує цим скористатись. Треба готуватись (хоча б морально) до того що не буде кондиціонерів. Не буде холодильників. І будуть перебої з водою. Ворог буде над цим плідно працювати, використовуючи міжсезоння для накопичування. Поради давати дурна справа.Хоча одну дозволю собі. Вкрай необхідні будуть пластикові ємності для води. 100-120 літрів. Чим більше тим краще. З водою. Хай стоять. Росіяни не змогли залишити нас без тепла, тепер будуть намагатись залишити без води. І створити проблеми з каналізацією. З усіма витікаючими наслідками в спеку.І просто трошки досвіду. На початку літа 14 роки, нас на Донбасі під Покровськом якось зустрічали снайпери 93 бригади. Мене вразило що вони стояли на своєму уазі на сонці, хоча поруч була тінь. Але вони просто не помічали спеки. Звикли. Тоді мене це трошки шокувало. Але вже через пару місяців і польових умов, і без кондиціонерів, ми й самі звикли до спеки і не дуже зважали на неї. Спека страшніша очікуванням та нерозумінням можливостей організму до адаптації.А от їжу прийдеться готувати на один раз. Цього може і не буде. Але краще морально підготуватись.
👁 42 26-02-27 12:59
Цього тижня відвідував зустріч із міністром оборони, присвяченої першому місяцю роботи Михайла Федорова. Додам особистих вражень та висновків. ⚪️ППО та трансформація Повітряних СилФедоров серйозно взявся за протиповітряний захист. І вже помітні об’єктивні результати. Вчорашній обстріл 26 лютого - жодних влучань та жодних руйнувань у столиці. Обстріл 22 лютого - вся збита балістика. Команда міністра справді проводить нині після кожного обстрілу After Action Review. Тобто деталізований «розбір польотів». Для того, щоб розуміти, де слабкі зони, чому в якомусь із випадків не було збито ракету/«шахед» і що зробити для того, щоб це не повторилося. Таким чином і вдалося досягнути суттєвого покращення ситуації. ⚡️Окремим кейсом є створення паралельно нової структури «малої ППО». Цим займається Павло Єлізаров. «Другий напрям трансформації ППО — призначення Павла Єлізарова заступником командувача Повітряних сил. У чому полягає наша концепція? Ми пішли асиметрично й призначили в Повітряні сили людину не з цієї системи. Вже сформували систему командування «малої» ППО, як повинно бути. Зробили концепцію системного захисту країни від шахедів та роботи «малої» ППО, почали її впроваджувати», - заявив Федоров. Наразі уже призначено перших двох керівників такої вертикалі в областях. Насамперед, це сильні військові менеджери, а не військові з числа тих, хто дотичний до Повітряних Сил. Міністр намагається іти трішки асиметричним шляхом. Чи спрацює це - дізнаємося за кілька місяців. ⚪️ЦифровізаціяБрехня в даних про поле бою та військо існує, наприклад, тому, що в нас дуже часто найбільш обʼєктивний показник - цифри - «не б’ються». Різні відомства, управління та структури можуть подавати дані про одне й те саме явище чи подію і в підсумку ці дані не збігатимуться. Це стосується всього - від місячної мобілізації до кількості дронів на руках у конкретного підрозділу, від кількості СЗЧ до штатки підрозділу. Звідси - «мертві душі» у війську, ліві виписування премій, бардак зі звітністю і тд. Федоров хоче дані по війську максимально цифровізувати. За перший місяць роботи Міноборони почали, наприклад, здійснювати та прогнозувати закупівлі на основі даних. «Визначили ефективність усіх БпЛА за останні місяці й сформували потребу на перший квартал: що потрібно закуповувати, з огляду на дані з ефективності. Це була перша важлива й принципова річ — ми почали закуповувати на основі даних, щоб не було субʼєктивного впливу та корупційних ризиків. Ми хочемо закуповувати те, що реально літає і дає ефективність. Далі хочемо формувати реальну потребу на основі якісних даних та прибрати зоопарк неефективних рішень», - одна з цитат Федоров на зустрічі. Також він хоче створювати вертикаль «цифрових офіцерів» у війську, які будуть впроваджувати цифрові рішення - у кожній бригаді та корпусі. ⚪️Економічна війнаТут хочеться сказати: нарешті! Команда Міноборони, як стверджує міністр, береться за домен та розробку системного завдання шкоди російській економіці. Насамперед, блокування російського «тіньового флоту». @pekhno_news
👁 28 26-02-22 10:00
​​📍Я от нещодавно замислився, про нашу антикрихтість.Бо в останні часи інформаційно важкувати все це вивозити. І ці всі напади на військових, так, їх в процентному відношенні дуже, дуже мало, але резонанс доволі сильний. Як мінімум в соцмережах. І погода, погода дійсно зіграла проти нас цією зимою. І чотири роки ударів по енергетиці зробили свою справу. І російський наступ. І Піс Діл. І багато чого іншого.А потім я такий: - Хм, а по відношенню до чого в нас такий стан. Бо оцінювати протидію, треба по інтенсивності дії. Бо війна йде вже 12 років. 12СукаРоківСпочатку ці смерті на Майдані і проросійські посіпаки. Потім Крим. Потім АТО. І так, я розумію що це різні конфлікти по інтенсивності, але пораненим та загиблим в том же Іловайському оточені, чи Секторі Д, похер на порівняння. Каліцтво є каліцтво, смерть є смерть. Вторгнення підрозділів РФ, коли зрозуміли що тупо на сепарах не витягнуть. І роки війни на виснаження. Спроби підсилити російські політичні сили через Медведчука та інших, тиск на фронті, Дебальцево, кароч все те, щоб народ здався, і склав лапки. Як це зробила наприклад Грузія. Яка не чине супротив постійному руху російських військ, які переміщують кордон вже багато років вперед. Без супротиву. Грузини бачуть, але терплять. Всі їх Майдани розганяються. Розвиток країни- відсутній. Перспектив - нуль.Україна повинна була втомитися від АТО і поставити проросійські сили у влади, які обіцяли вирішити цей конфлікт (заради цього цей конфлікт і почала РФ). Але лососнули тунця. Зрозуміли що Україна адаптувалась, і вона таким чином просто переживе Путіна. Напали всім що є. А також багато чим що було у Ірана та Північній Кореї. Погрожували ядерним ударом.А Україна не падає. Живе, там де тонко і крихко - підтримували волонтери. І це спрацювало.А шо РФ?Просрали техніку з баз зберігання, яку Радянський Союз накопичував десятиліттями. Увалили енергобізнес. Витратили всі ті запаси, які накопичували з часів, коли барель нафти коштував 140 баксів, в РФ не знала що робити з цим "золотим дощем" від продажу енергоресурсів. Тепер бази зберігання пусті, заводи ВПК в кроці від банкрутства, а про торговлю енергоресурсами з телевізорів розповідають про інший "золотий дощ", як класно їх продавати Китаю нижче собівартості. В 2024 році Україна мала проблеми на фронті, сильніші ніж в 2025 році. Але адаптувалась. Наростила дронові екіпажі. Побудувала кіл-зону. Почала майже кожен тиждень виносити обʼєкти на території РФ. Зменшила свої втрати на фронті. І дивимося як РФ кидає в топку війни вже залишки своєї могутності. Так, вони ще потужні, але це залишки. І ми не згодні в цих умовах віддавати наші землі просто так без бою. Бо ми досі здатні битися.Це було 12 років при яких ми пережили все. Пропоганду, політичний тиск, ПісДіл, гібридну війну, повноцінну війну, і не дивлячись на все- стоїмо далі. Як в нас досі кукуха не улетіла- а хз. Небагато країн могли б таке пережити.Подивіться назад. Усвідомте шлях, який ми пройшли, і в яких умовах. Ми ще тут. Ми стоїмо. І нема на горизонті сили, яка б нас порушила, не дивлячись на всю складність сьогодення. Це важливо пам'ятати. Важливо на цьому тримати фокус. Особливо в ці непрості часи.Серж Марко⚡️ Підписатися ⚡️