ДВІ НОВИНИ, ГАРНА ТА ПОГАНА. Перша новина сумна. Я підписав новий п'ятирічний контракт і продовжу роботу на "клятих янкі", попри те, що я сама стара дупа серед особового складу трьох організацій. Чому мені запропонували новий - я поняття не маю, тим більше що одночасно йде скорочення персоналу рівно вдвічи, а мені ще майже рік на пенсії працювати доведеться. Дивно те, що я не писав заяву на продовження та розумів що після останніх дописів мене майже напевно скоротять. Але не сталося - доведеться вам мене терпіти доти, доки не остогидну до ступіні, коли всі вирішать таки відписатися від цього чортового каналу. Тепер новина від московитів. Говоряча дупа путіна пєсков офіційно НЕ відкинув можливість розгортання контингентів Франції та Великобританії в Україні. Також сьогодні оприлюднено "мнєніє" про можливість розгортання в Україні аналогічних контингентів Бразилії та Китаю. "Вниманіє, вапріс"! Мене сьогодні підняли на сміх за попередній допис. Досі смішно? Чи все ж таки старий дурень Бандерівець не надає фейкову та пусту інформацію? Якщо чесно, то трохи бісить коли люди, не знаючі підковдрові світові ігри, починають тебе хейтити з рефреном - "Цього не може бути тому, що цього не може бути ніколи". Чекайте на новини. Якщо путін не буде затягувати час, то до початку травня формальності по миротворцях скоріш за все узгодять. Якщо ні, узгодять майже напевно до вересня. Заскріньте та на лоба. Задовбали.
Україна не потрібна США? Не питання - Україна вкрай потрібна Європі як форпост проти путінської росії. Трамп "побіситься" ще з півроку до пори, коли всім стане розуміло - Дональд вчергове, пробачте, "обісрався" на переговорах про поділ світу. Я вам "зуб даю" - вже восени цього року Трамп почне пошук винних у тому, що "крокодил не ловиться, не росте кокос", розгонить частину своєї адміністрації і знову почне довгі та тягомотні переговори з Європою про союз проти Китаю та росії. Все було - все буде. Нам своє робити. На цей рік зброєю та грошима Україна забезпечена. Я з великим оптимізмом дивлюся на перспективи року до буде - Європа перейде на 75ти - 80ти відсоткове забезпечення України як бюджетною підтримкою, так і підтримкою військовою, а Трамп вже у серпні почне постачати нам зброю "за гроші" від "Угоди про надра". Максимум що Україна зможе отримати від переговорів Трампа з путіним - "Угоду про припинення вогню". Нічого більше. Коли? Місяць тому казали про 100 днів від Трампа. Зараз 100 перетворилися на 180 від Келлога. Нагадаю себе - я як папуга на жердині казав та кажу, що "гаряча" війна закінчиться наприкінці серпня - на початку вересня. Саме тоді у путіна проблеми у економіці та війську стануть критичними, саме тоді у голові Трампа вщухне "тайфун бажань" і йому доведеться примиритися з неприглядною реальністю - не можна "нагнути" світ навіть такий потужній країні як США, а "батьків Сі та пу" потрібно бити гуртом разом з Європою та Україною. Запасайтеся поп-корном, не беріть дурного в голову і просто з іронією та спокоєм спостерігайте за маневрами Трампа в очікуванні того результату, який я описав вище. Все було, все буде. Як була і буде Україна. У вівторок великий випуск відповідей на ваші питання на Трубі. Питань дуже багато, випуск буде довгим. Тримайтеся - дістати спробую всіх.)) А завтра поговоримо про наші вибори та про "американський імунітет" для Порошенка та Зеленського. Думаю що цікаво буде всім.
Я ЇДУ ДОДОМУ. Нарешті додому, ще година на базі, потім обійми та додому. А потім обійми вже вдома. Злива питань по Трампу, завтра віддам борг у вигляді докладних пояснень, але сьогодні раджу вчергове прочитати моє "МИНУЛЕ І ТРАМПОДУМИ". Може зрозумієте, що все було, все буде. Як Трамп у 2016 - 2018 всі сили кидав на руйнацію Європи, так і кидає. І результат буде той же. Як Трамп тричі намагався повернути путіна у "Велику сімку", так і буде це робити під час своєї нової каденції. Як Трамп заявляв що "Проводив чудові та повні поваги переговори з видатним лідером Північної Кореї", а потім такі ж "чудові" з путіним, так він як заїзжена грамофонна платівка буде все повторювати, а ті будуть його принижувати та витирати власні пісюни о його кумедний чубчик. І його спадкоємцям доведеться розгрібати наслідки "зовнішньої політики від ідіотів". Чесно - мені абсолютно байдуже на всі заяви Трампа та його фріків разом, ну хіба на Рубіо не пофіг. От взагалі. Запам'ятайте базові речі.1. Потік зброї з США не зупиняєттся.2. Мирного плану від Трампа немає досі.3. Ніхто під Трампа не прогнеться, хіба що нас примусять підписати перемир'я. Але й тут я не очікую нічого екстраординарного. Усі подробиці - завтра вдень, треба виспатися, тільки вранці додому догребу. Але усім моїм дорогим "кукухоїдам" раджу взагалі не звертати жодної уваги на заяви Трампа та його недалекого оточення - це все "білий шум". Я ж буду інформувати виключно про факти, а не про гасла та заяви. Та й взагалі, краще почитайте заяву форматі "Веймар+", наше майбутнє у найближчі чотири роки як мінімум буде залежати від Європи.Гарного вечора та до скорої зустрічі завтра.
І те, що Трамп все ж наказав йому долучитися до саміту формату лише підтверджує факт - Президент США буде вимушений рахуватися з позицією європейських важковаговиків чия можлива підтримка США у протистоянні з Китаєм може бути вирішальною. З приводу можливої зустрічі Зеленського та Трампа. Можливість її проведення, на думку Трампа, залежить від "доброї волі Президента України який повинен пристати на пропозицію Президента США щодо неможливості вступу України до НАТО". Але ні за що не можна поручитися - Трамп постійно приймає спонтанні рішення у останній момент. Будемо бачити. Одне погано - наш Президент фактично отримає ультиматум від Трампа, а не розмову у пошуку компромісу. Як він витримає тиск за допомоги європейців - побачимо. Ну і разом дав відповідь на питання по "Бурчалці" - "Що означає - "Буде перемир'я за рахунок України"? Це означає те, що я написав вище. Ніхто у США по великому рахунку, не буде рахуватися з побажаннями представників Української влади, і ми отримаємо не "Перемир'я" на умовах України", а тиск з вимогою "здати ДЕ-ФАКТО (НЕ ДЕ-ЮРЕ)" територію в обмін на "Гарантії Безпеки". Єдина надія вплинути на позицію Трампа на нашу користь - працювати разом з Європою та консолідовано давати відсіч планам Президента США розділити сфери впливу у Європі з путіним. Відповіді на питання, маю надію, будуть у вівторок. Дуже їх багато. Аби здоров'я вистачило.
ПЕРЕМИР'Я. "ШИРОКА" РЕПЛІКА. Два дні у інфопросторі з'являються підтвердження того, що я єдиний висвітлюю у своїх інформаційних дописах НЮАНСИ про переговори між Україною, США та росією. Підтверджується все, від варантів умов перемир'я, до торгів навколо обміну територіями. . Але питань не стає менше. У зв'язку з цим вимушений відіслати людей до допису у якому я описав чотири варіанти умов укладення "Угоди про перемир'я". Станом на зараз Україна у особі Президента розглядає як найбільш привабливий другий варіант. путін пропонує перший, але у цьому випадку Україна залишиться без боєздатної під час повномасштабної війни армією. Читайте, аналізуйте. Я писав, що Трамп готовий надавати нам зброю та гроші в обмін на концесії в Україні, казав ще до виборів, повторював після тричі. Станом на зараз в Україну разом з командою Келлога прибудуть заступники номінантів на посади Міністра Торгівлі та Міністра фінансів США. Приїдуть з готовими у загальних рисах пропозиціями по питанню концесій. Будуть переговори з нашим Кабміном та особисто з Президентом. путін станом на зараз ставить на переговорах лише одну жорстку умову до України та США - "вічне" блокування вступу України до НАТО. Він готовий звільнити ЗАЕС та Енергодар при укладенні "Угоди про перемир'я". Інше - дискусії тривають. Питання виборів - питання фіксації "Угоди про перемир'я" - готувати її буде Зеленський та Ко чию легітимність визнає весь світ. Трамп наполіг на визнанні росією Зеленського як легітимного та повноважного представника України на переговорах. Вибори, на думку американців, в першу чергу спосіб не дати путіну зіскочити з теми можливого невизнання "Угоди". Вибори будуть проведені лише після досягнення режиму припинення вогню яке буде тривати як мінімум до початку роботи новообраних Президента та депутатів ВРУ. , Україні не дадуть змоги створити ядерну зброю. Крапка. Не буде ані НАТО, ані ЯЗ. Єдина Держава яка підтримує відновлення Україною "Ядерного статусу" - Великобританія, проте вона буде підтримувати спільну вимогу союзників на чолі з США - "Україна не може повернути собі ЯЗ". Враховуючи те, що ми без західної підтримки просто припинимо своє існування, стає зрозумілим, що будь які наші "хотєлкі" на цю тему залишаться лише "хотєлками" - заради недопущення поновлення нами "Ядерного статусу" Трамп згоден навіть дозволити путіну знову бомбити наші "Ядерні об'єкти". Не нагнітаю - кажу як є. На превеликий жаль. Новин багато, часу - нуль. Вчергове стверджуюсь у думці - навіть наднадійну американську техніку реально урекати нашим неналежним з нею поводженням - навчання по скороченій програмі операторів цієї техніки це п...ць, перепрошую за матюк... Вночі напишу відповіді на ваші 27 вже питань. Завтра вдень адміни їх озвучать, дадуть на канал. Закінчу перманентні вечірнє-нічні ремонтні роботи, орієнтовно післязавтра - матеріалу на каналі буде більше. Новин дійсно багато.
І так у всьому. Так, реальність неприглядна та гірка. Прийняти її не просто важко - часто майже неможливо, особливо нашим хлопцям та дівчатам котрі боронять нашу землю, тим, хто останнє віддає на оборону, тим, хто втратив близьких на нашій Визвольній війні і залишився на окупованих землях. Я готовий горлати з Лаврської колокольні - НІХТО НАС НЕ ЗІЛЛЄ ТА НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ!!! Ми не втратимо жодного обласного центру після початку "Великої війни". Ми збережемо Країну, збережемо Армію, отримаємо гроші на відбудову.та реальні Гарантії не допущення повторення війни з бидлом - цього замало? Все буде в наших руках. Заспокойтеся. А наостанок скажу таке. Я дуже добре знаю методи роботи КДБшної шобли, бо свого часу теж мав стосунки з КДБ СРСР - готувався до вступу до ВШ та дуже добре готувався. Адмін буде нещадно банити усіх, хто херачить по клаві видаючи на гора фсбшні кальки типу "Влада - підараси, воювати нема кому, зброю патрнери не дають бо вони підараси, ТЦКашники - гестапо, хай депутати зі своїми дітьми на фронт йдуть, я потім, війна програна - хуйло переміг"! Я дуже добре знаю - звідки у цієї маячні ноги ростуть - сам ще не таке згенерувати можу по дбшних методичках. Проблем у нас до хріна та більше, але одне є фактом - Україна вистояла та обов'язково отримає і незалежність від бидлостану, і захист від нього, і можливість повноцінного входження до клубу цивілізованих країн. І нам своє робити, а не нити у тузі про те, що хтось за нас нашу роботу не захотів виконувати. look аt yourself, панове і не плюйте у дзеркало якщо там побачите те, що вам не подобається, а намагайтеся виправити потворну у ньому реальність. Нам своє робити - Україна починається саме з тебе. Післязавтра вранці знову відповіді на питання - деякі провтикав, багато нових. Ну а завтра цікаві новини. Особливо про переговори Трампа та Стармера у частині яка стосується України. До зустрічі. Гарного вечора.
ПЛАН КЕЛЛОГА ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ.Ненавиджу ситуацію коли українці так охоче ведуться на вкиди свинособак. Бісить! Алкаш з-під сіськи путіна розповсюдив кремлівську дезінформацію, а там на 80 відсотків саме дезінформація, але наші люди вже її переклали на українську та тягають як реальну. Давайте я вам розкажу про план Келога який існує в реальності виключно у вигляді тез і має ДЕСЯТЬ пунктів та один підпункт і який знаходиться у початковій стадії обговорення. 1. Україна відмовляється на Конституційному рівні від вступу до НАТО. Як варіант - НАТО відкликає резолюцію від 2008го року і єридично зобов'язується не приймати Україну до Альянсу.2. Україна отримає Гарантії Безпеки у вигляді розміщення європейських миротворців на Лінії Розмежування під егідою ООН та, умовно, НАТО, або тільки НАТО. Напад на них призводить до застосування "П'ятої статті" статуту Альянсу - США зобов'язуються виступити на захист.3. Україна отримає на 10 років військову підтримку від США та інших донорів на визначену фіксовану щорічну суму з правом продовження терміну " Безпекових Угод" до 25ти років. Чисельність особового складу та озброєння ЗСУ визначає виключно Україна 4. Бойові дії припиняються по Лінії боєзіткнення станом на момент визначення дати припинення вогню. Територіальні обміни визначаються подальшими переговорами між Україною та росією при посередництві США, ЄС (або триумвіратом Німеччина - Великобританія - Франція) та Китаю.5. Україна беззаперечно виконує законодавство ЄС по захисту національних меншин та їх мов. 6. Україна гарантує свободу совісті на своїй території проте сама визначає об'єкти переслідувань серед представників конфесій на індивідуальній основі які звинувачені у Державній зраді та інших важких злочинах на індивідуальній основі. . 7. Україна вступає у ЄС підконтрольними територіями у терміни які будуть визначені на переговорах України та ЄС. 8. ЄС та США частково знімають санкції проти рф у фінансовій сфері та проти нафтогазової галузі. При умові звільнення росією територій які були захоплені після 24.02.22. санкційний тиск повертається до рівня який існував до початку повномасштабного вторгнення. 9. Чисельність особового складу, номенклатури та кількості озброєння ЗСУ визначає виключно Україна, проте ця тема може бути темою для обговорення між Україною та росією у контексті розробки "Договору про обмеження чисельності звичайних озброєнь у Європі". 10. Міжнародна спільнота не визнає захоплені території російськими, Україна бере на себе юридичні зобов'язання не повертати ці території у силовій спосіб. Підпункт. Режим "Припинення вогню" вступає у силу у 00:00 20го квітня 2025го року. Все!!!!! Тягати раш ІПСО про "відновлення експорту енергоносіїв до Європи" та іншу маячню від путіна - не поважати себе. Цей "План" - лише тези до обговорення. Будуть якісь конкретні домовленості - буду повідомляти
WE WANT INFORMATION - 57. Маємо першу реакцію путіна на фактичний ультиматум Трампа. путін доручив контактній групі на чолі з заступником Лаврова Ушаковим почати переговори з командою Радника з Безпеки Президента США Уолтца по темах, які обговорювалися до того з командою Радника Байдена Саллівана. путін через Лаврова повідомив Держсекретара Рубіо та Президента Трампа про те, що рф не сприймає мову ультиматумів та наполягає на рівноправному діалозі між двома державами по "українському питанню". путін повідомив американську владу, що росія ніколи не погодиться на розміщення ВИКЛЮЧНО військ НАТО на лінії розмежування, проте готова обговорювати варіант розміщення спільної військової місії нейтральних Держав та Держав НАТО у демілітаризованій зоні. путін просить Трампа якомога скоріше зв'язатися з ним у телефонному форматі для обговорення санкційного питання та питанні врегулювання україно - російського конфлікту. По цій темі більше новин намає. Але очевидно одне - путін взяв очікуваний курс на максимальне затягування переговорного процесу у надії на підрив стійкості України як на полі бою, так і її внутрішньополітичної стабільності. Президент Франції Макрон доручив своєму уряду у трьох місячний термін підготувати "Сторічний договір про стратегічне партнерство" у загальних рисах аналогічний тому, який був підписаний між Україною та Великобританією. Президент Зеленський отримав пропозицію призначити відповідальних за підготовку документа з української сторони. Орієнтовні строки його підписання - початок літа цього року. Цікава новина з Японії яка виділяє рекордні бюджети на переозброєння своїх Сил Самооборони та зняла на конституційному рівні заборону на продаж японської зброї за кордон. Мінстратегпром України та корпорація Міцубісі заключили нарешті рамкову угоду по створенню в Україні двох спільних підприємств які будуть займатися виготовленням боєприпасів для систем ППО та виготовленням легкої бронетехніки. Конкретики немає, залишається тільки гадати - що саме будуть виготовляти ці підприємства. Чекаємо на подробиці. Президент Трамп доручив номінантам на міністерські посади у своєму уряді провести повний аудит у сфері американо-українського військового співробітництва і визначити, цитую - "як перспективні напрямки співробітництва, зокрема створення спільних американо-українських підприємств ОПК, так і напрямки, які не зможуть приносити США очікуваний та постійний дохід". Після проведення аудиту будуть визначені нові перспективні напрямки співробітництва. Натомість Президент США вимагає "тримати ключі від цих підприємств виключно у Америці" і не передавати перспективні технології український стороні. Дай Боже щоби аудит пройшов успішно для України - ми можемо отримати більше зброї від більшої кількості спільних підприємств та від розміщення філій американських корпорацій ОПК в Україні. На останок новина неприємна. Президент Трамп "засмучений" останніми заявами Президента Зеленського на адресу США з докорами у недостатній підтримці, вважає ті несправедливими та буде по різних каналах наполягати на "спростуванні необгрунтованих звинувачень на адресу американської сторони". Позиція Трампа доведена до відома Президента України, як доведена принципова позиція Президента США про те, що "не може навіть йти мова про розміщення американських військових уздовж лінії розмежування. На цю тему з подробицями поговоримо на Ю-Тубі є запитання. На сьогодні все. Може статися така ситуація що завтра у мене ближче до вечора буде час на запис відповідей на ваші питання і ми ввечері зустрінемося на Ю-Тубі. Не обіцяю, але постараюся. Гарного вечора та гарних новин.
МИНУЛЕ ТА РОЗДУМИ. Допис - особисті роздуми, можна не читати, просто думки вголос. Кажу одразу - я не збираюся прикривати канал чи загорнутися у тогу гордого мовчання, нічого подібного. Просто цікава поступова метаморфоза мого колись камерного каналу. Знаєте, коли я пішов з Фейсбука на вільні хліба, то створив цей канал виключно як "Майданчик для своїх", для тих, хто був мені дорогий, для друзів та близьких - вони вимагали не припиняти їх інформувати, розповідати - що коїться у нашому буремному світі під час війни. Швидко сформувалася маленька група у 200 осіб підписників, я писав собі свої "пасквілі" та почувався вільною птицею - міг коли завгодно прикрити лавку та взагалі повернутися до свого печерного стану монаха-відлюдника з життєвим кредо - "Я нікому не потрібен, мені ніхто не потрібен". Мої роботодавці вважали канал моїм особистим хобі на межі нав'язливої ідеї та не вважали за потрібне брати його під своє крило. І щось воно останнім часом почало пришвидшено змінюватись. Станом на зараз про свій комфорт я давно забув - "Ти відповідальний за тих, кого приборкав", хоча я от точно не збирався нікого приборкувати. Мене зв'язали міцно та надійно. Зв'язали друзі з їх позицією - "Пішов ти на хер зі своїми рефлексіями - давай інфу, ПаДлюченко"! Це я фразу друга дитинства процитував.)) Зв'язали земляки які мені погрожували ворота розписати лайливими надписами якщо я не перестану їх заспокоювати після чергових ІПСО про чергову "неминучу бульбонавалу". Зв'язали люди, з якими я познайомився під час війни, побратими - вони мені стали реально дуже дорогими, саме вони одразу після чергового мого пориву вчергове, вже вчетверте, втекти з чергової соцмережі винесли вердикт якому я не маю права не підкоритися - "Ти боєць інформаційного фронту і не маєш ніякого права залишати поле бою під час війни". Зв'язали ви, мої дорогі підписники, коли донатили на наші сільські збори - я людина честі та совісті, а тому ніякого права не маю покинути людей, які відгукнулися на моє прохання та допомогли нашім воїнам. Останнім часом камерність пішла кудись за Карпатьські гори та Атлантичний океан - у підписниках з'явилися два екс-міністри та один діючий, Коваленко з ЦПД, вже й чотири парламентарі. Все більше у реакціях клоунів та факів - приємно, коли русня та сектанти все більш звертають увагу на мої дописи.)) Все частіше куратори цікавляться - "Що ти тим ото пишеш що стільки людей до тебе прибігло"?, та вимагають звітності. Я почуваю себе Бендером після створення "Рогов и копыт" коли листоноша приніс йому повну сумку циркулярів та вимог - мені вже ніхто не дозволить "вільно тріщати крилами". І я вже розумію, що навіть після перемир'я мені ніхто піти не дасть - там вибори, там Трамп, там світова політична турбулентність та інше. Пенсія мені тільки сниться... Ні, я жодним чином не жаліюся - все закономірно та справедливо. Доки деменція не розшибла доведеться працювати на каналі за ваше "Дякую" та за ваше "Дуже дякую" та щодня бурчати - "Хочу у ліс у дім без інтернету". А після мружитися від задоволення коли тебе цитують "Поважні світові ЗМІ" та Гордон з Невзоровим. )) Фух, виговорився. Усім дякую за небайдужість! Бажаю добра, поваги один до одного та цікавих, бажано приємних, новин - з наступного тижня їх буде вагони та причепи, бо Трамп почне на турбопрінтері створювати все нові та нові інфоприводи. Тримайтеся, панове. Миру не буде, перемир'я доб'ємося. З завтрашнього дня на каналі буду присутній постійно. А ще по проханню підписника ставлю опитування - який з чотирьох варіантів перемир'я які я нещодавно виклав у окремому дописі. прийнятний для кожного підписника? Буду вдячний за відгуки. До завтра. Відповіді на питання на Ю-Тубі будуть у п'ятницю.
4. Новина скоріш кумедна ніж показова, але не зовсім. Юлія Тимошенко через американську лобістську кампанію "купила" запрошення на форум іранської опозиції у Парижі коли стало відомо, що у заходах візьме участь Спецпредставник Трампа Келлог. Тепер про те, з чим туди поїхала ЮВТ.Тимошенко останнім часом зробила низку знакових заяв.а) Виступила проти затвердження суддів Конституційного суду західними членами конкурсних комісій - "Нас залишили без суверенітету, призначати повинні судді, Рада та Президент".б). Виступила категорично проти спільної з американцями розробки українських корисних копалин.в). Виступила вчергове проти навіть не прямої продажі української землі іноземцям. З тим вона поїхала до Парижу і таки мала коротку розмову з паном Келлогом. Основною темою, як нам повідомили, було намагання донести факти корупції та непрофесіоналізму уряду Шмигаля і лобіювання своєї кандидатури на цю посаду. З того, що нам дали. Келлог висловив своє особисто та взагалі нової адміністрації невдоволення неконструктивною та по суті антиамериканською позицією Тимошенко і порадив спочатку "змінити курс", а потім просити американську підтримку. Келлог відмовився від особистої фотосесії з Тимошенко. З тим і розійшлися. Мені є цікавить інше. Ухвалював дозвіл на виїзд Стефанчук з подачі Ермака та особисто Зеленського. Вони прекрасно знали - з чим їде до Парижу ЮВТ. Постає питання - навіщо її випустили? Щоби обгрунтувати перед американцями заміну уряду? Я розумію владу - чому вона не випустила за кордон Порошенка, а от навіщо випустила Тимошенко? Щось я доки ще не розумію, ЮВТ ж як "Оболонская вода - нет ни пользы не вреда". Що це було? Згодом розберемося. Гарних вихідних. Завтра день мемуарів. Розповім про чарівну та загадкову російську жінку яка ледь не підірвала боєготовність головного полку Кемеровської дивізії ВВ.