Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПРОЯСНИМО СИТУАЦІЮ. Спочатку про низький рівень представництва США на ...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
10 700 Vistas/Alcance 2025-04-23 02:27 Mensaje №1232
ПРОЯСНИМО СИТУАЦІЮ. Спочатку про низький рівень представництва США на переговорах у Лондоні які пройдуть цієї доби.  Держсекретар Рубіо відмовився приймати у них участь тому, що "не бачить можливості вплинути на сформовану  жорстку позицію Європи та України по чутливим політичним питанням, а з узгодженням технічних питань впорається Спецпредставник Келлог". "Абсолютний подразник для Європи та України" Уіткофф відсторонений від цього туру переговорів "задля отримання бажаного на них результату".  Питання територій на переговорах обговорюватися буде, але не в плані "юридичного визнання контролю рф над окупованими територіями України".  Російська сторона проінформрвана про жорстку позицію союзників і спецпредставник Уіткофф під час чергового візиту до москви спробує добитися поступок від путіна у територіальному питанні в обмін на зниження спільного  з Європою санкційного тиску.  Не чекайте від переговорів у Лондоні нічого значущого та проривного - цього не буде. Не буде на цьому тижні анонсованої Трампом угоди між Україною та рф - про це відкрито заявила говоряча голова путіна Песков. путін відкрито заявляє про те, що "досягнення "Угоди про всеоб'ємлюче припинення вогню" потребує часу, а "Угоди про перемир'я" ще більшого часу".   Не ведіться на вал дезінформації стосовно Криму та визнання його російським де-факто. Де-факто він і так російський - загарбали. Визнавати це чи невизнавати все одне що обговорювати законність сходу сонця. Відбити його станом на зараз ми не можемо на превеликий жаль. Визнавати ж його російським де-юре не буде ніхто, ані Китай, ані Іран, ані США, ані навіть Лукашенко. Я чудово знаю про позицію Держсекретара США, радника Уолтца та Спецпредставника Келлога - не може бути й мови про визнання Криму російським бо це підірве структуру безпеки не тільки у Європі та протиставлять США практично всьому світу чим неминуче скористаються Китай та Європа". Станом на зараз Президент Трамп пристає на поради Келлога, Уолтца та Рубіо. І я не думаю що у цьому питанні щось зміниться.  Тепер про можливий ремонт вбитого витвору корпорації "Metal Shark". Я прошу пробачення за те, що вчора взагалі зачепив цю тему у хвилину слабкості - існують прохання від військових які не можна проігнорувати. А грошей постійні наші спонсори більше норми не дадуть. Зборів не буде. Відповідати на гавкіт, пробачте, виблядків, про присвоєння мною ваших коштів я не хочу та не буду. Мені особисто взагалі нічого ані від кого не потрібно. Будуть спонсори виділяти гроші три місяці - ремонт буде продовжуватися три. Чотири - чотири. Тема закрита. Ще раз прошу пробачення.  Звіт по Лондонським переговорам буде або завтра ввечері, або післязавтра. Гарного дня та гарних новин.