Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | МЕНІ АЖ СТРАШНО.Поставив у чат, но нехай і на сторінці буде. Для настр...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
9 700 Vistas/Alcance 2025-04-10 19:16 Mensaje №1212
МЕНІ АЖ СТРАШНО.Поставив у чат, но нехай і на сторінці буде. Для настрою, я, наприклад, дуже сміявся коли це прочитав. РФ пригрозила Японії жорсткими заходами у разі постачання озброєнь УкраїніУ МЗС Росії відреагували на рішення Токіо про приєднання до роботи Центру НАТО щодо сприяння та підготовки в галузі безпеки для України.Росія вживе заходів у разі, якщо Японія постачатиме Україні озброєння та військову техніку. Про це заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, повідомляється на сайті МЗС РФ.За її словами, у разі реалізації цих кроків "неминуче будуть наші жорсткі заходи, які завдадуть істотних збитків інтересам Японії в найбільш чутливих для неї областях".Захарова додала, що Японія на тлі реалізованого курсу на прискорену ремілітаризацію все глибше залучається до допомоги Україні. Тут цікаво те, що Японія, як я вже повідомляв, за згоди США поставила нам ракети до "Петріотів" на квазі лізінговій основі. Вони вже в Україні. А припадок Маньки Стакану обумовлений тим, що Японія буде приймати участь у модернізації протиракет для "Петріотів" та збирається вже напряму постачати їх Україні. Слідкуємо за розвитком подій, але Японія - не РК, ультиматуми з ними не проходять, вони зроблять все рівно навпаки. "Самураї косорилі, нікого не слухають", як нібито казав своїм підлеглим граф Вітте Напів Сахалінський коли просив США посприяти укладенню мирної угоди після програної росією війни проти Японії 1904 - 1905го років. Думаю що згодом буде цікаво. Добраніч.