Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ППОшне.  Пройшло дві новини про нашу нову зброю яка створена та створю...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
11 300 Vistas/Alcance 2025-04-14 16:56 Mensaje №1217
ППОшне.  Пройшло дві новини про нашу нову зброю яка створена та створюється. За вчора та сьогодні дев'ять питань по тему - "То правда чи неправда"? По "Тризубу". Честь та хвала нашим інженерам-конструкторам які з практично всіх західних компонентів сконструювали  цю зброю. Вона реальна, вона працює, вона починає серійно виготовлятися. Але є "але". В Україні практично відсутнє виробництво електроніки та багато-багато чого іншого. За роки Незалежності високотехнологічне виробництво в Україні було майже знищене, також майже знищена була наукова база. Станом на зараз наше виробництво високотехнологічної зброї повністю, абсолютно залежить від доброї волі наших партнерів. "Тризуб" ніколи би не побачив світ якби не добра воля Великобританії, Японії та Південної Кореї. Без подробиць. Я не уповноважений розкривати будь які таємниці, але "якось так співпало" що наш "Тризуб" з'явився одразу після презентації Великобританією своєї лазерної зброї і заяви британців що вини в принципі готові поставити її в Україну. Згодом, після демаршу рф, "тема заглохла", але дивним чином з'явився вітчизняний аналог британської зброї. Я можу лише сказати, що ВБ "безкоштовно передали Україні деякі технології" які допомогли створити цей комплекс. Про "Стратегічне ППО" про створення якого заявив наш очільник МЗС, можу сказати таке. Створюється воно у колаборації з Францією, Норвегією та Німеччиною. І цей комплекс не буде чисто українським - він буде вироблятися для потреб всієї Європи. І тут є неприємні нюанси. Справа в тому, що США категорично не бажають створення європейського аналога  THAAD. Я писав торік, що корпорації на чоло з "Рейтеон" почали будувати в Україні завод який би згодом виготовляв протиракети для "Петріотів", а згодом ще один з викруткового збирання комплексів. Так от, після приходу до влади Трампа будівництво було заморожене і Зеленський зараз не дарма розповідає, що він намагається переконати США створити (по факту - продовжити будівництво" підприємств. Новина ж така. Трамп напряму пов'язує участь України у створенні європейського стратегічного комплексу ПРО з наданням дозволу на продовження будівництва. Я поняття не маю - на який стадії зараз створення такого комплексу, але знаю, що відмовлятися від участі у його створенні Україна просто не має права. Згодом побачимо - чи витримає Україна тиск США. Але заява Президента України про те, що ми готові купити у США "Петріоти" на 15 мільярдів це своєрідний "хабар по інтересах", жадібний до грошей Трамп таки може погодитися на розблокування будівництва. Панове. Часу немає від слова "взагалі", ну от зовсім. Завтра вечері дам блок новин, і по "Угоді про копалини", і про дивні речі на іранському фронті які напряму стосуються нас. Гарного вечора та до завтрашньої зустрічі.