Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 287
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov

👥 Número de suscriptores

10 287
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: +39
Promedio/Mes:: +1287

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 056
Promedio/Día:: 2,460
Promedio/Tiempo:: 1,674
ERR: 19.99%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 2
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

1000 днів, відколи повномасштабна війна стала для нас реальністю, з якою ми прокидаємося і засинаємо. Тисяча днів, як наші захисники і захисниці борються на фронті. За цю тисячу днів багато хто з воїнів не бачив своєї родини, рідної оселі, бо щоденно в окопах відчуває холод землі більше, ніж тепло власного дому. Тисячу днів хтось вдивляється в телефон, чекаючи повідомлення від рідної людини з передової. А хтось додому вже не повернеться, бо віддав життя у боротьбі за рідну землю.Багато українців тисячу днів чекає повернення у своє місто чи село, яке змушені були покинути через окупацію, мріючи знову побачити знайомі місця, відчути силу рідної землі.Ці тисяча днів випробовують нас на міцність, єдність та витривалість. Українці — сильна нація. Ми обрали шлях свободи, шлях гідності та справедливості. І хай цей шлях складний, хай на ньому біль і втрати, ми стоїмо пліч-о-пліч. Ми на боці добра, і за нами — правда, яка об’єднує і надихає.Сьогодні, на цей тисячний день, важливо не забувати, за що ми боремось, згадати всіх, хто жертвує собою заради нашого майбутнього. Пам’ятати, що кожен наш крок — це крок для збереження держави.Ми не знаємо, скільки таких днів ще попереду. Але одне відомо точно – наш народ жодному ворогу ніколи не підкорити. Ми витримаємо, ми подолаємо, бо для нас немає іншого шляху. Слава Україні!
⁉️ Для чого насправді влада хоче роздати людям по тисячі гривень? Окрім намагання пропіаритись і хоч якось «задобрити» суспільство після численних корупційних скандалів, цими виплатами влада хоче загнати ще більше людей у «Дію». Бо для того, щоб отримати ці виплати, українці повинні будуть оформити картку «Національного кешбеку» через додаток «Дія». Після цього держава в особі Офісу президента, його податкової, ДБР, БЕБ, буде мати повний доступ до всіх ваших карткових рахунків! Це фактично перетворення на фінансову поліцейську державу і намагання мати доступ до персональної інформації. І саме це, а не допомога, і є головна ціль, яку перед собою ставить влада, коли запускає такі програми! Ще один цинізм у тому, що все це відбувається в той час, коли в бюджеті на наступний рік влада максимально скоротила і заморозила соціальні виплати! Більше того, гроші із соцвиплат влада наступного року хоче направити саме на програму «Національний кешбек» замість того, щоб спрямувати їх тим, кому вони дійсно необхідні!
За будівництво і утримання фортифікацій повинна відповідати одна структура. Те, що ми бачимо зараз – це хаос, безлад і зневага до безпеки нашої країни!Як у члена ТСК щодо фортифікацій і дронів, у мене є інформація, що зараз до будівництва укріплень дуже часто залучені ті, хто взагалі не мав би цим займатися. Навіщо право розпоряджатися відповідними коштами дають обласним адміністраціям? Це непрофесіоналізм, розпорошування відповідальності та державних коштів і шалена бюрократія! Через це дуже часто оборонні споруди збудовані неякісно, на які навіть не зайдуть наші захисники! А от ті фортифікації, які будують військові, зазвичай споруджені дуже якісно! Тому якщо за цю надважливу сферу буде відповідати одна структура, то і Парламенту, і українському суспільству буде набагато легше контролювати її діяльність. Ще одне критичне питання - місце розташування фортифікацій. Нерідко і у військових, і в нас з колегами-членами ТСК викликає подив, яким чином вони розміщені. Не секрет, що на Харківському напрямку ворог зумів пройти між укріпленнями, де була велика відстань. Це також велике питання до організації процесу. Через місяць-півтора перші результати роботи нашої ТСК будуть представлені Парламенту. Але я сподіваюся, що комісія продовжить свою роботу, тому що запитань до того, що відбувається і з будівництвом фортифікацій, і з забезпеченням дронами, ще дуже багато. Це питання обороноздатності нашої держави, і ті хто її підриває, мають понести відповідальність!
У проекті бюджету-2025 влада показала не турботу про українців, які виживають в умовах війни, а повну байдужість до них! Під час розгляду правок до бюджету-2025 більшість у залі складали саме депутати від «Розумної Політики». Соромно за тих парламентарів, яким байдуже на свою роботу. Так само їм байдуже і на тих українців, потреби яких в першу чергу мають бути враховані у головному фінансовому документі держави – військових, медиків, освітян, аграріїв, переселенців! Можливо, якби бюджетний комітет провів виїзне засідання, наприклад, на Сумщині, яку щодня накривають КАБами, або десь на Курахівському напрямку, то бюджет би верстали по-іншому. Бо його автори розуміли б, в яких умовах живуть і військові, і цивільні! Але профільний комітет більше переживає за будівництво доріг, за те, як назбирати 31 мільярд грн на виплати тисячі від президента. Їм важливіші видатки на закордонні відрядження генерального прокурора, в якого потім половина підлеглих виявилися з інвалідністю. Але така «діяльність» нашої влади призводить до того, що в українського народу росте зневіра, а підтримка нашої держави у світі – знижується. За це владі має бути соромно!
⁉️А що із законопроектом про демобілізацію, який обіцяла влада?! Під час підготовки законопроекту про посилення мобілізації профільний комітет, за командою з Офісу президента, в одну ніч перекроїв його текст і прибрав звідти терміни служби та звільнення з неї. Це було ще весною, і щоб заспокоїти суспільство, обурених військових та їх родичів, влада пообіцяла за 8 місяців розробити законопроект про демобілізацію. Але обіцяти і виконувати – це речі, які у влади не перетинаються! По-перше, такий законопроект пишеться набагато швидше. А по-друге, влада мабуть взагалі забула про свою обіцянку, бо до цих пір жодних натяків на такий закон немає.Ми з командою «Розумної Політики» напрацювали відповідний документ №11217 за кілька тижнів, і він ще з квітня лежить у Верховній Раді. Керівництво Парламенту і монобільшість його не випускають в зал і роблять вигляд, що проблеми немає. Але проблема є! Захисники демотивовані, вони не розуміють, до якого терміну будуть служити. І сьогоднішня тяжка ситуація на фронті — це, в тому числі, частина цієї проблеми! Президент навіть не підписує закон про заборону мобілізації хлопців 18-25 років, які були обмежено придатними! Навіть при тому, що там абсолютно несправедливо прибрали норму про можливість звільнення зі служби тих, кого встигли мобілізувати!І при всьому цьому влада продовжує промацувати суспільство, і перевіряти реакцію на ймовірне зниження мобілізаційного віку. Лунають заяви, що планується мобілізувати 160 тисяч людей. А яка буде в них мотивація йти служити на нескінченний термін?! А те, чи передбачені на це видатки в бюджеті – взагалі окреме питання, на яке у профільних «фахівців», як завжди, відповіді немає!
Гроші на піар президента чомусь знаходяться швидко, на відміну від допомоги вчителям і лікарям. Освітяни отримують зарплати, які дуже часто навіть менші, ніж мінімалка! Ці люди вчать наших дітей, які потім будуть розбудовувати і робити успішною нашу країну. Підвищення їхніх мізерних зарплат на 20% коштувало б бюджету 20 млрд грн на місяць. Для прикладу, виплата президентської «тисячі» - це 31,7 млрд на місяць, відповідно до кількості громадян, яких влада нарахувала 31,7 млн. Гроші на піар є, а для вчителів – чомусь немає.Так само у влади немає грошей для лікарів, яких сьогодні теж не вистачає, бо частина з них мобілізована. Хто буде лікувати українців, коли одні медики воюють, а інші їдуть за кордон або звільняються через малі зарплати? А чи заслуговують на захмарні виплати тисячі чиновників у нашій державі і членів наглядових рад?! Півтора року тому наша команда «Розумної Політики» пропонувала обмежити на час воєнного стану максимальний рівень зарплати для цих категорій на рівні 10 мінімалок. Про таку зарплату навіть не мріють сотні тисяч українців, а для влади це мало! Відповідна правка заблокована Стефанчуком. Уже навіть Цабаль відкликав свою постанову, яка блокувала підписання законопроекту з цією правкою.Поки влада влаштовує успішне майбутнє для себе і наближених до себе людей, з України просто втечуть ті, хто дійсно мав би розбудовувати нашу державу!
🤯 Монобільшість все-таки проголосувала за висновки та пропозиції до проекту бюджету – фактично, ухвалила кошторис на наступний рік у першому читанні. Ми з командою "Розумної Політики" його не підтримували. Це документ, який не має нічого спільного з бюджетом воюючої країни. Жодна правка для забезпечення потреб військових, і тих хто сьогодні особливо потребує підтримки держави, не була врахована комітетом. Покращити бюджет можна було, підтримавши в залі необхідні правки. Але монобільшість вчора навіть не залишилася в Раді. Їх не цікавлять пропозиції, що могли б підтримати нашу армію, медиків, освітян – тих, хто щодня боронить державу та працює для її розвитку. Для них важливо лише те, що скомандують «згори». А хто нестиме відповідальність за те, що в армії, лікарнях, школах та інших життєво важливих сферах буде не вистачати фінансування? Хто гарантуватиме, що через декілька місяців до нас знову не вийдуть представники бюджетного комітету і Мінфіну і не скажуть, що гроші на армію закінчилися, як було в цьому році?! Одне відомо точно – дефіцит навряд чи загрожує тим коштам, які влада заклала на фінансування власних інтересів та «своїх» відомств!
Навіщо Верховна Рада розглядає «антикорупційні» законопроекти, якщо за логікою влади, корупції в Україні немає?! Нагадаю, як президент восени 2022 року заявляв, що всі корупціонери виїхали з держави. А керівник його Офісу днями заявив, що «якби ми були настільки корумповані, то не могли б протистояти росії». По-перше, не всі корупціонери виїхали – багато з них залишилися і сидять, на жаль, у владних кабінетах на Банковій і на Грушевського. А по-друге, не Офіс президента протистоїть росії – а український народ і армія, яких щодня продовжують обкрадати корупціонери! Що відбулося з тими злочинцями, які купували харчі для армії за завищеними цінами, літні куртки під виглядом зимових, вкрали мільярди на закупівлі снарядів і мін, які не доїхали до України? А що з корупціонерами, які ховали мільйони доларів і євро в багажниках автівок? Де розслідування? Хто на цьому заробив? Чи хтось поніс покарання? Якщо керівництво держави розповідає про те, що корупції немає, бо всі поїхали, то багатьом із влади треба було б видати квитки прямо сьогодні і відправити їх самих куди-небудь із держави!
«План перемоги» більше схожий на список бажань, і як по ньому рухатися – абсолютно незрозуміло. Будь-який план повинен мати конкретні кроки, заходи, виконавців і терміни – як досягнути тих чи інших цілей. У документі, який представив президент, цього немає.Перший пункт про «безумовне запрошення до НАТО» – це не вирішення питання. Запрошення без конкретних умов і термінів ніяк не покращить ситуацію на фронті і не вплине на завершення війни. Якщо йти цим шляхом, то лише вступ до Північноатлантичного Альянсу дозволить гарантувати Україні безпеку! До того ж, важливо визначити, на яких територіях діятиме 5 стаття НАТО – і це вказується у статті 6 Північноатлантичного договору.А наміри поділитися з нашими партнерами своїми природними ресурсами взагалі насторожують. Віддавати свої надра в обмін на тимчасову допомогу неприпустимо! Говорити треба не про ресурсне забезпечення нашими надрами інших держав, а про інвестиції та переробку і виробництво на території України. Тоді тут будуть і робочі місця, і ресурси для відновлення нашої держави!
Медицина – це одна з найважливіших сфер, про яку в жодному разі не можна забувати, особливо під час війни. З командою “Розумної Політики” відвідали один із військових госпіталів на Миколаївщині. Тут рятують життя наших захисників, допомагають їм відновитися після тяжких травм і поранень. Важливо забезпечити комфортні умови як для роботи медиків, так для військових. Передали для закладу системи кондиціонування. На жаль, у проекті бюджету на наступний рік ми бачимо недофінансування як військової, так і цивільної медицини. Влада буде казати, що збільшила бюджет на охорону здоров’я. Мовляв, на 2025 рік планується закласти на 9 млрд грн більше, ніж маємо у 2024 році. Але тоді курс був 38,6 грн за доллар, а на наступний рік курс закладено 45 грн. Тож збільшення більше формальне, ніж фактичне. Плюс маємо тотальне недофінансування Програми медичних гарантій і Національної служби здоров’я України. Деяким провладним представникам Комітету з питань здоров’я нації варто було б чесно про це говорити, а не обіцяти медикам «золоті гори»! Ми з колегами уважно стежимо за бюджетним процесом, і будемо робити все, аби захищені статті такими і залишились.