Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 287
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov

👥 Número de suscriptores

10 287
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: +39
Promedio/Mes:: +1287

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 056
Promedio/Día:: 2,460
Promedio/Tiempo:: 1,674
ERR: 19.99%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 2
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Складається враження, що влада просто не хоче, щоб захисники поверталися додому, тому всіляко затягує ухвалення закону про демобілізацію! Саме тому і з’являються новини про те, що нібито Міноборони просить відтермінувати законопроєкт про демобілізацію до 18 березня. Насправді це рішення Верховного головнокомандувача Зеленського та Офісу президента, які вирішили перевести негатив від себе на Міністерство оборони! Чому саме 18 березня, і де гарантія, що наших захисників вчергове не обманюють?!Демобілізація і терміни служби – це єдине, що було адекватного у «мобілізаційному» законі влади, але й цю норму прибрали рішенням 227 депутатів! За два тижні після ухвалення цього ганебного закону, наша команда «Розумної Політики» зареєструвала законопроєкт про демобілізацію №11217. Ми це зробили відразу, бо знаємо, як влада «виконує» обіцянки – а тоді вони давали гарантію розробити такий законопроєкт за 8 місяців, тобто мали це зробити до 11 грудня! Наш законопроект не розглядають, саботують і бояться навіть винести на голосування, тому що немає «погодження» з Офісу президента! А тим часом на фронті захисники кажуть страшні речі: повернутися додому можна або на щиті, або отримавши тяжке каліцтво. Ми попереджали: без демобілізації зростатиме напруга і демотивація серед військових. Держава нічого не зробила для підтримки морального духу захисників! Демобілізація – це не милість від влади. Це обов’язок перед тими, хто захищає країну, ризикуючи найціннішим! Українські воїни заслуговують на повагу, захист і можливість повернутися додому живими!
Ті, хто в 2019 році обіцяв робити все, щоб українці повернулися додому – сьогодні роблять усе, щоб вони їхали з нашої держави! А гарант Конституції став головним гарантом її порушення!Учора в Парламенті у першому читанні був прийнятий законопроект про множинне громадянство, який порушує 4 статтю Основного Закону. Він ділить людей на сорти і ще більше спонукає їх виїжджати з країни! «Вовину тисячу» роздають лише тим хто перебуває на території України. А хто весь час тут був, а зараз виїхав – уже на неї не заслуговують! Чим це відрізняється від російської пропаганди, яка малює карти, розділяючи нашу державу і людей?! Влада дуже хоче, щоб до України приїжджали іноземці і готова роздавати їм українське громадянство, але чомусь не передбачає, що вони платитимуть військовий збір у 5%, як і всі українці! Так само вони не ставатимуть на військовий облік і не боятимуться мобілізації. Зате «нові» громадяни матимуть вільний доступ до ринку землі! Вони зможуть отримати документ про громадянство України навіть не перебуваючи на території нашої держави, але будуть користуватися всіма пільгами українського паспорта! Чи це коректно і справедливо стосовно тих українців, які сьогодні, ризикуючи життям, боронять нашу державу, стосовно тих хто сплачує податки і наповнює бюджет?!Законопроектом про множинне громадянство хочуть збільшити не кількість українців, а майбутній електорат. Бо саме чинна влада сьогодні готується до виборів, а людей сприймає лише як майбутні голоси!
Житомирщина – моя мала батьківщина, тому кожне відвідування регіону і спілкування з місцевими людьми для мене особливі. Днями дві години спілкувався з житомирянами – різні люди, різного віку і професій. Ми обговорювали те, що хвилює сьогодні кожного українця: ситуацію на фронті, податки, корупцію, проблеми з демократією, стан соціальної сфери, розвиток культури. Місцеві підприємці розповіли про складні умови ведення бізнесу. Вони хочуть мати стабільність і передбачуваність у податковій та економічній політиці, щоб спокійно працювати і наповнювати бюджет! Важливим і болісним питанням для людей є недостатність соціальної допомоги і підтримки пенсіонерів, переселенців та інших малозахищених категорій українців. Мені було важливо не лише відповісти на запитання, а й почути думки і побажання щодо того, як можемо покращити ситуацію в країні.Дякую всім за щиру та відверту дискусію! Разом з командою продовжимо працювати для того, щоб проблеми людей не залишались поза увагою, а також – знаходити шляхи їх вирішення.
Місцеве самоврядування завжди було тією основою, яка тримає громади навіть у найскладніші часи. З початком повномасштабної війни саме ви стали першими, хто організував оборону своїх міст і сіл. Поки хтось ховався в бункерах чи знаходився далеко від війни, ви будували укріплення, рили окопи, допомагали Теробороні та Збройним Силам України. Ви підтримували переселенців, створювали умови для релокованого бізнесу, відновлювали будинки, школи й лікарні після обстрілів.Сьогодні ви продовжуєте нести цей важкий тягар, працюючи для людей і своїх громад, попри всі виклики. На жаль, до труднощів війни додаються й перешкоди від центральної влади. Замість конструктивної співпраці та підтримки, яку ми бачимо в європейських країнах, місцеве самоврядування в Україні часто стикається з обмеженнями та браком ресурсів. Але ви не здаєтесь і продовжуєте тримати на своїх плечах відповідальність за життя кожного мешканця громади.Дякую кожному з вас за вашу силу, мудрість і небайдужість. Ви щодня доводите, що сила України – в її людях! Бажаю вам наснаги, підтримки й розуміння з боку держави та сил, щоб продовжувати цю надважливу роботу!
Браковані міни на фронті – це результат корупції, халатності, або диверсія. У будь-якому випадку, це злочин проти ЗСУ, за який винні мають понести покарання! Коли представники влади заспокоюють суспільство і кажуть, що це не велика проблема, то хотілося б запитати – для кого?! Хіба що для них самих. А на передовій – це одна з ключових проблем. Нестача снарядів або їх низька якість – це пряма загроза життю наших захисників! Можливо, «спеціалісти», через яких військові отримали браковані міни, могли б це зрозуміти, якби на власні очі побачили роботу з такими снарядами на позиціях! Влада зараз має не заспокоювати суспільство, применшуючи масштаби проблеми, а визнати її. Не знаходити цапа-відбувайла, якого «призначать» винним, а притягнути до відповідальності всіх тих, хто допустив поставку бракованих мін на фронт! Цим мало б займатися ДБР, яке натомість дуже «зайняте» кошмаренням українського бізнесу!За цю ситуацію має бути і політична відповідальність, яка лягає на Верховного головнокомандувача, його Ставку, керівництво Міноборони і Укроборонпрому. Але, на жаль, чинна влада, практично не знає, що таке норми моралі, совість і відповідальність перед українцями.
Чому влада знову згадала про вибори?Уже не вперше президент заявляє, що розмови про вибори шкодять державі і грають на руку ворогу. Але це ж роблять в основному представники його команди, які навіть вивчали іноземний досвід проведення виборів під час війни! Вибори мають відбутися після завершення війни. Це факт, який не обговорюється. Але саме влада думає про них ще з осені 2022 року. Навіть промова президента в Парламенті якраз і нагадувала початок виборчої кампанії.Порушувати Конституцію і закони України влада, на жаль уже звикла. Узурпація інформаційного простору відбулася, свободи слова немає – лише декілька ЗМІ показують те, що є чесним, незалежно від того, подобається це комусь чи ні. Все інше – це єдиний марафон, аналог програми «Время» в радянські часи.Тому я навіть не здивуюся, якщо влада через декілька місяців змінить свою позицію і вийде з протилежною заявою про необхідність виборів. Як це подати і пояснити публічно – вони вигадають.Але це не буде прагненням забезпечити чесне волевиявлення громадян, включно з військовими і мільйонами українців, які виїхали за кордон. Їхня мета інша – зберегти й утримати владу.
Можливість демобілізації та зрозумілі терміни служби – це про елементарну людську повагу до захисників. Влада має нести відповідальність за те, що не виконує своїх обіцянок перед захисниками. У даному випадку мова йде про демобілізацію, яку обіцяли і Уряд, і президент, коли приймався «мобілізаційний» закон. Влада говорила, що на це треба буде 8 місяців, ми ж з командою «Розумної Політики» підготували його за два тижні, і він із квітня лежить у стінах Верховної Ради без розгляду. Те, що військовим не дають нормальних термінів служби, не дозволяє залучити нових людей до лав Збройних Сил України. Тому що, як це не страшно, але вони говорять, що зможуть потрапити додому лише у трьох випадках: або коли завершиться війна, або якщо вони отримають поранення чи загинуть.Що з питанням ротації? Ми з командою «Розумної Політики» пропонували закріпити в законі, щоб ротація відбувалася через 6 місяців – адекватний термін, на який погоджуються військові. Цього теж немає. Наші військові дійсно залізні – мужні і витривалі. Але вони не вічні! Вони не можуть нескінченно знаходитись на нулі! Генерал Содоль, який з трибуни Парламенту закликав прийняти закон про мобілізацію і обіцяв, як він нам допоможе на фронті, - списався з лав ЗСУ. А чи є така сама можливість у сержантів, офіцерів і у простих солдат? Очевидно, що ні. Сама ж влада сьогодні розводить руками і розповідає про спадання темпів мобілізації. З такими підходами ці темп не зростуть і армія не отримає людей, які будуть дійсно, якісно готові захищати батьківщину. І про сьогодні говорять захисники, які стоять безпосередньо на фронті. Тому пора завершувати гратися з армією. Треба виконувати те, що їм обіцяли: і демобілізацію, і ротації, і гідні виплати!
«План стійкості» від президента виглядає як передвиборча програма, причому – від опозиційного кандидата.Склалося враження, ніби президент перейшов у опозицію до Кабміну і монобільшості. Якщо почати аналізувати його план, з’являється питання: а що заважало це вже реалізувати? Більше того, деякі пункти взагалі вже були «виконані» – але з точністю до навпаки! Наприклад, президент каже, що треба повертати з-за кордону українських дітей – а його міністр закордонних справ, перебуваючи ще на посаді заступника глави МЗС, блокував українцям за кордоном, батькам цих дітей, консульські послуги. А деякі депутати взагалі радили їх відмовитися від українських паспортів.Зеленський каже, що треба посилювати захист енергетики – але саме його ставленики, Кубраков і Найєм, провалили це завдання. Коли він говорить про виробництво дронів і снарядів – то в президента всі тисячу днів повномасштабної війни були можливості на це вплинути. А чому в цьому плані не було пункту про боротьбу з корупцією – проблему, яка за масштабами вже вийшла на один рівень з війною? Чомусь президент досі не визнає, що проблема корупції просто колосальна, і вона підриває державу зсередини! Взагалі, будь-який план – це покрокові заходи, які мають привести до конкретних результатів. У ньому мають строки, завдання та відповідальні за їх виконання. У жодному з 10 пунктів цього не було. Були тільки гасла та іноді гарні слова.
Влада не хоче давати військовим ротації і демобілізацію, зате толерує СЗЧ?!Верховна Рада напередодні прийняла закон про, по суті, амністію для дезертирів і тих, хто самовільно залишив військові частини. І в ньому була правка №36, яка фактично легалізує СЗЧ! Вона прямо передбачає те, що після прийняття закону і до моменту його підписання президентом, будь-який військовий може піти в СЗЧ і мати законне право знаходитись вдома до 1 січня 2025 року! А потім повернутися без будь-якої відповідальності, з поновленням виплат і всіх гарантій і пільг. А якщо завтра десятки тисяч військових просто підуть додому, і наш фронт посиплеться – хто буде нести персональну відповідальність?! Це диверсія проти ЗСУ, проти тих, хто сумлінно захищає державу в лавах Збройних Сил України! Проти цього виступають всі, хто воює на фронті. Профільний комітет не випускає на голосування законопроекти «Розумної Політики» про демобілізацію і ротацію. Зате комітет легалізує СЗЧ. Якщо людина потрапила в СЗЧ, тому що не хотіла виконувати неадекватні накази, або знаходилась в безвихідній ситуації – тоді треба приймати окремі рішення. А якщо влада толерує розвал армії – тоді так про це і скажіть!
Президент, представляючи свій черговий план, виступав як людина, що вперше за три роки прийшла до Парламенту і побачила, що відбувається в державі.Ми почули про безпілотники, про захист енергосистеми. Але є питання: де обіцяний мільйон дронів? А що з уже колишнім міністром Кубраковим який був наближений до президента, і спочатку очолював «Велике будівництво», а потім став витрачати мільярди гривень на укриття об'єктів критичної інфраструктури, які сьогодні знищені, і люди знову сидять без світла?!Під час цього виступу були гарні слова про підтримку економіки і розвиток бізнесу. Але чому не були виконані обіцянки щодо зменшення податків до кінця війни і ще рік після перемоги? А як буде збалансований бюджет на наступний рік, в якому вже врахували кошти від нового підняття податків, що досі не підписав президент? У бюджеті на наступний рік і близько немає тих позицій, про які зазначав Зеленський, стоячи на парламентській трибуні!Прозвучала обіцянка провести індексацію пенсій і зарплат вчителям, лікарям, військовим у березні місяці. А що заважало відобразити це в бюджеті? Так само що заважало зменшити видатки на єдиний марафон, на державні інституції, встановити обмеження на захмарні зарплати чиновникам, наближеним до Офісу президента і членам наглядових рад? На словах президента про чесну мобілізацію правда, хотілося аплодувати. Але, на жаль, є проблема. Тому що «стараннями» влади сьогодні ця «чесна мобілізація» перетворилася на те, що використовує російська пропаганда! Зеленський розповідав, що ніколи не будуть мобілізувати 18-річних. Але це відбувається, і саме він не підписує закон, який забороняє проводити мобілізацію обмежено придатних з 18 до 25 років!Наче й багато правильного було сказано з трибуни. Але це були лише слова, прочитані з суфлера. Вони давно мали б бути впроваджені президентом, а не перетворені на майбутню передвиборчу промову!