Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 287
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov

👥 Número de suscriptores

10 287
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: +39
Promedio/Mes:: +1287

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 056
Promedio/Día:: 2,460
Promedio/Tiempo:: 1,674
ERR: 19.99%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 2
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Топ-тема серед підприємців – несправедливе підняття податків. Несправедливе, тому що порушує Конституцію і зачепить тих, на кому тримається економіка, хто своїми податками фінансує армію, хто створює робочі місця, дає людям можливість годувати родини.В Одесі разом з колегами з “Розумної Політики” зустрілися з підприємцями з ГО “Рада Міст Захисти ФОП”. Головне питання, яке вони ставлять, — як працювати далі? Із новими податками, під тиском БЕБ, ДБР та податкової, з яким ніхто нічого робити не збирається. Люди не розуміють, чому вимоги і пресинг держави зростають тільки по відношенню до дрібного і чесного бізнесу? Де така сама безкомпромісність і ентузіазм, коли йдеться про «тіньовий» бізнес, гемблінг, митницю, корупцію? Адже гроші, які так державі потрібні, знаходяться там, а не у ФОПів! Їх не чіпають, бо там державний інтерес перетинається із приватним?Підвищення податків за замовчуванням не може бути популярним кроком і сприйматись на “ура”. Але може сприйматись принаймні із розумінням, якщо є справедливим (торкається усіх і в першу чергу заможних) та економічно обґрунтованим (результати переважають над ризиками). Офіс президента, Уряд і монобільшість, наче знущаючись, все зробили навпаки. В їхньому виконанні підняття податків не перекриє дефіцит бюджету. Водночас цілком може знищити тих, хто справно його наповнює.Бізнес вже давно не просить пільг, які їм обіцяли на початку повномасштабної війни. Єдине, що він просить у влади, – дайте працювати далі і не чиніть перешкоди! З командою “Розумної Політики” будемо намагатися доопрацювати проект бюджету-2025 так, щоб там були враховані норми для підтримки підприємців!
Політика нинішньої влади, на жаль, не має нічого спільного зі справедливістю.Наприклад, питання бронювання. На третьому році повномасштабної війни у владі зібралися проводити аудит підприємств і переглянути бронювання, щоб не раптом не виявилося, що хтось його отримав «незаслужено». Але щось підказує, що навряд чи бронь втратять численні радники Офісу президента, 95 квартал та інші друзі нинішньої влади. А от залишитися без бронювання дійсно можуть спеціалісти галузі критичної інфраструктури. А комусь продовжать бронь – тільки за гроші. І це ще один приклад «справедливості» від влади. Як і з економічним бронюванням, про яке знову заговорили. Не секрет, що я негативно ставлюся до цієї ідеї і вважаю її несправедливою. Але погано її сприймають і самі підприємці. Про це ми з командою «Розумної Політики» дізналися, коли спілкувалися з представниками бізнесу на Черкащині.Тому що моделі економічного бронювання, які пропонує влада, є несправедливими і нечесними. Білий бізнес, який сплачує податки, таких умов просто не витягне, і у більшості випадків не зможе платити 30 тисяч грн податків із зарплати заброньованого працівника. У такому випадку вона має становити близько 84 тис грн, а фонд оплати праці на цю людину має складати 102 тисячі грн на місяць!Інша пропозиція – «плати 20 тис грн на місяць і будь заброньованим» працюватиме так, що заможні будуть відпочивати, а бідніші – воювати. А чим гірші військові, які воюють вже майже три роки і могли б теж заплатити такі гроші, щоб відпочити і побути з родиною?! Усі ж рівні перед законом і Конституцією! На це запитання у влади відповіді немає.
Цинізм монобільшості – це втекти із залу під час розгляду правок на порятунок бізнесу, а потім прийти і проголосувати за його знищення. А чи буде хтось із тих, хто проголосував за підвищення податків, нести відповідальність, якщо не назбираються навіть ті очікувані 58 мільярдів до кінця року? Діра в бюджеті залишиться ще на 90% від того, що є сьогодні. Як будете закривати решту? Запропонуєте нове підвищення податків – на посилки з-за кордону чи ПДВ? Чи може вигадаєте податок на повітря, на кроки чи взагалі на існування?Влада знайде, як виправдати будь-яку абсурдну ідею. Голова фінансового комітету Гетманцев, щоб переконати в «необхідності» підвищення податків з трибуни розповідав уроки історії і вчив патріотизму. Саме той, хто 22 лютого 2022 року між патріотизмом і математикою обирав математику в торгівлі з росією! А де були ці «діячі», коли український бізнес об’єднався і сплатив на початку повномасштабного вторгнення більше податків, ніж до цього, щоб забезпечити українські Збройні Сили?! Гетманцев дійшов до того, розповідає про червоний терор і радянський воєнний комунізм тим, хто не підтримує підвищення податків. Але чомусь не усвідомлює, що влада, яку він представляє, діє за таким же принципом – забрати в українців останнє і поділити! Вигадати можна які завгодно податки. Але хто буде їх платити, і хто буде фінансувати армію, коли у владі роблять все для того, щоб український бізнес закрився або перемістився за кордон?!
Ініціатори підвищення податків дуже люблять звинувачувати всіх у брехні, але не можуть відповісти на конкретні запитання.Під час розгляду законопроекту про підвищення податків не почув жодної конкретної відповіді від очільника фінансового комітету Гетманцева. Наприклад, як у воюючій державі з величезною дірою в бюджеті Уряд може підвищувати зарплати податківцям удвічі? Чи нормально планувати розширення штату Офісу президента на 20% і піднімати витрати на кількість прокурорів? Як на наступні роки можна зменшувати видатки на безпеку і оборону, а на дороги збільшувати – аж до чверті трильйона у 2027 році?! А чи правда те, що влада хоче збільшити фінансування БЕБ в наступні три роки з 755 мільйонів до 1 мільярда 106 млн? Це саме та організація, яка кошмарить бізнес разом з податковою! Влада взагалі розуміє, що підвищення податків для малого бізнесу веде до тінізації економіки? Коли підприємці кажуть це керівництву фінансового комітету, їм відповідають, що вони про це взагалі не мають говорити! Це влада не має права говорити про додаткове навантаження на бізнес, коли їхній МСЕК бере такі хабарі, що в будинках їх очільників знаходять по 6 мільйонів доларів готівки! Єдине, що визнала влада, - це те, що ми з командою «Розумної Політики» з іншими народними депутатами були праві, і захисники не повинні платити 5% військового збору зі своїх зарплат. Тому відповідна ганебна правка Гетманцева №988 була збита. Це була б уже вершина цинізму – залізти до кишень тих, хто нас захищає. Інший приклад їх абсурду – це економія на виплаті пенсій і соціальному забезпеченні. У бюджетній декларації влада заклала зменшення кількості пенсіонерів на 30-40 тисяч кожного року.Але це не економія і не економіка. Це знищення держави.
Підвищення податків замість боротьби зі схемами. Як влада вкотре порушує обіцянки і дотискає український бізнес!Згадайте початок повномасштабної війни. Тоді бізнес, який залишився працювати, зайняв патріотичну позицію і платив податки навіть наперед, щоб зберегти державу. Підприємці і зараз кажуть: ми були б готові платити більше, якби нас не кошмарили корумповані БЕБ, ДБР, Податкова та інші контролюючі органи! У березні 2022 року президент особисто обіцяв бізнесу не підвищувати податки до кінця війни і ще рік після перемоги. Але потім повернули податки до передвоєнного рівня, а ще збільшили акцизи на паливо. Обіцянку президента порушили вже не один раз! Забули, чи може розслабилися, коли ворога відігнали від Києва, і знову з’явилося бажання кошмарити бізнес?! Підвищення податків – це не лише порушення обіцянок і всіх моральних принципів. Це порушення Закону. Мало того, що таку ініціативу внесли менш ніж за пів року до нового бюджетного періоду, влада ще й хоче стягувати підвищений військовий збір заднім числом, із жовтневих зарплат! Влада ще б могла боротися за ці нові податки, якби вони дійсно допомогли закрити діру в українському бюджеті. Але це перекриє максимум 9%! Тому ці «нововведення» – диверсія проти державності та українського бізнесу, який фінансує нашу армію!
Поки влада не відмовиться від політики подвійних стандартів, ми будемо продовжувати летіти у прірву! У Раді найближчим часом почнуть розглядати законопроект про збільшення податків. Нам будуть багато розповідати про те, що державі не вистачає грошей і потрібно збільшити податки для ФОПів, для кожного громадянина, щоб зібрати додатково ще 3,5% військового збору, який навіть не піде в спеціальний фонд бюджету, а потрапить в загальний котел. У той же час, гроші для «обраних» знаходяться. Управління держохорони, яке супроводжує перших осіб держави, закуповує «Лексуси» по 3,3 млн грн за одну автівку, декілька «Ленд Крузерів» по 4 млн, елітні мікроавтобуси на 30 мільйонів грн! Податок на розкіш влада вводити не хоче, але забирає останнє у звичайних громадян, економить на соціальному захисті малозахищених українців, пенсіонерів, людях з інвалідністю, на медиках та освітянах! До останнього влада не хотіла вводити податок на доходи банків, але врешті погодилася зробити це лише до кінця року. Нам не мають морального права говорити, що грошей на армію немає, поки бюджетні кошти витрачаються на інтереси влади! Ще один приклад – телемарафон. Коли президент говорить, що це журналісти нібито самі вирішили об'єднатися і забезпечити інформаційну безпеку, то нехай це фінансує ОП або самі медійники, які так вирішили! А забезпечують безпеку, у тому числі, інформаційну, у нас Збройні Сили України, на підтримку яких нам треба спрямовувати усі сили й ресурси!
У Парламенті ще не встигли проголосувати за ганебний закон про підвищення податків, як у владі вже говорять про підняття ПДВ!Очільник фінансового комітету Гетманцев уже заявив, що така пропозиція може надійти від Уряду. Навіть якщо так станеться, це не допоможе покрити величезну діру в бюджеті у понад 700 млрд грн. Підняття ПДВ дасть максимум 7 мільярдів гривень за кожний відсоток, який буде підвищено. Наприклад, якщо буде 24% ПДВ, це принесе до державного бюджету 28 мільярдів. Для чого це хочуть зробити? За відшкодування ПДВ завжди беруть відсоток відкату. Сьогодні його беруть з 20%, а хочуть з 24%! Це додатковий механізм, як заробляти і додаткове навантаження на українців та бізнес.Про це попереджали і наші міжнародні партнери. Колишня спецпредставниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер говорила, що починати треба не з підняття податків, а боротися з тіньовими схемами!У той час, як Гетманцев просить українців затягувати пояси ще дужче, посадовці в ДБР, БЕБ, податковій, на митниці продовжують «заробляти» мільярди на корупційних схемах і кошмаренні бізнесу!
Влада має бути партнером для людей, які йдуть служити, а не шулером, що обіцяє одне, а робить абсолютно інше!«Мобілізаційний» закон від влади не дав жодних позитивних результатів, а лише вдарив по економіці і демотивував людей. Про це ми неодноразово попереджали з командою «Розумної Політики». Якщо ми хочемо залучити більше людей до ЗСУ, вони мають знати граничні терміни служби – коли вони зможуть повернутися до рідних. Людина має чітко розуміти, де і на якій посаді вона проходитиме службу, і знати, що її знання і навички будуть ефективно використані! Бо не можна, наприклад, фахового айтішника, який може налаштовувати і керувати дронами, відправляти на позиції в якості штурмовика чи стрільця! Він там не вистоїть! Крім того, одна з ключових проблем, яка демотивує суспільство – це корупція, яка, на жаль, процвітає. Представники влади відкрито говорять про те, що від 700 мільйонів до 2 мільярдів доларів на рік йдуть у кишені корупціонерів, які продають «білі квитки»! Це кошти, які мали йти на сектор безпеки і оборони! Необхідно повернути довіру українців до влади. Навіть не до осіб, які займають високі посади, а до інституцій, які в нормальній демократичній державі мають відповідати за управління країною!
⁉️ Чому кадрові ротації в Міноборони навряд чи посилять його ефективністьМіністр оборони займає свою посаду вже достатньо багато часу. Чому лише зараз почалися «реформи» і кадрові перестановки у ключовому під час війни відомстві? Якщо звільняють заступників міністра, які були найближче злучені до процесів роботи Міноборони, значить вони були недостатньо фахові і компетентні? Якщо так, то чому це помітили тільки зараз?Але проблема в тому, що від ротацій у Кабміні та у міністерствах, ефективність їх роботи не покращується. Рішення приймаються в Офісі президента, і, очевидно, так само це працює і на рівні заступників міністрів. Тому ми бачимо дуже багато проблем, прорахунків і корупційних скандалів. І все це – наслідки тієї роботи, яка впроваджується в ОП на рівні кадрових призначень і в системі управління в цілому. На жаль, там не потрібні розумні фахівці. Чомусь в Офісі президента їх сприймають як конкурентів, а не як тих людей, які можуть підсилити команду і підвищити ефективність роботи!
У Черкасах разом з колегами зустрілися зі спілками осіб з інвалідністю, а також – з внутрішньо переміщеними особами.У них різні проблеми, але є спільна потреба – необхідність підтримки держави. Зараз вона постає ще більш гостро, адже влада планує знижувати соціальні виплати. Але неприпустимо намагатися закрити дірку в бюджеті за рахунок найменш захищених українців! Людям з інвалідністю важливо, щоб виконувалися хоча б ті гарантії, які вже їм мають належати за законом! Необхідно зберегти пільгову ставку ПДВ для підприємств, де працюють люди з інвалідністю. Не можна ставити на паузу розвиток безбар’єрності – особливо, коли через війну, на жаль, у нас більшає людей з інвалідністю. Люди, які втратили домівки через війну, також потребують соціальної підтримки. Місцева влада зі свого боку робить, що може. Наприклад, у Черкасах переселенцям надають житло, якщо вони працюють у сфері освіти. Це приклад комплексного вирішення проблеми: підтримувати людей і водночас допомагати освіті, яка зараз має гострий дефіцит кадрів. Але не все можна вирішити на місцевому рівні. Про найменш захищених українців влада не має права забувати!