Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 308
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Fuente

Дмитро Разумков_Офіційно | Складається враження, що влада просто не хоче, щоб захисники повертали...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
3 200 Vistas/Alcance 2025-01-03 13:50 Mensaje №3736
Складається враження, що влада просто не хоче, щоб захисники поверталися додому, тому всіляко затягує ухвалення закону про демобілізацію! Саме тому і з’являються новини про те, що нібито Міноборони просить відтермінувати законопроєкт про демобілізацію до 18 березня. Насправді це рішення Верховного головнокомандувача Зеленського та Офісу президента, які вирішили перевести негатив від себе на Міністерство оборони! Чому саме 18 березня, і де гарантія, що наших захисників вчергове не обманюють?!Демобілізація і терміни служби – це єдине, що було адекватного у «мобілізаційному» законі влади, але й цю норму прибрали рішенням 227 депутатів! За два тижні після ухвалення цього ганебного закону, наша команда «Розумної Політики» зареєструвала законопроєкт про демобілізацію №11217. Ми це зробили відразу, бо знаємо, як влада «виконує» обіцянки – а тоді вони давали гарантію розробити такий законопроєкт за 8 місяців, тобто мали це зробити до 11 грудня! Наш законопроект не розглядають, саботують і бояться навіть винести на голосування, тому що немає «погодження» з Офісу президента! А тим часом на фронті захисники кажуть страшні речі: повернутися додому можна або на щиті, або отримавши тяжке каліцтво. Ми попереджали: без демобілізації зростатиме напруга і демотивація серед військових. Держава нічого не зробила для підтримки морального духу захисників! Демобілізація – це не милість від влади. Це обов’язок перед тими, хто захищає країну, ризикуючи найціннішим! Українські воїни заслуговують на повагу, захист і можливість повернутися додому живими!