Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - АЗОВське море🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

АЗОВське море🇺🇦

@AzovSiUA
Número de suscriptores: 346
Fotos: 9,180
Videos: 8,580
Enlaces: 2,150
Descripción:
Визволення нашої країни від загарбників, є головною метою для народу України.🇺🇦 Не забуваємо що, Бердянськ, Приморськ, Мелітополь - це Серце Азова, та наша земля! 💙💛

👥 Número de suscriptores

346
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +8
Promedio/Mes:: +4

👁️ Vistas promedio por mensaje

65
Promedio/Día:: 64
Promedio/Tiempo:: 63
ERR: 18.79%

📊 Mensajes por Día

6.7
Último día: 0
Promedio semanal: 12.7
Promedio por día: 6.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Повідомляється, що вироком Деснянського районного суду міста Чернігова чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння виніс із магазину пляшку горілки, засуджено до семи років позбавлення волі.Чоловіку просто не пощастило.Якби він був успішним одеським бізнесменом, який не пляшку горілки виніс, а привласнив державний аеропорт і створив злочинну організацію, а потім через керівника фракції Слуг у Парламенті домовився з Клименком то і пляшку горілки залишили б при ньому, і результатом став би умовний строк покарання 1 рік.Спочатку у такій справі керівництво всіма силами схиляло б прокурора до необхідності укладення угоди з підозрюваним на вигідних для нього умовах, потім його вивозили б із СІЗО на особистий прийом до цілого заступника Генерального прокурора, а потім і детектива вигнали б з посади.Після того, коли керівництво позбулось би у справі принципових прокурора та детектива, руками інших співробітників з таким підозрюваним все таки уклали б угоду, про яку він просив.Але цей чоловік без грошей, зв’язків і можливостей.Тому відбувати покарання йому доведеться в повному обсязі.Хтось же має сидіти, як каже Клименко.Країна кривих дзеркал.
Суми пишуть:Прошу максимального розголосу!!!Сьогодні 19.03.26 у місті на вул. Привокзальна недалеко від Санепідемстанції сталося ситуація з "бидлотостю" ТЦК о 17.40. Стояв білий бус припаркований на узбіччі. Біля бусу стояло "ОНО" (фото додається). По тротуару їхав хлопчина на велосипеді років 18-20. Коли хлопчіна порівнявся з "нелюдом" "ОНО" з усієї дурі влупило по хлопцю з кулака, дитина впала разом з велосипедом. Мій батько в цей момент був в авто (чекав маму з праці та спостерігав усю ситуацію від А до Я)..... Звісно що він вискочив з автомобіля та кинувся до кривдника.... З буса вилезлО ще дві особи ( ще один співробітник ТЦК та дівчина в поліцейській формі). Батько провів "виховавчу розмову" з кривдником та зробив фото буса і самого нападника. Коли вони зрозуміли що є свідки в цій ситуації, мовчки пригнули в буса та поїхали геть. Хлопчина піднявся з ровером, та мовчки пішов.Дуже хотілось би щоб ця ситуація не залишилася без покарання того "нелюда". Якщо він по національності Українець - то такими своїми діями він плює в обличчя всьому Українському народу! Таких як він - треба відправляти на "0"..... Ганьба!!!Якщо батьки цього хлопця читають цей пост, або знайомі хто знає про цей випадок, то можете звернутися до вищого керівництва за роз'ясненнями по цій ситуації. Дуже хотілось би СПРАВЕДЛИВОГО ПОКАРАННЯ ДЛЯ ЦІЄЇ ОСОБИ та службової перевірки!!!- фото кривдника- номер буса ВМ 2886 СЕ
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 25 РАКЕТ ТА 365 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 24 березня (з 18:00 23 березня) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного та наземного базування.Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 426 засобів повітряного нападу:- 7 балістичних ракет Іскандер-М/С-400 (райони пуску – Курська обл., рф, ТОТ Донецької обл.); - 18 крилатих ракет Х-101 (район пуску – із повітряного простору над Каспійським морем);- 5 крилатих ракет Іскандер-К (район пуску – Брянська обл., рф);- 4 керовані авіаційні ракети Х-59/69/31 (район пуску – Курська обл., рф, ТОТ Донецької обл.);- 392 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас і безпілотники інших типів із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Шаталово, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське, ТОТ АР Крим, близько 250 із них – "шахеди".Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 390 цілей – 25 ракет та 365 безпілотників різних типів:- 18 крилатих ракет Х-101;- 5 крилатих ракет Іскандер-К;- 2 керовані авіаційні ракети Х-59/69;- 365 ворожих БпЛА різних типів.Зафіксовано влучання 6 ракет та 27 ударних БпЛА на 22 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 10 локаціях.Інформація щодо трьох ворожих ракет уточнюється.Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки!Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 101 26-03-10 23:33
Іноді історія підкидає людству дивні експерименти. Вона бере всі людські пороки — жадібність, марнославство, дурість, брехливість, мстивість, боягузтво, самозакоханість — і намагається зліпити з них одну людину.І раптом з’ясовується: ця людина не лише існує, а ще й стає президентом Сполучених Штатів.Дональд Трамп — це не політик. Це дзеркало. Це — карикатура.Карикатура на все найгірше, що є в людині.Він бреше так часто, що правда для нього звучить як іноземна мова.Він вихваляється багатством так, ніби гроші можуть замінити гідність.Він вимагає лояльності так, ніби країна — це його особистий мафіозний клан.Він мститься так дріб’язково й злобно, як ображений підліток у шкільному чаті.У нормальній країні такий персонаж сидів би на ток-шоу, продавав золоті кросівки й розповідав, як «усіх переграв». Але Америка вирішила зробити з нього президента. І в цьому головний трагікомізм епохи.Трамп — це ходяча демонстрація того, що відбувається, коли демократія стикається з масовим інфантилізмом. Коли мільйони людей хочуть не складної реальності, а простого шоу. Не відповідальності, а видовища. Не лідера — а гучного клоуна, який волає те, що приємно чути.Він став політичним втіленням людських слабкостей:Жадібність — бо все вимірює грошима.Марнославство — бо кожну фразу починає зі слова «я».Брехливість — бо правда йому просто заважає.Боягузтво — бо за гучними погрозами завжди стоїть страх втратити владу.Але найстрашніша його риса — це навіть не дурість. Найстрашніша риса Трампа — те, що мільйони людей побачили в ньому себе. І їм це сподобалося.Бо Трамп — це не помилка системи. Трамп — це дзеркало. І якщо в цьому дзеркалі ми бачимо карикатуру на всі людські пороки, то, можливо, проблема не лише в Трампі.Проблема в тих, хто вирішив, що саме така людина має ними правити.(С)Валерій Бочков___У нас такий самий клоун. Але трагедія набагато більша..
Сьогодні почалася війна в Ірані, як доказ фейковості війни в Україні.В перший же день, в країні яка втричі більша по населенню і територіально за Україну - було атаковано міністерство оборони, урядовий квартал, маєтки еліт. Знищено провідних командирів та міністра оборони. За інформацією Ізраїлю був знищений лідер Ірану. Це перший же день війни!Натомість Путін чотири роки не може попасти по Банковій, Верховній Раді, Конча-Заспі, Нацбанку та відділенням ТЦК в Україні. Роскосмос викладає знімки кортежів Зе - не атакуючи їх. Як і ЗСУ 4 роки жодного разу не нанесло удари по Кремлю та дачам російських правителів. Щоразу коли я це писав - звучало питання "а навіщо, що це дасть?". Мабуть по бабушкам стріляти ефективніше, роками бусифікуючи на постановочну лінію фронту Донбасу, де банально анульовується населення, в той час коли еліти Росії та України живуть своє краще життя, домовившись очевидно про ненапад. Мабуть саме тому росіяни вивели війська з-під Києва, Чернігова та Харкова, в 2022 році, поїхавши батися з Зеленським під Попасну. Тому я й кажу - ніхто справжню війну в Росії, поки вона потрібна, затівати не буде. В протилежному випадку потрібно показувати результат, перед своїми платниками податків, як це робить Ізраїль та США. Там населення не такі болвани "чорнобильці" як у бувшому СРСР, хавать клоунаду довго не будуть. 1 день і Кремль буде стерто. Плебсу потрібне шоу. Микол і Ніколаїв на переробку, а землі заселити новими... Ну скажімо безправними емігрантами з розбитої Азії... Там і тур-оператор хороший є. Black Rock називається.Про третю світову поки що не пишіть в коментарі. Китай вам ще не всі мочі для мочі продав.(С) Олег Куприєнко
Про утопічні наративи, які сіють в наших мізках не помітно! Зранку прокинувся, читаю повідомлення від товариша. Посилання на сторінку військового, з дописом про те, поки ми воюємо з тцк, ворог просувається, роздає паспорти на окупованих територіях. Потім військовий пише: «Так, є проблеми, але для цього є правоохоронні органи». Тут мене порвало. Пригадав свою ситуацію у 2024 році, і вислів у 2026 му, заступника генерального прокурора, про те, що тільки якщо мене вбʼють тцкшники, вони піднімуть свої пʼяті точки і будуть щось робити, а поки живий, ні. І ви не уявляєте, під дописом одинадцять тисяч вподобайок. Мені здалося що я десь у вісні або на території психіатричного диспансера. Спробую пояснити: Задайте собі декілька питань: Питання перше: На скільки вмотивований боєць на фронті, якого викрали посеред вулиці, забрали документи, побили тцкшники і який тиждень без жодних пояснень сидів на підвалі, якого били і принижували, кормило пів сардельки на добу, а потім заплющивши очі відвезли під конвоєм на влк і в супереч хворобам написали придатний? Або запропонували дати хабар у позмірі десяти тисяч доларів? Він продуктивний рівно до того часу поки не пролунає перший вибух. Саме тому в нас стільки СЗЧ. Це утопічна система виконання плану! Вона діяла ще при радянщині. План зробили, інше не хвилює. Питання друге: На скільки забезпечений боєць, підготовлений і соціально захищений? - Потрапив на позиції зарплата вісімдесят, поранили, потрапив в госпіталь, зарплата двадцять. У той час коли в охоронника в супермаркеті, пʼятдесят. От лежить той боєць і думає, як же так виходить, такі гасла, такі заклики, а на виході окрім пшик. Підняли зарплату депутатам, силовикам, тільки не військовим. Питання третє: - Сидить військовий після бойовки, дивиться новини, а там десять кремезних озброєних до зубів тцкшників, пакують роботягу, потім сідають у новенький пікап і їдуть, він не задасть собі питання, а чому вони там а я тут? Звичайно задасть. У казочку про поранених хлопчиків в трусиках які пішли працювати в тцк вже давно ніхто не вірить. А потім такий гортає стрічку і бачить, як на концерті чергового заброньованого артиста скачуть бугаї двометрові, і ні одного тцкшника. Він питає себе знову, чому я тут, а вони там? А тому що вони продають посади від двадцяти щоб працювати людоловами і заробляти а не забезпечувати мобілізацію. Прокралися, провбивалися і жодного покарання. Кривих, косих, хворих, всіх в окоп. Там швиденько закопали і все, роботу виконали? Шукаємо нових. Хіба так має проходити мобілізація? Хіба в нас є тривала ротація? Ні. Так хто у цьому випадку діє в інтересах ворога, люди які прагнуть справедливості і справедливої мобілізації чи тцкшники з трьома класами освіти безкарні міліонери? Загнали людей під плінтус і радіють. Ось я про що. #зсу #топ #тцк #зрадники(С) Сергій Костира
Невеликий аналіз недообстрілу 17 лютого. Про попередні, на минулому тижні, не писав, бо їх навіть так - недообстрілом назвати важко. Спочатку фанфари. Наші сили ППО сьогодні показали і підняли чергову планку ефективності. ЗБИЛИ УСЕ "КРИЛАТЕ", що летіло по Україні. 20/20, 4/4, 1/1, але детальніше пізніше)Тепер аналіз. Сьогоднішня головна мета півнів - знову енергетика. При цьому, основна ціль саме підстанції, через які здійснюється експорт електроенергії з Європи. Бурштин, Стрий та Одеська область. Підстанції 330кВ та одна 750кВ.Перед цим були постійні удари по розподільчим підстанціям між нашими АЕС та різними регіонами країни. Розбалансування, неможливість перекидання потужностей та крах системи - їхні задачі. А за експорт також не вперше взялись, і він нам також допомагає балансувати.Тепер стосовно засобів ураження, та чому це недообстріл. Багато людей на мене підписались після аналізів перших трьох унікальних обстрілів. Бо там дійсно зовсім по іншому велись планування, корегування та командування. Там дійсно найвищий керівний склад тоді робив задум, і я про це описував. А сьогодні - в черговий раз нижчий штаб. Тому й вийшло "і так сойдьот"))Весь тиждень було багато розвідданих, що буде масований комбінований удар. Ракети возили, перелітали, програмували, економили шахеди та двічі вдарили за тиждень по декілька ракет - балістикою та Цирконами.І що ми сьогодні побачили?1. Навіть 400 Шахедів не змогли організувати. Нагадую, що кількість раніше була до 500-600 за тиждень, одноразовим запуском.2. Крилатого Іскандера місяць не було. А сьогодні Іскандер-К був запущений наче на здачу. І причиною цього можуть бути ракети Х-101.3. Запущено їх було 20, але це ніяк не корелюється з точками підвіски самих літаків Ту-95МС. 4 парних точки, не зважаючи на внутрішній "барабан" для ракет Х-55/555, яких вже роками не запускали через проблеми. Та й 8 ракет дуже давно Медведі не носять. Тобто, або 5 літаків по 4 ракети (більш вірогідно), або 4 літаки по 5 ракет. І якщо вони завжди мають бути парними та з однаковою кількість під обома крилами - щось тоді точно не зійшло. Розумієте?)Висновок цього пункту: після операції Павутина зменшилась кількість бортів стратегів. Через інші проблеми - зменшилась кількість запускаємих ракет Х-101. Хоча в січні навіть були ракети, що виготовлені вже в 26 році! А проблеми є, і це добре. 4. Балістика, а точніше аж 4 Іскандери М. Чому так мало, якщо на тижні більше 10 легко запускали. І раніше, по Києву їх було 18, і через декілька днів знову велика кількість. Вони вибивали ракети Пак-3 для Петріотів. Тепер перестали, бо знову ж таки, їх поки достатньо, а перебити їхню кількість - вже у півнів немає ресурсів.Але було б логічно: знову морози, транспортний колапс через сніг - бити балістикою по Києву, вибивати Пак-3 та може щось ще знищити. І вони цього не зробили, бо немає ресурсів.5. Через низький рівень підготовки і штабу виконання - немає комплексності. Немає флоту і Калібрів. Циркони також окремою командою флоту самостійно на тижні були. Немає перевантаження систем чи авіації. 6. Тому цей пункт окремий. Сьогодні більшість збитих ракет - на рахунку саме авіації! Не наземних комплексів, а саме F-16 та Міражів. І це дуже круто! Та й напевно вперше, коли саме авіація (і саме з цією задачою нам її і давали) зіграла ключову роль у відбитті ракетного удару. Винесу окремо. Сьогоднішній обстріл перенесли на сьогодні з вихідних - через їхню ракетну дипломатію. Бо мають початись сьогодні трьохсторонні переговори в Женеві. Тому і вдень були загрози балістики, Орєшніка, та зліт Міг-31К. Ось така вона, дипломатія півнів, дон.(С) Сергій Місюра
ТЦК – поза контролем‼️ Рекордна кількість скарг — це вирок системі!Кількість скарг на дії ТЦК зросла у 333 рази від початку повномасштабної війни! Бодікамери, які мали б мінімізувати порушення під час мобілізаційних заходів, досі не стали обов’язковими і масово не використовуються.Ще у 2024 році під час розгляду закону про посилення мобілізації ми з командою «Розумної Політики» подавали конкретні правки, щоб забезпечити дотримання прав людей працівниками територіальних центрів комплектування. Ішлося про обов’язкове пред’явлення документів та використання бодікамер працівниками ТЦК; право громадян фіксувати їхні дії на відео; заборону носити балаклави. Тоді ці правки проігнорували. Наслідки ми бачимо щодня – у численних відео про бусифікацію та в офіційних даних про зростання скарг на дії працівників ТЦК. Уже навіть у владі визнали проблему, але досі жодної конкретної ініціативи для її виправлення немає. При цьому в системі ТЦК — 46 тисяч посад. Чи не пора провести аудит? Чому не скоротити адміністративний апарат і не направити тих, хто жодного разу не був на фронті, туди, де реально потрібні люди?Окреме питання – колосальна корупція в ТЦК. Ще два роки тому звучали дані про понад 2 млрд євро тіньових потоків у системі. Сьогодні ця цифра, очевидно, ще більша.Мобілізація не може перетворюватися на порушення прав людини! Без довіри жодна система не буде ефективною, а примус ніколи не замінить справедливих правил.
Франсіско Солано Лопес — класичний приклад того, до чого призводить принцип «краще воювати до останнього, ніж підписати невигідний мирВін був президентом Парагваю (1862–1870), фанатичним шанувальником Наполеона, який у 1864 році сам розв’язав війну проти трьох сусідів одразу — Бразилії, Аргентини та Уругваю (Війна Потрійного Альянсу).Спочатку він мав деякі успіхи, але дуже швидко все перетворилося на катастрофу. Союзники захопили столицю Асунсьйон, більшу частину армії Парагваю знищили. Лопес відмовлявся від усіх пропозицій миру (а їх було кілька, і вони були відносно м’якими на початку). Він відступав у джунглі з залишками армії, жінок, дітей і продовжував воювати.Чим усе закінчилося:1 березня 1870 року, у битві при Серро-Кора (Cerro Corá), бразильська кавалерія оточила його останній табір. Лопесу запропонували здатися. Він відмовився, вихопив меч і кинувся на ворога з криком:> «¡Muero con mi patria!» > («Я вмираю зі своєю батьківщиною!»)Його застрелили на місці. Разом з ним загинув і його 15-річний син, який намагався захистити матір.Наслідки для Парагваю були жахливими:- За різними оцінками, загинуло 60–70 % усього населення (деякі джерела говорять навіть про 90 % чоловіків призовного віку).- Країна втратила близько 25–40 % території.- Парагвай на 6 років потрапив під бразильську окупацію.- Демографічна яма була такою глибокою, що країна відновлювалася десятиліттями.Сьогодні в Парагваї Лопеса офіційно вважають національним героєм і «маршалом» — є навіть орден його імені. Але історики майже одностайно називають його рішення продовжувати війну до повного самознищення однією з найтрагічніших помилок в історії Латинської Америки.Тож так, «краще продовжувати воювати» у його випадку закінчилося тим, що країна ледь не зникла з карти.В оригіналі (англійською) ключова цитата #зеленський звучить так:«I would rather take no deal at all than force my people to accept a bad one.»(«Я краще не матиму жодної угоди взагалі, ніж змушу свій народ прийняти погану».)Українські медіа («Бабель», «Факти», «Новини Донбасу» та інші) поширили це у формулюванні, майже ідентичному вашому: «Краще продовжувати воювати, ніж підписати невигідний договір».Отже запитання: - Хто хоче воювати до останнього українця? - Хто заробляє на війні?Українці продовжують підтримувати зеленського. - Це суїцид? Ваша думка.(С) Den Sinelnykov
Бюджет тріщить — людей добивають податками‼️ Влада знову перекладає свої провали на українців!Цього тижня Верховна Рада, на щастя, не включила в порядок денний перший із законопроєктів про підвищення податків – так званий «податок на старі шкарпетки» з продажів на онлайн-платформах. Дуже хочеться вірити, що здорового глузду вистачить і надалі.Бо що нам пропонують насправді? Зібрати 14 мільярдів гривень з людей, які продають власні вживані речі, і спрямувати ці кошти на фінансування Кабміну, який заклав на свої потреби в бюджеті цього року 13,5 млрд грн! Але навіть якщо закон протягнуть, то цих грошей не зберуть. В авторів бюджету дуже погано з арифметикою: у 2024 році замість запланованих 60 млрд грн від підвищення податків зібрали лише 10. З їхніми розрахунками так само буде і цього разу. Але ці кошти в бюджеті вже закладені! І вже зараз ті, хто голосував за кошторис на цей рік, говорять, що грошей не вистачає.А пройшов лише січень. Один місяць – не квартал, не пів року!Ще під час розгляду бюджету-2026 ми з командою «Розумної Політики» попереджали, що цей документ – фільчина грамота! Як закладали мільярди від МВФ, якщо немає гарантії їх отримання? Як планували витрати, якщо вже на старті шукають, де знову підняти податки? Чому щоразу відповідь одна – підняти податки для людей?Сьогодні – податок на OLX. Завтра — 5% військового збору не до кінця війни, а назавжди. Далі – скасування пільг на посилки, створення нових корупційних схем на митниці.І ключове — ФОПи. 20% ПДВ для них — це не «реформа». Це фактичне знищення малого підприємництва! І якщо на це в залі знайдуться голоси, будьте готові, що підприємці закриються і прийдуть до Верховної Ради питати, як їм годувати своїх дітей!