Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Стійкість для стійких
Added 14 Jul 2024

Стійкість для стійких

@stijkist
Number of subscribers: 12 593
Photos: 1,610
Videos: 527
Links: 73
Description:
Канал веде Світлана Ройз. Проєкт твориться в партнерстві і за підтримки ГО Вчися

👥 Number of subscribers

12 593
Average/Day:: +3
Average/Week:: -24
Average/Month:: -180

👁️ Average views per message

3 795
Average/Day:: 3,750
Average/Week:: 3,286
ERR: 30.14%

📊 Messages per Day

2.2
Last day: 3
Week average: 2.1
Average per day: 2.2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Сьогодні міркували, чи дійсно може бути пустота всередині. І прийшли до висновку, що напевно, пустота відчувається - коли ти перестав на деякий час відчувати контакт з тим, що тебе раніше наповнювало. Можливо, зараз йде інвентаризація цінностей, може бути відчуття спустошення від втоми.Коли людина пережила травматичний досвід, картинка її світу розбивається. І в цих розламах може бути пустота - в знаннях та відчуттях себе та світу.Я просила сьогодні знайому, яка казала, що відчуває пустоту, відчути - "вона" біла, сіра, чорна чи різнокольорова. Взяти папір такого кольору. Намалювати контур людини. І (ця жінка досвідчена, має всі матеріали) - почати малювати. Але тільки, коли виникне імпульс, бо цей процес не потрібно прискорювати. Іноді нам важливо дозволити собі це обнуління. Розмальовувати, коли буде готова, відчути, яке наповнення "за" відчуттям пустоти. Малювати все, що завгодно, будь-які форми та образи.Її "заповненість" була такою красивою!!!Доброї безпечної ночі 🌻#роздуми@stijkist Світлана Ройз
Сьогодні в наших "2 хвилинах для себе" дуже проста #практика, я зараз її роблю в автобусі. Ми торкаємось язиком верхнього піднебіння. Десь 1,5см за верхніми зубами.1. З погляду нейробіології ми так активізуємо блукаючий нерв і допомагаємо собі в заспокоєнні.2. Поспостерігайте, коли у вас закритий рот, яке положення язика? Ортодонти кажуть, що правильно, коли язик торкається верхнього піднебіння. Наче розпластується по ньому. Якщо ви часто стискаєте щелепи - окрім вправ, що ми робимо, важливо ще й нагадувати собі тримати язик "вгорі".3. В практиках йоги та ще багатьох системах таке положення язика називалось замок чи "набхі - мудра". Таких положень язика три - вітер - вогонь - вода. Древні кажуть, що коли ми торкаємось піднебіння, наче хочемо сказати м'який звук Н (це положення "вітер"), це допомагає акумулювати, не розсіювати енергію.4. Косметологи кажуть: таке положення язика допомагає в формуванні овалу обличчя. (Я поки не розібралась внаслідок роботи яких м'язів).🌻@stijkist Світлана Ройз