Привіт, любі!Прочитала зранку новину, що Inditex Group (Zara і тд) остаточно залишає Дніпро, і розірвали контракти з Мост Сіті та Караваном, і так сумно мені стало, стільки ностальгії нахлинуло…Думаю, не багато з вас знають, шо Bershka була моїм пʼятим місцем роботи)!Три сталися як підробітки ще під час універу. Першим був мерчандайзинг та проведення акцій від горілки Мірна у Варусі)) Мої продажі були кращими в місті, до речі 😁👌Другим - рекламна агенція у 2008, я ще навчалася в універі. Там мене кинули на десь трьохмісячну зарплату, дорослий дядька - студентку. Отак от просто. Мам, як було його прізвище?? Я вже й забула)) Ти точно памʼятаєш!Третім - магазин меблів мами мого кращого друга. Я займалася продажами меблів з ротангу, їздила в Крим в командировки)Четвертим (і першим після універу) - Щедро. Ті самі майонези, кетчупи та соуси. Це було перше дійсно серйозне місце роботи, структура, корпорація та перше торкання до HR. Не як людини, а як професії 😁Згадалось, як HRD Щедро йшла у відпустку, і сказала нам: дівчата, просто збережіть на час моєї відсутності все як є, давайте без змін, добре? І тут вона повертається, і перше, що бачить, - мою заяву на звільнення)))) І така: блін, ну я ж просила 😁😁 Люда, не знаю, чи ти тут є, але класно, шо саме ти була моїм першим «серйозним» керівником. Але в Щедро мене влаштував тато, адже це був кризис, 2009 р., і вакансій не було геть. Тому так) Це єдиний раз в житті, коли мені допомогли влаштуватись.І я там була наче якась кришталева ваза з відомим прізвищем - мені не давали нормальної кількості роботи, наче боялися перенавантажити, було скучно капець)) А от пʼятим місцем роботи була Bershka. Вони тільки заходили на ринок Дніпра, це був, гадаю, 2010 рік. І я просто шалено мріяла працювати в Inditex!! Як зараз памʼятаю - співбесіди проводились чомусь в готелі Україна на Яворницького)) Перша співбесіда пройшла провально - мені відмовили) Адже я була людинка з норм такою самооцінкою, і претендувала одразу на директорку магазину 😁👌А от другий раз я подала резюме вже на менеджера жіночого відділу (фактично - на одного з двох замів), і пройшла успішно. Памʼятаю, що моя зарплата в Щедро була 2400 грн (і мені було дико скучно там працювати, памʼятаєте?))), а в Бершці давали 5600. І я була В ШОЦІ від такого стрибка!!!!!!! Там мені було класно - енергійно, насичено, багато спілкування, двіжу, жодної секунди сидячи, звіти та листування з головним офісом англійською - мені було в кайф! Але, на жаль, там я зустріла гіршого з усіх своїх керівників, яка буквально робила моє перебування на посаді неможливим - підставляла, брехала, зіштовхувала лбами з колегами… Я взагалі не розуміла - за шо це мені, не мала жодного досвіду не те що керування конфліктами, а я не мала гадки - як в них поводитися та виживати. Вона брехала в очі київським та іспанським колегам про мене, і в мене був тотальний шок та стрес, тому я просто звільнилась, адже точно зрозуміла - питання часу, коли вона повісить на мене якийсь грошовий борг.Ох, Олена, Олена… Я дуже довго не могла їй пробачити в душі. Її потім, до речі, звільнили зі скандалом за велику грошову нестачу. А через років так 8 вона звернулася до мене з проханням допомогти у працевлаштуванні) Коли я вже була доволі непоганим хедхантером та рекрутером. І знаєте що? Я їй допомогла.…Отакий в мене ранок завдяки новині про Індітекс - повний ностальгічних спогадів 💔
Раночку, дівчата! 🩵Підтримки надто замало 🥹, щоб я не попросила вас натиснути тут і зробити щось))) А тепер швиденько пройдемось по інтервʼю - як обіцяла 🫡🎤 Ельвіра Гасанова - Єві Коршик: суцільний захват від Ельвіри, її впертості, цілеспрямованості, чесності, вміння мислити та мріяти дуже масштабно… прям вау! При тому, що я не маю жодної речі цього бренду, прям захотілося придбати!🎤 Директорка McDonald’s в Україні, Словаччині та Чехії Юлія Бадрітдінова - Андрію Федоріву: клас. Дуже потужна та розумна жінка, яка очолює цілий три регіони, пройшла крутий карʼєрний шлях, заміжня за СЕО Intertop, має міцний стержень та чітке бачення всіх процесів - як робочих, так і внутрішніх. Окремо вразило ставлення Мака до співробітників на початку війни. 🎤 Кирил Серебреніков - Катерині Гордєєвій. Я підписана на Катю багато років, вона одна з моїх улюблених іноагентів)) Просто далеко не всі її гості мені цікаві. Кирило - це діамант, надзвичайно унікальна людина, на чиї спектаклі я мрію потрапити!! І дуже чекаю на вихід на екрани його фільма про Менгелє. При цьому, спіймала себе на тому, що мені важко слухати інтервʼю російською, геть відвикла, адже слухаю все укр/англ…🎤 Це не інтервʼю, але я сміялася з цього 9-хвилинного шматочку шоу з Хью Джекманом та Кейт Хадсон просто годину 🤣 Хочу поділитися задля настрою! Якщо у вас достатньо класна англійська, щоб розуміти нею жарти, - це кайф! 🎤 Круглий стіл: Андрій Здесенко (Біосфера, Charisma, Graff), Руслан Шостак (EVA, Varus), Лев Жиденко (Аврора) і Андрій Федорів. Отримала насолоду!! Класні та дуже розумні люди, приємно бути з рівно половиною знайомою особисто 😁 Прям раджу всім підприємцям! Жива та екологічна дискусія на актуальні теми.Приємного прослуховування та/або перегляду! 😘
Привіт, дівчата!!Так несеться це життя, що я знову випадаю з каналу, але повертаю себе назад 😁🙈З новин!✔️Зробила допис із 5 найкращими закладами Відня саме із сучасною австрійською кухнею, і він прям залетів! Особливо на фоні дууууже сильної просадки, яка викликана моїми спланованими (але дуже болючими для статистики) змінами в акаунті. ✔️Побувала на Конотопській відьмі НАРЕШТІ! Минулого разу мене не було у Відні, тож, на цей я чекала неймовірно, і О МАЙ ГАД! Це просто фантастична вистава!!!!! Я в суцільному, тотальному захваті, і готова співати оди сотнику буквально все життя 😁❤️🔥❤️🔥❤️🔥 Просто топ!!! Обовʼязково йдіть, якщо бачите квитки в своєму місті! Я буду йти, навіть якщо буде повтор. Прям 100%!✔️Вигадала разом із Белою новий, дуже нестандартний івент для нашого інтелектуального комьюніті у Відні, і місця розлетілись за день, навіть без анонсів в моїх групах. Це безцінно - мати таких однодумців. Особливо яскраво зрозуміла це вчора через певні обставини: зустріла вперше за дуже довгий час людей з геть іншими інтересами, стилем життя та розвагами… І яскраво усвідомила, як сильно мені пощастило знайти саме моїх людей, яким цікаво те саме, що й мені: музеї, мистецтво, виставки, вистави, театр, опера, балет… І яким це не здається скучним))) Дякую вам за вас, люди!!! Дуже 🫂❤️🔥До речі, на цьому івенті нашими партнерами вперше виступлять Vintage Tassels - найкращі аксесуари, ювелірні прикраси та біжутерія з історією 😍 Той самий вінтаж, який я сама обожнюю! ✔️Зробила в улюбленому салоні The XX свої класичні процедури: догляд за волоссям від Muran (Lebel та Oribe також топ!) та за обличчям від DMK (ензимна маска - краще, що траплялося з моєю шкірою, роблю курсом!) ☺️🩵✔️Видалила канал Virgin Drinks Library з оглядами на безалкогольні напої, перенесла все в інстаграм на окрему сторінку. ✔️Готую новий рілз з оглядом на дуже красиве і смачне місце ☺️✔️Продовжую пошуки меблевого виробництва, яке системно працює з еко шкірою.Наче, все))) А у вас як справи!? Які новини?? Що ми не обговорили, хоча мали б!?)))
Так, в мене новий салат. Ви вже втомились від моєї кулінарної активності? 😁Дайте знати! Я зупинюсь, обіцяю!))Фотка не альо. Так вийшло - не встигла вирвати з рук)))Коротше, салат сильно радила подружка, і він реально дуже смачний! В кого є термомікс - ось посилання 🔗 В кого немає - я коротенько напишу:Змішуємо нарізаний кубиком баклажан, солодкий перець, солодку синю цибулю, додаємо оливкову олію, сіль, хлопʼя чилі, сироп агави. Перемішуємо, викладаємо на деко, та відправляємо в духовку у на 20 хв на 180°.В цей час варимо чорну сочевицю. Саме її, бо вона зберігає форму, не розварюється.В блендері перебиваємо мʼяту, кінзу, петрушку, гірчицю, сироп агави, оливкову олію, смачний оцет, сіль та воду. Доводимо соус до бажаної консистенції кількістю тієї води.Додаємо: якщо за рецептом - то смажений халумі. За моєю версією - тофу. Бо жирів і так в раціоні забагато, а тофу - білок.Перемішуємо все з деко, сочевицю, соус, смажений сир та ізюм - він взагалі робить щось фантастичне!!!Все. Я в захваті.
Ооооокей, ось і чергова підбірка інтервʼю:🎤 Федорів влог: Блискавка - 500 питань про 2025. Мені було цікаво і весело) Формат легкий, запрошені гості всі просто топ. Не так шоб сильно допомогло в чомусь або запамʼяталось щось, але дивилась з посмішкою)🎤 Mel Robbins with Dr.Katy Milkman, PHD: Accomplish any goal in 2026. Ось про цей подкаст писала вище. Власне, про цілі та їх досягнення через науково обґрунтовані дослідження. Мені прям 👌👌👌 Не дізналася багато нового, бо немало знаю по цій темі, але заключне слово Кеті було точно записане для мене особисто 🙏🎤 Єва Коршик на інтервʼю у Слави Дьоміна, канал Слава+. Я дізналася про цього інтерв’юєра виключно через те, що моя подруга була гостею у нього в студії, до того гадки не мала - хто це. Мені не подобається його манера комунікувати, я не вважаю його ані приємною, ані ввічливою людиною (суджу суто за картинкою в ютубі, може, в житті це прекрасний чоловік!). Але він правда запрошує дуже цікавих гостей, і це інтервʼю мені також сподобалось - але саме тим, як поводилась Єва та відповідала Єва. Ну і ситуація з Бажане - це крінж, звичайно) Я про це вже висловлювалась в інстаграмі. 🎤 Євген Хмара - тому ж самому Слава+. Те саме: гість неймовірний! Фантастичний Євген. Добра, світла, настільки щира людина, що аж дух захоплює! Ну і талановита, безумовно. Отримала задоволення від того, що слухала, майже як на його концертних виступах) 🎤 Аня та Стас Завертайло: запис виступу про персональний бренд на івенті від Poster. Мені завжди цікаво слухати цю супер талановиту пару кондитерів та підприємців, тому клас! 🎤 Alexander The Guest: 10 restaurants you should visit in 2026. Враховуючи, що в цьому році я запланувала собі майже не виїжджати з Австрії, та вивчати саме цю країну, - дивитись це відео було сумнівною ідеєю 😁 Але, як справжній гастрофрік, я отримала задоволення! Enjoy 🩵
Печу я щось біля 2-3 разів на рік - ну тобто, це прям Подія! 😁Бо я дуже люблю солодке*, і коли вдома цілий пиріг - це не ок ідея взагалі 😁Тому вчора я рівно половину одразу віддала любій подружці-сусідці, яка виграла в божественну лотерею собі найкращих сусідів 😆Але маю зауважити, що оцей морквяно-яблунево-марципаново-ванільний пиріг за рецептом та допомогою (вперше!) Термомікса, - це реально кайф! Дуже смачно! 🥕🍎 Звичайно, я розполовинила борошно (семола + мигдальне), а цукор не тільки поділила на два, а ще й замінила на кокосовий, але сам по собі рецепт прям кайф!Мені трошки спокійніше стало, шо Термомікс хоч раз був використаний за останні 2-3 місяці, а не просто стоїть красивий на кухні, і виконує інколи суто функції блендера 😁А ще не-шубу зробила з гравлаксом та соусом на основі грецького йогурта, хріна та крем-сира. Смачнооооо! Колись таку готували на нашому спільному МК, що робили ще в Дніпрі з Валєю Саєнко)*подумалось: може, проведемо знов 21-30 днів без цукру разом?? ви як? хочете?
Цікава ще штука, яку давно хотіла з вами обговорити.Без ШІ нікуди - це зрозуміло, бо прогрес не зупинити, та і не треба!)Але мене відверто тригерить шалена кількість текстів, написаних саме ним, GPT або його родичами.Спочатку я (за звичкою мислити 😁) замислилась - чому тригерить. Знайшла відповідь: бо я підписана на людей завдяки їх автентичності та/або заради такого ж автентичного контенту. Умовно - якщо я слідкую за кухарем, то хочу бачити його рецепти, а не копіпаст з джипіті, бо в останньому для мене немає жодної цінності - я можу сама спитати чатик, та отримати відповідь. Мені не потрібний посередник у вигляді кухаря. Розумієте?Це стосується абсолютно всіх сторінок в інстаграмі та телеграм-каналів. Я і так підписана на малу кількість, але і серед неї ШІ-тексти зустрічаються дедалі частіше.Те саме зі «звичайними»людьми. Цікаві саме їх роздуми, якісь відкриття та пристрасті… А не штучні тексти про «топ-5 новорічних прикрас цього року» або «я розповім вам про нові дома шампанського-2025», хоча не відвідала жоден з них… Розумієте, знов-таки?)І люди, звичайно, іноді і в цих випадках витрачають купу часу, роблять візуал, вивчають якісь різні варіанти відповідей GPT, але… ну це не їх слова, не їх досвід… це контент заради контенту.І з одного боку - це легше монетизувати, видаючи більше і більше публікацій на будь-які теми, а тепер ще й можна на фотосесії не витрачатись, бо фотки також генерує ШІ, ще й як!!) Приклад - от моя фотка до цього допису 😁Що скажете? Давайте обговоримо цю тему, бо я якось, здається, загубилась…Чи важливо вам, ким написаний текст та чи створено його на основі особистого досвіду/думок? Чи я заганяю?
Обіцяла вам третю підбірку інтерв’ю - тож, виконую обіцянку! 🙌Цей місяць був шалено навантажений, слухала рідко і дуже мало, бо навіть бігала не під «когось», а під розмови з мамою, - адже це був єдиний час для розмов 🥹🎤 Алекс Купер - каналу Реве та Стогне Ресторатор. По-перше, зацініть назву каналу 🤌😁 По-друге, я дивлюсь його давно, адже, як ви знаєте, гастрономія - це трошки моя тема :) Алекс дуже крутий, він рідко дає інтерв’ю, але я слухаю завжди. Ви можете знати його за закладами Татар Бунар, Молодість, Shalom, Twins, Kyiv Food Market, Odesa Food Market etc. Його заклад в Лондоні за кілька місяців після відкриття увійшов в гід Мішлен. Коротше - кайф! Якщо вам цікавий ресторанний бізнес - слухайте обовʼязково.🎤 Власник мережі Аврора - Форбсу. Мені дуже цікавий їх бізнес, принципи, підходи, як вони будують команду, як пораються з таким стрімким зростанням тощо. Але я все ще притримуюсь думки, що у Форбса дуже слабкий відносно їх медіа-рівня ютуб-канал, і інтервʼюєри, і питання… На жаль. 🎤 Q&A на каналі Лєри Бородіної. Випадково потрапила, це просто відео, яке почалося наступним, поки я тренувалась. Мені не цікаві в цілому такі рубрики, бо не цікаві медійні блогери як такі 🤷♀️ Але це було непогано. Такий собі милий фон, поки таскаєш залізо в залі))) Тембр голосу приємний, заспокійливий 😁 Я, до речі, досі не розумію, що там за кіпіш з оцінкою за Gallup, бо я з цим інститутом напряму спілкувалась і робила цю оцінку ще в 2016 році, і з того часу нічого у підходах не змінилось))) Чому раптом вона стала сприйматися як якийсь шалений прорив в Україні в 2025 - я гадки не маю, але підтверджую, що інструмент гарний 😁 🎤 Іван Уривський - Андрію Федоріву. Як завжди - розкішно! Придбала квитки на «Конотопську відьму» у Відні в січні, дуже чекаю ☺️🎤 How to communicate with confidence&ease - від професорки Гарвардського університету каналу моєї улюбленої подкастерки Mel Robbins. Класно! Цікаво, з конкретними прикладами, дуже аплікабельно. Раджу особливо тим, хто не впевнений в рівні власних комунікативних навичок 👌🎤 Василь Байдак - Андрію Федоріву. Щиро, цікаво, глибоко, з гумором - Федорів топ-1 україномовний інтерв’юєр для мене. 🎤 Фелікс Редька - Василю Тимошенко. Для мене Фелікс став відкриттям, бо я в цілому не дуже по стендапам, мені надто рідко подобається рівень гумору в цьому жанрі. Але глибина та щирість цієї людини мене прям вразили! Я не знаю його творчості, але згодна з 99% усього, шо він озвучував як свою позицію щодо України, війни, мови тощо. І Вася зростає з кожним інтервʼю ✊Оце і все, шо я спроможна була прослухати за 1.5 місяці 🤷♀️🙃
Бачте, яка я активна! Це щоб ви не повідписувались к єдреній фені 🤣Насправді, прийшла сказати, що чомусь багато з вас не бачили мій щорічний допис про топові подарунки для Неї до €100 🥹Але я не про весь допис. А про найсмачніші цукерки в моєму житті. Я реально була в шоці. Маю попередити, що це наркота!!!!!! Але так само скажу, що обрала саме їх в якості десерту на Різдво 🤣Це я вже не кажу, що планую на нього робити індійську вечерю, а ха-ха-ха))) Не кажіть Ісусу, заради Б-га! 😁🙈Коротше, ці цукерки вартують того, щоб мучитись із відсутністю англійської мови на сайті, та замовляти наосліп - тобто, датською 😅👌Це сімейний бізнес: гурманські winegums (жувальні фруктові цукерки), вкриті преміальним шоколадом. Поєднання жувальної текстури та шоколадної глазурі дуже нетипове для класичних winegums та для смакових рецепторів.Вони без желатину - підходять для веганів. Текстура м’якша й «чистіша», без зайвих загусників.Смаки - дуже нетривіальні!Замовляйте терміново!!! (на фото моє перше замовлення)
Ну і друга підбірочка - інтерв’ю! Їх небагато, але вони довжезні 😁 Тому слухала ледь не по тижню кожне, частинами, за наявністю часу.🎤 Андрій Здесенко - Андрію Федоріву. Звичайно, топ))) Для Здесенко я робила кілька проєктів в сфері і маркетингу, і комунікацій. Він дуже класний замовник, неймовірно щира, талановита та харизматична людина. Пишаюся такими знайомствами, та чекаю на нашу вечерю вже наступного тижня ☺️🎤 Андрій Федорів - каналу Бомбардир. Чесно кажучи, про такий канал почула вперше, але Федоріва поважаю, вважаю і справді маркетологом #1 в країні, мені дуже подобається і те, як він бере інтерв’ю, і те - як дає. Будо цікаво провести «з ним» день, адже зйомка тривала як раз з ранку і до вечора одного дня. 🎤 Олена Мандзюк - Василю Тимошенко. Ой, ну що сказати) Я слухала, бо хотіла бути бодай трошки в контексті. Сказати, що мені не близька Олена та її позиція, - це нічого не сказати, але та й таке. Васі було в цьому інтерв’ю відверто важко, але він дуже намагався впоратись!🎤 Катя Сільченко - каналу AVE Маруся. Про цей канал також ніколи не чула) Але речі The Coat я просто обожнюю, з українських брендів саме він - мій улюблений (та, власне, єдиний, який прям 💔❤️🔥). Можу сказати одне: не робіть мою помилку, і не слухайте це інтерв’ю… а дивіться!! Бо там багато на що треба саме дивитися, а я, дурна, слухала під час бігу (🎤 Іван Дорн - Юрію Дудю. Мені було дуже цікаво. Дорн - чудернацький донеможна!! І цим фантастично незвичайний, наче інша планета!) Мені він здався максимально щирим та відвертим в цьому інтервʼю. Звичайно, є речі, які викликали в мене шок (наприклад, ходити голим перед дітьми!?), але чужа родина та її правила - не моя справа для осуду, хіба що для здивування)) Одразу скажу, що ворогом країни я безперечно його не вважаю, і не поділяю таку думку 🙌🎤 Родина Чечоткіних (засновники Rozetka) - Федоріву. Клас!!! Дуже цікаво від першої до останньої хвилини! Те, що відбувалося під час януковича, - той ще треш ((( Дякую за нагадування. І приємно було спостерігати за Іриною та її великою роллю в створенні таких неймовірно масштабних сімейних бізнесів! Я цього не знала. 🎤 Родина Завертайло - Федоріву. Обожнюю Honey - це інша галактика за рівнем смаків та підходу до створення десертів - є вони і є всі інші українські кондитери. При всій повазі 🙌 Впевнена, що вони в змозі підкорити весь світ.Було надзвичайно цікаво слухати Аню та Стаса. 🎤 Ярослава Гресь - Андрію Федоріву. Дуже короткий влог, присвячений саме виставці Ukraine WOW, на яку я вже вдруге не потрапила, але якою щиро захоплююся! Окрема радість - відносини цих двох людей ♥️☺️🎤 Ярослава Гресь - каналу Пряма червона. Також новий для мене канал, я шла на Ярославу :) Як завжди - надихаюче та позитивно! Іноді (як і інтерв’юєр) задаюся питанням - чи це насправді все саме так солодко?))) І сподіваюсь, шо таки да 😁Ну що, приємного перегляду! Повідомляю, що я витратила на цей допис 40 хв дуже цінного ранкового часу (адже ми вже знаємо, що за моїм хронотипом - це найпродуктивніший час для мене) - сподіваюсь на зворотній звʼязок! 😁😘