Source
💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 | Печу я щось біля 2-3 разів на рік - ну тобто, це прям Подія! 😁Бо я дуж...
406 Views/Reach
2026-01-06 07:13
Message №3456
Печу я щось біля 2-3 разів на рік - ну тобто, це прям Подія! 😁Бо я дуже люблю солодке*, і коли вдома цілий пиріг - це не ок ідея взагалі 😁Тому вчора я рівно половину одразу віддала любій подружці-сусідці, яка виграла в божественну лотерею собі найкращих сусідів 😆Але маю зауважити, що оцей морквяно-яблунево-марципаново-ванільний пиріг за рецептом та допомогою (вперше!) Термомікса, - це реально кайф! Дуже смачно! 🥕🍎 Звичайно, я розполовинила борошно (семола + мигдальне), а цукор не тільки поділила на два, а ще й замінила на кокосовий, але сам по собі рецепт прям кайф!Мені трошки спокійніше стало, шо Термомікс хоч раз був використаний за останні 2-3 місяці, а не просто стоїть красивий на кухні, і виконує інколи суто функції блендера 😁А ще не-шубу зробила з гравлаксом та соусом на основі грецького йогурта, хріна та крем-сира. Смачнооооо! Колись таку готували на нашому спільному МК, що робили ще в Дніпрі з Валєю Саєнко)*подумалось: може, проведемо знов 21-30 днів без цукру разом?? ви як? хочете?