Ми закриваємо М арт.Воу)) Написала, і воно наче нарешті матеріалізувалося, трошки голова обертом 🙃Майже 7 років.Майже 50 проєктів.Майже 600 глибинних інтервʼю.Маркетингові стратегії, комунікаційні стратегії, персональні бренди, бренд-спрінти, мастер-майнди, створення та запуск в життя нових продуктів, сервісів, бізнесів наших клієнтів. Неймовірні роки. Нескінченна кількість історій - смішних та цікавих, колись вони точно стануть частиною мемуарів 😁Шалена вдячність кожному бізнесу, який обрав нас. Кожній людині, яка довірила нам створювати разом. Кожному партнеру, якого ми долучали до реалізації.M art - Marketing as an Art. Мистецтво маркетингу 🧑🏼🎨Мрії збуваються, на їх місці виникають нові. Колись ми мали спільну мрію - побудувати саме таку маркетингову агенцію, якою став М арт: працювати з найкращими бізнесами, створювати разом з ними, підсилювати персональні бренди. Ми зробили цю мрію реальністю 🤩Але тепер ми маємо нові мрії. Вони в кожної з нас - свої 🙏І вони про інше. Інша форма, інші сенси, інше наповнення.І ми обовʼязково відтворимо їх в реальності 💯 Як кажуть - stay tuned and thanks for being there for us ♥️
Новина 2: я абсолютно закохалась в компанію з українським корінням 🇺🇦Вони створили вау-проєкт навколо теми перельотів бізнес-класом, особливо на дальні відстані. І по Європі, і по Америці, і хоч в Австралію або на Маврикій ❤️🔥 Я обожнюю літати бізнесом, роблю це тільки на рейсах від 5 годин, бо жму, ну зрозуміло ж 😆👌І зазвичай від цін отримую панічні атаки, хоча і шукаю заздалегідь, і можу вже, в цілому, сама турагентом підпрацьовувати)))Коротше. Вони зламали моє уявлення про ціни ПОВНІСТЮ. Економія 50-70%. Іноді це майже дорівнює ціні економу!!Коротше, шо.Люблю їх вже давно шалено, хочу, щоб і ви про них знали! Я заплатила €229 на рік (!), за які не тільки отримую офігезні по цінах пропозиції по вильотах з їх партнерських аеропортів, але й ставлю необмежену кількість суто індивідуальних запитів, і вони шукають саме те, що треба мені! Ну і важливо, що:👌вони взагалі не співпрацюють з рашистами. жодним чином.👌в них є сапорт українською! Знаю, що багатьом з вас так зручніше.Для тих, хто літає бізнесом, - це реальний скарб.Ділюсь посиланням на них!Скажу так - вартість підписки вони вже окупили разів 20))
… Сьогодні мій тренер каже: давай я зроблю відео. Мені здається, тобі потрібно побачити себе зі сторони, щоб оцінити, яку роботу вже проведено. Бо він знає, що я постійно не задоволена собою та результатами.Ну давай, кажу.Без особливого ентузіазму 😁Він зробив два відео: перший сет з пʼяти та останній.Останній я виклала в інстаграм, а першим хочу поділитися з вами тут.Цікава штука. Я завжди для себе not enough (ось тут про це допис навіть був), але за допомогою дуже простого інструмента від Роберта (так звуть мого тренера), мені вдалося побачити себе зі сторони, і зрозуміти, що прогрес насправді є! Я вже давно не борюсь з вагою (але завжди маю при собі 2-3 кг, яких рада була б позбавитись 😂👌), і до тренера я звернулась після 4 років самостійних занять спортом з конкретним запитом: форма та сила. Я хочу, щоб моє тіло мало іншу форму та ставало дедалі сильнішим, витривалим.І я бачу, що шлях таки веде до результату. Який завжди можна буде покращити, звісно же ж)Отакої. Сьогодні я для себе good enough. Хоча б сьогодні покайфую від цього відчуття))
О-ля-ля!Друзі, ось і промайнув місяць без жодного доданого цукру 🌪️ Просто вжжжжжжжух! І немає!!!Начебто, кілька днів тому ми з Іркою про це домовились, і вранці наступного дня я стояла на балконі, промовляючи до Всесвіту умови нашої угоди 😁👌Я маю сказати, що ми домовлялись про одне й те саме бажання, але в процесі формулювання в мене вийшло дещо інакше. Але в тому ж напрямку.І, оскільки це була аскеза (тобто - договір на певних умовах), маю сказати, шо плато 100% зрушило. Плато в тому питанні і тій сфері, яка мене хвилювала. Я бачу абсолютно реальні результати - деякі лише в зародку, деякі прям несуться, деякі формуються, але. Але. Чи це аскеза?) Чи це відмова від того, без чого (як я вважала) мені буде важко? Чи це моя наполегливість і постійний рух в заданому напрямку?Я не знаю. Знаю лише, що спроби рухатися були роками, але не виходило. А зараз, наче (🤞🤞🤞), почало потроху виходити 🙏Нагадаю, шо аскеза тривала 30 днів, 28 з яких я перебувала на морі, в готелі, з абсолютно нескінченним доступом до солодощів всих видів 🍡🧁🍧🍦🍿🍭🍫🍨З відчуттів: було взагалі ок. Більш ніж ок. Настільки ок, шо я сьогодні вранці куштувала свій останній сніданок в готелі.Зі шведським столом. І я не зʼїла жодного десерту)Можна? Можна. Хочу? Ні 🤷♀️Життя - неймовірно цікавий атракціон бажань і наших рішень.Обожнюю на ньому гойдатися! 🎠P.S. Я от рівно 10днів без алкоголю, думаю - може, нехай так і буде? 😂 Поки думаю. Але напрямок мені подобається. В моєму житті був період 2.5 роки без 🍷 - і я абсолютно не відчувала себе позбавленої чогось.Чекаю на ваші думки і коментарі з приводу цього величезного допису 😘😘