Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞
Added 14 Jul 2024

💞Gedonistka by JuliaKonst 💞

@gedonistka_by_juliakonst
Number of subscribers: 1 237
Photos: 2,890
Videos: 55
Links: 804
Description:
Про Гедонізм як образ життя, баланс здоровʼя, спорту, харчування та піклування про себе 🩷 instagram: juliakonst сайт: https://juliakonst.com/ua
Source

💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 | О-ля-ля!Друзі, ось і промайнув місяць без жодного доданого цукру 🌪️ Пр...

Telegram community logo - 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 @gedonistka_by_juliakonst
757 Views/Reach 2024-07-27 09:00 Message №2495
О-ля-ля!Друзі, ось і промайнув місяць без жодного доданого цукру 🌪️ Просто вжжжжжжжух! І немає!!!Начебто, кілька днів тому ми з Іркою про це домовились, і вранці наступного дня я стояла на балконі, промовляючи до Всесвіту умови нашої угоди 😁👌Я маю сказати, що ми домовлялись про одне й те саме бажання, але в процесі формулювання в мене вийшло дещо інакше. Але в тому ж напрямку.І, оскільки це була аскеза (тобто - договір на певних умовах), маю сказати, шо плато 100% зрушило. Плато в тому питанні і тій сфері, яка мене хвилювала. Я бачу абсолютно реальні результати - деякі лише в зародку, деякі прям несуться, деякі формуються, але. Але. Чи це аскеза?) Чи це відмова від того, без чого (як я вважала) мені буде важко? Чи це моя наполегливість і постійний рух в заданому напрямку?Я не знаю. Знаю лише, що спроби рухатися були роками, але не виходило. А зараз, наче (🤞🤞🤞), почало потроху виходити 🙏Нагадаю, шо аскеза тривала 30 днів, 28 з яких я перебувала на морі, в готелі, з абсолютно нескінченним доступом до солодощів всих видів 🍡🧁🍧🍦🍿🍭🍫🍨З відчуттів: було взагалі ок. Більш ніж ок. Настільки ок, шо я сьогодні вранці куштувала свій останній сніданок в готелі.Зі шведським столом. І я не зʼїла жодного десерту)Можна? Можна. Хочу? Ні 🤷‍♀️Життя - неймовірно цікавий атракціон бажань і наших рішень.Обожнюю на ньому гойдатися! 🎠P.S. Я от рівно 10днів без алкоголю, думаю - може, нехай так і буде? 😂 Поки думаю. Але напрямок мені подобається. В моєму житті був період 2.5 роки без 🍷 - і я абсолютно не відчувала себе позбавленої чогось.Чекаю на ваші думки і коментарі з приводу цього величезного допису 😘😘