Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞
Added 14 Jul 2024

💞Gedonistka by JuliaKonst 💞

@gedonistka_by_juliakonst
Number of subscribers: 1 237
Photos: 2,890
Videos: 55
Links: 804
Description:
Про Гедонізм як образ життя, баланс здоровʼя, спорту, харчування та піклування про себе 🩷 instagram: juliakonst сайт: https://juliakonst.com/ua

👥 Number of subscribers

1 237
Average/Day:: -1
Average/Week:: +7
Average/Month:: -10

👁️ Average views per message

524
Average/Day:: 627
Average/Week:: 514
ERR: 42.36%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 2
Week average: 1.1
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 631 25-08-30 09:02
Привіт! Я - Юля Константиновська, і я все встигаю 😁Дисципліна, добрі справи та потяг ділитися - основа якості життя.А гедонізм - основа всіх моїх проєктів. Я просто не встигатиму жити в кайф та реалізовувати всі свої мрії та ідеї, якщо не плануватиму це якісно та завчасно!- Як ти все встигаєш!?- Ти взагалі ніколи не запізнюєшся!?- Що, ти забронювала відпустку на травень 2026!?- Якими додатками для тайм-менеджменту ти користуєшся?… і багато схожих питань я отримую багато років))І нарешті зібрала всі відповіді докупи! 😁🕑📅Виявилось, що в мене насправді існує власна система, яка відрізняється від GTD та книжок Трейсі, хоча і враховує декілька класних порад звідти та ще з багатьох джерел.Поговоримо в zoom про те, як:Все встигати (та не втратити при цьому залишки здорового глузду)Нічого не забувати (або бодай реально важливі речі) та передбачувати пожежі, а не тушити їх Економити: час, гроші, енергію.100% грошей підуть на формування продуктових наборів 18 одиноким і дуже стареньким, якими опікується родина Varfamily 🙏📩 Для реєстрації - зроби благодійний внесок від 500 грн на проєкт «Родичі» (яких у цих стареньких зовсім немає), і надішли скрін мені в інстаграм.Побачимось онлайн 11 вересня о 14:00 за Віднем/15:00 за Києвом 💗P.S. Так, я сподіваюсь, що запис буде, але гарантувати не можу, вже траплялися збої при збереженні zoom-зустрічей. Тому продаж саме запису буде оголошено вже після проведення вебінару!
👁 855 25-07-09 07:36
Привітики!)Прийшла з рецептом том-яма - короля супів в моєму житті 😁❤️‍🔥Обожнюю шалено. Не їла жодного разу поза межами Таїланду смачніший, ніж той, що готую сама.Колись, багато років тому, я брала індивідуальний майстер-клас у Валі Саєнко, і саме вона ❤️‍🔥🫶 навчила мене всім секретам цього рецепту.Зауважу, що не варто боятися незнайомих назв! Все можна придбати в будь-якій азійській лавці в Європі/Штатах/etc або онлайн в Україні.Загальний час приготування в мене займає 15 хв максимум! Звісно, якщо мати вдома курячий бульйон)) Але я маю його завжди. Просто заморожую в зіп-пакетах. ГОТУЄМО! 🍜 галангал або імбир - 10глемонграс - 1 паличкакафір лайм - 5 листочківкокосове молоко (справжнє, не для кави!) - 300 млцибулі порей - 1/2 шт (тільки біла частина)гриби шіітаке - 8 шт середніхчасник - 2 долькипаста том ям - 3 ст лкурячий бульйон - 2 лкокосовий цукор - 1 ст лшрирача - 1 ст лрибний соус - 2-3 ст ллосось без шкірки - 300 гбіла риба (в мене тріска) - 300 гкреветки очищені - 200 гтомати чері - 10 шткінза - за смакомсік 1 лайма Дрібно шаткуємо і обсмажуємо галангал або імбир, лемонграс, кафір (листя), часник (просто тиснемо ножем), заливаємо кокосовим молоком і доводимо до кипіння. В іншій каструлі в той же час обсмажуємо порей, шиїтаке (за потреби, попередньо замочуємо в окропі), пасту том ям. Заливаємо бульйоном + процідженим кокосовим молоком з абзацу зверху.Додаємо кокосовий цукор та шрирачу.Довели до кипіння, кинули сирі креветки та лосось, додали рибний соус.І докинули кінзу та чері. Вичавили лайм. Виключили плиту.Готово!
👁 510 25-07-05 05:45
Чомусь здається, що завтра - це така чарівна дата, де все буде інакше. Раптом з’явиться натхнення, час, енергія, вивільняться зорі, і от тоді ми вже точно почнемо…🌪️ Жити по-новому. Писати книгу. Рухатись більше. Їсти краще. Виходити з токсичних патернів. Пити воду, а не друге флет-вайт. Дбати про себе, а не лише про дедлайни. Робити масаж сухою щіткою та прибирати солодке. Але «завтра» - це теж «сьогодні», просто трохи пізніше, чи не так?) І всі зміни, якими ми захоплюємось у когось, завжди починаються з одного трохи нервового, трохи імпульсивного, трохи чесного «час настав» 🙌Хоч я страшенно структурна людина, яка обожнює плани, таблички й заздалегідь заброньовані квитки - саме спонтанні рішення в моєму житті приводили до найсильніших трансформацій. Без підготовки, але з повною внутрішньою готовністю.Тому так воно і сталося.Без розігріву.Без серії сторіс «що таке детокс».Без тижнів підводок.Я відкрила вчора запис на свою онлайн-програму детоксу, і вже в понеділок ми стартуємо. В девʼятий раз ☺️Жодних знущань, тільки м’яка підтримка і користь для тіла та мозоку. Бо все повʼязано, і все - є ми 🩵Це може бути не просто детокс. А символічний старт. Твій подарунок собі.Не завтра, а зараз.Реєструйся за лінком - буде красиво, смачно і дуже вчасно 💚
👁 484 25-04-11 19:47
Бувають такі дні, коли…..🙃 зателефонували з лікарні, де я мала за 1.5 міс запланований дуже важливий термін, і сказали, що в односторонньому порядку переносять його на 3 години пізніше. термін завтра. і для мене це дуже, дуже, дуже незручно🙃еплвотч вислизнули в спортзалі, і розбилися з внутрішньої сторони (але функціонують, ну хоч так)🙃 з позапланово величезною кількістю важких пакетів, не могла поїхати з ринку протягом 35 хвилин. відмінилось ПʼЯТЬ таксі🙃 поспішаючи поїсти бодай щось, розбила на підлогу останнє яйце🙃 подружка повідомила, що не зможе залишитись з Фаняшкою під час моєї скорої подорожі🙃 в страховій мені дісталася дуже неприємна консультантка, яка ще й на додаток повідомила, що обидві операції не будуть навіть частково покриватися зворотніми виплатами🙃 були дві дуже болючі процедури для ноги, вона після них почувалася, мʼяко кажучи, не дуже. після процедур я пішла, і за 500 м пішов ходи зрозуміла, що забула зробити третю процедуру, хоча напочатку навіть оплатила її. повернулася🙃 через це неслася в магазин, забігла за 2 хв до закриття, бо поспішала спеціально заради певної акції… виявилося, що вона стартує в понеділок, і це було написано в їх повідомленні … дякую, що був, день!) а ще більше дякую, що закінчився 🙂‍↕️😁🤞Треба терміново лягати спати, поки не пізно! 😆
👁 483 25-04-08 12:01
Сьогодні я збиралася на зустріч з Мелісою - це дівчина, що заснувала Melomi (натуральні на 100% сушені фрукти, які я обожнюю, і за промокодом GEDONISTKA там 20% знижка).Ми домовились зустрітися в новому японському закладі, проте я знала, що суші вона не любить, і погодилася суто заради мого дослідження віденської гастрономії))І от вже перед виходом з дому я бачу сторі з мого найулюбленішого закладу Відня, що в них на обід (а це завжди одна страва, кожного дня різна) різотто з цільної вівсянки з соусом з черемши, з молодесенькою запеченою морквою та з домашнім сиром 🫠❤️‍🔥Пишу Меліссі одразу, мовляв, давай скіпнемо суші, та підемо туди? Вона - супер!!!Зустрічаємось там, і виявляється, що то був анонс вчорашнього дня, а сьогодні… картопля із кровʼяною ковбасою 😫😫😫 О май гад 😆🙊І тут я бачу робітника кухні, якого знаю всі роки життя у Відні, бо буваю в цьому закладі по кілька разів на тиждень. Жаліюся, як прогадала зі сторі!) І він каже: Юль. Ми зробимо. Тобі 2 порції? … І зробив. Мораль дуже проста: про свої бажання треба ГОВОРИТИ! Я могла просто промовчати, і дуже сокрушатися, що не скуштувала ту страву, і залишитися голодною. Але ні)Мораль 2: як ви к людям, так і вони до вас. Він допоміг мені, бо це я) І я дуже стараюсь щиро щоразу, коли приходжу, посміятися з ним та підняти настрій в робочий час.Коли ви будете класними, то і люди навколо вас будуть такими само ❤️Бажаю знаходити енергію всередині на цю «класність». В мене це не завжди виходить)
👁 510 25-04-05 05:51
Сьогодні прокинулась з думками про невдоволення собою та своєю формою.Я розумію, що багатьом навіть з моїх близьких подруг здається, що я щось там накручую, але питання в тому, що тільки Я відчуваю, як ледь застібаю джинси, що нещодавно сиділи вільно, я бачу зблизька шкіру, якість якої ще в грудні була просто кардинально іншою, я бачу кожен зайвий сантиметр тощо.Я порівнюю себе з собою. І я звикла до порівнянь в стилі «було гірше, стає кожного дня дедалі краще».А наразі працює незвична схема: було краще. І тепер кожного дня я маю не йти вперед, а фактично повертати себе назад. Щоб знову опинитися в точці А, і вже аж тодіііі рухатися дійсно вперед!Сподіваюсь, я зрозуміло доношу свої думки 😁🙈Коротше кажучи, прокинулась я з цим ворохом думок, і мені не сподобалось це цькування. Адже я - свій найбільший агресор (дякую, моя люба пані психотерапевтко!), який постійно собою невдоволений. Який завжди каже: ти недо, Юль. Недостатньо струнка, недостатньо розумна, недостатньо успішна, недостатньо красива. Якщо я зараз скажу вам, що поборола цього критика, це буде брехнею. Ні. І не знаю, чи хоч колись його голос стане тихішим. Але я зробила те, що ви бачите: колаж. Для себе. Щоб показати собі - ну послухай, ти, може, собою і невдоволена, але якщо було пройдена такий шлях - може, він бодай чогось вартий? Може, ми себе похвалимо? Не цукеркою 😁 А просто подумки.Може, дамо собі шанс на розуміння - замість того, щоб прокидатись і кидатись на себе одночасно?Може, спробуємо?Може, хоча б в цьому моменті першого погляду на колаж ми будемо для себе enough?..
👁 746 25-03-31 06:18
Дівчата, я нарешті створила його - гастро гід Віднем!! 🥳😍Путівник, матеріал для якого я збирала 3 роки!Він народився, як кажуть маркетологи, дуже природньо, бо він - це відповідь на попит 😁Щонайменше кожного другого дня я отримую питання щодо закладів Відня, і тепер всі відповіді зібрані в єдиному місці 🤩💁‍♀️Це гід, в якому зібрані:🥨100 найкращих закладів Відня, відокремлених за тематикою, з кратким та чітким описом. Тобі точно буде зрозуміло - яка з локації саме «твоя», куди варто піти з чоловіком, куди з подружкою, а де класно насолодитись власною компанією;🥨 Куди йти за австрійською класикою, які Мішлени вартують своїх грошей, де знайти той самий бенедикт з лососем на сніданок, де найсмачніші бургери, а де піцерія, що посіла 3 місце в Європі;🥨Як не розгубитись в купі кондитерських та пекарень;🥨Де смачно, а де просто красиво;🥨Які є заміські заклади, що таке бушеншанки та хойрігери, які з них - найкращі, і де шукати молоде австрійське вино;🥨Є локації з класною матчею та ті, що допомагають розвіяти міф, що у Відні немає смачної кави та кавʼярень так званої третьої хвилі…📍І вау-бонусом я підготувала посилання на гугл карту, де зібрані всі згадані локації з коментарями!Як і в кожному проєкті під брендом Gedonistka, в цьому гайді - моя душа. І чергова спроба закохати кожного з вас у Відень 😊♥️Наразі гайд доступний тільки українською 🇺🇦, а замовити можна прямо зараз за посиланням: https://gedonistka.com.ua/gastro-viennaІ я буду безмежно вдячна за кожне поширення цього допису 🙏♥️До нових смачних зустрічей у Відні! 🇦🇹
👁 552 25-03-15 09:56
Привіт, любі! 🩷Трошки випала, але повертаюсь з корисністю :)Вже прочитала в цій відпустці 2 книжки, поділюсь враженнями 🤗Взагалі-то, за розкладом читання нашого Книжкового клубу (я про нього вже розповідала), я мала б читати 8 релігій, які правлять миром. Але… Ну ні 😆🙈 Не у відпустці. Дуже важко вона йшла мені, щоб брати її до моря.Тому зі мною поїхали 4 інші, і 3 з них - з книжок, що наш клуб обрав на цей рік.Жовтолика - супер!!! Дуже сучасна, цікава, мене прям захопив сюжет, а ще край нестандартно, коли оповідь ведеться від першої особи, і ця сама особа є ну дуже не ідеальною, а як раз навпаки. Зазвичай, якщо автор/ка пише «я», то ця людина - ну пречудова))) А тут… хохохо 😅🫣Кайф!Посібник з убивства для хорошої дівчинки - дуже легко читається, мені прям сильно схоже на детективи, від яких я в дитинстві просто втрачала розум (і всю мамуліну зарплатню 😫)Була така велика серія книжок «Черный котенок», може, хтось памʼятає))) От, власне, ця книга прям супер схожа! Поділіться враженнями, хто читав)
👁 513 25-02-19 16:59
Суто дівчача тема сьогодні, готові? 😁🧡🧡🧡Люблю я Ермес. Подобається 🤷‍♀️Маркетинг їх обожнюю - хоча він всіх бісить, але у мене, як у маркетолога, викликає захват)Якість дуже поважаю.Вона дійсно топ. Все, що маю від цього бренду, - супер якісне.А от що мені не відкликається - так це купувати сумки/орани (flip flops)/ремені з шаленими націнками через байєрів 🙃Розумію, що у кожної дівчинки свій шлях та вибір. Комусь так ок. Але мені - ну сорі, ні)Мій вибір - отримувати те, що я хочу, виключно в бутіку, через консультанта та в приємній атмосфері і окремій кімнаті з келихом шампанського або філіжанкою кави. І рівно за ціною бутіка :) В мене свої стосунки з консультантами. Поки я не отримувала відмови від того, що хотіла придбати. Дещо треба почекати. Дещо виносять одразу. То таке)Але зараз я хочу наголосити, що, дівчата, в Ермес є сайт! І - так, на ньому абсолютно реально купити і Herbag, і Picotine, і ремені Kelly - і все це в різних кольорах :) 💯 Було б бажання час від часу заходити та оновлювати сторінку, і спроможність швидко оформлювати замовлення (особливо з урахуванням лімітів по українських картках).Вчора дві мої подружки щасливо придбали 2 сумки за ціною на ≈1200€ дешевше, ніж у байєрів) Прямо з сайту. Сьогодні я купила іншій подружці ремень Келлі, про який вона мріяла)) І який також не виносять зазвичай в бутіку.До речі, ремені і зараз є на сайті в пʼяти (!) кольорах! Рівно минулого тижня подружка жалілась, що вже 2 місяці не може вмовити консультанта винести їй цей ремень.Комусь здається - ой, ну то вже зовсім розум втратили, ганятися за речами) І я згодна. Може, і втратили)) Але якщо це когось тішить - чому ні? І навіщо переплачувати?https://www.hermes.com/at/de/product/guertel-kelly-18-H069853CD18/ Доступні ремені прямо зараз 😘🙌
👁 533 25-01-31 08:46
Хочу поділитися з вами зовсім невеличкою, проте неймовірно теплою для мене історією.Вчора я мала зустріч з дівчатами - моя подруга заснувала читацький клуб, де лише ми впʼятьох. І от ввечері було перше засідання) 📚 Я подивилася маршрут - треба було дійти до зупинки біля мого дому біля 250 м, а від зупинки до ресторану ще стільки ж. Я вирішила їхати на трамваї, бо мені дуже, дуже, дуже не вистачає самостійності і мого нормального життя 😭Ходжу я дуже повільно. Як 🐢та 🐌, коли одна іншій ще й заважає 🤣І ось зупиняється трамвай, стоїть до мене останнім вагоном, мені до нього метрів ну 10 максимум. Але я розумію, що не встигну. Бо я не можу взяти і прискоритись. Побігти. Застрибнути. Ну, думаю, ок. Наступний буде. А у вікно цього останнього вагону стоїть хлопчик років 8 максимум, і бачить, як я кульгаю. Миттєво стрибає до дверей, стає, і тримає їх собою - не дає закритися!!!Я допленталась, заходжу, дякую йому, кажу - ти тримав ті двері для мене?Він: звісно, я побачив, що вам важко йти!🥹🥹🥹🥹🥹Він був з другом. Жодних батьків поруч, які б сказали «притримай тьоті двері» або якось повпливали чи оцінили його вчинок. Такий простий і такий щирий!!!Якась концентрація добра та небайдужості в цьому малюку 🙏Деякі знайомі мені дорослі на це не спроможні. Але Всесвіт знає, як врівноважувати 🥹🙏