Source
💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 | Привіт, любі! 🩷Трошки випала, але повертаюсь з корисністю :)Вже прочит...
552 Views/Reach
2025-03-15 09:56
Message №2931
Привіт, любі! 🩷Трошки випала, але повертаюсь з корисністю :)Вже прочитала в цій відпустці 2 книжки, поділюсь враженнями 🤗Взагалі-то, за розкладом читання нашого Книжкового клубу (я про нього вже розповідала), я мала б читати 8 релігій, які правлять миром. Але… Ну ні 😆🙈 Не у відпустці. Дуже важко вона йшла мені, щоб брати її до моря.Тому зі мною поїхали 4 інші, і 3 з них - з книжок, що наш клуб обрав на цей рік.Жовтолика - супер!!! Дуже сучасна, цікава, мене прям захопив сюжет, а ще край нестандартно, коли оповідь ведеться від першої особи, і ця сама особа є ну дуже не ідеальною, а як раз навпаки. Зазвичай, якщо автор/ка пише «я», то ця людина - ну пречудова))) А тут… хохохо 😅🫣Кайф!Посібник з убивства для хорошої дівчинки - дуже легко читається, мені прям сильно схоже на детективи, від яких я в дитинстві просто втрачала розум (і всю мамуліну зарплатню 😫)Була така велика серія книжок «Черный котенок», може, хтось памʼятає))) От, власне, ця книга прям супер схожа! Поділіться враженнями, хто читав)