Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️
Added 14 Jul 2024

Післямова паблішерки✍️

@daphniasuggests
Number of subscribers: 19 183
Photos: 5,030
Videos: 104
Links: 2,950
Description:
Пропаганда гарних книг: новинки, події, добірки та відгуки. Про українське книговидання: від директорки видавництва "Уроборос" контакт: @Daphnia23 www.patreon.com/23daphnia (колись він оживе)

👥 Number of subscribers

19 183
Average/Day:: -18
Average/Week:: -73
Average/Month:: -181

👁️ Average views per message

4 292
Average/Day:: 4,790
Average/Week:: 3,606
ERR: 22.37%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 2
Week average: 1.6
Average per day: 1.3

Name change history

Післямова паблішерки✍️ 2025-07-02
Читай, krw, книжки️📚 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🐈‍⬛🐈‍⬛ Сьогодні на клубі я роздавала котів, усім, даром, і аби ніхто не пішов ображеним. 💕 Клуб Readeat по "Легенді про зміїне серце" Радека Рака відбувся! І навіть попри зразу двох (!) грінчів, оцінка вийшла 8,5 з 10. 🔥 Я читала книгу вдруге і зрозуміла, що через кілька років читатиму ще раз, бо, як зазначили сьогодні, це як холодець — з кожною годиною густіше й густіше. Сенсами, відсилками, кепкуванням, перевертанням всього з ніг на голову і назад, так, що втрачаєш вже всі орієнтири: хто умовно позитивний, хто негативний, і чому в якійсь момент ловиш себе на думці, що співчуваєш Хаосу. 📚 До речі, тільки під час другого прочитання я помітила, що Мальва — це Персефона (так, я в курсі, що там прямо написано, але перший раз я була максимально заворожена сюжетом і помічала самий мізер паралелей).І дві найяскравіші цитати з обговорення: 1️⃣ "Я думала, що це фентезі, а виявилося, що історичний роман" 2️⃣"Видно, що котів автор розуміє чудово, на відміну від жінок". 💕 Дякую всім за чудову розмову, а Readeat — за гостинність.✏️ Наступного разу обговорюємо "Слуга з Добромиля" Галини Пагутяк.
Продовжується літня#барахолка_у_Дафи⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️що барахолка — це місце продажу та купівлі вживаних речей (зокрема: книг) за низькими привабливими цінами. Побачу коменти із метою напарить щось по "шикарним" пропозиціям, де знижка від книгарні 50 грн — буду видаляти нещадно. Також нагадую, що якщо книга не продається по кілька місяців, це привід:🔸а) задуматися🔸б) згадати, що 23 числа кожного місяця проходить рубрика бібліотечний день і вам є куди подіти зайві книги!!!Далі без змін: тільки у коментарях під цим дописом свої книжечки ви можете🌸продати чи купити🌸обміняти чи подарувати 💡Повідомлення ОБОВ'ЯЗКОВО має містити в собі ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ зразу: 🔸пошук чи продаж; 🔸варіанти доставки, в якому місті можливий самовивіз;🔸сума, стан примірника; 🔸особливі відмітки (за потреби)СУВОРО ЗАБОРОНЕНО:▫️русня! книги російською також ▫️▫️повторювати своє оголошення декілька разів на день, а також видаляти і постити знову, коли в ньому щось змінилося — користуйтеся функцію "редагування"! ▫️▫️постити оголошення не в четвер — такі повідомлення видаляються миттєво і без попередження! ▫️💚 Вдалого всім полювання на гарні книжки
Триває літня#барахолка_у_Дафи⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️що барахолка — це місце продажу та купівлі вживаних речей (зокрема: книг) за низькими привабливими цінами. Побачу коменти із метою напарить щось по "шикарним" пропозиціям, де знижка від книгарні 50 грн — буду видаляти нещадно. Також нагадую, що якщо книга не продається по кілька місяців, це привід:🔸а) задуматися🔸б) згадати, що 23 числа кожного місяця проходить рубрика бібліотечний день і вам є куди подіти зайві книги!!!Далі без змін: тільки у коментарях під цим дописом свої книжечки ви можете🌸продати чи купити🌸обміняти чи подарувати 💡Повідомлення ОБОВ'ЯЗКОВО має містити в собі ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ зразу: 🔸пошук чи продаж; 🔸варіанти доставки, в якому місті можливий самовивіз;🔸сума, стан примірника; 🔸особливі відмітки (за потреби)СУВОРО ЗАБОРОНЕНО:▫️русня! книги російською також ▫️▫️повторювати своє оголошення декілька разів на день, а також видаляти і постити знову, коли в ньому щось змінилося — користуйтеся функцію "редагування"! ▫️▫️постити оголошення не в четвер — такі повідомлення видаляються миттєво і без попередження! ▫️💚 Вдалого всім полювання на гарні книжки
📆 Перша прочитана (бо є ще дослухана) у червні — 8 горорних оповідань, і не просто горорних, а тісно зв'язаних із війною. Рівно половина — прекрасні, решта так собі. "ПТАХИ У ПІТЬМІ" збіркаБілка, 2026, 200 стор.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Спочатку про ті, які не зайшли, аби завершити чудовим. "Повнобарв" Павла Дерев'янка та "Незвані" Ліра — виглядають зайвими в збірці горору, до "мілітарного", звісно, претензій нуль. "У темряві" Брильової та "Ні про що не питайте в Аліси" Мартинюка — майже дитячими. Особливо друге: на кінцівці в мене очі закотилися так, що я побачила власний гіпофіз. А першому не вистачило редактури 👀 — русизми і побудова речень така, що "хто на ком стояв"© зрозуміти тєжко. Тепер про прекрасні. Я довго думала, у якому порядку їх розмістити, але так і не змогла вирішити, що краще, тому нехай товпляться всі на першому місці 💀 💕 "Позиція "Монах", Дімка Ужасний — працює зразу на кількох рівнях жасного і дійсно змушує нервувати. 💕 "Мурашині гнізда", Валерій Пузік — майже меланхолійний горор, а сама тональність часто звучить в прозі Пузіка, тож досить впізнавано. 💕 "Межа" Федір Рудий — підіймає питання вибору навіть після смерті. Дуже добре зроблено. 💕 "Кілзона", Геннадій Кац — оце, мабуть, таки найкраще, нмд, в збірці. Горор, що вийшов дуже далеко за межи жанру і грається з читачем не тільки на рівні відчуттів, але й світогляду. Гарний початок червня. Мені подобається.
Перша літня#барахолка_у_Дафи⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️що барахолка — це місце продажу та купівлі вживаних речей (зокрема: книг) за низькими привабливими цінами. Побачу коменти із метою напарить щось по "шикарним" пропозиціям, де знижка від книгарні 50 грн — буду видаляти нещадно. Також нагадую, що якщо книга не продається по кілька місяців, це привід:🔸а) задуматися🔸б) згадати, що 23 числа кожного місяця проходить рубрика бібліотечний день і вам є куди подіти зайві книги!!!Далі без змін: тільки у коментарях під цим дописом свої книжечки ви можете🌸продати чи купити🌸обміняти чи подарувати 💡Повідомлення ОБОВ'ЯЗКОВО має містити в собі ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ зразу: 🔸пошук чи продаж; 🔸варіанти доставки, в якому місті можливий самовивіз;🔸сума, стан примірника; 🔸особливі відмітки (за потреби)СУВОРО ЗАБОРОНЕНО:▫️русня! книги російською також ▫️▫️повторювати своє оголошення декілька разів на день, а також видаляти і постити знову, коли в ньому щось змінилося — користуйтеся функцію "редагування"! ▫️▫️постити оголошення не в четвер — такі повідомлення видаляються миттєво і без попередження! ▫️💚 Вдалого всім полювання на гарні книжки
▫️чому мене не повідомили, що вже червень і час підсумків травня?▫️📚 Читацький травень став майже наполовину слухацьким 😅▫️Прочитано (і прослухано): 7 книг та 3 рукописи▫️Недочитано (недослухано і закинуто): 1 книга▫️З'явилося в хаті: 80▫️Пішло з хати: 72На диво — нонфікшену більше за художку. Давно такого не було. Ще в цьому місяці сталася одна з двох найкращих книг весни в цілому (це "Кроки по склу"). Традиційно: якщо назва світиться іншим кольором, там можна — тиць! — і провалитися на відгук (чи певні враження, як мінімум)."СМІХ У КІНЦІ ТУНЕЛЮ" Іван Черненко⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Загальне враження: всі погані, один я молодець. "ПОГАНА МАТИ" Міа Шерідан⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Гарний трилер, який навіть солодко-ванільна кінцівка не спортила. "СЛОВО ПРО БУДИНОК СЛОВО" Володимир Куліш⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Наче підглядаєш у сусідську шпарину, але цікаво. "ЯК ВДИХНУТИ ВІЛЬНО" Маріам Найем⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Дуже корисна книга, яку мені було б цікавіше прочитати років кільканадцять тому. Але все одно корисна! "СЛІПА ЛЮТЬ" Наталі ГейнсСпочатку було нудно, потім стало огидно. Ну і Куну свого часу оповідки про часи "давніх богів, царів та воєвод" краще вдалися 😅 "КРОКИ ПО СКЛУ" Єн Бенкс⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Найкраща книга весни. Беззаперечно раджу! "СВЕКРУХА" Муа Гернгрен⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Повільний і болісний майже-трилер, де нема здорових взагалі. Але цікавий і раджу! "ТВОЄ, МОЄ, НІЧИЄ ТА ІНШЕ" Ольга Карі⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Спочатку було цікаво, десь на середині від натягувань сову на глобус стало вже не так цікаво, під кінець купа самоповторів про повторений повтор взагалі все зіпсували. Але книгу круто брати на клуби із бажано значним віковим розривом серед читачів та читачок і порівнювати досвіди.💕 В цілому: дуже рада розблокованій навичці чути — якби не аудіо, було б упше позорно щось показувати за місяць 😅 І хочеться більше вільного часу, але ж де його узяти...Хваліться своїми травнями! ⤵️
🐈‍⬛ Трішки рефлексій після Книжкового Арсеналу. 1️⃣ Це був мій перший Арсенал з іншого боку — з боку людини на стенді, що спілкується із відвідувачами; людини, яка комунікує з оргами Арсеналу; розраховує орієнтовний попит та логістику; приходить раніше аби відкрити стенд та йде пізніше, коли закриє його. Чесно скажу: просто красівою прийти, походити по всім стендам, поспілкуватися, щось купити і відвідати цікаві події на порядок легше за все оцево! Але не жалкую ні краплі. 2️⃣ Хоча ні, про дещо жалкую, а саме — про те, що відвідувати події не вдалося. На стенді окрім мене був ще мій старший син і от якось я повертаюся з туалету, а він мені каже "тут підходили питати про "Промені Аласі", я сказав, що зараз видавчиня повернеться і розкаже" 🫠 Коротше, не вийшло з нього книгаря, пробачте, будь ласка, якщо хтось на оцево наштовхнувся. 3️⃣ На майбутні фестивалі точно буду брати помічників, які знають мої книги хоча б у мінімальному наближенні 💀 4️⃣ Дуже часто підходили сказати, що дуже люблять читати мене в ТГ — дякую 🥰. І не менше — що люблять дивитися в ТікТок (чим прям соромили, бо я кожного разу згадувала, що буваю там раз на пару тижнів😅, обіцяю виправитися!)5️⃣ Не мало було людей, які казали, що мріють видатися в "Уроборос" і вже надіслали рукопис чи тільки планують і тому розкажіть, як це зробити. Або — що хочуть нам щось проілюструвати. І це тішило так само сильно, як і про те, що мене з задоволенням читають.6️⃣ Не менш сильно тішили ті, хто приходили сказати, що мають вже все від "Уроборос" і чекають з нетерпінням новинок (я теж їх чекаю, правда!)7️⃣ Було кілька забавних моментів (але то не для широкого вжитку), а ще була одна дуже крута пара, в якій чоловік прийшов спитати, коли буде ще щось Скрипника і як почав читати своїй подрузі лекцію про нього, що я аж забула рота закрити, так і стояла в зачудуванні й захопленні. 💕 От за такі моменти я готова була повністю забути за спину та ноги, які прям алярмом мені нагадували, що перша цифра віку в мене вже аж 4. Та і друга не 1 і не 2 😅.💚 Щире ДЯКУЮ всім, хто підходив, обіймався, казав теплі слова і бажав гарного Арсеналу! Я теж всіх вас люблю!
ОСТАННЯ весняна#барахолка_у_Дафи оскільки сьогодні починається Книжковий Арсенал і я зрозумілим чином буду там на 200% завантажена, то будь ласка тримайте себе в руках в бажанні напарить щось по "шикарним" пропозиціям, де знижка від книгарні 50 грн. Також нагадую, що якщо книга не продається по кілька місяців, це привід:🔸а) задуматися🔸б) згадати, що 23 числа кожного місяця проходить рубрика бібліотечний день і вам є куди подіти зайві книги!!!Далі без змін: тільки у коментарях під цим дописом свої книжечки ви можете🌸продати чи купити🌸обміняти чи подарувати 💡Повідомлення ОБОВ'ЯЗКОВО має містити в собі ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ зразу: 🔸пошук чи продаж; 🔸варіанти доставки, в якому місті можливий самовивіз;🔸сума, стан примірника; 🔸особливі відмітки (за потреби)СУВОРО ЗАБОРОНЕНО:▫️русня! книги російською також ▫️▫️повторювати своє оголошення декілька разів на день, а також видаляти і постити знову, коли в ньому щось змінилося — користуйтеся функцію "редагування"! ▫️▫️постити оголошення не в четвер — такі повідомлення видаляються миттєво і без попередження! ▫️💚 Вдалого всім полювання на гарні книжки
💕 Засідання мого клубу "Маєш рацію, але..." по твору Бенкса "Кроки по склу" пройшов просто прекрасно! 📆 Загальна оцінка — 4,07 з 5, майже всі у захваті і зійшлися на думці, що інтелектуальна розминка із такими книгами виходить пречудова! 💔 Багато говорили про травми і травмованість, про психічні розлади і агресію, про справжність і маски, про уроборос (💀) персонажів, героїв, історій та ролей. ✏️ Дуже цікаво було чути відповіді на питання "а що значить назва?". Хтось казав про біль від ходіння по битому склу, хтось — про страх, коли йдеш по скляному мосту, а хтось — про низьке зчеплення (як по склу) із текстом. Майже всі відмітили, що автор забагато пояснив і хотілося більше невідомості, хоча дехто навпаки просив, щоб таки пояснили 💀 А під кінець в мене на рівному просто місці пропав голос і, мабуть, в цьому теж є якісь знаки.🌸 Дякую всім панянкам за розмову, а книгарні "Старого Лева" на Михайлівській — за гостинність. ✏️ Наступна зустріч клубу присвячена роману Абрагама Верґіса "ЗАВІТ ВОДИ".
добігають кінця весняні#барахолка_у_Дафи барахолка — це місце, де люди продають вживані речі за ЗНИЖЕНИМИ цінами, навіть якщо слідів користування на книзі не видно. Це ключове слово — ЗНИЖЕНИМИ. Побачу "шикарні" пропозиції, де знижка від книгарні 50 грн — буду видаляти без попередження. Припиніть засмітчувати простір неадекватними пропозиціями! Якщо книга не продається по кілька місяців, це привід:🔸а) задуматися🔸б) згадати, що 23 числа кожного місяця (а це післязавтра!) проходить рубрика бібліотечний день і вам є куди подіти зайві книги!!!Тому тільки у коментарях під цим дописом свої книжечки ви можете:🌸продати чи купити🌸обміняти чи подарувати 💡Повідомлення ОБОВ'ЯЗКОВО має містити в собі ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ зразу: 🔸пошук чи продаж; 🔸варіанти доставки, в якому місті можливий самовивіз;🔸сума, стан примірника; 🔸особливі відмітки (за потреби)СУВОРО ЗАБОРОНЕНО:▫️русня! книги російською також ▫️▫️повторювати своє оголошення декілька разів на день, а також видаляти і постити знову, коли в ньому щось змінилося — користуйтеся функцію "редагування"! ▫️▫️постити оголошення не в четвер — такі повідомлення видаляються миттєво і без попередження! ▫️💚 Вдалого всім полювання на гарні книжки