Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - На роздоріжжі історій | Юлія Нагорнюк
Added 06 Dec 2025

На роздоріжжі історій | Юлія Нагорнюк

@storiesbyyulia
Number of subscribers: 3 873
Photos: 3,040
Videos: 24
Links: 372
Description:
Пишу, перекладаю, читаю Публікую кішку, меми, ідеї для письма Для звʼязку: @yulianahorniuk

👥 Number of subscribers

3 873
Average/Day:: +1
Average/Week:: +1
Average/Month:: +58

📊 Messages per Day

2.2
Last day: 1
Week average: 2.1
Average per day: 2.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

😉Учора на презентації говорили про те, що ми пишемо про війну навіть тоді, коли не пишемо про війну.😉Іноді натрапляю на обурення «чого українські письменники пишуть тільки про війну/додають патріотичні тейки, я хочу відпочити з книжкою». І я маю що сказати відразу по кількох пунктах. По-перше, у нас купа літератури, де не згадується сьогодення або описано альтернативний хід історії, — було б бажання знайти. По-друге, мистецтво — осмислення реальності, і дивно вимагати від письменників, чий погляд, безсумнівно, змінила війна, не рефлексувати про це, навіть у легких текстах. 😉І ще часто за ненапряжною історією може стояти свідоме бажання НЕ тригернути. Не можу говорити за всіх, звісно, але я на етапі написання чи редагування періодично змінюю формулювання якраз через те, що згадка метафоричного «мінного поля» чи «полону» може добряче когось зачепити. Я пишу хіхі-хаха про лордів фейрі і вампірів, тримаючи в голові наші реалії.😉Вплив війни проявляється не лише через прямі заяви. Потяг до минулого, до рідних, цінність світлих моментів, надмірна емоційність або, навпаки, притуплення чутливості, бажання сховатися у вигаданий світ чи подарувати комусь теплий спомин своїм твором — усе це випливає з обставин, у яких ми живемо. Зрештою, письменники — це просто люди, а я не знаю людей, яких такий травматичний досвід, як війна, ніяк не змінить.
Великий книжковий розіграш! Буде 11 переможців😳Нарешті я зібрала для вас багацько неймовірних призів і запускаю розіграш книжок українських авторок та авторів з автографами! Отже, у моєї мами є притулок для котів, де вже живе понад 200 котанів (частина евакуйована з прифронтових міст) і 8 собак. Щомісяця на них утримання притулку йде понад 60к грн. Тому я організовую збір з доволі амбітною як для мене метою — 30к грн (якщо вдасться зібрати більше — це буде просто чудово ). 🧡За донат кратний 100 грн ви зможете виграти одну з наступних книжок: Батьковбивця, Земля молодих, Таємний спадок. Братство, Сонцекрес, Найкраще «найгірше», що могло статися, Грімзнащо, Дея та всі її прокляття. 💚За донат кратний 200 грн ви зможете виграти один з комплектів книжок: Блакить та Мерехт, Хранителі корони та Ціна могутності, Неріздвяна історія та Убивство на поромі. ❤️А за найбільший донат ви отримаєте одразу 3 книжки від Юлії Нагорнюк з її автографами та автографами співавторки.Донатить можна сюдиБуду дуже вдячна за допомогу та репости🤍 Ну і чим більше донатів, тим більше шансів перемогти
🇺🇦 Друзі, я нечасто публікую збори, бо хочу бути впевнена на всі 100% у тому, на що підуть донати.Цей збір моєї дуже хорошої знайомої, її тато — військовий медик.Один з батальйонів 123 бригади на Запорізькому напрямку потребує ремонту евак мобілю, який активно залучають для евакуації наших захисників. Державні запчастини чекати невідомо скільки, а машина потрібна вже зараз.Вартість ремонту - 32600 грн (приблизно половину вже зібрали)💙 За донат у вас є можливість отримати дещо цікаве:▪️За найбільший донат ви отримаєте прапор з підписами військових медиків та медичного пункту, для яких ви донатили, подяку та шеврон медичних сил України від одного з бойових медиків.▪️За донат від 200 грн ви зможете взяти участь у розіграші шеврону медичних сил України від одного з бойових медиків та ще неймовірно смачного вина української крафтової виноробні.Донати сюди:https://send.monobank.ua/jar/7inVdbCBBM?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQMMjU2MjgxMDQwNTU4AAGn9ZGKKcYaaOVnX1fqpyuhzNWiudh6B8GosV4b2OIQpfY05t7eTV5zAONN3Is_aem_pvGvwLajJdSXw6y9txKD7wДякую🫶
Нарееееешті я можу про це говорити 😋«Ще одну сторінку» анонсували «Останню картину Сари де Вос» у моєму перекладіАнотація ⬇️На благодійній вечірці у Нью-Йорку викрадають загадковий пейзаж «На узліссі» авторства Сари де Вос, першої жінки, прийнятої до гільдії Святого Луки. Приватний детектив виводить ошуканого власника на бідну аспірантку Еллі Шиплі, яка насилу тримається на плаву.Через пів століття потому рішення написати підробку досі переслідує її: вона курує виставку з роботами голландських художниць і дізнається, що до музеюпрямують обидві версії картини. Якщо правда випливе, Еллі втратить усе, чого досягла за ці роки.Домінік Сміт віртуозно поєднує історичне й сучасне, сплітаючи разом долі голландської художниці Золотої доби, спадкоємця картини на Мангеттені 1950-х років і знаменитої мистецтвознавиці на початку нового тисячоліття. Три доби, три країни, троє надзвичайно різних людей. Автор досліджує мистецтво й складні моральні вибори, а також показує, як обмани минулого здатні формувати теперішнє.
У мене є кілька серій, до яких я плекаю неймовірно теплі почуття з підліткового віку, і «Крізь дзеркала» ділить чільне місце з «Воронами» Меґґі Стівотер.Я обожнюю цю серію. Досі памятаю, як бралася за неї зі скепсисом, бо завʼязка «Зимових заручин» — договірний шлюб між незграбою і суворим чоловіком, якого всі бояться, — не вселяла в мене надій. Гляньте, де ми зараз: Торн і Офелія — одна з моїх улюблених пар, а я пищу і беру паузу щоразу, коли вони перетинаються і слоубьорняться потроху протягом усіх чотирьох книжок🥰Мені не подобається, наскільки ускладнена «Буря лун» у порівнянні з попередніми частинами. Мені не подобається, що Дабос тут купу ліній обриває, зіжмакує або упускає. Не подобається, як вона ставиться до деяких персонажів, забуває їх розкривати, а натомість ллє купу філософсько-наукових монологів, які можна було б урізати хоча б на третину.І все ж, це моя комфортна серія, а тому я була рада її перечитати🥰— У кінці все зрозуміло, усі живі, здорові і щасливі, — кричу я, коли санітари затягують мене в кімнату з мʼякими стінами