Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ASkalone (Андрій Сухецький)
Added 14 Jul 2024

ASkalone (Андрій Сухецький)

@askaloneo
Number of subscribers: 1 065
Photos: 2,260
Videos: 424
Links: 1,260
Description:
✌️ Всім привіт, мене звати Андрій Сухецький, я коментатор CS на Мейнкасті, а також біатлону та інших видів спорту на Суспільному. Чат: t.me/askalonechat 🎤Тут будуть анонси моєї роботи, думки про КС, біатлон, Формулу-1 та не тільки.

👥 Number of subscribers

1 065
Average/Day:: +5
Average/Week:: +28
Average/Month:: +58

👁️ Average views per message

411
Average/Day:: 323
Average/Week:: 460
ERR: 38.59%

📊 Messages per Day

5.9
Last day: 3
Week average: 6.6
Average per day: 5.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

😬Цікаве порівняння за три тижні до 🇮🇹Олімпійських ігор. 🇺🇦🇺🇦Христина Дмитренко не має жодної гонки цього сезону в 50-ці ходом. Найкраще - 52-га за швидкістю в спринті Обергофу.Минулий сезон вона почала з гонки де була 48-ю за цим показником. Була гонка, де вона стала 21-ю ходом в переслідуванні Ансі. І також ще 9 гонок, де вона була в 50, і це без масстарту Поклюки, бо там логічно ти вже в будь якому разі в 30 кращих.Якщо говорити про секунди відставання, то у сезоні 24/25 Христина програвала 9.7 секунди на кіломметр дистанції відносно найкращого середнього результату. У сезоні 25/26 ця цифра складає 10.5. За сезон - плюс секунда відставання. Взяв за приклад саме Христину, адже і склад в порівнянні з минулим сезоном багато в чому змінився, і саме вона є наразі найкращою в українській збірній. Прогресу, мʼяко кажучи нема. І цікаво було б послухати думку старшого тренера жіночої команди - з чим саме це повʼяазно? Але радше за все це вийде тільки в кінці сезону, або дай Бог хоч на Олімпіаді. Поки виглядає так, ніби команда дуже хотіла підвестись до Олімпіади, багато бігала влітку на висоті, і воно досі не переварилось. Щось схоже на ситуацію кілька років тому в Санітри і чоловіків: багато високогірних зборів, все відпрацювали - результату нема, і стало тільки гірше.#біатлон
🎤Що стосується моєї роботи ведучим, то в цьому році її теж було більше.В 🎮КСі я був ведучим 71 раз за рік, проговоривши з аналітиками при цьому про 292 мапи!По днях це на 12 більше ніж торік і не скажу на скільки по мапам, бо чомусь я тільки в цьому став рахувати мапи, а не матчі😅Але всеодно ви чітко бачте, що баланс змістивсь, це головне! 📺Також я брав більше участі в пост або пре шоу Мейнкасту. 5 проти 2 минулого року.Як і в подкасті «Подкастерська» - 16 випусків проти 9 торік!🔴Звісно, не можу оминути увагою мої появи в програмі «Extra Time» по Формулі-1 на Setanta Sports! Їх було аж 3, шо на 2 більше в порівнянні з 24-м. Не всі були гарні у моєму виконанні, але це дуже класний і цікавий експірієнс у виді спорту, який мені дуже довподоби. Загалом кльово, як Формула і мої страждання вболівальника Феррарі стали цікавою сюжетною лінією цього телеграм каналу і приводів для мемів. Формулі ставим лайки, наступний рік вогняного червоного коня - 🔴НУ ТОЧНО НАШ!Також за цей рік я випустив ще 17 випусків свого власного подкасту «Нестріляючий лижник». Я планував на цей сезон доволі масштабне нововведення в це дітище, але з незалежних від мене причин то не вийшло, і радше за все перенесеться на наступний сезон. Але тим не менш, перші випуски цього сезону, перегляди і реакція, яка була - просто шикарні, за що я вам неймовірно вдячний! ❤️Я в попередніх постах багато кому дякував, приберігаючи найважливішу подяку наостанок - нашим захисникам і захисницям, які роблять все можливе і неможливе, щоб ми всі могли жити у своїй країні, підбивати якісь підсумки і будувати якісь плани на майбутнє! Безмежна дяка! А також всім тим, хто розділяє зі мною цю творчу подорож, далі - буде! Тепер ніби точно всьо з підсумками. Далі почуємось у 2026!🎄(Але пізніше буде ще пост)#recap #контрстрайк #формула1
2/2. Далі пробіжимось по решті видів спорту, а їх було чимало! 🏐Клятий волейбол. Головне словосполучення цього року для мене. Це тупо мрак. Я був у нього в рабстві, і коментував його більше ніж біатлон, легку атлетику і плавання разом взяті. 144 години (за умови, що середня тривалість трансляції - 2 години) - Чемпіонати світу серед чоловіків та жінок, Ліга Націй та Ліга Чемпіонів - те що зʼїло найбільше. Відтак вдруге поспіль це найбільш коментований мною вид спорту. При тому з різницю в 47 ГОДИН з попереднім роком. 🏃Легка атлетика. "Королева спорту" за умов попереднього пункту вимушено відійшла для мене на другий план, але все одно набрала свої 64 години, що на 22 менше ніж торік. Тут я коментував переважно нішеві змагання - Марафони (Римський, Берлінський), різні Континентальні тури, чемпіонати з бігу, естафет, юніорські і так далі. Попри це, були також і поодинокі ефіри Чемпіонатів Європи та світу в приміщенні, командного ЧЄ, а також окремих сигналів на Діамантовій Лізі та ЧС в Токіо. От якраз єдиний ефір з Токіо мені і запам'ятався, адже боротьба Михайла Кохана у щільному фіналі метання молота ЧС і прикра 4-та позиція - то було круто!Лижні гонки. Я неймовірно радий, що мої лижні гонки тут в топ-3, і в мене випала нагода прокоментувати всі, крім однієї, гонки Чемпіонату світу, що зайняло близько 20 годин. І 6 з 6 від Клебо, і нудотні жіночі 50 км і багато іншого! Все це було, і це прекрасно!🛑З нового, я в цьому році вперше коментував стрибки у воду! Так, на підміні, але все ж, кілька ефірів на чемпіонатах Європи та світу в мене було. Також завдяки Всесвітнім іграм я вперше прокоментував скелелазіння, а ще фістбол. Загугліть останнє, якщо буде цікаво, бо мені доводилось😂Ну а з рештою програми ви ознайомитесь у табличці, прикріпленій до цього посту! 🛑Загалом за підсумками цього року, я провів 198 ефірів, тривалістю 346 годин! В порівнянні з минулим, вийшло на 23,5 години і на 43 ефіри більше! Щира вдячність всім глядачам 😀Суспільне Спорт і 😀Мейнкаст Спорт, що терпіли в цьому році, доведеться мабуть ще😂🫶🏻#волейбол #легкаатлетика #лижнігонки #recap
(Шведський журналіст)Вчора я спілкувався з українським лижником, Андрієм Доценко. Я спитав у нього чи буде він спілкуватись з тобою, якщо ви перетнетесь і його відповіддю було те, що кожен знає, що Росія - терористи, і він не хоче спілкуватись з терористами. Як ти реагуєш, коли чуєш, що він так сказав? Савєлій КарастильовЯ можу спілкуватись будь з ким без провокацій, а про політику я не хочу спілкуватись. Журналіст Ви не погоджуєтесь з тим, що ви всі в росії - терористи? СК. Я це не коментую. ЖурналістЯкі твої відчуття після повернення, зустрічі з іншими атлетами, вони зустріли тебе добре? СК. Повторююсь, що щасливий спілкуватись з усіма, побачитись з усіма. Ми всі сімʼя. І такого гамна буде дедалі більше, бо русачки, нажаль, повертаються. Звісно, це його провокують, а не його країна херачить кожен день нашу. Звісно, він не хоче спілкуватись про «палітіку», адже спорт «внє йейо». Ну хоч не став заперечувати, що вони всі терористи. Питання хоч і крінжове, від очевидності відповіді, але я думаю і досить пряме, щоб не розслаблялись.Про яку сімʼю в кінці він говорить? Хай про лижну сімʼю своєї країни розкаже. Особливо тих, хто зі званнями у російських збройних силах. І про себе, як про РЯДОВОГО СПОРТІВНОЙ РОТИ ЦСКА, наприклад.Якщо лижні гонки це сімʼя - то в ній точно тепер не без уродів…#лижнігонки
Жужу повертають😭😭😭Сказати, що я у відчаї — нічого не сказати. За цей місяць від Жужи тричі відвернулися: залишили біля магазину на дорозі, потім в першій родині у жінки почалася алергія, плями на обличчі та свербіж і вона її повернула. А в наступній родині — дівчина емоційно виявилася не готовою залишати собаку вдома саму. Допоки вона на роботі, їй занадто сильно шкода Жужу, бо та сумує цілий день і плаче. Від цього дівчина в ще більшому стресі. Вона сама зізнається, що проблема не в собаці, а в її нестабільному психологічному стані.Нагадую, що Жужа — ідеальна собака. Я це знаю, бо вона у нас прожила півтора тижні! Проблема в людях, які виявилися не готові до цуценяти. Жужа не шкодить! Ходить на пелюшку, не промазує! Абсолютно здорова. Має вже чіп, міжнародний паспорт та перші вакцини, оброблена, викупана. Дуже грайлива. Їсть добре. Невеличка. Важить 5 кг, а буде не більше 10 кг як виросте. Дуже орієнтована на людину. Коли залишають вдома саму — може плакати, але це питання вирішується часом та тренуваннями. Давайте знайдемо нарешті відповідальну родину Жужі, яка готова до життя з собакою. Яка готова виховувати маленьке цуценя і вкладати в це свій час. Не зрадить, готова буде любити і піклуватися про цю дитину. Якщо це про вас і ви хочете забрати її, то пишіть мені в особисті в тг — @difedchenko.Буду вдячна всім за репост. Вірю в різдвяне диво!🥺
Спортсмени не дають інтервʼю - «погано, що в них ні результату, ні розповісти навіть нічо не можуть»Спортсмени дають інтервʼю - «та шо нам твої відмазки ось ці, як не срачка так болячка - ти біжи давай!»Спортсмени не ведуть соцмережі - «ні риба ні мʼясо, ні роботи над медійкою, ні результату»Спортсмени ведуть соцмережі - «ти б ото краще бігала, ніж оце відео свої викладаєш, тепер ясно, чому такі результати»🤡🤡🤡Який взаємозвʼязок відео в інстаграмі, співів з танцями і результатів? Цього не роблять інші спортсмени? Чи якщо раптом ти не найкращий, то ти не маєш право радіти життю? Чи маєш ходити опущений в воду поки щось не виграєш, і тільки тоді можеш щось постить радісне, і те - тільки до наступної поразки, бо потім треба далі ходити опущеним.Мене ніби і дивувати нічо не має, це безсмертна класика для українських «вболівальників», а ніби й збагнути не можу, як мона оце таким бути. Я б зрозумів вкиди про соцмережі, якщо б там були якісь відео російською, чи пісні, чи те, що якось шкодить комусь, країні, чи закликає до чогось поганого. В чому тут проблема - мені тупо неясно. Може я дурний, щоб зрозуміти. Горить срака. Все не так людям.#біатлон
🔴Кваліфікація Формули-1 пройшла з натяком на інтригу до першого повороту, 🇺🇦НаВі відчайдушно боряться проти Віталіті на Мейджорі з КС2 і програли першу мапу, а я тим часом запрошую вас на біатлон. 🌍Вам може здатись, що вам той чоловічий спринт не треба, що знову всі похворіли, все з ними понятно і результату не буде. 🇺🇦І ви, мабуть маєте рацію. Але я зібрав цілих три аргументи вам на противагу:1. (53). 🇺🇦Віталій Мандзин. У нього все було, аби брати хороший результат в індивідуалці, тупо анлак з гвинтівкою, сьогодні він має бути зарядженим на камбек 2. (73). 🇺🇦Богдан Цимбал. Ледь не найстабільніший з українських біатлоністів на старті сезону, майже потрапив в очки індивідуалки, коротша дистація має піти йому на користь за умови гарної стрільби3. (86). 🇺🇦Богдан Б(ь)орковський. "Нікому не відомий дебютант сезону викликав сенсацію, тепер його знають усі! Чи зуміє новачок вперше здобути Кубок Поршня...?" ОЙ, НЕ ТЕ...Одним словом, вмикайте о 17:30 😀Суспільне спорт, або місцеві канали і буде вам щастя. Я коментую! Поїхали! https://suspilne.media/sport/schedule/tv/#біатлон
Є дещо важливіше ніж мажор. Наприклад, наш з Сашком Петриком шлюб. Якщо ви хочете його врятувати, то заберіть собі маленьку дитину, яку сьогодні підібрала😭🥹Жужу знайшов мій тато, її підкинули в магазин зранку, а в обід тато проїжджав і побачив як її маленьку інша собачка ображає. У Жужи ще є братик або сестричка, але піймати вдалося тільки її. На ці декілька днів Жужу забрали собі. З нею були у ветеринара, сьогодні обробили від блох/кліщів, завтра від гельмінтів + купання. І після повторної обробки через 10 днів буде перша вакцинація. АЛЕ У НАС ПОВНА ДУПА З ЧАСОМ, Сашко ночами не спить, зранку викладає в універі, а я ще й їду закордон скоро. Ще й наша Чоко в ахєрє від іншої собачки в сусідній кімнаті, тому довго тримати Жужу не зможемо і націлені одразу знайти їй відповідальну кіберспортивну родину! Жужа дуже орієнтована на людину, постійно хвостиком віляє, хоч і боязлива поки. Сьогодні вона вже гуляла на повідці. Собака вперше одягла амуніцію, а вже впевнено топала за мною до ветеринарки. В машині хропить, поводить себе ідеально, не ухитується. Їй десь 4 місяці, важить вона 5 кг. Лікарка сказала, що буде малою, десь як Чоко, може трохи більше.Від нас: оплата обробок, майбутньої вакцинації, оплата стерилізації, корм, амуніція. Якщо хочете взяти Жужу, то пишіть мені в особисті в тг @difedchenko. Але одразу прошу, будь ласка, розумійте, що собачка маленька, їй потрібен час, її потрібно усьому вчити. І це велика відповідальність, а не жива іграшка. Почитайте про puppy blues.Маю надію в серці, що знайдемо люблячих батьків. Буду дуже вдячна за репост серед тг-каналів🥹❤️
🇺🇦 Збірна України матиме власний сервіс-трак, як найкращі біатлонні країни? Президент ФБУ Іван Крулько розповів про сервіс ⬇️Що стосується сервісної команди, ми ще в минулому сезоні працювали над тим, щоб посилити нашу команду – до нас приєднався словенський спеціаліст Лах Габер. У цьому сезоні в нас ще один спеціаліст, який очолить нашу сервісну групу й куруватиме весь сервіс. Це естонський спеціаліст Андрус Веерпалу.Сервіс-команда проводила роботу, по суті, весь літній і осінній періоди: тестували нові порошки, структури для лиж, підбирали власне лижі. І тому ми невдовзі побачимо, як це все спрацює під час уже офіційних стартів. Тому що ми будемо зразу бачити, наскільки наші лижі є конкурентними порівняно з найкращими командами світу. Якщо ми будемо в технічному плані відповідати найкращим командам світу, тоді ми можемо вимагати від наших спортсменів результатів.І ще одну дам добру новину, мабуть, інсайд для наших вболівальників. Я про це вже можу сказати, тому що ми вели майже рік відповідні переговори, а сьогодні це вже підписаний контракт. Ми купуємо для нашого сервісу сервіс-трак, який є в найкращих команд!Ми вже підписали контракт з німцями і наприкінці цього сезону цей трак ми отримаємо. Ми думали, що він буде вже в цьому сезоні працювати, але через технічні моменти ми його отримаємо в кінці сезону.📸: biathlon.com.ua | Ганна Осолодкіна
🔴Отож, за 17 днів Олімпійських ігор у Парижі я встиг відпрацювати в ефірі 😀Суспільного загалом 27 ефірів сумарною кількістю у 71 годину та 45 хвилин. 🚴Почнемо з найменшого. Сьогодні я провів одну, завершальну сесію у велотреку. Це було не дуже, але сам факт наявності такого ефіру є. Отже, рахуємо! 1 ефір, 3:30 годин.🏐Також я покоментував два золоті фінали у волейболі, відповідно - 2 ефіри, 3 години. 🏊Багато часу я встиг приділити плаванню - 10 сесій, 21 година в ефірі! Тут по моїй коментаторській вдачі для наших був фул провал, але я бачив Маршана, Ледекі, Макінтош, Паня і купу всього крутого, і це топ!🏃Ну і найбільша кількість ефірів і годин припала, як не важко здогадатись, на легку атлетику - 14 сесій, 44 години та 15 хвилин. (Накоментував, зокрема 🇺🇦наші 3 медалі, але стрибки у висоту олівчиком, бо зі мною їх, мабуть, ніхто не дивився. А от 🥉бронзу Кохана пишу ручкою!) А також я коментував перемогу Лайлза на 100 метрів, світовий рекорд Дюплантіса і все прекрасне, що було на Стад де Франс!💪Тож, підсумовуючи, дякую всім, хто слухав, не перемикав і терпів це! Досвід суперпотужний, але часу на перепочинок немає. Вже завтра вриваюсь в ефір ❤️Мейнкасту на ESL Cologne, а через 2.5 тижні 🟢Паралімпіада у тому ж Парижі. Тож на зв'язочку!