Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ASkalone (Андрій Сухецький)
Added 14 Jul 2024

ASkalone (Андрій Сухецький)

@askaloneo
Number of subscribers: 1 065
Photos: 2,260
Videos: 424
Links: 1,260
Description:
✌️ Всім привіт, мене звати Андрій Сухецький, я коментатор CS на Мейнкасті, а також біатлону та інших видів спорту на Суспільному. Чат: t.me/askalonechat 🎤Тут будуть анонси моєї роботи, думки про КС, біатлон, Формулу-1 та не тільки.
Source

ASkalone (Андрій Сухецький) | Є дещо важливіше ніж мажор. Наприклад, наш з Сашком Петриком шлюб. Якщ...

Telegram community logo - ASkalone (Андрій Сухецький) ASkalone (Андрій Сухецький) @askaloneo
230 Views/Reach 2025-11-30 22:20 Message №4768
Є дещо важливіше ніж мажор. Наприклад, наш з Сашком Петриком шлюб. Якщо ви хочете його врятувати, то заберіть собі маленьку дитину, яку сьогодні підібрала😭🥹Жужу знайшов мій тато, її підкинули в магазин зранку, а в обід тато проїжджав і побачив як її маленьку інша собачка ображає. У Жужи ще є братик або сестричка, але піймати вдалося тільки її. На ці декілька днів Жужу забрали собі. З нею були у ветеринара, сьогодні обробили від блох/кліщів, завтра від гельмінтів + купання. І після повторної обробки через 10 днів буде перша вакцинація. АЛЕ У НАС ПОВНА ДУПА З ЧАСОМ, Сашко ночами не спить, зранку викладає в універі, а я ще й їду закордон скоро. Ще й наша Чоко в ахєрє від іншої собачки в сусідній кімнаті, тому довго тримати Жужу не зможемо і націлені одразу знайти їй відповідальну кіберспортивну родину! Жужа дуже орієнтована на людину, постійно хвостиком віляє, хоч і боязлива поки. Сьогодні вона вже гуляла на повідці. Собака вперше одягла амуніцію, а вже впевнено топала за мною до ветеринарки. В машині хропить, поводить себе ідеально, не ухитується. Їй десь 4 місяці, важить вона 5 кг. Лікарка сказала, що буде малою, десь як Чоко, може трохи більше.Від нас: оплата обробок, майбутньої вакцинації, оплата стерилізації, корм, амуніція. Якщо хочете взяти Жужу, то пишіть мені в особисті в тг @difedchenko. Але одразу прошу, будь ласка, розумійте, що собачка маленька, їй потрібен час, її потрібно усьому вчити. І це велика відповідальність, а не жива іграшка. Почитайте про puppy blues.Маю надію в серці, що знайдемо люблячих батьків. Буду дуже вдячна за репост серед тг-каналів🥹❤️