Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ASkalone (Андрій Сухецький)
Added 14 Jul 2024

ASkalone (Андрій Сухецький)

@askaloneo
Number of subscribers: 1 065
Photos: 2,260
Videos: 424
Links: 1,260
Description:
✌️ Всім привіт, мене звати Андрій Сухецький, я коментатор CS на Мейнкасті, а також біатлону та інших видів спорту на Суспільному. Чат: t.me/askalonechat 🎤Тут будуть анонси моєї роботи, думки про КС, біатлон, Формулу-1 та не тільки.
Source

ASkalone (Андрій Сухецький) | Цікаве порівняння за три тижні до 🇮🇹Олімпійських ігор. 🇺🇦🇺🇦Христина Дм...

Telegram community logo - ASkalone (Андрій Сухецький) ASkalone (Андрій Сухецький) @askaloneo
461 Views/Reach 2026-01-16 16:23 Message №5026
😬Цікаве порівняння за три тижні до 🇮🇹Олімпійських ігор. 🇺🇦🇺🇦Христина Дмитренко не має жодної гонки цього сезону в 50-ці ходом. Найкраще - 52-га за швидкістю в спринті Обергофу.Минулий сезон вона почала з гонки де була 48-ю за цим показником. Була гонка, де вона стала 21-ю ходом в переслідуванні Ансі. І також ще 9 гонок, де вона була в 50, і це без масстарту Поклюки, бо там логічно ти вже в будь якому разі в 30 кращих.Якщо говорити про секунди відставання, то у сезоні 24/25 Христина програвала 9.7 секунди на кіломметр дистанції відносно найкращого середнього результату. У сезоні 25/26 ця цифра складає 10.5. За сезон - плюс секунда відставання. Взяв за приклад саме Христину, адже і склад в порівнянні з минулим сезоном багато в чому змінився, і саме вона є наразі найкращою в українській збірній. Прогресу, мʼяко кажучи нема. І цікаво було б послухати думку старшого тренера жіночої команди - з чим саме це повʼяазно? Але радше за все це вийде тільки в кінці сезону, або дай Бог хоч на Олімпіаді. Поки виглядає так, ніби команда дуже хотіла підвестись до Олімпіади, багато бігала влітку на висоті, і воно досі не переварилось. Щось схоже на ситуацію кілька років тому в Санітри і чоловіків: багато високогірних зборів, все відпрацювали - результату нема, і стало тільки гірше.#біатлон