Source
ASkalone (Андрій Сухецький) | Що стосується моєї роботи ведучим, то в цьому році її теж було більше....
508 Views/Reach
2025-12-31 16:37
Message №4954
🎤Що стосується моєї роботи ведучим, то в цьому році її теж було більше.В 🎮КСі я був ведучим 71 раз за рік, проговоривши з аналітиками при цьому про 292 мапи!По днях це на 12 більше ніж торік і не скажу на скільки по мапам, бо чомусь я тільки в цьому став рахувати мапи, а не матчі😅Але всеодно ви чітко бачте, що баланс змістивсь, це головне! 📺Також я брав більше участі в пост або пре шоу Мейнкасту. 5 проти 2 минулого року.Як і в подкасті «Подкастерська» - 16 випусків проти 9 торік!🔴Звісно, не можу оминути увагою мої появи в програмі «Extra Time» по Формулі-1 на Setanta Sports! Їх було аж 3, шо на 2 більше в порівнянні з 24-м. Не всі були гарні у моєму виконанні, але це дуже класний і цікавий експірієнс у виді спорту, який мені дуже довподоби. Загалом кльово, як Формула і мої страждання вболівальника Феррарі стали цікавою сюжетною лінією цього телеграм каналу і приводів для мемів. Формулі ставим лайки, наступний рік вогняного червоного коня - 🔴НУ ТОЧНО НАШ!Також за цей рік я випустив ще 17 випусків свого власного подкасту «Нестріляючий лижник». Я планував на цей сезон доволі масштабне нововведення в це дітище, але з незалежних від мене причин то не вийшло, і радше за все перенесеться на наступний сезон. Але тим не менш, перші випуски цього сезону, перегляди і реакція, яка була - просто шикарні, за що я вам неймовірно вдячний! ❤️Я в попередніх постах багато кому дякував, приберігаючи найважливішу подяку наостанок - нашим захисникам і захисницям, які роблять все можливе і неможливе, щоб ми всі могли жити у своїй країні, підбивати якісь підсумки і будувати якісь плани на майбутнє! Безмежна дяка! А також всім тим, хто розділяє зі мною цю творчу подорож, далі - буде! Тепер ніби точно всьо з підсумками. Далі почуємось у 2026!🎄(Але пізніше буде ще пост)#recap #контрстрайк #формула1