Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ASkalone (Андрій Сухецький)
Added 14 Jul 2024

ASkalone (Андрій Сухецький)

@askaloneo
Number of subscribers: 1 065
Photos: 2,260
Videos: 424
Links: 1,260
Description:
✌️ Всім привіт, мене звати Андрій Сухецький, я коментатор CS на Мейнкасті, а також біатлону та інших видів спорту на Суспільному. Чат: t.me/askalonechat 🎤Тут будуть анонси моєї роботи, думки про КС, біатлон, Формулу-1 та не тільки.
Source

ASkalone (Андрій Сухецький) | Шведський журналіст)Вчора я спілкувався з українським лижником, Андріє...

Telegram community logo - ASkalone (Андрій Сухецький) ASkalone (Андрій Сухецький) @askaloneo
497 Views/Reach 2025-12-29 16:51 Message №4946
(Шведський журналіст)Вчора я спілкувався з українським лижником, Андрієм Доценко. Я спитав у нього чи буде він спілкуватись з тобою, якщо ви перетнетесь і його відповіддю було те, що кожен знає, що Росія - терористи, і він не хоче спілкуватись з терористами. Як ти реагуєш, коли чуєш, що він так сказав? Савєлій КарастильовЯ можу спілкуватись будь з ким без провокацій, а про політику я не хочу спілкуватись. Журналіст Ви не погоджуєтесь з тим, що ви всі в росії - терористи? СК. Я це не коментую. ЖурналістЯкі твої відчуття після повернення, зустрічі з іншими атлетами, вони зустріли тебе добре? СК. Повторююсь, що щасливий спілкуватись з усіма, побачитись з усіма. Ми всі сімʼя. І такого гамна буде дедалі більше, бо русачки, нажаль, повертаються. Звісно, це його провокують, а не його країна херачить кожен день нашу. Звісно, він не хоче спілкуватись про «палітіку», адже спорт «внє йейо». Ну хоч не став заперечувати, що вони всі терористи. Питання хоч і крінжове, від очевидності відповіді, але я думаю і досить пряме, щоб не розслаблялись.Про яку сімʼю в кінці він говорить? Хай про лижну сімʼю своєї країни розкаже. Особливо тих, хто зі званнями у російських збройних силах. І про себе, як про РЯДОВОГО СПОРТІВНОЙ РОТИ ЦСКА, наприклад.Якщо лижні гонки це сімʼя - то в ній точно тепер не без уродів…#лижнігонки