Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ASkalone (Андрій Сухецький)
Added 14 Jul 2024

ASkalone (Андрій Сухецький)

@askaloneo
Number of subscribers: 1 065
Photos: 2,260
Videos: 424
Links: 1,260
Description:
✌️ Всім привіт, мене звати Андрій Сухецький, я коментатор CS на Мейнкасті, а також біатлону та інших видів спорту на Суспільному. Чат: t.me/askalonechat 🎤Тут будуть анонси моєї роботи, думки про КС, біатлон, Формулу-1 та не тільки.

👥 Number of subscribers

1 065
Average/Day:: +5
Average/Week:: +28
Average/Month:: +58

👁️ Average views per message

411
Average/Day:: 323
Average/Week:: 460
ERR: 38.59%

📊 Messages per Day

5.9
Last day: 3
Week average: 6.6
Average per day: 5.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🇺🇦До тренерського штабу жіночої збірної України з біатлону приєднається фінський фахівець8 травня успішно завершився переговорний процес Федерації біатлону України з фінським фахівцем Вілле Юхані Маунукселою. Сьогодні це рішення затвердила Президія ФБУ. Тож від 15 червня він розпочинає свою роботу з жіночою збірної України з біатлону. Він працюватиме спільно з головною тренеркою команди Оксаною Хвостенко та відповідатиме за лижний хід, фізичну підготовку і відновлення спортсменок.«Це реально посилення, і я дуже щасливий, що нам вдалося це зробити», – заявив президент Федерації біатлону України Іван Крулько. Маунуксела є колишнім головним тренером жіночої збірної Фінляндії з лижних гонок та має значний досвід роботи зі спортсменками міжнародного рівня.«Він буде разом у нашому тренерському штабі відповідати дуже конкретно за питання лижного ходу, за питання фізичних навантажень, за питання відновлення спортсменів. Тобто за ті речі, які нам дуже потрібні для того, щоб виводити нашу збірну, в тому числі наших молодих спортсменів, на якісно новий рівень», – зазначив Іван Крулько. 👆🏻За словами президента Федерації біатлону України, поєднання досвіду українських фахівців і скандинавського підходу до тренувального процесу може стати важливим кроком для покращення результатів команди вже в наступному сезоні.Детальніше – читайте на нашому сайті за посиланням.
IEM Cologne Major — подія, на яку з нетерпінням чекає кожен фанат CS2 ☺️Саме тому ми разом із white.market не просто повертаємо предиктор, а прокачуємо його на максимум: 81 АЙТЕМ У ПРИЗОВОМУ ФОНДІ!Механіка проста: роби прогноз на матчі, змагайся з іншими учасниками, стеж за рейтингом і борись за по-справжньому топові призи.Інтриги стане більше: тепер у bo3 та bo5 матчах можна передбачати не лише переможця, а й точний рахунок — і збирати за це додаткові бали.А ТАКОГО СОКОВИТОГО ПРАЙЗ ПУЛУ В НАС ДАВНО НЕ БУЛО: 🏆 Топ-1 рейтингу забирає Samsung Odyssey G6🥈 2 місцеSkeleton Knife | Tiger Tooth🥉 3 місцеFalchion Knife | Gamma Doppler👊 Учасники з 4–10 місць потрапляють у рандомний розіграш Kukri Knife | Fade💰 Перебив позначку в115+ балів? Залетів в додатковий розіграш 5 ваучерів НА ЦІЛИХ $100 для покупок на white.market⚡️ Набрав 100+ балів — і ти вже серед претендентів на додаткові скіни зі списку:AK-47 | Neon RiderAK-47 | InheritanceM4A1-S | VaporwaveAWP | PrintstreamAWP | WildfireM4A4 | The EmperorAK-47 | The Oligarch💎 На 80+ балах відкривається рандомний розіграш не менш крутих скінів:AK-47 | Crane FlightM4A4 | TemukauAWP | Chrome CannonUSP-S | PrintstreamGlock-18 | Gold ToofAK-47 | AsiimovAWP | Neo-Noir❤️ 60+ балів — і ти вже в пулі учасників, які змагаються за лут: мерч із минулого мейджора — худі, джерсі та футболка, три килимка Maincast, а також 50!!! промокодів від white.market на $10😅 Навіть якщо предикти не зайдуть, шанс на лут усе одно буде: виконуй прості завдання в ХАБі, збирай тікети та витрачай їх у двох лотереях за Logitech G PRO X 2 Superstrike і Gut Knife | Doppler. І так — завдання будуть оновлюватися протягом турніру 😉 👉 Maincast x white.market Предиктор 👈 👉 Maincast x white.market Предиктор 👈 👉 Maincast x white.market Предиктор 👈 Купа коштовного луту й максимум причин дивитися Мейджор разом із нами. Тож GLHF і приємного перегляду! 🔥Підписуйся на 🥰#CS2 #IEMCologne
😉 До речі, історія з Алабугою не закінчилася на Twitch-стримерах.Небайдужі громадяни почали перевіряти YouTube-канали російських блогерів і виявили величезну кількість зроблених ними рекламних інтеграцій цього "навчального закладу". Сотні відео, в тому числі на каналах з мільйонною аудиторією.YouTube мало чим відрізняється від Твіча і не може ігнорувати того факту, що на їхньому майданчику рекламується підсанкційна організація. Тому бани вже потроху починаються. Страх в очах заплямованих рекламою фабрики вбивств русачків змушує їх терміново чистити свої канали. Наша з вами задача — сприяти пришвидшенню процесу банів за допомогою репортів! Кожен може долучитися, це займе лише декілька хвилин. І треба це робити якнайшвидше!Ось документ зі списком руснявих каналів з посиланнями на інтеграції або цілі рекламні відео про Алабугу. Обирайте жертву на ваш смак, шукайте кнопку "поскаржитися" під відео, обирайте "пропаганда тероризму" і вставляйте цей текст.This video is promoting and advertising «Alabuga Polytechnic» (Alabuga Special Economic Zone), an entity currently under US, EU, and UK sanctions for its direct involvement in manufacturing military drones for the Russian Federation’s invasion of Ukraine. Advertising a sanctioned military-linked entity violates Terms of Service regarding illegal content and global compliance laws. Please investigate and remove this content to comply with international sanctions regulations Дозволяється зарепортити хоч всіх. Якщо вам буде мало, то ось тут є ще один документ, ще більший!Ютуб вже видалив декілька каналів з цього списку. Повністю! Треба, щоб посипалися великі теж. Все в наших руках.Репост буде доречним!
Сходив я значить сьогодні в кіно на фільм «Майкл». Мені, як великому шанувальнику творчості Майкла Джексона сподобався фільм, і я звісно, рекомендуватиму його до перегляду. Джаафар Джексон, племінник Майкла, який і виконує його роль, впорався з завданням настільки, наскільки це можливо - рухи класні, гра теж, візуальна схожість в деяких моментах просто захмарна. І загалом, підбір касту - топ! Загалом же, фільм дуже поверхневий, я думаю для загального глядача, який незнайомий з історією Майкла було б непогано деякі речі пояснити і прояснити - що, як і чому, заодно розвіявши купу негативних стереотипів, хоча це теж намагались точково зробити.Є звісно відчуття незавершеності історії, яка мала б перерости в сіквел, щоб розділити шлях Майкла на ці дві частини, але я в цьому сумніваюсь.Також з негативу - все що повʼязано з компʼютерною графікою. Аж надто воно не фонтан виглядало. Подивитесь - зрозумієте, про що я.Коротше для мене фільм на 7/10, це було дуже тепло, дуже класно, з гарною кількістю шикарної музики і теплих спогадів з дитинства!
⛷️«Поставили собі відбіркові умови». Сестри Меркушини розпочнуть новий біатлонний сезон на Кубку IBUВ ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт Олександра та Анастасія наголошують: через участь на Кубках IBU планують завоювати собі місця в основній команді для того, щоб надалі стартувати у гонках Кубка світу.«Ми самі собі поставили умови, — розповідає Олександра Меркушина. — Говорили, що так, ідемо в команду Б, але поставили самі собі відбіркові умови, тому будемо відбиратися з перших Кубків IBU. Поїдемо на перший Кубок IBU — якщо покажемо гідний результат, який ми заявили, то їдемо далі на Кубок світу. Ми одразу поставили собі жорсткі умови, аби потім не було запитань, чому з команди Б приїжджає людина на Кубок світу». «Як потрапити в команду А? Я за інших не казатиму, але ми з Олександрою поставили досить високу планку. Не те щоб ми там приїхали, як-небудь відбігали якісь там змагання і поїхали, бо ми — Меркушини, – каже Анастасія. Такого ніколи не було і не буде, бо мені, як мінімум, совість не дозволяє. Ми їдемо на Кубок IBU і показуємо там реальний результат якийсь із топових, і тільки тоді переїжджаємо на Кубок світу — не з нічого». Повний коментар сестер Меркушиних читайте на сайті Суспільне Спорт.
«Було дуже весело». Британський лижник напився з глядачами під час перегонів Кубка світуІнцидент відбувся під час 50-кілометрової гонки у норвезькому Голменколлені. Гебріел Гледгілл посів 67-ме місце і поступився переможцю 20:16 хвилини.Під час гонки Гледгілл вживав алкоголь, який йому передавали глядачі по трасі. Сам спортcмен розповів, що випив 10-12 стаканів пива та близько п'яти порцій інших напоїв.«Мусив приймати всі пропозиції, які мені траплялися. Після певного часу я був доволі п'яний. Було дуже весело. Були доволі міцні речі. Мені пропонували «Єгермейстер», я погодився. Це була одна з найвеселіших речей, до яких я будь-коли був причетний», — розповів спортсмен. Гонку Гледгілл завершував уже в жіночій групі лижниць, які вибігли на власні 50-кілометрові перегони за 45 хвилин після старту чоловіків.«Я думав з кимось пробігти останнє коло, — додає британець. — Подивився ліворуч, і повз пробігали деякі дівчата: (олімпійські чемпіонки) Фріда Карлссон та Джессі [Діггінз]. І я подумав: «Гаразд, тепер можу фінішувати з групою після такого тривалого періоду роботи на самоті». Тому я так зробив».
Вітаю, друзі. Потрібна ваша допомога!Запускаю збір на виносний блок антен та ремонт авто для «Спецпідрозділ Тимура» ГУР МО УкраїниДруг мого брата, іноземець, штурмовик, військовий медик та пілот БПЛА. Воїн, що має понад 15 років бойового досвіду звернувся по допомогу. Він приїхав захищати нас зі скандинавської країни ще у 2022 р. Дані, за якими можна його ідентифікувати, воїн просив не розголошувати.За його спиною незліченна кількість знищених ворогів та успішних операцій, але також тяжкі поранення, складні та довготривалі реабілітації. Нещодавно він став командиром взводу та готує себе, своїх хлопців та обладнання до початку чергової ротації. Для ефективного виконання бойових завдань, треба відремонтувати пошкоджене авто і придбати спеціальний блок антен для керування дронами на великій відстані. Буду дуже вдячний, якщо не залишитесь осторонь!За внески на збір ви можете виграти:- Символічний пін ESL з IEM Cologne за найбільший донат- 5х AWP | Pit Viper та 5x AK-47 | Uncharted будуть розіграні рандомно серед усіх донатерів*Хто претендує на приз, вказуйте свій тег в ТГ для зворотнього зв'язку у призначенні платежу. Наприклад @tag123 🎯 Ціль: 47 500 ₴ 🔴21 500 - ВБА Viper🟡26 000 - Ремонт авто🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4Va1yKSXhp💳Номер картки банки4874 1000 2506 4570Усі звіти по завершенню збору будуть опубліковані в каналі! Буду дуже вдячний усім дружнім телеграм каналам за репости!
Ну що ж, вже і додому приїхав, і за відрядження відзвітував і бомбьожку одразу ж застав. Можна й підбити підсумки, що ж з тієї вашої Зимової Олімпіади вийшло. Якщо коротко - я уявляв собі це дещо інакше. Але гріх жалітись.🎙Спочатку ❄️Зимові Олімпійські ігри - 2026 у Мілані і Кортіні дʼАпмеццо я коментував. 🥌Більше всього було трансляцій з керлінгу - 11 ефірів тривалістю ~ 23 години. Керлінг я для себе відкрив з нуля і не можу розмірковувати наскільки впорався з даним викликом, адже відгуки чув різні. Але турнір змішаних дуетів мені точно зайшов більше, ніж класичні. І програш Британії у півфіналі в статусі головних фаворитів шведському дуету - найкращий матч, який коментував.⛷️Далі - лижні перегони. Тут я коментував все, крім марафонів, що в сумі дало 10 ефірів тривалістю близько 14 годин. Тут ви і так все знаєте, але окремо хочеться відзначити, що більшість ефірів я коментував з Олексієм Красовським, який брав участь на трьох попередніх Зимових Олімпіадах. І як на мене, було непогано, особливо останні ефіри, коли Олексій вже призвичаївся.⛷️В біатлоні на цих іграх в мене було 3 ефіри на 4 з лишком години. Мало бути 2, але в Андрія Столярчука не встиг завершитись хокей перед чоловічою естафетою. Ну, тепер ніби нема змагань з біатлону, які б я хоч раз не коментував, більше сказати і нема чого. Єдине, що лишилось - випустити підсумкового «Нестріляючого лижника», щоб закрити ці змагання, хоч на відміну від попередніх випусків це вже буде не надто оперативно.⛷️Ну і лижне двоборство. Тут 2 трансляції в рамках одного дня де власне були стрибки, а потім переслідування. Тут нічого особливого, Йенс Офтебро молодець.🇮🇹Потім настав час на Олімпійських іграх попрацювати з місця подій і вперше в житті побачити на власні очі шо воно таке. Принагідно - дякую тим, хто зробив це можливим.⛷️Мені вдалось потрапити на два заключні змагальні дні в лижних перегонах - і передати те, наскільки в мене воно все сяяло в очах тупо неможливо. Втілити мрію і поспілкуватися з 🇳🇴🥇Клебо після 6/6 золотих нагород, забути йому питання, також взяти коментарі в Амундсена, Нінгета, Іверсена, Ебби Андерсон, Хайді Венг, побачити Джессі Діггінс, Даріо Колонью, Терезу Йохауг - космос. Спілкуватись з іноземними журналістами, щоб передавати інфу в трансляцію для пана Віталія Волочая. Це все дуже круто і подарувало купу позитивних емоцій. І це все під альпійським сонечком у мальовничих горах Валь ді Фіємме.В плані іншої роботи - я не встиг нічо поняти. Не встиг вкотитись - вже і додому їхати треба. Тому були певні нюанси і відчуття певної неповноцінності роботи. Попри це - було 5 включень у Олімпійські студії та новини на Суспільному, які намагався зробити якомога інформативніше та цікавіше. 😎Ось така вийшла історія. Далі все по накатаній - завершення сезону в біатлоні, контр-страйк, і сто відсотків щось ще, про що я ще не знаю. Сподіваюсь, далі буде. Дякую і тим, хто тут стежить, ми в якусь мить тут з вами пробили 1000 підписників, зробили це і в інстаграмі, в чому велика заслуга песа Назгула! А найголовніше дякую - захисникам і захисницям, які нас боронять. Без них - нічого б цього не було. Grazie mille!#олімпіада
На честь Олімпіади ЗБІР! Як ви пам'ятаєте кілька тижнів тому я зміг побувати на етапі Кубка Світу з скелетону, і до того на етапу Турне 4 трамплінів з стрибків з трампліну. І звідти я приїхав не з пустими руками.Тому за донат від 50 грн розігрую призи, унікальні призи від наших олімпійців.Головний приз - Стартовий біб з останнього етапу Кубка Світу цього року в Альтенберзі Владислава Гераскевича, у якому він змагався з його автографом!Додаткові призи - Біб нашого скелетоніста Ярослава Лавренюка, з автографами Ярослава та Влада Гераскевича- Біб Віталія Калініченка з його автографом з етапу Турне 4 трамплінів у Бішофсхофені 2026- Біб Євгена Марусяка з його автографом з етапу Турне 4 трамплінів у Бішофсхофені 2026- Прапорець України, не великий, але дуже крутий. На ньому автографи Влада і Михайла Гераскевичів, а також УСІЄЇ НАШОЇ ЗБІРНОЇ з скелетону і з стрибків з трампліну!Збір на автівку хлопцям з ППО Трійки. Попередню знищили Ланцетом🎯Ціль: 350 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4GLPuqoAKN💳Номер картки банки4874 1000 2210 2324Поїхали! Репост бумласка
🤍Олімпійський конкурс! (Хоч від Олімпійського у нього тіко назва)🌍Давній поціновувач біатлону? Хотів отримати біб від свого улюбленця і не знав як це можна зробити? Ми вже йдемо на допомогу! Разом з нашим спеціальним кореспондентом, фотографом IBU та просто хорошим парубком, Дмитром Євенком ми стартуємо розіграш бібу з Кубка світу! Умови дуже прості:🟡підписатись на мій інстаграм🟠підписатисть на інстраграм Дмитра🔵написати «хочу біб» в коментах до цього поста після виконання двох перших умов (я хотів кнопку, але то бот руснявий, то якісь проблеми з ним)БІЛЬШЕ ТОГО! Після визначення переможця, ми звʼяжемось з ним, і пан Дмитро візьме на цьому бібі автограф того біатлоніста, якого забажає переможець. Хоч Перро, хоч Саумельссон, хоч Анна Гандлер. Ніхто не втіче!Примітка. Біб може бути не саме такий, як на фото, але точно з Кубка світу! Резульатати розіграшу будуть 27-го лютого, біб відправимо по завершенню цього зимового сезону, адже пану Дмитру треба буде його привезти! УСПІХІВ!#біатлон #конкурс