Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ
Added 14 Jul 2024

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ

@YullaPe
Number of subscribers: 778
Photos: 795
Videos: 913
Links: 1,840
Description:
ЩАСЛИВІ ЛЮДИ НЕ ХВОРІЮТЬ! ЮЛІЯ ПЕЛИХ Тілесний практик Клінічний психолог Працюю через відчуття в тілі. Тіло ніколи не бреше. Допомагаю вам бути здоровими - без пігулок! Карта для подяки: 4441111130493467 Запис на сесію 👉 - @YuliyaPelyk

👥 Number of subscribers

778
Average/Day:: +1
Average/Week:: +2
Average/Month:: -5

👁️ Average views per message

103
Average/Day:: 93
Average/Week:: 102
ERR: 13.24%

📊 Messages per Day

1.6
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 1.6

Logo change history

Name change history

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ 2026-03-07
ПСИХОСОМАТИКА ЖИТТЯ з Юлією Пелих 2025-11-20
СЕКРЕТИ Психосоматики з Юлією Пелих. 2024-12-26
Психосоматика з Юлією Пелих. Прощавайте хвороби 2024-07-17
Міняю життя з Юлією Пелих. Прощавайте хвороби 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ЕНУРЕЗ, ЕНКОПРЕЗ та ЗАПОР у дітей.Давно ми з вами не говорили про ДИТЯЧУ ПСИХОСОМАТИКУ.Я бачу є у вас запитання, постараюся відповісти сьогодні.Але перш ніж почнемо, хочу нагадати, що коли ми говоримо про дитячі хвороби, ми шукаємо взаємозв'язки зі станом мами, з її переживаннями в даний період.Якщо це стосується спадкових хвороб - тоді дивимося  родовій системи, програми.Дитина перебуває у емоційному взаємозв'язку з мамою до 12 років.Отже, через хвороби вона відбиває мамин емоційний стан, вона "зчитує" все, що з нею відбувається, все, що вона відчуває і допомагає їй це "прожити", проявити.Якщо мама стримує всередині свої почуття, не виявляє їх, то дитина висловлює їх за маму.Наприклад, мамі не приємний контакт із кимось із членів сім'ї, мама хоче захиститися, відгородитися - у дитини можуть виникнути висипання на шкірі, дерматит.Або, мама стримує свої емоції, не показує образу чи гнів – у дитини може хворіти на горло чи зуби.Все, що відбувається в сім'ї - конфлікти, сварки, прикрості, все це відбивається на здоров'я дитини, вона як "приймач" транслює наш стан.І тому насамперед треба навчитися бачити цей зв'язок: реакція дитини – що відбувається в моєму житті?І відповім на ваші запитання про ЕНУРЕЗ, ЕНКОПРЕЗ та ЗАПОР у дитини.ЕНУРЕЗ (нетримання сечі) -у дитини може бути в тих випадках, коли вона чи мама не можуть захистити, "позначити" свої територіальні кордони - це може стосуватися особистого простору, особистих речей, особистих кордонів - коли принижують, вимагають, тиснуть.У таких ситуаціях людина перебуває у постійній напрузі, небезпеці, у контролі - і отже, вночі коли включається парасимпатична нервова система, що відповідає за розслаблення, автоматично скидається напруга.ЕНКОПРЕЗ (нетримання калу) часто це відбувається вдень, коли дитина каже, що загралася, не встигла добігти до туалету.Буває, що це пов'язано з нестачею уваги батьків і цим вона привертає увагу, щоб про неї подбали.Другий момент – це переживання стресу в сім'ї сварки, конфлікти, розлучення, коли також бракує уваги.ЗАПОР або УТРИМАННЯ калу.Це може відбивати стан мами, коли вона не може розслабитися, перебуває постійно у контролі, неспроможна проявити свої емоції чи відпустити неприємну, ганебну незручну ситуацію.Пишіть  питання в коментарях, які вас цікавлять стосовно дитячого здоров'я,
А тепер про Кризу сьомого року у відносинах Це одна з найсуперечливіших криз у відносинах, адже вона виникає від того, що все вже добре: життя налагодилося і увійшло до звичної колії, немає потрясінь та протиріч, зникло почуття невизначеності та новизни.Тобто, ви зайшли в зону комфорту. А ви вже знаєте з попереднього посту, що підсвідоме працює по іншому, що в житті не має стабільності, що все проходить еволюцію, щоб вийти на слідкуючи рівень життя!!! І тоді партнерам здається, що вони потрапили в болото, з якого треба терміново вибиратися, хоч насправді вони наблизилися до переходу на новий, зрілий етап кохання. Але, на жаль, саме в цей момент деякі сходять з дистанції – у пошуках нових відчуттів вони змінюють партнераДля чого потрібна ця криза? Щоб прийняти відповідальність за своє життя. Приходить розуміння, що ваш психоемоційний стан залежить саме від вас, а не від людини поряд. І саме у ваших силах створити гармонійні партнерські стосунки 👍 Поради, щоб пройти цей рівень: Створюйте щось нове в сім'ї: подорож, ремонт, зміна місця проживання чи роботи, незвичні захоплення та хобі. Змініть траєкторію руху, щоб побачити свого партнера з нового боку Чи пройшли ви цей у своїх відносинах і як ви впоралися?
Як розпізнати ТРИВОЖНІСТЬ? Тривога як і страх це природні реакції організму. Вони мають захисні функції для організму. Наприклад, легке хвилювання чи тривога перед іспитом – це норма. За тривалістю вона дуже коротка. Болюча тривожність - це коли стан тривоги триває понад 6 місяців і супроводжується вже різними фізичними розладами. Крім того, через багато тривожних думок у голові, з'являються і фізичні прояви: 💥 прискорене серцебиття 💥 тремор кінцівок, напади слабкості 💥 надмірна пітливість 💥 збої в диханні, відчуття нестачі повітря 💥 запаморочення 💥 часте сечовипускання або діарея 💥 напруга та біль у м'язах 💥 головний біль 💥 втома 💥 безсоння або проблеми зі сном 💥 переїдання чи недоїдання. На жаль, багато хто починає пити ліки Але ліки не прибирають, вони просто позбавляють симптомів і завжди залишається ризик, що в перспективі можуть посилити прояви тривоги. Терапія ж вирішує та прибирає причини виникнення тривоги і тим самим допомагає вийти із тривожного стану. Якщо ви помітили прояви тривоги - не затягуйте! Зверніться вчасно до фахівця та вирішите це питання Я можу жопомогти вам впоратися з тривогою 🤗 записатися на сесію можна за посиланням 👉 @YUgarmoniia
Поговоримо про ГАЙМОРИТ По-перше: гайморит завжди пов'язаний з атмосферою в оточенні - це коли є внутрішнє відчуття, що я не можу дихати в цій атмосфері, для мене такі стосунки чи ситуація "смердить" "Я не хочу дихати одним повітрям із цими людьми" Часто в такій атмосфері ми відчуваємо образу, агресію, несправедливість, але проявити свої почуття ми не можемо, пригнічуємо їх. По-друге: конфлікт пов'язаний із чуттям: не можу відчути (передбачати) небезпеку, страх того, що може статися. Наприклад, у колективі оголосили, що наприкінці року приходить нове керівництво - для багатьох це може запустити активну фазу конфлікту, пов'язану з чуттям (невідомо, що буде 🤷 , не знають, що на них чекає 🤷 чи варто побоюватися чи ні) БРОНХІТ - виникає в ситуаціях, коли є страх або переляк за своє життя, за свою територію (стосунки, будинок, робота) або страх втрати своєї території (страх втратити будинок, оточення, посаду, статус)  Гастрит - це наслідок накопиченого роздратування, образи, гніву у відповідь коли порушують мої межі. Коли я не перетравлюю хтось чи щось у своєму житті. І насамперед це стосується особистих кордонів. Часті сварки, образи, претензії, агресія на ситуацію чи людину, а особливо коли ми ці емоції стримуємо і не можемо висловити Ця образа, агресивність, роздратування залишається всередині і руйнує слизову оболонку шлунка. ТОНЗИЛІТ (ангіна) - це фаза відновлення після конфлікту, пов'язаного з "шматком" Наприклад, коли ми щось хочемо отримати, але ніяк не виходить 🤷‍♂️ Нехай буде - наприклад, бажана відпустка (шматок) Ви довгий час готувалися, виношували ідею про відпустку, можливо, стикалися з якимись труднощами, перешкодами - браком грошей на нього, або вас не відпускали з роботи тощо - були в певній напрузі. І так тільки ви цей "шматок" отримали – тіло випустило напругу через горло. "Куском" може бути все що завгодно-матеріальна річ, подія, увага, любов з боку людини і т.д ПРИЧИНИ всіх цих конфліктів можна знайти і усунути, щоб вже перестати хворіти на ці захворювання 🤗 Звертайтесь, завжди рада допомогти 🙏 @YUgarmoniia
Хочу відпустити образи 💚 Перше з чого важливо почати, це визнати в собі це почуття образи і проговорити його: Так, я ображаюся. Мені не приємно. Мені погано. 💚 Відчути, де знаходиться ця образа в тілі. Це горло? Як грудка у горлі. Не можу проковтнути, наче застрягла. Чи мене душить образа? А може, це в грудях? Тисне на мене? Палить усередині все? Стискає від болю? На що вона схожа? На темну пляму? Або на колючого їжака? Який у вас образ образи? Виведіть її з тіла і запитайте її: Чому ти прийшла мене навчити? Усвідомте відповідь і подивіться, що відбувається з нею далі. Ось така проста практика, а багато дає цікавих інсайтів. 💚 Кому складно робити практики в уяві, можна зробити чудову практику ЛИСТ ОБРАЗИ. Це також допомагає виразити всі образи, які є всередині на аркуші паперу. І писати краще в такій послідовності:  💔 Я злюся на тебе за… Я розгнівана тим, що ти… Як ти міг/могла зі мною так вчинити Мені було прикро, коли ти... Я ображаюся на тебе за… 💔 Боюся, що… Мені страшно, що… Я налякана… Я не хочу, щоб… 💔 Мені боляче від того, що… Мені було боляче, коли... Я зазнала болю… 💔 Я розчарована тим, що… 💔 Мені сумно через те, що… 💔 Мені шкода, що ти… Я відчуваю провину за те, що… Мені соромно, що я… Вибач, що я… 💔 Я дякую тобі за… Дякую тобі, що ти… Я прощаю тебе… 💔 Я люблю тебе. Відпускаю тебе з коханням. 💚 Попрацювати з ПРАКТИКИКОЮ ПРОБАЧЕННЯ уна курсі ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ, де ви пробачаєте не тільки інших, а й себе! Це дуже важливо! Перестати звинувачувати себе, соромити себе, знецінювати себе! А навпаки дати собі ПІДТРИМКУ, КОХАННЯ ТА ПІКЛУВАННЯ. 💚 Ну і ще варіант попрацювати з травмами дитинства, знайти ті дитячі образи, які досі живуть усередині та звільнитися від них! У цьому можу допомогти вам я, пишіть, записуйтесь на КОНСУЛЬТАЦІЇ і я вас дбайливо доведу до результату ❤️ Записатися завжди можна за посиланням @YUgarmoniia До зустрічі 🍀 🤗
Як навчитися справлятися з образою? Насамперед, усвідомити кілька моментів: 1. ОБРАЗА часто виникає через невиправдані очікування.Тому менше чекати від оточуючих.  Ніхто нам нічого не ПОВИНЕН! 2. Щоб перестати ображатися - треба дозволити собі виявляти агресію не всередині себе, а виявляти її назовні - промовляти те, що тобі не подобається, що тебе не влаштовує, і що ти насправді хочеш. 3. Постаратися зрозуміти зміст своєї образи. Чому я ображаюся? Що я хочу отримати, ображаючись? - Викликати почуття провини у партнера? - утвердитися у своїй правоті? - Отримати увагу?- зняти із себе відповідальність? 4. Через образу можна розвиватися.  Це коли ми можемо зрозуміти, що стоїть за образою? Які мої незадоволені потреби? Які думки-переконання проявляються у ній? - мене не чують- йому не до мене- - я не потрібна- моя думка не важлива і т.п Насправді від образ страждаємо ми, погано нам, а не кривднику. І тут важливо зрозуміти, що це МІЙ ВИБІР - ображатись, носити в собі образу чи ні. Сміливо висловлюйтеся, проявляйте свої потреби і ви почуватиметеся вільними!  Ну а як можна попрацювати з образою, я коротко розповім взавтра.Або можете пройти курс ПЕРЕЗАГРУЗКА, в якому дієві практики, щоб позбутися образи, раз і зазавжди.За деталями звертайтеся в особисті.
З прямої трансляції ви зрозуміли, що 20.12 у мене стартує курс , де ми розбераємо п'ять складових, як налагодити ЩАСЛИВЕ ЖИТТЯ даже в умовах сьогодення.А це особливе питання, бо життя продовжується, хоть на вулиці і війна! Всі ті, хто поставив життя на паузу приєднуйтеся до цього курсу. Інформація та практики, які я даю дозволять вам подивитися на своє життя з іншої сторони.Інформація неординарна і можливо не всі її одразу сприймуть, тому що мозок буде бунтувати, він же привик жити інакше ....Але нажаль, так як він привик- ви при цьому не щасливі. І це потрібно враховувати та перестати собі брехати та закриватися такими словами: Так зараз всі живуть!!!!Хочу вас розчарувати: Так живуть не всі !!!!Хто користується знаннями, які я даю а цьому курсі, живе геть по іншому !!!!Курс складається з п'яти модулів:- Закони всесвіту (бога)- які ви всі порушуєте- Сила слова, Сила думки- як вони і чому заважають бути щасливими, багатими, успішними.- Ієрархія роду, сценарії ваших батьків - які ви безсвідомо відіграєте в житті.- Станьте в систему- де ви порушуєте місце, яке вам призначена в цьому світі.- Психосоматика - тіло та психіка це ваша оболонка, від якої вам невтікти, як би ви не старалися.Та п'ять енергетично глибинних практик:- Практика Пробачення- Практика внутрішньоутробний період- Практика підтримка роду- Практика опора внутрішньої дитини- Практика закриваємо блоки, які не дають достатньо зароблятиІ так, хто хоче зрозуміти свої помилки, які заважають бути щасливою ставте + в коментарях, я надішлю вам презентацію ПРО КУРС.
Увага — поговоримо про ресурс Туди, куди спрямована ваша увага, йде потік вашої енергії. Ви можете ділитися цим ресурсом з іншими людьми або зливати на переживання через новини - але краще почати з уваги до самої себе Перше, що потрібно зробити, це прийняти та полюбити саму себе. Не в егоїстичному самолюбстві,а в турботі до себе, своїх потреб та цілей. Відчуйте, що відбувається з вами прямо зараз, і ви запустите ланцюжок змін у своєму житті. Як це зробити: ✔️Не намагайтеся сподобатися всім. Навіщо перейматися тим, що подумають про вас інші? Зосередьтеся на тому, що ви самі думаєте про себе ✔️Не порівнюйте себе з іншими. Кожна людина дійсно унікальна і незрівнянна. І якщо ви вважаєте себе гірше або краще за інших, ви блокуєте свою внутрішню енергію ✔️Перестаньте боятися негативної реакції інших людей. Злість, агресія, образа – люди мають право їх випробовувати! Дозвольте їм це та перестаньте намагатися контролювати. Спостерігайте за власними переживаннями та емоціями Чи готові ви зробити ці кроки до самої себе?
Чому у вас низька самооцінка? 3 причини, пов'язані з вихованням батьків ⬇️ Чому так важко любити себе та вірити у свої сили? Низька самооцінка — це не просто примха, а глибока проблема, коріння якої часто сягає нашого дитинства. Давайте розберемося, які фактори виховання батьків можуть безпосередньо впливати на Вашу самооцінку: 1. Критика замість підтримки. Якщо у дитинстві Ви часто чули критику замість похвали, це могло сформувати у Вас відчуття, що Ви недостатньо гарні. Постійне порівняння з іншими створює внутрішній голос, який каже: "Ти не вартий любові". 2. Відсутність уваги та турботи. Коли батьки не приділяють достатньо уваги чи емоційної підтримки, дитина починає сумніватися у своїй цінності. Це може призвести до відчуття самотності та нестачі любові, що надалі впливає на всі стосунки. 3. Нереалістичні очікування. Якщо Ваші батьки ставили перед вами занадто високі цілі і очікували на бездоганність, ви могли вирости з переконанням, що тільки ідеальні досягнення принесуть вам любов і визнання. Це створює страх перед помилками та знижує впевненість у собі. Як упоратися з цими внутрішніми протиріччями? Я запрошую Вас на терапевтичний марафон "ПІЗНАЮ СЕБЕ", придбати який можна вже зараз! Протягом місяця ми будемо працювати над тим, щоб заглянути вглиб себе і зрозуміти, звідки беруться проблеми із самооцінкою та контактами із собою, своїм тілом, батьками, чоловіками, грошима та реалізацією. 🔍 Що на вас чекає? • Авторські практичні вправи; • Розуміння причин внутрішнього дискомфорту. • Робота у закритому телеграм-каналі з однодумцями. І це ще не все! 🔥 В кінці марафону ми проведемо Zoom-розбір, де індивідуально проаналізую, що у вашому житті відбулося нового і які відкрилися можливості та дива. Це унікальна можливість побачити свої проблеми з нового боку та отримати інсайти для подальшої роботи над собою. Вартість участі дізнаватися у мене в особистих. Проходьте марафон та почніть шлях до впевненості та любові до себе вже сьогодні 🙌 Йду на марафон >>> @YUgarmoniia
НОВЕ РІШЕННЯ - нова ти Багатьох цікавить навчитися самостійно опрацьовувати свої проблеми та захворювання і паралельно допомагати людям.Я вирішила спробувати запустити наставнечество та поділитися техніками та знаннями, якими я працюю і які я напрацьовувала на протязі трьох років, по крупинці від різних вчителів та школ. : - техніка- легалізації правди;- як зчитувати людину через поле;- як пропускати бога через тіло;- як заводити людину в регрес та знаходити корінь проблеми та змінювати реакцію в тілі; захворювання;- як працювати з людиною в прогресі;- як працювати через метафору;- як зчитувати людину через тілесні відчуття;- як зрозуміти, що людина пропрацювала свою проблему.Та інше...5 уроків. 2 практики Розповім про організаційні моменти: 1️⃣ Наші зустрічі відбуватимуться 1 раз на тиждень ( 5 зустрічей на місяць+ 2 практики - день обираємо індивідуально) 2️⃣ День тижня - обираємо індивідуально 3️⃣ Тривалість зустрічі 2- 2,5 год.4⃣ Кількість учасників - тільки 5. Реєструйтеся в особистих @YUgarmoniiaАбо ставте + в коментарях.