Хочу поділитися основними моментами, про що я пишу тут, на каналі, і як я можу допомогти вам, якщо у вас є захворювання. У кожної хвороби є ПРИЧИНА, через яку тіло відреагувало певним органом чи системою. Такими причинами можуть бути: 1️⃣ коли сталася несподівана, драматична, шокова подія 👉 з цією подією психіці було важко впоратися 👉 не було готового рішення, як вчинити, як діяти 👉 емоції та почуття були не прожиті та пригнічені Наприклад, покинула близька людина (смерть, розлучення, зрада), втрата або страх втратити дитину (аборт, викидень), втрата роботи, грошей, статусу, переїзд в інше місто, аварія та ін. 2️⃣ тривалі переживання, занепокоєння, перевантаження, перебування у стресі, незадоволення базових потреб - усе це веде до накопичення конфліктної маси й у будь-який пік може викликати захворювання. Це як "остання крапля переповнила чашу терпіння" 3️⃣дитяча травма, яка циклічно повторюється Наприклад, дитина зазнала відчуття зради, покинутості, непотрібності з боку батьків. Це відчуття він відчуває з іншими людьми у дорослому житті - з боку близьких, колег, знайомих. 4️⃣період вагітності та пологи мами. Як проходила вагітність у мами? Які переживання, конфлікти вона зазнала у цей період? Чи була бажана чи несподівана вагітність? Чи хотіли хлопчика, а народилася дівчинка? Все це впливає на програмування тих захворювань, які можуть активуватися за життя. 5️⃣ досвід предків - це хвороби, що повторюються у вас в роду Наприклад, у мами були проблеми зі щитовидною залозою і у мене теж, у тата була алергія на кішок і у мене теж, або схожі жіночі хвороби у мене, у мами, у бабусі тощо) Тіло лише дає сигнал про те, що в психіці є невирішене питання. І працювати треба з першопричиною захворювання За допомогою лікування, таблеток ми лише знімаємо симптом, не вирішуючи його причину, і як правило, симптоми через якийсь час повертаються. Чим я можу ДОПОМОГТИ? На ТЕРАПІЇ ми з вами знаходимо та опрацьовуємо причини виникнення захворювання та стратегії, які стоять за ними. І суть у тому, що змінюючи стратегію поведінки у тій ситуації – конфлікт розсипається, закривається на рівні психіки. Після цього тіло починає відновлюватись. Одночасно змінюється мислення та сприйняття ситуації. Більше ця та подібні ситуації не викликають таких переживань та емоцій І як показав досвід, опрацьовуємо причини - хвороба ЙДЕ. Записатися на сесію Ви можете в особистих @YUgarmoniia
Сьогодні аналізувала статистику каналу!!!!Дякую всім хто читає та пізнає психосоматику тіла, це великий вклад в свої знання👍👍👍І виявилося, що на каналі багато присутніх людей з допомагаючих професій:- психологи з різних направлень- коучі- духовні провідникиЯ розумію, що на каналі я пишу корисну інформацію але її не достатньо, щоб знайти на сесії з людиною, корінь захворювання.Все що я пишу, це для загальних знань.А ось сама глибина: - як біологічної точки зору запускаються хвороби, враховуючи різну частину мозку- як проходив процес еволюції ембріону - як працювати з генетичними захворюваннями,родовими сценаріями, дитячими захворюваннями і т.д.В усьому цьому є свої нюанси.Тому щоб навчитися звичайному психологу працювати з психосоматикою її потрібно вивчати глибше.Ну і обов'язково знати техніки, якими хвороби пропрацьовуються не через розум а через підсвідоме (відчуття). Тільки так можна позбутися захворювання!Доречі, технікам та як зчитувати людину, заходити з нею в рапорт, як зрозуміти, що ви дійсно попали в корінь та опрацювали запит людини (там теж є свої секрети)- я навчаю індивідуально.Ставте + в коментарях кому цікаво, я розповім більш детальною
Сьогодні – день, коли світ каже «дякую» жінці 🙌 Але, якщо копнути глибше, це не просто свято з квітами та теплими словами. Це день сили. День історії. День правди про жінку, яку часто забувають. Жінка – це життя. Вона творить, народжує – і не лише дітей, а й ідеї, смисли, рухи. Вона – джерело 🌺 ➡️ Колись жінки вийшли на вулиці не заради тюльпанів, а заради волі. Заради того, щоб їх чули, щоб вони мали право бути собою. І це право, бути почутим, бути важливим, бути собою, залишається ключовим запитом і в 2025 році. З погляду психосоматики жінка – це провідник енергії. Вона може світитися чи згасати, цвісти чи закриватися, але в ній завжди є цей потік, цей ресурс. Жінка, яка чує себе, йде туди, де її душа співає, дбає про свої почуття – стає силою, яку неможливо зламати. Сьогодні – не просто день подарунків та листівок 🙌 Сьогодні день, коли хочеться нагадати кожній жінці: ти маєш право бути собою. Не заради когось. Не тому, що «так треба». А тому, що ти важлива. Ти цінна. Ти є. Бережіть себе. Цвітіть. Любіть. І нехай цей день буде не тільки про вітання, а й про нагадування собі: я – цілий всесвіт!
Які органи та захворювання «кричать» про те, що людина точно перебуває у страху👇 1. Печінка: страх втрати ресурсів. Печінка – орган, відповідальний за фільтрацію, очищення, розподіл ресурсів. ❗️Коли Ви одержимі страхом втратити гроші, бізнес, майно, печінка приймає на себе цей «удар» 2. Нирки: страх втрати шляху Нирки – це енергія, рух, опора. ❗️Коли Ви втрачаєте орієнтир у житті, не знаєте, куди рухатися далі, охоплює страх невідомості. Підсумок: "Привіт, набряки та затримка рідини в організмі!" А плюсом: відсутність енергії, апатія та лінощі. 3. Легені: страх за життя Дихання, життя - це про наші легені. Сильний переляк, пережитий жах, страх смерті – це може спричинити захворювання легень. Що відбувається ⬇️ * Бронхіт, пневмонія, астма * Задишка, почуття нестачі повітря * Панічні атаки 4. Горло: страх самовираження. Горло – це наш голос, здатність говорити, висловлювати себе. Коли ми пригнічуємо свої емоції, мовчимо, коли хочеться кричати, – страждає наше горло. Звідси ми отримуємо: ангіни, ларингіти, фарингіти, осиплість та ін. Наведу приклад: у школі вчитель «відчитав» дитину, вона мовчить, пригнічує свої емоції, почуття, потім приходить додому і бац у неї починає боліти горло, матусі звичайно ж думають, що дитина застудилася там десь, АЛЕ насправді - придушила цей страх. Вихід: пограйте з дитиною в гру, де можна висловити ці почуття, і шийка протягом двох годин повністю відновитися. Спробуйте, а потім поділіться враженнями. Навчіться чути своє тіло, розуміти його мову – і Ви знайдете здоров'я та гармонію. А якщо ви хочете розуміти своє тіло та про що воно вам кричить та додатково самостійно опрацьовувати без пігулок захворювання , ставте + в коментарях я вас навчу!!!!
Я вам вже розповідала, що одина з вимог, коли запускається захворювання це ізольованість.Як же зняти ІЗОЛЬОВАНІСТЬ? Нещодавно ми з вами обговорювали, що ситуація може статися несподівано, бути драматичною для нас та проживати ізольовано. Сьогодні поділюся з вами як можна опрацювати кожен із цих факторів та запобігти виникненню хвороби. 🙌 І перший фактор, який важливо відпрацювати – це ІЗОЛЬОВАНІСТЬ. Дуже часто на консультаціях я чую фразу: «Я ніколи про це нікому не розповідала! Що тут відбувається? Той біль, образа, страх, розчарування ідуть у тіло і згодом стають причиною наших хвороб 😔 У драматичній ситуації дуже ВАЖЛИВО дати вихід своїм емоціям, не стримувати їх ☝️ - покричати, поплакати По-друге, поділиться з кимось своїм переживанням, розповісти все докладно і не один раз, а кільком людям і отримати підтримку 🤗 По-третє, подумати, які варіанти рішень є в цій ситуації 🤔 Всі ці дії знімуть напругу в тілі та психіці та попередять виникнення хвороби 👌 З рештою факторів потрібно працювати вже на сесіях на рівні підсвідомості. Або хотя би почати розпаковувати тіло з Пробачення батьків, колишніх чоловіків, дітей, себе і т.д.Як це зробити якісно та ефективно та з чого почати, я розповідаю особисто.Ставте + в коментарях і я поділюся з вами чудо практикою !!!!!
Неочікувано. ДРАМАТИЧНО. ІЗОЛЬОВАНО. Ми не одноразово обговорювали як наше сприйняття та реакція на ситуації може вплинути на виникнення ХВОРОБИ. Але ВАЖЛИВО звертати увагу на ситуації, що відбувалися з вами, які відбулися НЕОЧІКУВАНО, були для нас дуже ДРАМАТИЧНІ, і ви відчували себе в них ІЗОЛЬОВАНО. Саме такі ситуації запускають у нашому тілі Спеціальну Біологічну Програму (СБП) та викликають появу симптомів у тілі, навіть якщо до цього ви були абсолютно ЗДОРОВІ ☝️ Які ж це ситуації? 📍НЕОЧІКУВАНО - це коли ви були застигнуті зненацька і не були підготовлені до неї. "Це сталося несподівано, як грім серед ясного неба" НАПРИКЛАД: 🔗хтось повідомив про смерть близького 🔗повідомили про страшний діагноз 🔗дитині повідомили, що ви з татом розлучаємося 🔗повідомили, що звільняють і т.д 📍ДРАМАТИЧНО - це коли в ситуації, що сталася, до несподіванки додається ще й драматичність - ми відчуваємо душевний біль, втрату або сильний страх. Для нас це настільки драматично, що ми поки не знаємо, як діяти і жити далі 🤷 НАПРИКЛАД: 🔗втрата близької людини, ніби втратила опору та підтримку 🔗начальник сказав що ви звільнені - а у вас іпотека і годувати дітей треба 🔗чоловік повідомляє про розлучення, а в бїтеся самотності і не знаєте як житиму далі 🔗повідомили про діагноз, тепер що буде далі Багато буває драматичних ситуацій, де людина переживає шок, страх та безпорадність. 📍ІЗОЛЬОВАНО - означає, що людина почувається віч-на-віч у цій ситуації, переживає її всередині себе. Часто буває, що навіть звинувачує себе в тому, що трапилося. Іноді нема з ким поділитися, розповісти, думає, що її ніхто не зрозуміє. Іноді боїться, що її засудять. Ось найважливіші 3 фактори, з якими необхідно працювати, якщо вже є захворювання та вміти їх запобігти, якщо тільки потрапили в подібну ситуацію, щоб не захворіти ☝️ ‼️‼️‼️‼️‼️А як же допомогти собі в цих ситуаціях? – ставте + в коментарях, я вас навчу !!!!
Бронхіальна астма у дітей.Випадок з практики: "У мене двоє дітей 6 і 10 років, вони з дитинства хворіли на бронхіт, потім уже поставили діагноз старшому - астму. А у молодшої з 4 місяців бронхіти (задишка, хрипи). Я з ними сиджу вдома, не працюю. Коли захворіла старша дитина? - почалося все в 2.5 г, коли потрібно було йти в дитячий садок (перед виходом у світ) А чому ви не працюєте? Як у вас із виходом у світ? - я дуже боюся виходити у світ і розумію, що і їм передаю це відчуття, що світ небезпечний, злий. Чому для вас світ небезпечний? - мене там можуть образити, обов'язково хтось щось погане скаже, що хтось підколе. Страх сильний всього цього, що мене не приймуть, не полюблять. Що ми тут із вами бачимо? 👉по-перше, діти до 12 років повністю відображають внутрішній стан мами. Якщо мама в страху, що щось може статися, що їй загрожує небезпека, то у дітей це виявлятиметься через хвороби. 👉 Бронхи - це конфлікт загрози моїй території. - це можуть бути ситуації, які викликають сильний страх, бо пов'язані з якоюсь небезпекою чи загрозою - це страх смерті - Часто реакція на догляд когось близького, "не можу без нього дихати", "задихаюсь без нього" 👉 і є ще одна закономірність: якщо у мами є подібні страхи та програми, то крім того, що вона їх передає дитині, вона ще посилює гіперопіку, гіперконтроль за дитиною, що починає ще більше "душити" дитину. Як я допомагаю у таких випадках? Я працюю з мамою, з її страхами та побоюваннями, знаходжу першопричину виникнення цього стану, опрацьовуємо його – і як наслідок у дитини йдуть усі симптоми. Тому, якщо у вас дитина хворіє, ви не знаєте, як їй допомогти, - звертайтеся на консультацію - я допоможу вам вирішити це питання 🙏❤️
А ви знаєте, що зцілює тіло?Правда!!!!!!Я лікую вас правдою.З одного боку , ви скажете це ж легко. А з іншого - всі люди так забрехалися, ходять в своїх ілюзіях, і даже собі постійно брешуть: живуть не з тими чоловіками, працюють не на тих роботах, бояться проявити свої емоції. Живуть у вигаданому світі мрій та фантацій. І даже бояться озвучити це самім собі.А ось на сесіях ми це все і знаходимо. Відкриваємо так би мовити очі і тоді у вас в житті відбуваються ДИВА.Іще одне спостереження: люди кажуть: ось зараз зароблю гроші, закрию кредити, розлучусь, зміню роботу а потім пройду у вас курс чи прийду на сесію! І так і ходять по колу в тих самих проблемах ще роками та чекають що ось, ось, ось.... все це закінчиться.Хочу вас розчарувати, ви так і будете ходити по колу десятиліттями.Чому? Тому що, якщо ви хочете вийти з своїх проблем вам потрібна нова інформація чи знання, як все це зробити. Те що ви знаєте , цього замало і воно вам не допомагає.Тобто, воно працює зовсім навпвки:щоб вирішити проблеми, потрібно йти на сесії, купувати курс - бо ті нові знання , якраз і дають можливість почати жити по другому.Пишіть в особисті на індивідуальне опрацювання ваших проблеми @YUgarmoniia
ПІДВИЩЕНИЙ ХОЛЕСТЕРИН. Добре чи погано? Холестерин служить для ремонту стін судин – а судини у нас реагують на конфлікти самознецінення. В активній фазі конфлікту відбувається мікровиразки стінок судин, а у фазі відновлення за рахунок холестерину - він їх заповнює і стінки зміцнюються, інакше могли б відбуватися крововиливи. Насправді це добре, так організм нас захищає. Але з іншого боку, постійне перебування в програмі самознецінення, запускає її по колу Активна фаза- Фаза відновлення, знову Активна фаза і т.д в результаті утворюються атеросклеротичні бляшки. А це вже не добре , це може призвести до закупорки судин. Який конфлікт самознецінення пов'язаний із холестерином у психосоматиці? Це внутрішнє відчуття людиною, що вона все тягне на собі. "Я не можу ні на кого розраховувати, тільки на себе" "Мені нема від кого чекати допомоги, я впораюся сама" Людина може вважати, що від неї чекають великих досягнень, що їй не можна "підвести" ці очікування. Коли всі ці переконання установки закладаються? Звичайно в дитинстві, коли дитина дивиться на свою маму і якщо її стратегія все самою вирішувати, ні на кого не розраховувати, теж повторює цю програму. Коли мама та тато не показували належної підтримки, вчили самій справлятися з труднощами, чекали більшого від нас, кращих результатів тощо. Тому в першу чергу, добре ви опрацюєте саме ці програми, а далі поспостерігати за змінами показників холестерину Для запису на сесію пишіть @YUgarmoniia
У чому причини ГАСТРИТУ? Причина гастриту – це територіальний конфлікт агресії. У ситуаціях, коли порушуються особисті межі, коли відбуваються часті суперечки, сварки, тиск чи крики із боку. У цих ситуаціях людина відчуває роздратування, агресію, але не може висловити ці емоції, тримає їх усередині. Наприклад, не можна заперечити начальнику, чи своєю реакцією не хоче образити маму чи свекруху, неспроможна висловити покупцю чи клієнту своє невдоволення тощо. Коли людина змушена підкоритися або поступитися, пригнічує свої емоції і не висловлює невдоволення, це веде до виразки слизової оболонки шлунка, що викликає біль. У вашому випадку всі три захворювання мають схожі причини конфлікту. Атрофічний гастрит – це вже накопичена велика конфліктна маса – дуже часто з вами відбувалися такі ситуації і ви неодноразово реагували на них подібним чином. Жовчний міхур - коли людина не може виявити свою агресію, гнів, висловити агресію. І якщо такі ситуації постійно повторюються, то жовч застоюється і густіє, відбувається поганий відтік жовчі, а згодом у жовчному утворюються камінці. Підшлункова заліза - це ситуації, коли "у мене хочуть відібрати моє", людина відчуває гнів і несправедливість. Потрібно працювати з причинами цих конфліктів, вчитися екологічно проявляти злість та гнів, вчитися відстоювати свою думку, свої межі Приходьте на сеанси терапії, де детальніше розберемо саме ваш запит і опрацюємо ці конфлікти @YUgarmoniia