Source
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | ПІДВИЩЕНИЙ ХОЛЕСТЕРИН. Добре чи погано? Холестерин служить для ремонту...
113 Views/Reach
2025-02-07 14:00
Message №4561
ПІДВИЩЕНИЙ ХОЛЕСТЕРИН. Добре чи погано? Холестерин служить для ремонту стін судин – а судини у нас реагують на конфлікти самознецінення. В активній фазі конфлікту відбувається мікровиразки стінок судин, а у фазі відновлення за рахунок холестерину - він їх заповнює і стінки зміцнюються, інакше могли б відбуватися крововиливи. Насправді це добре, так організм нас захищає. Але з іншого боку, постійне перебування в програмі самознецінення, запускає її по колу Активна фаза- Фаза відновлення, знову Активна фаза і т.д в результаті утворюються атеросклеротичні бляшки. А це вже не добре , це може призвести до закупорки судин. Який конфлікт самознецінення пов'язаний із холестерином у психосоматиці? Це внутрішнє відчуття людиною, що вона все тягне на собі. "Я не можу ні на кого розраховувати, тільки на себе" "Мені нема від кого чекати допомоги, я впораюся сама" Людина може вважати, що від неї чекають великих досягнень, що їй не можна "підвести" ці очікування. Коли всі ці переконання установки закладаються? Звичайно в дитинстві, коли дитина дивиться на свою маму і якщо її стратегія все самою вирішувати, ні на кого не розраховувати, теж повторює цю програму. Коли мама та тато не показували належної підтримки, вчили самій справлятися з труднощами, чекали більшого від нас, кращих результатів тощо. Тому в першу чергу, добре ви опрацюєте саме ці програми, а далі поспостерігати за змінами показників холестерину Для запису на сесію пишіть @YUgarmoniia