Source
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | У чому причини ГАСТРИТУ? Причина гастриту – це територіальний конфлікт...
113 Views/Reach
2025-01-20 14:00
Message №4459
У чому причини ГАСТРИТУ? Причина гастриту – це територіальний конфлікт агресії. У ситуаціях, коли порушуються особисті межі, коли відбуваються часті суперечки, сварки, тиск чи крики із боку. У цих ситуаціях людина відчуває роздратування, агресію, але не може висловити ці емоції, тримає їх усередині. Наприклад, не можна заперечити начальнику, чи своєю реакцією не хоче образити маму чи свекруху, неспроможна висловити покупцю чи клієнту своє невдоволення тощо. Коли людина змушена підкоритися або поступитися, пригнічує свої емоції і не висловлює невдоволення, це веде до виразки слизової оболонки шлунка, що викликає біль. У вашому випадку всі три захворювання мають схожі причини конфлікту. Атрофічний гастрит – це вже накопичена велика конфліктна маса – дуже часто з вами відбувалися такі ситуації і ви неодноразово реагували на них подібним чином. Жовчний міхур - коли людина не може виявити свою агресію, гнів, висловити агресію. І якщо такі ситуації постійно повторюються, то жовч застоюється і густіє, відбувається поганий відтік жовчі, а згодом у жовчному утворюються камінці. Підшлункова заліза - це ситуації, коли "у мене хочуть відібрати моє", людина відчуває гнів і несправедливість. Потрібно працювати з причинами цих конфліктів, вчитися екологічно проявляти злість та гнів, вчитися відстоювати свою думку, свої межі Приходьте на сеанси терапії, де детальніше розберемо саме ваш запит і опрацюємо ці конфлікти @YUgarmoniia