Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

120
Середній/День:: 139
Середній/Тиждень:: 104
ERR: 20.07%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(11 листопада 2025 р.)В минулому Спротиві ми давали приклад завершення війни шляхом перемир'я, а не через підписання мирного договору чи капітуляцію.Зараз пропонуємо приклад завершення війни шляхом укладання мирного договору.В України аналогічне також можливе.Війна Фінляндії та СРСР 1939-1940 років завершилась Московським мирним договором 1940 року.Зіткнувшись у 1940 році із відсутністю реальної підтримки з боку Британії, Німеччини та США фінський уряд був змушений погодитися на переговори з СРСР. Який же договір був насправді? Багато хто вважає, що Фінляндія поступилася територією і містом Виборг. Але насправді договір був складніший по суті.Був фактично обмін територіями. І замість міста Виборг Фінляндія отримала шматок території на півночі. Ще раніше, по Тартуському мирному договору 14 жовтня 1920 р. було по суті зафіксовано кордони царського Великого князівства Фінляндського як кордон теперішньої незалежної Фінляндії. Отримала визнання незалежності.Якщо взяти загалом по територіях, то Фінляндія втратила значну частину території за договором 1940 року. Але по договору 1920 року, навпаки, отримала значні території, включно з портом Петсамо, що дозволило країні отримати вихід до Баренцевого моря. Це й був обмін територіями, який здійснився протягом двох десятиліть.Головне, було негайне припинення вогню та розведення військ.Фінляндія зобов'язалась не розміщувати наступальних видів озброєння і дотримуватися нейтрального статусу не вступаючи в будь-які блоки ворожих до СРСР. Для СРСР був взаємно аналогічний пункт.Як бачимо, Фінляндія зробила обмін частини захоплених територій, підтвердила договір про незалежність Фінляндії 1920 року. І погодилася дотримуватися нейтрального статусу, який привів до 80 років мирного життя з агресивним сусідом.Попри значні втрати, Фінляндія уникнула анексії, на відміну від балтійських країн.Це стало можливим завдяки сильному опору фінських військ.Після війни Фінляндія розпочала політику нейтралітету та будівництва довірливих відносин з СРСР, що отримало назву "фінляндизація".Чи вберегло це Фінляндію від участі у війні проти СРСР під час Другої Світової війни? Ні, не вберегло. Але саме договір 1940 р. дозволив вийти з війни в 1944 році на цілком прийнятних умовах, відбившись контрибуцією на умовах доступу фінської продукції на ринок СРСР.Фіни як дорослий народ змогли знайти дипломатичний вихід із, здавалося б, безнадійної ситуації, а також використати її на свою користьПереможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (10 листопада 2025р.) Україна готова до переговорів у будь-якому форматі, - сказав Зеленський. Рано чи пізно завершення війни відбудеться. Який міг би бути результат, якщо зазначені Зеленським переговори відбудуться? У 20-му столітті було дві схожі війни, які закінчилися переговорами, а не капітуляцією. Це Корейська війна 1950-1953 і Радянсько-фінська війна 1939-1940 років. Їх результати загальновідомі. Сьогодні нагадаємо про варіант до якого більше схильна Україна і Європа. І так Корейська угода про перемир'я. Також відома як Пханмунджомське перемир'я, підписана о 10 годині ранку в Пханмунджомі 27 липня 1953 року, поклала край бойовим діям. Що ж там були за умови?Документ підписав представник США Вільям Гаррісон, а з іншого боку північнокорейський генерал Нам Іль. Представник Південної Кореї був присутнім як спостерігач і підписати відмовився.Угода встановила демілітаризовану зону на 2 кілометри по обидва боки. Сумарно 4 км від лінії фронту, що існувала. Призвела до припинення вогню і встановила умови повернення військовополонених. Демілітаризована зона стала, за небагатьма винятками, безлюдною нейтральною смугою, що утворює фактичний державний кордон між двома Кореями.Які ж умови призвели до підписання угоди в 1953? Фронт остаточно стабілізувався і сторонам конфлікту стало ясно, що будь-які наступальні дії практично неможливі.Уряд Південної Кореї був проти перемир'я. Намагався активно наступати, не домагаючись успіху. Але після чергової невдачі, його долю вирішила воля великих держав без формальної згоди Південної Кореї.Пункти угоди.1. Демаркаційна лінія.2. Демілітаризована зона (ДМЗ) по 2 км в обидві сторони.3. Відведення військ за ДМЗ.4. Комісія з перемир'я.5. Заборона на ворожі дії. Заборонено вчиняти ворожі акти в межах ДМЗ, з неї чи проти неї.6. Перехід демаркаційної лінії для військовослужбовців та цивільних дозволяється лише з особливого дозволу Військової комісії з перемир'я.7. Там де лінія проходить річкою дозволено цивільний судноплавний рух.8.Обмін військовополоненими.Мова тут йде не про порівняння корейської війни з нашою, бо вони різні. А про її завершення. Чи буде такий аналогічний варіант завершення війни вигідним для України? Важко сказати. Але після цього перемир’я пройшло вже багато років. Відсутність війни дозволила Південній Кореї розвинутись і стати економічно розвинутою країною.Це був приклад завершення війни шляхом перемир'я, а не через підписання мирного договору чи капітуляцію.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (08 листопада 2025р.) Маємо таку інформацію:Кабмін України ухвалив рішення тимчасово заборонити експорт необробленої деревини. Прем'єр-міністр Юлія Свириденко пояснила причини: "Це необхідний крок, щоб подбати про людей взимку, зберегти роботу наших підприємств і зменшити навантаження на екологію", - повідомила вона.Ми підтримуємо це рішення влади і пропонуємо заборонити назавжди продаж за кордон сировини, неважливо що це деревина, пшениця чи ще щось. Ми повинні відійти від політики сировинної країни і розвивати переробну галузь."Необхідно обрати мінімальну кількість найбільш перспективних магістральних галузей економіки (в ідеалі одну). Вони мають стати її (економіки) локомотивом. Усі ресурси країни (політичні, людські, фінансові, духовні та культурні) мають бути спрямовані на те, щоб ці галузі (галузь) зайняли провідне місце у світовій економіці. Це автоматично призведе до розвитку практично всіх інших галузей економіки. Прикладом такої магістральної галузі може бути виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, в якій Україна стане беззаперечним лідером. Тобто українські товари сільського господарства мають стати найякіснішими у світі. Експорт сільськогосподарської сировини, замість готових високоякісних та високотехнологічних продуктів, буде прирівняний до державної зради. Наприклад, за вивіз лісу — кримінальна відповідальність".(витяг з П'ятого розділу Доктрини "Громадянська республіка")Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 листопада 2025р.) Отримали таке запитання:"Які першочергові конкретні зміни і які закони обіцяєте здійснити, коли Вам вдасться отримати владу?Не більше 7 пунктів!Коротко!".Спочатку про коротко, про "не більше 7 пунктів".Якщо громадянин бажає змін, то нехай іде і робить їх. А не нас питаннями закидує. Нехай сам робить, створює організацію і діє. А якщо не може чи не хоче - то нехай знайде вже діючі організації. Якщо хоче  - то нехай із "Поступом" розбереться. Але повністю і досконально. А не вказівки нам дає, щоб йому коротко, в семи пунктах, розповісти про наш шлях. Скільки будемо вважати за потрібне, стільки ми і зробимо пунктів.Але це не головне.Головне інше: МИ НІКОМУ І НІЧОГО НЕ ОБІЦЯЄМО!Он, наприклад, олігархічна влада, через свої політичні проекти постійно щось обіцяє народу. Результати цих обіцянок зараз бачить вся країна. Вони ще трохи пообіцяють і зникне Україна. Тому обіцянки слухають лише дурні!Громадянський постулат №1: Кожен громадянин має право брати участь в управлінні своєю державою особисто або через делегата.Громадянський постулат №2: Кожен громадянин зобов'язаний брати участь в управлінні своєю державою особисто або через делегата.Якщо не подобається чи не згоден з тим, що робить влада, то ставай владою і дій як вважаєш за потрібне! За таким принципом має жити здорове суспільствоОсь тому ми нікому і нічого не обіцяємо, бо робимо ДЛЯ СЕБЕ! І пропонуємо іншим разом з нами робити також для себе, а не для абстрактного якось "народу”. Тобто робимо те, що самі хочемо і чхали на інших, якщо вони не згодні! Світ належить тим, хто бореться за своє місце в ньому. А не чекає, що хтось йому щось наобіцяє, а потім кине якусь подачку, щоб не скиглив! От саме таких людей, хто це розуміє, ми і шукаємо. Саме з такими громадянами і потрібно будувати Велику Україну!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 листопада 2025 р.) Чи може Україна знайти своє місце в ЄС і що вона придбає чи втратить?Подібні запитання іноді задають громадяни.Тут можна довго дискутувати.Наприклад, хтось скаже, що в України немає кластера, з яким можна йти в ЄС, а варіант з пшеницею є смішним, оскільки на заході з 1960-х років фермери купують насіннєву пшеницю в першій світовій корпорації, яка є генетично модифікованою (тому пшениця в Європі й дорожча, і є монополія). І це такі гроші й монополія, що пшеницю в США або ЄС ніяк не продати, не створюючи собі проблем на голову. Або таке: до 2017 року був варіант з металургією, але зелена повістка його зламала, і наш капітал вже будує нові заводи відразу в ЄС (тобто вступу України до ЄС він вже не чекає).Можна також говорити й про те, що імовірність вступу до ЄС оцінюється вкрай низькою. Причин багато. Хоча б ось ця: рівень державного боргу до ВВП для вступу в ЄС повинен бути нижче 40 % - у нас під 100%.Для людей, звичайно, могли б бути плюси від вступу у вигляді прав і свобод. Але для цього нам не обов'язково кудись вступати. Ми й самі могли б забезпечити це. Олігархію тільки потрібно прибрати.А ще є позиція що вступати Україні до ЄС взагалі невигідно. Але на цьому етапі ми не зможемо без ЄС, чи іншого економічно сильного партнера. Бо економіка України зруйнована майже вщент. Відбудувати її самостійно це нереально ані фінансово, ані технологічно. Але після відбудови нам ЄС не потрібенМожна продовжувати ці дискусії.Щоб на це не витрачати час, пропонується усвідомити основні принципи:ЄС це наднаціональна надбудова. Де країни повинні дотримуватися обмежень, встановлених Союзом. Якщо країна-член ЄС порушує обмеження, то вона отримує по голові. Виключення, якщо порушення робить сильна країна Союзу. Тоді їй чхати на обмеження. Тобто, якщо коротко. Ти або лідер в Союзі, або тобі доводиться жертвувати своїми національними інтересами.Немає значення є зараз можливість вступу або немає в ЄС. А також не мають значення вигоди чи втрати від вступу в ЄС. Бо ці конкретні обставини можуть змінюватись, а можуть і не братися до уваги при прийнятті рішень. Наприклад, ЄС може зробити виняток з правила і прийняти до себе Україну з усіма боргами.Головне інше. Головне - принцип, який має зрозуміти кожен громадянин. Будь-яке об'єднання слабкої країни із сильнішою веде до втрати суверенітету. Тобто країна і її народ починає жити та діяти не так, як їм потрібно, а так, як буде вигідно лідерам об'єднання. Це фактично є м'якою окупацією."Зовнішня політика. Ніяких блоків чи об’єднавчих союзів, ні з ким. Блокування із Заходом чи зі Сходом неминуче призводить до того, що країна впирається в глухий кут у своєму розвитку, котрий гальмуватиме рух до Великої України. Якщо країна хоче бути великою, то вона повинна САМА подолати всі перешкоди й досягти високого рівня розвитку. А після того, як Україна стане високорозвиненою країною, вона має стати лідером Східної Європи."(пункт 7, Розділу VI Доктрини "Громадянська республіка")Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.Моніторинг по основним нашим завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Розпочинаємо з короткого огляду практичної роботи кожного напрямку. Потім поглиблюємось по одному з них.- ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПИТАННЯ: проведення Потужності, ДРУГА частина, готуємось до запрошень на ГС гостей та поступівців.- готуємо другу відповідь по отриманих запитаннях-коментарях:Запитання:Ресурси:Чи розглядається варіант фінансування в переході від членських внесків до системи донатів? Бо як показав досвід останніх років така система більш ефективна і дозволяє реально бачити (особливо в динаміці) - рівень підтримки у тому числі і в розрізі медіа/політичних активностей?- Продовжуємо роботу щодо практичної реалізації стратегії і тактики дій по нашому тлг-каналу "За Велику Україну!". Обговорюємо питання плану знайомства з "Поступом", який пропронуємо людям для опрацювання.- Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків)- Колективізація створення Спротиву, продовжуємо розгляд. Зупинились на тому, що маємо запустити пробні випуски Спротивів з різними модераторами. Вже призначено одну людину на конкретну дату Спротиву. Рухаємось далі.- Що означає "потужна" організація, якщо говоримо про досягнення нашої мети? (пояснення)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 листопада 2025р.) Люди просто не розуміють, а деякі і не бажають розуміти, що вони є соціальними дронами.Є думка, що, мабуть, тридцять відсотків населення себе не вважають соціальними дронами. А більшість інших вважають, що якщо вони десь працюють або служать у армії, то вже автоматично не є дронами.Відповідальність у країні за все несе влада. І влада діє так, як їй дозволяють громадяни. Тому для розвитку держави вкрай важливим є виконання громадянами свого громадянського обов’язку. Який може реалізовуватись в один з таких способів, в залежності від обставин:1. Приймати участь в управлінні державою особисто.2. Взаємодіяти з владою.3. Впливати на владу.4. Тиснути на владу.5. Змінювати владу.Особливо звертаємо увагу на військових. Багато хто вважає, що раз військовий, то вже автоматично не може бути соціальним дроном. Це помилка. Факт носіння військової форми ніяк не впливає на владу. Більше того, влада, користується тим, що військові воюють і нерідко не мають можливість виконувати додатково ще й громадянські функції. Це ми бачимо зараз, коли влада, користуючись війною, повністю саботує реформи. Проте саме на військових в суспільстві у багатьох є надія, що вони вплинуть на ситуацію в країні. Не вплинуть, якщо не почнуть розбиратись, що відбувається і не почнуть усвідомлювати, що від них багато що залежить. Править олігархія - поєднання влади і бізнесу. І олігархію ніколи не турбував розвиток країни. А якщо іноді і турбує, то лише як засіб задоволення потреб бізнесу, проте за весь час незалежності такого ще не було. Це все відбувається виключно через панування психології соціального дрону. Звертаємо увагу - олігархія намагається всіляко підтримувати таку психологію в Україні. З чого почати?1.Цікавитися політикою. Реально цікавитися, а не перед виборами. 2.Поставити собі запитання чому наша Держава пасе задніх в економічному плані? Хто до цього довів країну та як це змінити? І знаходити відповіді.3.Шукати однодумців, які ставлять такі ж запитання та об'єднуватися в силу з метою вирішення проблем.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 листопада 2025р.) Отримали таке запитання: чому люди не проявляють активності і є соціальними дронами?Спочатку необхідно зрозуміти, хто такі є соціальні дрони?Для того, щоб щось змінилося - потрібна Громадянська сила, яка здатна все змінити.Сама така сила не створиться. З Марсу до нас не прилетить. Її потрібно створювати.Це мають робити громадяни.Ми вважаємо, що існує чотири можливих варіантів поведінки людини по відношенню до країни: - приєднатись до діючої якоїсь громадянської організації чи партії (по аналогу "Поступу") і разом з нею будувати Україну; -створити свою власну організацію і почати діяти щодо розбудови України; -діяти самостійно по розбудові України, але це не є ефективним і сприймається як неадекватність; -нічого не робити, бути соціальним дроном.Якщо вам щось не подобається в тому, що відбувається з вами або з Україною, але ви нічого не робите для об'єднання в громадянську організацію або партію, то, насправді, вам все подобається і всі претензії потрібно пред'являти собі.То чому люди ведуть лінію соціального дрону?Кожен, хто це прочитає, або сам є соціальним дроном, або діє в громадянському напрямку.І кожен сам собі може ВІДВЕРТО відповісти на запитання, чому він діє саме так. Це і буде загальна відповідь. Яку багато хто знає, але мало хто вимовляє в голос, бо соромно.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (02 листопада 2025 р.)Чи дадуть нам побудувати Велику Україну?Таке запитання ми періодично отримуємо.Чи дійсно будуть заважати? Будуть!Зовнішні сили заважатимуть побудові Великої України, бо тоді інші країни матимуть менше впливу й, відповідно, менше можливостей для розвитку. Є принцип: чим більше маєш ти — тим менше має хтось інший.Хто буде заважати? Всі, хто зможе. Нині немає жодної країни, яка була б зацікавлена в розвитку України.Україна загалом, а тим більше — потужна Україна — нікому не потрібна, крім українського народу. Таке ставлення властиве всім країнам. Світ так влаштований.Протягом усього існування людства йде боротьба за виживання і панування. А цього досягають через панування та боротьбу з іншими.Це — умови буття. Інших умов не було і не буде!Як усе це подолати? Як у таких умовах побудувати Велику Україну?По‑перше, потрібно вести гнучку зовнішню політику, щоб не було воєн.По‑друге, заохочувати інші країни до встановлення взаємовигідних відносин з Україною. Дати їм те, чого вони не можуть отримати у себе. Приклад порто‑франко в Одесі — чудовий.Потрібен комплекс заходів. Зокрема — приспати пильність інших, накопичувати сили й ресурси, вибудовувати під маскою мирної овечки потужну державу.Усе це реально за умови, що в Україні буде влада з політичною волею проводити такий курс. За весь час незалежності такої влади не було, бо панує олігархія — поєднання влади й бізнесу.Тому можна планувати, як будувати Велику Україну, але поки не буде прибрана олігархія, усе це — марево рожевого поні.Олігархію потрібно нівелювати. Це перша умова побудови Великої України.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!«Поступ»
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(01 листопада 2025 р.)Всі проблеми в Україні від олігархії (поєднання влади й бізнесу). Війна - це наслідок. Олігархія - ворог. Але панування олігархії відбувається через іншу проблему - соціальних дронів.Пропонуємо ознайомитись із діалогом представника кадрового напрямку організації "Поступ" та громадянином Богданом.Андрій (Поступ):Доброго дня, Богдане!Ви приєднались до нашого каналу "За Велику Україну!", який супроводжує наша організація "Поступ". До речі, єдина в Україні, яка рухається, реально рухається шляхом побудови потужної країни!А зараз його залишили.Ми завжди запитуємо причину виходу, щоб розуміти, з ким мали та, можливо, ще будемо мати справу.Якщо це було не випадково, то можна у Вас запитати, чому? Що Вас в каналі не влаштувало? Що не так?Ми подаємо невірні речі?Чи ми пишемо те, з чим Ви не згодні?Чи просто Вас не цікавить питання розвитку України, бо таке ми теж зустрічаємо?Чи може у Вас є свій варіант відповіді?Ми працюємо не заради накопичення підписників і не для отримання політичних дивідендів. А задля розбудови України. Тому Ваша відповідь, чесна відповідь, допоможе нашій роботі. І, відповідно, Україні.З повагою, член ВИКОНКОМУ ГО «Поступ» Андрій.П.с. звичайно, Ви не зобов'язані відповідати, але Ваша відповідь нам допоможе працювати ефективніше, а це на користь Україні.Богдан:Доброго дня. Скільки існує ваша організація? Скільки в ній людей?Андрій (Поступ):Доброго. Організація Поступ існує з 2001 року. На цей час в організації 136 членів.Для більш детального ознайомлення з нами, даю посилання на нашу Доктрину.Богдан:Та детальна інформація не треба. Скільки ще треба років, щоб ваша організація почала працювати? Очевидно, що ви робите щось не так. Це і є відповідь, чому я видалив чат. Балачок багато, результат нульовийАндрій (Поступ):Це типова відповідь (багато хто так відповідає).Щоб змінити країну, потрібно створити потужну громадянську силу, а вона створюється саме з людей (багато людей) які діють в цьому напрямку.Але, в основному люди бажають тільки спостерігати, і надіятися на те, що хтось їм зробить гарне життя.Богдан:Ну все вірно. Треба створити громадську силу. У вас не виходитьАндрій (Поступ):По-перше, в нас ВЖЕ вийшло. Бо наша Громадянська сила вже є фактом і діє. Те, що вона поки ще маленька і поки не взяла владу, то це не означає, що її немає. Швидко це не робиться. Головне тут щоб не зупинятись і постійно нарощувати наші потуги.По-друге, чи виходить у Вас краще, ніж у нас? Або з ким Ви дієте особисто, у кого, на Ваш погляд, виходить більш ефективно, ніж у нас? Чи Ви тільки дивитесь і критикуєте інших?Богдан:Так, дивлюся і критикую. В мене виходить краще.Андрій (Поступ):А де можна на ваші результати подивитися?Богдан:Не я прийшов до вас із запитаннями. Ще одна причина, чому не цікаво з вами. Якщо хтось не згоден і бачить помилки у судженнях ваших, то неможливо вести діалог. Є тільки ваша думка і неправильна. Критику ви сприймати не вмієте. Подобається вам зростати по 3 чоловіки в рік, то ваше право. Нав'язувати свої думки не треба.Андрій (Поступ):Так у Вас результат краще, ніж у нас чи ні? Можете чіткіше сказати? Якщо є, то в чому він? Можете пояснити?Богдан:Не хочу.Андрій (Поступ):Ну звісно.Богдан:Ви найкращі, ніхто не зможе зрівнятися з вами. Ідеї всі геніальні, організація бездоганна. Просто навколо всі ідіоти і не здатні того зрозуміти).Кожен може сам зробити необхідні висновки з цього діалогу.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"