Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 листопада 2025р.)Отримали такий коментар:"Пр...
141 Охват/переглядів
2025-11-17 11:10
Повідомлення №2090
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 листопада 2025р.)Отримали такий коментар:"Приветствую. Я знаком с деятельностью "Поступа". Со всем уважением - я не играюсь в выборы. Я идейный противник представительской демократии!".Ми знаємо, що коментар дала людина не тупа.Тепер розберемось."Поступ" також у вибори не грається. Ми не збираємось йти на вибори, поки не створимо Громадянську силу, здатну змінити країну. От коли таку силу створимо, отримаємо всю владу в свої руки то реалізуємо нашу Доктрину (програму дій). Одним з пунктів нашої програми є якраз скасування виборів. Всіх і назавжди. Це і є сутність Громадянської республіки.Тепер щодо "ідейного противника представницької демократії".Що це таке - представницька демократія?Інтернет нам дає пояснення: — це "форма народовладдя, за якої народ реалізує свою владу не безпосередньо, а опосередковано, через обраних ним представників до органів влади. Ці представники, такі як депутати, ухвалюють рішення від імені своїх виборців та покликані захищати їхні інтереси." Але ж під це визначення підходить і Громадянська республіка, яка є нашою метою. У нас також є представники. У нас громадяни делегують свої повноваження делегатами. Як тут бути?Визначення, яке дано зверху, неповне. Бо не написано, що при представницькій демократії має діяти обов'язково парламент, де у кожного депутата рівна кількість повноважень - по одному! Яким вони і голосують. А також мають бути обов'язково періодичні вибори. Ось тут і є відмінність від Громадянської республіки.Ми і проти виборів взагалі. І кількість повноважень у кожного делегата в парламенті різна. Скільки делегату громадяни делегують повноважень, такою кількістю він і буде голосувати в парламенті при прийнятті рішень чи законів. Теоретично, наприклад, може бути, що всі громадяни делегують повноваження одній особі, тоді взагалі буде монархія. До тих пір буде монархія, поки повноваження не заберуть назад і передадуть іншим. Але це тільки теоретично. Приклад даємо виключно для пояснення. Бо практично це дуже малоймовірно може бути.Зазначені позиції є неможливими при представницькій демократії. Це і є різниця представницької демократії від республікансько-громадянськоі системи (Громадянської республіки).Бачимо, що нетупа людина зразу чомусь робить висновки, які не відповідають тому, що собою є "Поступ". Це говорить, що людина взагалі ніяк не розібралася, але каже, що не згодна із "Поступом". В чому ж незгода? Шановні, перед тим, як оцінювати шлях "Поступу", пропонуємо спочатку розібратись.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"