Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 листопада 2025р.)Видно, що через корупційний...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
145 Охват/переглядів 2025-11-18 08:36 Повідомлення №2092
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 листопада 2025р.)Видно, що через корупційний епізод із Міндічем в суспільстві окремі сили намагаються зараз з усіх сторін качати владу. Вимагати відсторонення Зеленського з посади Президента. Мабуть, знову будуть пропонувати майданити тощо. Яка наша позиція тут? Що робити, а що точно не робити?Те, що нам потрібно - відомо багатьом.Нам точно не треба майданів бо це може призвести до знищення країни. Нам потрібно щоб влада почала займатися країною, економікою, підтримкою ЗСУ тощо.Але це рожеві мрії.Влада як не займалася країною, так і не збирається нею займатися.Проте, що змінить для країни відсторонення Президента? Корупція зникне? Новий Президент почне займатися розбудовою Української держави? Ні, бо в Україні діє олігархічна влада і зміна прізвища Президента ні на що не впливає. На Майдан вийти - легше за все. А от створити Громадянську силу, з якою будуть рахуватися і яка буде займатися розвитком держави складно. Потрібна сила, якій будуть довіряти громадяни та, яку громадяни підтримуватимуть. І яка буде зацікавлена в розвитку країни, а не використовувати країну заради власних бізнес інтересів.Що зміниться, якщо одну олігархічну силу замінити на іншу? Якщо хтось скаже, що щось зміниться, то нехай пояснить, чому це так має статися? Весь час олігархія правила. І весь час себе вела так само як і зараз. Нічого нового. Якісь відмінності були, але не принципові. Всі користувались і користуються Україною. Про країну жодна влада в Україні за час незалежності не переймалась.То що ж робити?Щось робити потрібно було раніше, щоб не допустити цієї ситуації, що склалася. Потрібно було створювати Громадянську силу, яка б тепер мала б вже владу. Громадяни мали б приймати участь в створенні такої сили, а не розповідати, що "політика не цікавить" та щось очікувати від того чи іншого олігархічного клану.От саме це і зараз потрібно робити. Так, часу було багато втрачено через очікування якогось дива від олігархії. І зараз продовжує втрачатись. Змінити кардинально ситуацію в Україні може лише сила іншої природи, ніж українська олігархічна влада.Той, хто це прочитає, буде або приймати участь в створенні своєї громадянсько-політичної сили, або буде вести лінію соціального дрону. Майбутнє України в руках перших. Будьте першими!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"