Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(19 листопада 2025 р.)Ми в одному з наших Спротив...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
161 Охват/переглядів 2025-11-19 06:29 Повідомлення №2094
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(19 листопада 2025 р.)Ми в одному з наших Спротивів казали, що нікому нічого не обіцяємо. Бо робимо для себе і шукаємо таких же людей. Тобто будуємо Україну саме для себе, таку, якою ми її бачимо, а не для когось іншого, хто сидить в стороні й нічого не робить.Отримали коментар-запитання: "А Ви красти не будете?".Цікаво, яку відповідь людина очікує отримати від нас на таке запитання?Що, невже знайдуться ті, які будуть казати, що так, ми нічим не відрізняємося від інших? І так само будемо займатись корупцією, як і інші?Ми вважаємо, що взагалі не треба нікому вірити, треба самому приєднуватись і діяти.Взагалі не зрозуміло, як людина, проживши на цій землі 30-50 років, може комусь вірити. Тим паче коли питання — влада.Але таке мислення мають багато пересічних громадян. І вони насправді хочуть вірити, що ось, прийдуть якісь "чесні та порядні" до влади та все зміниться. Ми щось конкретніше можемо їм сказати, ніж те, що вони наївні й довірливі люди?Так, можемо.Крали, крадуть і будуть красти. І наші теж будуть.Але ми маємо створити таку систему, коли крадій легко притягається до відповідальності. А якщо крадіжки  системні, то така влада має легко помножуватись громадянами на нуль, тобто замінятися на іншу. Ось саме для цього ми маємо впровадити систему Громадянської республіки. Тоді красти стануть менше або взагалі перестануть.А чому у нас зараз крадуть нахабно? Бо відчувають безкарність. Відсутність покарання створює умови до тотального злочинного середовища. І правоохоронна система, яка має з цим боротись, навпаки — це ще й стимулює.Україні потрібна інша влада, не олігархічного походження.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"