Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(16 листопада 2025р.)Щодо останніх подій з плівка...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
158 Охват/переглядів 2025-11-16 07:13 Повідомлення №2089
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(16 листопада 2025р.)Щодо останніх подій з плівками Міндіча та корупції у вищих ешелонах влади ми отримали такий коментар:"Що за люди, спочатку навибирали, а потім жаліються…".Ця фраза: "Що за люди, спочатку навибирали, а потім жаліються…" - це, або свідома маніпуляція (перекладення провини на громадян), або це каже просто недолуга людина, такий собі корисний ідіот. Така може бути реакція на коментар.Можливо, так грубо не потрібно реагувати? Бо це каже людина не тупа. Але далека, мабуть, від розуміння функціонування системи формування влади. Люди вірять що просто не того вибрали от тепер і мучайтеся...Звісно що є проблема, коли люди обирають незрозуміло кого, а потім мають катастрофічні наслідки. Але в Україні є більша проблема. Це система формування влади. Яка не дає законного механізму зміни влади коли та недолуга. І виходить що громадяни мають або терпіти цю недолугу владу аж до наступних виборів або робити черговий Майдан. А в умовах війни всі змушені терпіти...Звертаємо увагу, при громадянській системі владу Зеленського (або іншого будь-якого антинародного правителя) знесли б через пів року або ще раніше коли б всім стало чітко видно що він ще гірший за попередника...Демократичні вибори це завжди вибір кота в мішку. І тому не завжди винний народ в тому, що наголосував. Хоча і не знімає відповідальності. Бо відсутня будь-яка відповідальність за свій вибір... Також звертаємо увагу, що при Громадянській республіці делегування відбувається відкрито. І всі будуть бачити, хто і кому делегував свої повноваження. Нічого страшного не буде, якщо делегував пройдисвіту. На лобі не написано, що він такий. Тільки дії будуть демонструвати, хто отримав владу. Проблема буде лише в тому, якщо побачив, що пройдисвіт, але не забрав свої передані владні повноваження миттєво назад, щоб лишити пройдисвіта влади!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"