Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

120
Середній/День:: 139
Середній/Тиждень:: 104
ERR: 20.07%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (31 жовтня 2025р.) Отримали запитання: "Чому влада робить усю цю хрінь"?А хто сказав що це хрінь? Хрінь для кого? Для громадян хрінь, а для влади ці дії цілком осмислені та мають свою мету.Вони освоюють бюджет, утримують владу, заробляють гроші. Хтось може сказати, що завдання влади – розвивати країну, номінально так, але ж і влада обов'язково щось гарного робить... Проблема в тому, що громадяни вважають, що коли хтось прийшов до влади, то він обов'язково буде покращувати умови життя. Так, влада обов'язково буде покращувати умови життя – СВОГО. Якщо влада буде відчувати, що може втрати владу, то вона може ще щось гарне робити для країни та громадян. Але усе одно на першому місці будуть її інтереси. Оскільки працює демократична формула: гроші – вибори – прихід до влади – повернення грошей із прибутком. І вони розуміють, що у них є час отримати гроші з прибутком. Люди, які приходять до влади не дурні, бо вони б не прийшли до влади якби були дурними. Так, вони можуть не розбиратися в управлінні країною, геополітиці тощо. Але, як правило, в них це і не стоїть на першому плані. Вони країною займаються, бо треба ж щось робити аби була видимість роботи.Так, буває влада розумна, яка розвиває й помиляється. Але на жаль це не наш випадок. В Україні за тридцять п'ять років незалежності не було влади, яка б розвивала країну та працювала б на її майбутнє. То що ж робити? Скласти руки та надіятися на диво? Ні! Для того, щоб у влади не було й думки робити хрінь замість реального розвитку країни, необхідно змінити систему формування влади на Громадянську республіку. Якщо влада буде розуміти, що її можуть швидко прибрати/замінити, то влада буде, і розвивати країну, і робити реформи, і ще багато чого аби залишатися владою. Така природа влади.Дивують деякі громадяни, які й в правду вважають, що хтось готовий ризикувати мільярдами доларів, які вони вкладають в те, щоб отримати владу, заради добробуту якихось громадян.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (30 жовтня 2025р.) Російське агентство РИА Новости пише: Россия, несомненно, признаёт независимость Украины, но жители регионов, вошедших в состав России, подвергались шокирующей дискриминации со стороны Киева, рассказал Лавров.Вся російська пропаганда весь час просуває тезу, що Україна штучна країна. Яку створили чи то Ленін, чи то німецький Кайзер. Що українського народу не існує, це частина російського. Території України – це спільні із росіянами території Русі. Української мови ніколи не існувало й не існує зараз, це просто викривлена російська мова. Південні та східні території - "ісконно русскіє зємлі".Все це свідчить про НЕВИЗНАННЯ незалежності України. І підготовку до її анексії в повному складі.Але зробити це силою й втримати неможливо.Тому і повне захоплення України не стоїть у РФ, як мета. Тому й має бути якийсь мир.Ось вони й ведуть пропаганду. Щоб її результатом врешті-решт стало відносно добровільне бажання знову об'єднатись з Росією.А поки цього ефекту вони не досягли, то і розповідають, про те, що визнають незалежність України.Ми маємо на все життя запам'ятати, все що виходить з Кремля – завжди брехня. Так завжди було і так само продовжується. І так буде, поки існуватиме Росія в такому вигляді, як є зараз.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(29 жовтня 2025 р.)Деякий час тому ми звернулись до історика Олександра Палія, щодо деяких незрозумілих питань по російській мові. Ось це звернення:Вітаємо, Олександре.Є питання до Вас, як до історика.Питання по російській мові.Ми зустрічали різні думки щодо того, що таке російська мова.Але так і не сформувалася відповідь: це слов'янська мова чи ні?Так, ясно, що Московія вкрала назву Русь. А потім привласнила нашу історію. Що дає їй можливість претендувати на все, що стосується Русі. І територію, і називати наш народ частиною себе. І культура також через це може привласнюватися. Дає можливість називати росіян слов'янами. Хоча, нібито вони такими й не є.Тут практично логіка зрозуміла.Але що із російською мовою?Об'єктивно, якщо дивитись, то вона схожа на інші слов'янські мови. Так, іноді розповідають, що вона не є слов'янською, але важко в ній побачити щось інше, ніж слов'янську. Не треба тут бути лінгвістом.З іншого боку, якщо вони в нас все вкрали, то і мову значить також вкрали.У Володимира Білінського є думка, що мова російська, все-таки слов'янська. Але була штучно запроваджена через церковні структури. Поверх "туземних" угро-фінських мов.Але знову таки є питання. Чому не запровадили в такому випадку мову, яка схожа на українську? Чи існувала якась церковна мова, яка схожа на сьогоднішню російську? І одночасно існувала і руська (українська). На якій розмовляло все населення Русі (України)? А Грушевський пише, що і діловодство, ще навіть в часи Великого Князівства Литовського, велося саме українською мовою. Це вже потім прийшло спольщення.Коротко кажучи, понабиралось багато мовних питань.Максим Твердохліб, Голова ГО "Поступ".Олександр Палій відгукнувся на наші запитання. Розібрався з темою і тепер ми можемо рекомендувати його відео. Пропонуємо з ним ознайомитися.https://youtu.be/cC9tKqXtikE?si=JRI9_5Opy3AlcW9_Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 21Сьогодні ми видали 1341-й ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ.Спротив видаємо з самого початку війни, ЩОДНЯ. Без жодної перерви! Він робиться колективно. Долучається до цієї програми біля двадцяти поступівців. Є тенденція до зростання кількості долучених до цього напрямку. Не всі одночасно працюють, а в залежності від завдань та тем.Головна мета Спротиву - ІПСО проти ворога. Також є завдання формувати в суспільстві відношення до "Поступу" як до Громадянської сили. Щоб наші Спротиви виходили більш якісними потрібна участь поступовців. Якщо будуть долучатись непоступівці, то буде ще краще. Долучатись можна через Громадянські середи. Чим більше людей буде приймати участь в обговоренні, в наданні тем, тез - тим будуть Спротиви у нас краще. Зауваження враховуються. Якщо хтось соромиться писати в ЧАТ (у вайбері), то можна особисто. Участь в створенні цього нашого продукту не є складною. Просто казати свої думки. Але ефект від цього буде великий. Долучайтесь до обговорень Спротивів (в вайбері чи в Фейсбуці), пропонуйте теми, запитуйте теми для наших Спротивів у своїх знайомих тощо.Спротиви створюються в ЧАТі у вайбері. Тому, хто з поступівців ще не долучився до ЧАТу пропонується долучитись. Непоступівці, крім Громадянських серед, можуть користуватись каналом зворотного зв'язку, який вказаний в описі цього каналу.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (26 жовтня 2025 р.) Отримали коментар: потрібна інша сутність України, з якою погодяться сусіди (Громадянська республіка може бути основою).Питання: чому Український народ має турбувати, чи згодні будуть наші сусіди з обраним нами устроєм нашої держави?Світ побудований так, що жодній країні невигідно, щоб зростали її сусіди, щоб розвивались. Якщо хтось думає інакше - то він просто дурень, який нічого не розуміє.У світі йде постійна боротьба. Всіх проти всіх. Для того, щоб перемагати в цій боротьбі потрібно створювати силу. Якщо мова йде про внутрішні справи країни, то потрібно створювати силу внутрішню, яка візьме всю владу у свої руки та буде правити так, щоб розвивати країну і робити її потужною. Для цього потрібно об'єднувати громадян. Об'єднані громадяни - завжди сила. А об'єднувати громадян можна лише на спільних інтересах. Спільні інтереси - це ідеологія. А якщо мова йде про міждержавні відносини, то кожна країна намагається ставати сильнішою за сусідів. Якщо це не виходить, то поступово потрапляє в залежність від сусідів. Іноді, щоб позбавитись такої залежності від сусідів, входять в союзи з іншими країнами. І тоді потрапляють в залежність від союзників.Тобто фактично є три варіанти дійсності: або країна підлегла сусіду (сусідам), або домінує над ними, або рухається до першого чи другого результату.Це все означає, що при своєму розвитку Український народ має турбувати відношення сусідів до такого розвитку. Якщо сусід вирішить, що цей розвиток буде шкодити йому, то почне протидіяти. Чим більше буде так вважати, і чим сильніший буде сусід - тим вирогідніше, що буде застосовувати війну, як засіб. Саме це ми зараз і бачимо в України з російською агресією.Завдання будь-якої влади враховувати ці чинники. І правити так, щоб до моменту побудови потужної країни не входити у війни ні з ким. Для цього потрібно вести багатовекторну політику. Подобається це чи ні, але це єдиний реалістичний шлях. І під час мирного періоду розвиватись. І готуватись до війни. Якщо до війни готовий, то війни не буде. Або вже буде мати інший характер, характер тиску на сусіда. Проте при правильній зовнішній політиці ніякої війни для тиску не буде потрібно. Все буде вирішуватись без війни.В Україні олігархія. Бізнес у владі ніколи не цікавив і не цікавить розвиток України. Цікавить лише власний бізнес. Тому всі ці речі ніколи не враховувались українською владою. Олігархія - це головний ворог Українського народу.А Росія – не просто ворог. Ситуація перейшла до того, що тепер або має бути Велика Україна і поступове зникнення Росії шляхом фрагментації, або буде навпаки. Олігархія веде по другому варіанту.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (25 жовтня 2025р.) Чому люди продовжують жити в ілюзії, що ця влада, чи якась з поточних або інших політичних партій прийде до влади і нарешті змінять ситуацію в країні? Чому громадяни, незважаючи на війну і ту хрінь, що відбувається на всіх рівнях держави, вірять в правильного гетьмана?Ось діалог, який відбувся між Головою  "Поступу" та громадянином, який коментував наш черговий Спротив. Це діалог є показовим. В Спротиві ми написали риторичне запитання:"А Ви ще досі вважаєте що ситуація в країні сама собою владнається? Чи може настав час щось робити?"Отримали реакціюВОЛОДИМИРСитуація не владнається без спільнодії влади і суспільства та на основі взаєморозуміння  і злагоди (яку державу потрібно будувати вже зараз і якою вона має стати/бути опісля припинення воєнних дій). Над цим і слід спільно працювати. Все інше - просто балаканина... Переможемо... зовнішніх ворогів і всі внутрішні "зникнуть, як роса на сонці".ТВЕРДОХЛІБЦе Ви абсолютно вірно сказали. А звідки візьметься взаєморозуміння і злагода, про які Ви кажете?ВОЛОДИМИРЗ ініціативи/пропозиції однієї зі сторін розпочати такий діалог. Це простіше буде зробити одній з парламентських політичних партій...ТВЕРДОХЛІБВсі парламентські партії олігархічні. Вони можуть вести діалоги виключно по питаннях утримання влади чи приходу до влади. Іншого не буває при демократичній системі влади.ВОЛОДИМИРВи вважаєте, що жодна парламентська партія не погодиться виступити ініціатором суспільного діалогу про державу, яка "відбудеться" опісля війни? "Мовчазного" голосування виборців лише за пропоновані владою олігархічні партії вже не буде. Не залежно від кількості військових в їх виборчих списках.ТВЕРДОХЛІБВсі парламентські партії - це олігархічні угрупування. Їх мета - збільшувати власний прибуток власного бізнесу. Їх не цікавило, не цікавить і не буде цікавити якісь інші діалоги, які виходять за межі їх реальних завдань.ВОЛОДИМИРТобто мають завдання зберегти своє місце у владі, але нічого робити для цього не будуть? Навіть перед реальною загрозою політичної смерті? Ви помиляєтеся.Як бачимо, наші громадяни продовжують жити в рожевих мріях. Невже потрібно, щоб в країні стало ще гірше, щоб зрозуміти, що головне завдання олігархічної влади при будь-яких обличчях –  отримання прибутку? Отримання прибутку, незважаючи на стан країни і перебіг бойових дій! Це закон життя капіталу. Якщо капітал починає правити, тобто стає олігархією, то діє саме цей закон. Виключень не буває. Якщо олігархія колись щось і робить корисне для своєї країни, то не через побоювання, що владу втратить, а виключно тому, що це їй вигідно. Буває так, що розвивати країну було вигідно для олігархії, тоді цим країнам повезло. Це ми бачимо по результату розвитку Заходу. Але прямо зараз той же Захід демонструє протилежне. І наслідки вже можуть бачити навіть і наївні громадяни. Нівелювати олігархію можна двома способами: встановити диктатуру або змінити систему влади. Чим більше громадян почнуть це розуміти, –  тим скоріше визріють умови, завдяки яким Україна почне перетворюватись на Велику Україну!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 6"2+3" - це назва переліку завдань. Ті, які ведуть нас до мети! Ті, які якраз і є "конкретні дії". Швидкість досягнення нашої цілі напряму залежить від кількості поступівців (і непоступівців також), які долучені до виконання зазначених завдань.Від якості також залежить. Але в першу чергу - кількість.Завдання (2+3): №1 (кадри) - залучення нових людей в "Поступ" (зараз це робота по лінії запрошення до ТЛГ-каналу "За Велику Україну!"). №2 (кадри) - залучення поступівців для роботи по завданню №1. №3 (пропаганда) - діяти як Провідник (індивідуальний пропагандист), це власне і є пропаганда. І заради цього завдання виконуються всі інші чотири. №4 (пропаганда) - залучення поступівців (і непоступівців), щоб ставали Провідниками (індивідуальними пропагандистами), тобто робили завдання №3. №5 (пропаганда) - приймати участь в створенні контенту для пропаганди, в розробці та реалізації акцій.Завдання третє і п'яте можуть виконувати і не члени організації "Поступ". Це також нас просуває вперед.Принцип перший: все має робитись виключно на добровільній основі! Тільки добровільно, це ПРИНЦИПОВО! Якщо себе заставляєш - не роби! Значить щось не розумієш або з чимось не згодний.Принцип другий: в пріоритеті завдання №1. Якщо стоїть вибір, зробити завдання №1 або щось інше - то роби №1!Хоч все і працює заради третього завдання (пропаганди), але потужність пропаганди залежить від збільшення кількості людей нашого руху.ГОЛОВНЕ - усвідомити, що ТІЛЬКИ ЦІ ДІЇ ВЕДУТЬ НАС ДО МЕТИ! Всі інші дії - ні! Це і є "конкретні дії" або "реальні дії"І ще одне треба усвідомити. Крім "Поступу" більше ніхто не рухається не тільки шляхом побудови Великої України, а взагалі хоч якимось шляхом. Всіх цікавить лише добратись до корита влади. Це погано що ми єдині.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 5 Важливим є завдання - досягнути щоб всі поступівці (і непоступівці також) розуміли, що єдиний шлях до побудови Великої України полягає в створенні потужної Громадянської сили. І могли б пояснювати це іншим. Бо тільки така сила здатна рухати вперед країну. Створення такої сили досягається тільки одним - масовою і довготривалою пропагандою. Інструмент - велика кількість Провідників (індивідуальних пропагандистів, як поступівців, так і непоступівців). Не тільки всі члени "Поступу" мають такими стати, але до цього мотивувати і непоступівців. Провідник (індивідуальний пропагандист) - це коли людина ДОБРОВІЛЬНО, самостійно, без нагадувань і прохань викладає у себе в профілі будь-який матеріал "Поступу" або про "Поступ". Хоча б раз на тиждень. А сам свій профіль робить більш популярним і цілеспрямовано НАПОВНЮЄ його підписниками (друзями).Принциповим є саме добровільність. Людина має хотіти побудувати нову країну і в цьому приймати участь. Саме це хотіння і є головним мотивом. Тоді пропаганда працює. І тоді інші заражаються таким самим хотінням. Це механізм дії пропаганди. Принциповим є також розуміння людиною, що вона поширює. Саме "диванна робота", через інтернет в соцмережах, і є шлях до досягнення мети. Бо тільки так можна формувати підтримку широких мас. Підтримка широких мас забезпечує владу політичним ресурсом для проведення реформ. Тобто "диванна робота" - це шлях до зміни країни! Це і є ті "конкретні справи", про які багато хто любить говорити. ДИВАННА РОБОТА!
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.Моніторинг по основним нашим завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Розпочинаємо кожен раз з короткого огляду практичної роботи кожного напрямку. Потім поглиблюємось по одному з них.- Продовжуємо роботу щодо практичної реалізації стратегії і тактики дій по нашому тлг-каналу "За Велику Україну!".- Заплановано продовжити сьогодні геополітичні питання.В цьому питанні пропонується обговорити коментар: потрібна інша сутність України, з якою погодяться сусіди (громадянська республіка може бути основою).Питання: чому Український народ має турбувати, чи згодні будуть наші сусіди з обраним нами устроєм нашої держави?- Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків)- Колективізація створення Спротиву, продовжуємо розгляд. Зупинились на тому, що маємо запустити пробні випуски Спротивів з різними модераторами.- Розглядаємо друге запитання, яке отримали в результаті роботи по внутрішній програмі "Потужність". Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 13 Погано, але факт. У нас ще є поступівці (а непоступівці, то майже кожен перший), які продовжують мислити стереотипно, шаблонно. Вважають, що для досягнення мети потрібні гроші. І, відповідно, без грошей мету досягнути неможливо. Таке бачення свідчить, що людина взагалі не розуміє ані того, що ми робимо, ані того, як принципово наша мета може бути досягнута. Або не здатна це зрозуміти. Бо давлять стереотипи. Чи рівень розвитку недостатній.Спочатку запам'ятаємо! Наша мета за гроші НЕ ДОСЯГАЄТЬСЯ! І ніколи не досягалась. Ніде, ні в якій країні і ні з яким народом, і ні в які історичні часи! Бо досягнення нашої мети пов'язане із вкладанням в суспільство громадянської ідеології. Вкладання ідеології в маси досягається лише як розповсюдження віри. Тобто методом зараження. Заразити може лише "заражена" людина. За гроші цього ефекту досягнути не можна.За гроші можна і треба робити політпроекти (передвиборчі кампанії).Багато хто плутає політпроекти (агітацію) і пропаганду. Пропаганда ідеології не діє через рекламу. Тільки методом зараження одних людей іншими. Саме це ми і робимо. Ще раз: "заразити" за гроші неможливо! За гроші неможливо зробити, щоб людина повірила в Бога. Але віра в Бога - це також результат дії пропаганди! Тут всі з прикладом Богом розуміють, а вже з громадянськими процесами чомусь розуміння не вистачає.Можна сказати і іншим чином: на політпроекти потрібні гроші, а пропаганда ідеології, навпаки, сама приносить гроші. Це сказано грубо, схематично, але відповідає дійсності.P.S.Хтось скаже, що в такому разі нам гроші взагалі не потрібні зараз, тобто до моменту агітації, тобто коли потрібно буде до влади рулити. Ні, тут також помилка. Гроші не потрібні для реклами нашої ідеології. Бо має передаватись вона від людини до людини. Але гроші потрібні для створення медійних продуктів, які потім люди і будуть розповсюджувати. Для створення якісного і професійного ролику гроші потрібні. А от для його розповсюдження - ні. Можна, звичайно, витрачати бюджет на це. Але це так само, як гріти воду в океані. Ролики мають розповсюджуватись не за гроші через рекламу, а через людей, які САМІ будуть хотіти їх передавати іншим. І не тому, що сподобались, а тому що це ПОТРІБНО РОБИТИ для справи! Ось це діє.