Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 листопада 2025р.) Отримали таке запитання:"Я...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
152 Охват/переглядів 2025-11-07 11:07 Повідомлення №2074
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 листопада 2025р.) Отримали таке запитання:"Які першочергові конкретні зміни і які закони обіцяєте здійснити, коли Вам вдасться отримати владу?Не більше 7 пунктів!Коротко!".Спочатку про коротко, про "не більше 7 пунктів".Якщо громадянин бажає змін, то нехай іде і робить їх. А не нас питаннями закидує. Нехай сам робить, створює організацію і діє. А якщо не може чи не хоче - то нехай знайде вже діючі організації. Якщо хоче  - то нехай із "Поступом" розбереться. Але повністю і досконально. А не вказівки нам дає, щоб йому коротко, в семи пунктах, розповісти про наш шлях. Скільки будемо вважати за потрібне, стільки ми і зробимо пунктів.Але це не головне.Головне інше: МИ НІКОМУ І НІЧОГО НЕ ОБІЦЯЄМО!Он, наприклад, олігархічна влада, через свої політичні проекти постійно щось обіцяє народу. Результати цих обіцянок зараз бачить вся країна. Вони ще трохи пообіцяють і зникне Україна. Тому обіцянки слухають лише дурні!Громадянський постулат №1: Кожен громадянин має право брати участь в управлінні своєю державою особисто або через делегата.Громадянський постулат №2: Кожен громадянин зобов'язаний брати участь в управлінні своєю державою особисто або через делегата.Якщо не подобається чи не згоден з тим, що робить влада, то ставай владою і дій як вважаєш за потрібне! За таким принципом має жити здорове суспільствоОсь тому ми нікому і нічого не обіцяємо, бо робимо ДЛЯ СЕБЕ! І пропонуємо іншим разом з нами робити також для себе, а не для абстрактного якось "народу”. Тобто робимо те, що самі хочемо і чхали на інших, якщо вони не згодні! Світ належить тим, хто бореться за своє місце в ньому. А не чекає, що хтось йому щось наобіцяє, а потім кине якусь подачку, щоб не скиглив! От саме таких людей, хто це розуміє, ми і шукаємо. Саме з такими громадянами і потрібно будувати Велику Україну!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"