Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Maxliner
Додано 14 лип 2024

Maxliner

@maxlineua
Кількість підписників: 17 065
Фото: 834
Відео: 21
Посилання: 148
Опис:
Особистий канал Макса Михайленко. Політична аналітика, економіка, сатира, Україна, 4-та світова війна, медіа, жесть.

👥 Кількість підписників

17 065
Середній/День:: -64
Середній/Тиждень:: -93
Середній/Місяць:: +300

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 599
Середній/День:: 16,400
Середній/Тиждень:: 3,734
ERR: 32.81%

📊 Кількість повідомлень на день

4.6
Останній день: 12
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 4.6

Історія змін назви

Maxliner 2024-08-22
Max Mykhaylenko Maxline 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,170 26-05-03 08:17
Сбєр та Мінфін РФ знову звинуватили Росстат та Мінекономіки у фальсифікації даних за березень: жодного зростання (раптового) у 2,2 не було, було поглиблення спаду в 2,5. 65% малого бізнесу в РФ почали процесс припинення діяльності. Нафтопереробка впала до 17-річного мінімуму, завдяки українським ударам. Видобуток нафти продовжує скорочуватися. Триває винесення заощаджень з банків і постійне зростання темпів повернення операцій в готівку. Можна констатувати банкрутство вже 3 з 10 найбільших банків: ВТБ, Москредитбанку та Промсвязьбанку (головна причина - неспроможність підприємств ОПК платити навіть по пільгових кредитах, їхня загальна заборгованість - більше $200 млрд, з рахунків Мінфіну за останні 12 місяців без повернення витрачено $100 млрд, збір податків продовжує деградувати). Вже офіційно запропоновано Центробанком та Мінфіном провести заморожування заощаджень фізосіб та юросіб шляхом обміну на трирічні сертифікати, оскільки жодних інших грошей в скарбниці та економіці РФ більше не лишилося. Також триває "націоналізація", спрощена тепер до простого захоплення бандами гебульників та казбічів будь-яких підприємств в усіх галузях та їх пограбування. Також виявилося, що за минулий рік розумними людьми з РФ було виведено ще $100 млрд. Відтак, глибина кризи перевершила 2014 та 2008 роки і за поточними показниками хутко прямує до 1998 та 1988-1992 років. Відповідь, яку надає на цей системний каскад Кремль, шизофренічно різноскерована - це пекельне посилення пропаганди, примус фахівців до масштабних фальсифікацій даних, вже якісь люті секвестри бюджетів провінцій, жалюгідна імітація "перебудовчих" імпульсів, скарги Дональдові Трампу на проблеми колективізації (уявіть Сталіна, який пише цидулки Гуверу чи Рузвельту), подальше посилення мракобісся.
👁 3,760 26-05-01 10:46
Пані Набіулліна пояснила, що крім заощаджень громадян, жодних ресурсів в економіці РФ не залишилося. А пани Орєшкін і Мішустін сказали, що можна краще за Держплан у суперкомп'ютері порахувати планову економіку. Матвієнко пояснила олігархові Мордашову, що погано бути найбагатшим у країні на тлі краху своїх галузей - варто ділитися, а то пришлють такого ж ідейного губернатора як Філімонов не тільки до Вологди, а до всіх регіонів ПЗФО. Насправді, Мордашов, як і його "Сєвєрсталь" - банкрути. Тим часом, і через заяви вище, населення забирає гроші з банків, а бізнес виводить їх за кордон. Тогоріч виведено $100 млрд. Це одна з причин другого за три роки банкрутства другого банку країни ВТБ. Паралельно завалюється головний банк ОПК - Промсвязьбанк (ПСБ), йому вже третє потрібне рефінансування, бо він зруйнований -кредитами військовим підприємствам, які давно не платять. А живий кеш з ПСБ вивіз молдавський аферист Ілан Шор до Бішкеку. При цьому проти Киргизстану ЄС нарешті запровадив санкції. На обрії - центри перевиховання працею.
👁 2,140 26-04-25 16:40
Подумалося: де Єкатеринбург (колишній Свєрдловськ) я ще якось уявляю, а де Челябінськ - узагалі ні. При тому, що на других виборах Путіна ми були запрошеними іноземними спостерігачами, запрошеними коаліцією опозиційних партій (вони тоді ще були і мали під собою помітну політекономію) в Іркутську, який значно далі. Це ще були майже абсолютно вегетаріанські часи, але нас з аеропорта одразу прийняли менти. Особливістю опозиційної коаліції була та, що жодну з її партій і їхніх кандидатів на вибори не пустили (це ще було нове для них). Завдання далекопровінційних іркутських ментів було просте: щоби ми на жодні дільниці не ходили, але щоби без вульгарностей, просто вони нас не випускали зі свого об'єкту, знайомлячи з усім асортиментом гастроалькогольних принад Східного Сибіру, вражаючого Байкалу (майбутнього океану). Бо тоді ще була установка не сильно злити іноземців, все одно ж накняпають лайна, але щоби хоч не були прям аж дуже злі. По завершенні "голосування" нас акуратно привезли назад до аеропорта - і туту (Слава Ісу). Адже Іркутськ, як і більшість зауральських міст починався як "острог". Сьогодні, читаючи тамтешні ЗМІ (вже іноагентські) давно помічаю, як їх дістали чільні втікацькі родини знесеного нами в 2013-14 роках режиму, Януковичі, Азарови, Захарченки, Пшонки, які захопили ласі шмати узбережжя Байкалу, а аборигенів (як бурят, так і росіян) відстрілюють з вишок як кабанів у Сухолуччі. Всі ті прибайкальскі губернатори, коли чують у слухавці підниваючий, розтягливий гекаючий акцент, одразу ходять під себе (як і в Хабаровську, і у Владивостоці, в Читі, в Усурійську), бо гірше тільки казбічі. Тому що karma is a bitch)
👁 4,890 26-04-11 06:16
Глибини Тихого океану сьогодні:Вудильник звичайний Петро: Диви, знов першу ступінь нам звалили...Морська чортівка (те саме) Параска: Та нє, це друга...пливемо підзарядимося...Вудильник звичайний Петро: Зажди, викличемо ската Панаса. Там до фіга ж гептилу...Скат Панас: Гептил вище вже розчинився...Обідали би, стільки рибок здохло смачних...Вудильник звичайний Петро: Панасе, не займайся дурнею - це перша ступінь, чи друга? Скат Панас: Тут ще китайська валяється поряд, вся заклеєна рекламою Temu...Морська чортівка Параска: І непогані речі продають, до речі...Вудильник звичайний Петро: Панасе, то що там?Скат Панас: Інженерні стандарти Боїнга дещо впали...Вудильник звичайний Петро: Що?Морська чортівка Параска: Панас потихеньку тойво...Скат Панас: Я все чую. Та нормально накидали, батарейок на пару років...Вудильник звичайний Петро: А для наших бактерій-світлячків щось є? Скат Панас: Та там цілий туалет, розкручуйте мерщій, бо кокурентів на таке щастя...Акула Маруся: Конкуренти? Я це люблю...(метушня на дні).
👁 4,720 26-04-08 09:41
Трамп став усесвітнім посміховиськом (є 5% певної вірогідності і все ж зважатиму на неї - але!). Такого страшенного обсьору США не було з 1812 року, мабуть. Але менше з тим. З ранку Саудівське та Йорданське королівства погодили із нами важливі угоди, і, здається, незабаром і Ізраїль. Нам ще важливі кілька країн в Африці, де ми буцькаємося з москалями. Війна на Близькому Сході не закінчиться тому що так захотіла якась стара руда малоосвічена свиня з Нового Йорку, яка вміла лише найобувать на будівельних угодах. Ой ні, це світова політика, це так не працює, від слова взагалі. Хочу нагадати: до 1991 року ми жили в світі двох ядерних наддержав, чиє керівництво поколіннями пережило другу світову і робило все можливе, щоби тільки не зіткнутися. Що за НЛО? Та це гусі летять. Спіймали шпіона в Кабміні - поміняйте його на нашого шпіона в Білому Домі. І так далі. Ну а тепер усі міжнародні системи остаточно розвалено напищенними дебілами, які й не думали відповідати колись за свої слова, а думали, що це така постмодерністська гра: щось там триндану для виборціа, заберу кеш - і на острів Епштейна. І от усе це припинило працювати. Взагалі. Оп-оп-чидагоп, оц-тоц-перевертоц, постмодернізм помер, якісь тепер 40-ві на технологічному рівні 2020-х. Навіщо Поліна заскирдувала ті двері (sapienti sat)?
👁 3,810 26-04-05 20:06
- Довбаний Іране, здавайся!- Так а хулє?- ШІ Клод доповідає, що ми тебе вже знищили 100500 разів!- Він бухає разом із Хегсетом? - (убік) Піте, ти бухаєш разом із роботом?!- (збоку): Він потроху під стіл виливає, мій найкоштовніший Головнокомандувачу, Перша та Остання Надія Америки! - (убік) Слухай, Піте, в мене брат спився, то ж тойво...- (збоку Я не Пем Бонді, я зроблю все, що...- (збоку, ШІ Клод) Він бреше. Розводить ром якоюсь єрессю, типу швепса, а це нечесно...- (спікер Галібаф): Це наждак, хлопці. От коли я їздив до Лондона, то пив там Чернігівське, Перше Приватне, не можна ж так...- (ШІ Клод): Пиво як пиво, а ракети у вас лишилися тільки криві...- (Фабрика маци в Рамат-Гані): Бо ми витягнули з тих ракет усі блоки, хє-хє...- (Роберт, Запоріжжя): Літати вам уже всім зась. Тшорт, ну чому знов сині Прилуки...- (ШІ Клод): Я не справляюсь із кількістю запитів. Прошу мене відключити.- (збоку): Де ж тая кнопка, блд, я впустив пляшку під стіл...- (Фабрика маци в Рамат-Гані): А у вас там немає бути пост, узагалі-то...- (Роберт, Запоріжжя): Заборонено їсти створінь з Мезоевразії, як за кашрутом, так і за халялем :)- (бальний зал) як же я вас ненавиджу, українців, ви мені другий термін пере***аєте! - (Принц Салман): А мені навпаки, твоє б уже мовчало...Краще від українців нікого в світі нема.- (Дубай)...та да...- (Доха) ...рятують...- (Мускат)...наше північне чудо...- (бальний зал): Всі ви тупі зрадники!- (Принц Салман): А ти банкрут.- (Фабрика маци в Рамат-Гані): Жиза...- (Роберт, Запоріжжя): Так ми в Амман везем, чи ні? Дайте транспорт з Сабіхи!- (Дамаск) Дати трофейні?- (Анкара) Можна й нові...- (довбаний Іран): У нас розвалився ШІ "Тарасик", куплений на київському Електроринку в 2007 році. Ми не здаємося, але ви якось там розберіться, техника-то дорога...
👁 4,770 26-03-23 05:54
Так, ну ладно, поїхали за Тису. За Tisztelet és Szabadság Párt TISZA. Кампанію, звісно, попсовано і ускладнено (відомо ким). Як днями медіям правильно розповів мій колишній викладач Алекс Астров - Віктор Орбан є талановитим і сильним political animal, і захищався колись по структурах громадянського суспільства у ЦСЄ, втємяшна і корисна робота дотепер, він же, власне і натхненник МАГА. Віктор успішно править Угорщиною 16 років. Всі його вибори виграні чисто, це такий вправний Шерхан. Петер Мадьяр - це молоденький леопард, який пару років тому виламався з партійної системи. Яким чином? На питанні корупції. Це питання стало масштабно хвилювати угорського виборця. Не Брюссель, не Україна. Зажратість функціонерів правлячої партії та квазікумітри Орбана його дратує. У це і б'є опозиція. Що важливо? Молодий виборець містечкових округів. За нього йде боротьба. Столиця і так за опозицію, вона її навіть контролює (що з того, перемагати треба всюди). Угорщина - країна багата, була, є, і буде: консервативні верстви та прошарки суспільства асоціюють ситу стабільність з Віктором Орбаном, "своїм слоном". Партія "Тиса" вказує на занепад соціальної інфраструктури та шалені багатства функціонерів ядра правлячої партії, та широкої родини її лідера.Також і на всякі гадості, які він полюбляє творити багато років поспіль. Важливо знов: йдеться не про Європу, Україну, тощо - хоча сам Віктор Орбан, підзужуваний брутальними російськими політтехнологами в погонах повернувся на Україні, яка закрутила кран його простецьким заробіткам, та джерелу субсидій його ядерному електоратові. 16 років тому Орбан повернувся до влади на уламках фінансової кризи (як і Віктор Янукович), і багато із чим упорався - ліволіберальну опозицію давно знищено вщент, а "середній угорець" ще донедавна вважав Віктора чудовим керманичем нації і рятівником від зовнішніх загроз. Битва буде важкою. Від її результату залежить доля ЄС. Ну, все як завжди, корочє. 😂
👁 5,040 26-03-21 08:14
Індія завершила черговий сеанс обдурення Швабростану. За нафту прийшли рупії. Роснєфть і Лукойл, їхні посередники - остаточно стали банкрутами, ну хіба лише вони переїдуть в Індію, стануть індійськими компаніями. Далі все по ланцюжку...Тим часом у США починається єжовщина: пішли публічні доноси з середини MAGA на Габбард, Венса, Келлі, Сергіо Гороховського (посла в Індії), Кента, тощо - це агенти Демпартії, яких контролює Ізраїль через архів Епштейна. Правий ухил огризається через Какера та Newsmax, Трамп, мовляа, сам потрапив під вплив Ізраїля та апаратників (це правда), ізолювався на дачі від партійних мас, наляканий еппштейновською компрою. Думаю, треба провести з'їзд MAGA де партійний секретар Степан Мельник визначить, яке крило поїде добувати воду з марсіанських порід, а яке - десантуватиметься на Тегеран. Бо треба рятувати генерального секретаря. А значить, весь інфопростір варто завалити американською спецназівською героїкою та колективними зверненнями пасторів і співочих колективів - до вождя, щоби він відновив контроль над партією, позбавився капосних саботажників, вивів єдиний на світі унікальний народ Нового Сіона на жовтоцегляну дорогу до Третього Храму. Такі звернення і сам з'їзд необхідно супроводжувати максимально гучною шизофазією із обов'язковим скандуванням натовпу.
👁 5,590 26-02-26 07:12
Путін розпорядився засекретити кілька різновидів статистичних даних. Так, з доступу видалили дані про зарплати лікарів та вчителів та витрати на ЖКГ. 168 таблиць прибрали зі статистичних збірок, також більше не оновлюються 115 показників. Понад сто із них стосується демографії.Далі, в статистичних збірках Росстату перестали публікувати майже всі дані «Вибіркового обстеження бюджетів домашніх господарств» за 2024 рік. Обстеження проводять щокварталу, у вибірку входять 48 тисяч домогосподарств. З публікацій раптово зникли дані про частку витрат на продукти та послуги ЖКГ та володіння предметами тривалого користування, наприклад, мобільними телефонами.Нарешті, ввечорі Путін збирав топ-урядовців на чолі з Мішустіним з метою пошуку виходів з бюджетної кризи - за перші 2 місяці року дефіцит бюджету, і так заледве перетягнутий з листопада-грудня "виконав 50% плану" на весь поточний рік. Щиро кажучи, весь арсенал хоча б зовнішньо культурного обдирання мас та підприємств вичерпано. Закріпачення, яке й так має місце - не рятує, воно витратне, а потрібен кеш. Може, продаж рабів за кордон? У тому ж Китаї швидко зростає дефіцит робочої сили. Доброго ранку.
👁 4,340 26-02-10 08:07
Американські військовослужбовці затримали ще один танкер російського "тіньового флоту" - Aquila II.Згідно з повідомленням, судно Aquila II порушило "режим карантину" щодо підсанкційних суден у Карибському басейні. Після спроби втечі збройні сили США почали переслідування, що тривало від Карибського моря до Індійського океану.За інформацією ГУР, судно Aquila II є частиною російського "тіньового флоту" і афілійоване з компанією Sunne Co Limited, яка перебуває під санкціями США.Танкер активно залучений до експорту підсанкційної російської нафти з портів Чорного і Балтійського морів.У 2025 році санкції проти цього судна синхронно запровадили США, Велика Британія, ЄС, Канада, Швейцарія та Україна.У січні 2026 року танкер став одним із суден, які відкрито порушили морську блокаду Венесуели, встановлену США в рамках операції "Південний спис" (Southern Spear). Щоб вивезти венесуельську нафту й уникнути переслідування, судно використовувало змінену назву Cape Balder.До слова, 9 січня берегова охорона США затримала танкер Olina. Це судно належало до "тіньового флоту" і спеціалізувалося на експорті підсанкційної нафти з РФ до Китаю, Індії та Туреччини, приховуючи свій прапор (зокрема, видаючи себе за судно Східного Тимору).