Джерело
Maxliner | Оце читаю щоденники (1972-91) заступника голови Міжнародного відділу Ц...
3 670 Охват/переглядів
2026-06-03 03:38
Повідомлення №5881
Оце читаю щоденники (1972-91) заступника голови Міжнародного відділу ЦК КПРС Анатолія Чєрняєва, це один з тих людей, які свідомо розвалили "комунізм" і СРСР - і от до кінця 70-х там дійшов (це методична людина, дуже). Енергетична криза. У США - перехід від Форда до Картера, а всі в ЦК вже років 5 читають шедеври його зараз нацрадника Бжезинського, який заступає на місце улесливого Кісінджера. Член ЦК (!) пише - жерти в країні нічого, вся надія на Тюмень, на Самотлор, на ФРН, Італію, Канаду (та ін). Заради цього ми свідомо зрадили міжнародний комуністичний рух, і всі ці Чілі, Куби та Анголи, тому що головне - це газо- і нафтопроводи в Західну Європу. І західні кредити. Інакше ми просто не виживем. Ми - друга наддержава лише завдяки фізикам, пропаганді і половині бюджету на оборону, мусимо терпіти цих ненормальних генералів, які повсякчас штовхають нас до ядерної війни, за рахунок того що навіть у Москві жінка не може купити собі притомного плаття, а (він пише) "дай Бог, привезу їй все це з Данії". "Угорщина і Югославія - рай зі своїм "особливим соціалізмом" (це я ще краєчком застав, ті уявлення, mores). Лейбористи питають (77-й рік) так куди ви, наддержаво, керівна соціалістична потуго планети - поділи 2 млрд фунтів від нашого уряду? - 1,8 млрд повертаємо, не знайшли на що, а інше, ну три рази будували один і той ж завод, ніби почав працювати...Приблизно те саме, трохи м'якше, відбувається і в сучасній РФ. NB. Заступник начальника Міжнародного відділу ЦК - це на півтора порядки вище союзного міністра. Черга за м'ясом з бійкою. Нічого нормального не дістати, тільки з-закордону (1975 рік).