Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Maxliner
Додано 14 лип 2024

Maxliner

@maxlineua
Кількість підписників: 17 065
Фото: 834
Відео: 21
Посилання: 148
Опис:
Особистий канал Макса Михайленко. Політична аналітика, економіка, сатира, Україна, 4-та світова війна, медіа, жесть.

👥 Кількість підписників

17 065
Середній/День:: -64
Середній/Тиждень:: -93
Середній/Місяць:: +300

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 599
Середній/День:: 16,400
Середній/Тиждень:: 3,734
ERR: 32.81%

📊 Кількість повідомлень на день

4.6
Останній день: 12
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 4.6

Історія змін назви

Maxliner 2024-08-22
Max Mykhaylenko Maxline 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,600 25-05-10 17:38
Олег Дерипаска, який живе на хуторі в Усть-Лабінську Краснодарського краю, повторив що нафта йде до $45, а це означає падіння нафтових доходів бюджету на 40%. І додав, що русічі мають підтримувати русічей пільговими кредитами, і взагалі піклуватися про себе. Натякаючи жирно, що "багатогаціональний народ" час скидати з возу. Паралельно, після скорочення на 47% дорожного федерального фонду, уряд скасував модернізацію ЖКГ в цьому році. Природнім монополіям дозволено підвищувати тарифи як вони хочуть. Виліз з-під дивану Пєсков і заявив, зо нафта - це важливо, але головне - це національні інтереси, тому населення має потерпіти, затягнути паски. Пішли масові скорочення в металургії. РСПП вимагає від ЦБ припинити ідіотичні ігри з курсом і девальвувати рубль вдвічі. ЦБ реагує так - не можемо, через крах імпорту та хаос у системі обов'язкового продажу експортної виручки. Та й Кремль не дозволяє. Тепер цитата: "До 1980 р. нафта і газ становили 67 % експорту СРСР до країн ОЕСР. У цей час ціни на нафту, залишаючись високими, перестають зростати. На цьому тлі країни посилюється дефіцит споживчих товарів, зростає грошова емісія, підвищуються ціни колгоспного ринку. Бюджетні витрати дедалі більше фінансуються з допомогою вкладів населення. Посилення фінансової незбалансованості народного господарства, зростання фінансових диспропорцій, дефіциту на споживчому ринку стимулює спроби компенсувати нестачу пропозиції продуктів харчування за рахунок погіршення їхньої якості (наприклад, збільшенням частки води та крохмалю у ковбасі). Починаючи з середини 1970-х рр. приблизно половина приросту товарообігу досягалася за рахунок погіршення якості та підвищення цін. Доповідь Держплану з цього приводу була роздана заступникам Голови Ради Міністрів. Наступного дня екземпляри були вилучені та знищені." (Загибель імперії. Є.Т. Гайдар, 2006 р.). До речі, сьогодні доля сировинного експорту Росії зразка 2024 року - 85%, до повномасштабного вторгнення - 80%. Тож і справді, русічам, хто би це не був, час попіклуватися про себе.
👁 6,000 25-01-31 17:10
ЦБ РФ розповсюдив внутрішнє розпорядження щодо протидії спробам закриття депозитів вкладниками банків. Отже, прийнято рішення про запровадження механізму «особливих умов» зняття та переказів іншим особам з будь-яких рахунків – обнулення всіх відсотків за вкладом та комісія за зняття 20-30%. Тобто. із накопиченої на вкладі суми це буде близько 50% у середньому. Плюсом такого методу є те, що рішення про втрату начебто приймається самим громадянином і звинувачувати він може тільки сам себе, а кошти формально не заморожені – неможливі будь-які судові позови. Після січневої наради в В.Путіна приймаються пакети рішень з порятунку банківської системи Росії. Адже, по-перше, банківські активи вкладені в довготривалі облігації федерального займу - схудли в ціні на 50%, а по-друге, визначено, що якщо 4% заможних вкладників відкличуть свої депозити, російські банки не зможуть розплатитися з ними. Прийнято рішення рятувати тільки ТОР10 банків а в них через АСВ - тільки вклади, еквівалентні $5 і вище мільйонів доларів.
👁 18,400 24-11-23 18:35
Завтра - президентські вибори в Румунії. Завершується 20-річне панування румунської Ліберальної Партії, яка витягла країну "з третього світу до першого" (2004-2014 Траян Бесеску, 2014-2024 Клаус Йоганніс). За цю добу виросло нове покоління, виникли нові виклики - вже іншого рівня розвитку...Лідери перегонів - діючий прем'єр від соціал-демократів, які були партнерами лібералів у широких коаліціях, нуднуватий 57-річний політичний ветеран Марчел Чолаку, та лідер крайньоправого "Союзу румун", 38-річний "живчик" Георге Сімеон, прихильник Джорджі Мелоні та Дональда Трампа. Кілька інших кандидатів теж мають значення, бо навряд чи вибори завершаться в один тур. Ліберали приймають участь радше для галочки - партії потрібне перезавантаження після двох пасіонарних президентств. Сьогодні Румунія - ледь не єдиний український маршрут на захід "без попередніх умов". Що ж, з PSD всерйоз навряд чи наші працювали ("бо нам усі винні й так"), що ж до Георге Сімеона, то наші дебіли заборонили йому в'їзд до країни, через епатажні заяви. Румунія - парламентсько-президентська республіка, функціонує приблизно як Польща, Словаччина, Чехія, Болгарія, і як, у теорії, мали б і ми. Висновків у нас ніхто не робить, тому й моралізувати немає сенсу. Прогнозу в мене нема, єдине що, можу сказати, в останні тижні Чолаку (на 10% попереду) потихеньку втрачав, Сімеон потихеньку набирав (бо він у тренді). Чого захоче румунський виборець - стилістики майже забутих часів Іона Ілієску чи ризикнути "на свіженьке" з крайньоправицею - передбачувати не беруся. Та й це справа сусідів. Єдине, про що шкода, так це про те, що ми не маємо зовнішньої політики.
👁 3,300 24-10-08 12:29
На самом деле, все эпитафии последних 30 лет, а может быть, даже и 100 лет, в отношении российских (в том смысле, что не только "русских") политических деятелей, укладываются в шаблон-алгоритм речи Остапа Ибрагимовича Бендера над могилой Михаила Самуэлевича Паниковского. Вспомнив о Сергее Маркове (который внезапно приполз на канал Ходорковского), я неизбежно вспомнил о Павловском, который и выростил их всех в Фонде эффективной политики, любовно собирав и культивировав годами. За 13 лет (1999-2012) Глеб Олегович полностью воплотил свою мечту: экономически эффективное российское государство с ограниченной политической конкуренцией, стоящее на лояльности "толстого" (пусть и лишь столичного) нового среднего класса к самой модели и обожании люмпенизированными массами придуманного образа вождя (как механизма контроля над ними самими). Но в итоге это государство ему не понравилось. Ататюрка из Путина не вышло, а российский гражданский национализм быстро выродился в уродливый борщевик черносотенства со сталинизмом. Произошло это от презрительного отношения архитектора режима к культурному наследию, исторической науке, политической экономии и мизантропии к обществу в целом, излишнего увлечения одесского пост-экс-троцкиста 60-80-х эфемерными конструкциями постмодернизма. Такого чудовищного пердимонокля нежная душа Глебушки Олеговича вынести не смогла - он бежал в Вену и там умер. Всё!
👁 3,500 24-08-19 02:45
Зрозумів, кого мені нагадує міністр оборони РФ Андрєй Ремович Бєлаусов. Останнім міністром внутрішніх справ Романовської Імперії (друга посада в уряді) був такий Алєксандр Дмітрієвіч Протопопов. Типовий симбірський поміщик. Потім реакційний думець-монархіст, вічно десь сидів для меблів, тихенький такий, релігійний, така замріяна монархічна няшечка. Як міністр приймав дивні рішення, враховуючи війну, ніби й вражаюче прогресивні, але такі, як ніби нічого навколо не відбувається. Царю Протопопов казав, що хвилюватися немає чого - найближчя революція станеться хіба що через 50 років. У лютому 1917 року сам поїхав і здався революціонерам. А потім вияснилося, що Алєксандр Дмітрієвіч ходив то до тібетського лікаря, то до психіатра Бєхтєрєва, тому що був припадочний: то бігав на карачках, то гавкав, то впадав у прозріння, то уявляв себе склом, то вважав що його прослуховують через стіну гіперболоїдом. У ключового міністра імперії був циркулярний психоз. От і листування Андрєя Ремовича та його заяви дуже на це схожі.
👁 2,800 24-07-25 19:21
Продовжується сексуальний скандал у верхівці РПЦ імені Сталіна. Лідер секти Володька Гундяєв ("Кирило") відсторонив від служіння свого колишнього фаворита та керівника зовнішніх зносин церкви Грішку Алфєєва ("Іларіона"), нині митрополита Будапештського, який нещодавно публічно визнав, що є гомосексуалом, обрав свободу, придбав під Будапештом непоганий маєток і планував одружитися із своїм молодим келейником. Тобто, вчинити відповідально, як мужчина. Але ревнивий Гундяєв учинив страшенний гвалт і прагне помсти. Так уся секта ж може розбіжатися! Адже стандарт стосунків у РПЦ - це БДСМ із комерційною складовою. Крім того, невідомо ще як відреагує на скандал Віктор Орбан, який отримував гонорари через Алфєєва і взагалі міг, за деякими даними, таємно перейти в москвославіє, для полегшення агентурних стосунків. У молоді роки Віктор був в цьому сенсі великим затійником, а Угорщина - завжди була розкутою країною. Цікаво, чи не втече Алфєєв далі на захід із мішком кремлівських секретів? Теплий вітерець хоча б якоїсь свободи на Дунаєм зіграв із митрополитом злий жарт - нагадав йому, що колись він був справжнім православним юнаком, який вчився в Оксфорді. Вважаю, що Гундяєв невдовзі заборонить функціонерам секти виїзд за кордон, адже передбачити такий поворот не здатен жоден психолог СВР, які й самі не без гріха (так, керівник СВР Наришкін та його родина мають угорські паспорти, а сам він залюбки грав "ведмедика" в сауні азербайджанського міліардера Года Нісанова).
👁 3,100 24-07-21 23:11
Камала так Камала. Головне, щоб не взяла ще лівішого віце. Головне не жалкувати грошей на гімнодощі на старого маразматика Трампа і жвавіше проводити кампанію. Хоча би вкинути про те, що Трамп збирається скасувати social security, medicare, medicaid, а також федеральне субсидування освіти, вигнати пенсіонерів на шахти, а студентів на курудзи. А для розширення бази - про його гей-роман з Роєм Коном (до цього підключити Скарамуччі, дати йому пару баксів і хай розкаже, що Трамп до нього приставав у туалеті Білого Дому, тому той і пропрацював усього два тижні). Оптом закупити астротерапевтів, щоби ніччю мурчали про Марса в Венері, прихід Рудодендрона, який заборонить американські автомобілі, ще пару телепасторів (тут уже пару десятків мільйонів баксів) , які пояснятимуть 24/7, що віруючим нема чого ходити на ці вибори, бо Біл Гейтс заразив машини для голосування та реєстраційні столи дідьком, який утягне душу християнина and you won't be able to be born again once again. Працювати треба, короче, а не вухами хлопати.
👁 9,800 24-07-21 15:11
Россєльхозбанк зупинив обслуговування карт китайської платіжної системи UnionPay, клієнтам рекомендовано зняти залишки коштів. Новий уряд Британії узгодив із 44 країнами системні заходи проти тіньового танкерного флоту РФ, а разом із країнами ЄС Лондон починає полювання на кораблі. Мінпромторг РФ, у свою чергу, починає торгову війну з китайськими зрадниками - оприлюднено плани різкого підвищення утилізаційного збору на китайські автівки. Цікаво, чи викличе Сі Путіна знову на килим для виховання бамбуковою палкою по блідому заду? ЦБ РФ призупинив публікацію статистики позабіржового валютного ринку "в цілях обмеження санкційного впливу". Це означає що сформувався чорний ринок валюти - нагадаємо, що, наприклад у 1978 році реальний курс долара до рубля перевищував офіційний у 13 разів. Принагідно, продажі найбільшого машинобудівного підприємства РФ, "Камазу", з початку року впали у 20 разів. А це був флагман імпортозаміщення: це означає, що без рубльового оборонзамовлення - всі російські промислові підприємства є банкрутами. IRL, війна фінансується Кремлем виключно нафтою і добривами (потічками валюти яка йде в обмін на контрабандне обладнання і частково розкрадається) і скороченням будь-яких інших витрат всередині країни (у такий спосіб заощадженим та додрукованим рублем фінансуються рабовласницькі операції з поповнення ЗС РФ - тобто першої виплати). Розпочалася пропаганда культу смерті за державу в обмін на першу виплату як сенсу життя росіянина у більшості сатрапій та шахідізація риторики РПЦ.