Джерело
Maxliner | Схоже, Вітьков, який є завербованим через Тайванчіка ще в нульові, а п...
5 270 Охват/переглядів
2026-02-03 09:34
Повідомлення №5351
Схоже, Вітьков, який є завербованим через Тайванчіка ще в нульові, а потім куплений катарцями, як і в палесвинському питанні, так і в іранському - працює не на США, а на інтереси московсько-тегеранських людожерів-сатаністів, продовжуючи отримувати зарплатню в Досі (от з Бібігоном тепер неясно, після того як його вскрили на цьому). А за Трамом Вітьков - смотрящий (впевнений що й темною магією займається).. Можливо, якраз він і змінив у цій якості Епштейна, який посварився з Трампом через бабло Риболовлєва-Керімова, чийого менеджера Баумгертгера і хлопнули нещодавно на Кіпрі (закобзон шифрувальника з посольства поки що незрозумілий). Тому Рубіо, Венсу, Бессенту і хто там ще мітить на місце Трампа - треба зайнятися Вітьковим. Доречно згадати, що в Америці, як і в складі діючого ізраїльського уряду - безліч радикальних єврейських організацій, які десятиріччями не пробачають принижень єврейства, яким безумовно є Газька капітуляція. І виправляють кадрові помилки американського, ізраїльського та інших урядів.