Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ
Додано 14 лип 2024

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ

@energodartime
Кількість підписників: 25 119
Фото: 22,100
Відео: 5,090
Посилання: 10,000
Опис:
На цьому каналі ви можете дізнатися про все, що відбувається в нашому УКРАЇНСЬКОМУ місті. Instagram: https://instagram.com/surapistoletov

👥 Кількість підписників

25 119
Середній/День:: -36
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +524

👁️ Середній перегляд на повідомлення

9 304
Середній/День:: 9,520
Середній/Тиждень:: 9,894
ERR: 37.04%

📊 Кількість повідомлень на день

2.4
Останній день: 10
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 2.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 9,540 26-06-19 09:15
Останнім часом в публічному просторі стали з'являтися деякі цифри із нової Енергетичної стратегії України, що розробляється разом зі Світовим банком. Нагадаю, що попередня Енергостратегія до 2050 була затверджена весною 2023 року (!). Тобто, кожний новий міністр енергетики розробляє нову Енергостратегію, традиція в нас така))). Гігантська цифра - 54 ГВт встановленої потужності, що озвучена Д.Шмигалем - на мою думку, абсолютно нереальна. До повномасштабного вторгнення при працюючих великих енергоємних підприємствах та населенням, яке ще не виїхало за кордон, максимум споживання в морози було 25-27 ГВт. Зараз - треба 18-19 ГВт в пики морозів. Передбачається, що на все це треба 383 млрд дол ( як не згадати Р.Шурму, який в Лондоні на конференції з відновлення в презентації, яку готувала КШЕ, оголосив про необхідність в 400 млрд дол. Після чого всі наші партнери посміялися та не виділили навіть грантові гроши, які планували). Ще знайшла, що 27% планується електроенергії на ВДЕ, 25% - газова генерація, решта - ядерна енергетика. 3, 2 ГВт - малі модульні реактори у кількості 20 штук. Решта - великі енергоблоки за технологією АР-1000. ХАЕС-3,4 теж передбачається на залишках будівельних конструкцій з реакторами невідомого виробника. Як я розумію, з цими цифрами Д.Шмигаль поїде на чергову конференцію з відновлення в Гданськ. Як ви вважаєте. що подумають наші стратегічні партнери та міжнародні фінансові організації, коли побачать таку чергову відверту маниловщину?!)))Ходімо по колу та граблях із року в рік за кожного із останніх міністрів енергетики, процес безперервний якийсь з нульовим результатом для енергетики...Ольга КОШАРНА.
👁 11,300 26-06-18 12:09
Два роки тому писала, як спотворюєься в Україні корпоративне управління державними енергетичними компаніями на прикладі відбору незалежних членів в Наглядову Раду Енергоатом. Практика не змінилась, на жаль, незважаючи на обіцяне Урядом перезавантаження практики в НР після міндічгейту. Більш того, Наглядова Рада ЕА на чолі з Р.Велші перевищує свої повноваження, порушує спеціальне законодавства у сфері використання ядерної енергії та фізичного захисту ядерних реакторів установок, та ще і в умовах руйнівної для енергетики війни. Уряд зухвало та демонстративно не виконує рішення судів та перепризначає абсолютного невігласа, який ганьбить Україну на міжнародному рівні через несамовиту тупість, але "ручного" до нудоти Корікова, який має чалиться поряд з Галущенком на нарах в СІЗО за всі листи в Москву до ВАО АЕС в лютому 2022, не регулювання ЯРБ на ЗАЕС до 05.10.2022, ( переведення блоків ЗАЕС в холодний зупин, коли ще персонал слухав вказівки з Києва) та т.і. Він співучасник злочинів Галущенка, Котіна та мережі А.Деркача в Енергоатомі.Ольга КОШАРНА.
👁 9,670 26-06-16 07:26
"Наглядова рада Акціонерного товариства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» («Енергоатом» або «Компанія») оголошує про початок міжнародного конкурсного відбору на посаду Голови Правління Компанії."...З метою забезпечення професійного, незалежного та такого, що відповідає найкращим міжнародним практикам, процесу відбору Наглядова рада залучила компанію Korn Ferry як радника з пошуку, оцінки та відбору кандидатів.Korn Ferry здійснюватиме міжнародний пошук кандидатів, оцінювання управлінських і лідерських компетенцій, а також надаватиме підтримку Наглядовій раді на всіх етапах конкурсного відбору."У мене запитання: НАЕК Енергоатом - стратегічна енергетична компанія, працює в умовах війни. Голова правління має отримати допуск до матеріалів, які мають визначений рівень секретності, від СБУ. Тому "міжнародний" конкурс - це однозначно нісенітниця якась. Ця НР ЕА дивує своїми "нездоровими ініціативами" такими, як: голова НР не повинен мати ліцензії на здійснення організаційно-розпорядчих функцій в компанії- операторі всіх АЕС України; або що головою правління може стати іноземець...Скільки вже можна знущатись? І до речі, нагадаю, що після відставки двох незалежних членів НР в її складі зараз переважають представники держави. А переважати мають за Керівними принципами ОЕСР - незалежні члени. Не кажу вже, що занадто пізно оголошений конкурс, прийом документів до 31 липня. Поки оберуть, ще місяць як мінімум. А міндичскандал відбувся 10 листопада 2025... Тобто, особи, які "не виконували домашні завдання" продовжують керувати , не виконувати рішення НР з відсторонення окремих посадовців, як директора дирекції з персоналу Б. Шмигельського.Крім того, при звільненні недавно Д.Басова та Л.Смілянець, дієвих осіб схеми шлагбаум, виплатили повністю зарплату та премії за весь час їх "відсторонення" , а це близько 1 млн грн. на кожного....Ольга КОШАРНА.
👁 7,300 26-06-14 15:20
🚁 Юні пілоти дронів змагалися у турнірі «Юніор FPV» Південноукраїнський осередок ГО «Захист Держави» спільно зі «Станцією юних техніків» організував змагання з дрон-рейсингу «Юніор FPV». Захід об’єднав юних пілотів, наставників, батьків та всіх, хто переконаний, що майбутнє України створюється вже сьогодні. Юні оператори дронів випробували свої сили на трасі перешкод, продемонстрували снайперську точність та майстерність керування FPV-дронами. Змагання проходили у двох вікових категоріях, а кожен політ став справжнім випробуванням на уважність, концентрацію та витримку. Особливо приємно було бачити, скільки талановитих дітей долучилося до цього заходу. Кожен із них продемонстрував не лише вміння керувати дроном, а й здатність мислити, аналізувати та знаходити нестандартні рішення.Мій чоловік є військовослужбовцем та командиром взводу БПЛА, тому я добре розумію, наскільки важливими сьогодні є технології та навички роботи з ними. Можливо, саме серед учасників цих змагань є майбутні інженери та конструктори, які працюватимуть для розвитку України, — зазначила представниця ГО «Захист Держави» Світлана Синько. Усі учасники були відзначені грамотами ГО «Захист Держави», пам’ятними медалями та солодкими призами, а переможці отримали заслужені нагороди за свою майстерність і наполегливість.🛡ГО «Захист Держави» щиро дякує керівникам гуртків «Станції юних техніків» Андрію Смірнову та Ігорю Нагайцю, а також батькам, які підтримують дітей, допомагають їм розвивати свої здібності та відкривати для себе світ сучасних технологій.🌐 Наші соцмережі: FacebookInstagramTikTokYouTubeСайт
👁 11,000 26-06-12 14:04
❗️Сесія у Південноукраїнську не відбулася: депутатам не дали доступ ні до зали засідань, ні до системи голосуванняПозачергова 69 сесія Південноукраїнської міської ради, скликана ініціативною групою з 13 депутатів на 12 червня, зірвана. Депутати, які прибули до будівлі виконавчого комітету на 10:00, не отримали ні доступу до зали засідань, ні підключення до електронної системи голосування ради, без якої ухвалення рішень у передбаченій регламентом процедурі неможливе.Про обставини зриву засідання розповіла депутатка міської ради Олена Петрина — її відео коментар додаємо до цієї публікації.Виконавчі органи ради не виконали жодного пункту рішення ініціативної групи щодо організаційного забезпечення сесії. Саме рішення, зареєстроване у виконкомі 11 червня та оприлюднене на інформаційному стенді міської ради, на офіційному сайті так і не з'явилося — за словами Петрини, секретар міської ради Денис Кравченко надав вказівку не публікувати документ і залишити його без розгляду. Міський голова Валерій Онуфрієнко перебуває на лікарняному.Депутати скликали сесію самостійно на підставі частини десятої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» — після того, як Кравченко п'ятьма розпорядженнями поспіль, з 13 травня по 10 червня, переносив засідання, остаточно призначивши його на 16 червня.Зрив сесії має для громади пряму фінансову ціну. До порядку денного було включено питання про залучення гранту Данії через Північну екологічну фінансову корпорацію (НЕФКО) — 5,255 млн євро на реконструкцію насосних станцій для стічних вод та напірного трубопроводу. Згоду ради на отримання коштів потрібно було надати до 15 червня, однак, за інформацією депутатів від представників НЕФКО, фактичним крайнім терміном було саме 12 червня — далі підписання з боку корпорації стає неможливим через відпустку її керівника. Сесія, призначена секретарем на 16 червня, відбудеться вже після спливу всіх строків.Поза розглядом залишилися й інші питання: зміни до бюджету громади на 2026 рік, впорядкування роботи міської лікарні, де планується закриття пологового відділення, затвердження списку присяжних міського суду та понад сімдесят рішень про приватизацію житла мешканцями громади.
👁 10,600 26-06-11 15:25
⚛️ США прискорюють шлях до комерційної термоядерної енергетикиАмериканська компанія Xcimer Energy повідомила про важливий крок на шляху до створення першої комерційної термоядерної електростанції.Міністерство енергетики США схвалило перед концептуальний технічний проект електростанції Athena та підтримало дорожню карту її розвитку.Що це означає?📌 Термоядерний синтез поступово переходить зі сфери наукових експериментів у площину реальної енергетики.📌 Уряд США вже не просто фінансує дослідження, а формує державну стратегію прискореної комерціалізації термоядерних технологій.📌 9 червня Міністерство енергетики США опублікувало фінальну національну дорожню карту розвитку термоядерної енергетики, метою якої є максимально швидке та відповідальне впровадження термоядерних електростанцій.Сьогодні над комерційним термоядерним синтезом працюють десятки компаній у США, Великій Британії, Канаді, Німеччині та інших країнах.Ще кілька років тому термоядерна енергетика сприймалася як технологія далекого майбутнього. Сьогодні ж ми бачимо активну конкуренцію між державами та приватними компаніями за право першими вивести її на ринок.Чи стане термоядерний синтез енергетичною революцією XXI століття — покаже час.Але очевидно одне: провідні країни світу вже готуються до цього майбутнього.
👁 10,600 26-06-09 11:40
❗️У Південноукраїнській лікарні з 1 вересня ліквідовують пологове та дитяче відділенняДиректор КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» Сергій Лупов підписав наказ №63 від 29 травня 2026 року, яким з 1 вересня 2026 року ліквідовує акушерсько-гінекологічне та дитяче відділення як структурні підрозділи закладу.Рішення обґрунтовується необхідністю оптимізації структури лікарні відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №174 від 28.02.2023 та вимог Національної служби здоров’я України щодо формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я.Наказом також передбачено скорочення штату, повідомлення працівників про звільнення за два місяці та пропозицію вакантних посад.Південноукраїнськ традиційно має один з найвищих показників народжуваності серед громад Миколаївської області. За останні роки місто стабільно демонструвало позитивну динаміку народжень завдяки відносно молодому населенню та соціально-економічним особливостям.У той же час у багатьох інших громадах Миколаївщини та України з нижчою народжуваністю пологові та дитячі відділення продовжують функціонувати. Це викликає питання щодо обґрунтованості саме такого кроку в Південноукраїнську — місті, де попит на акушерські та педіатричні послуги залишається стабільно високим.
👁 8,790 26-06-02 08:59
Всього за травень українські збройні сили здійснили безпосередньо по місту 200 атак (190 безпілотників і 12 обстрілів за допомогою ствольної артилерії).• Вони намагаються ускладнити роботу Запорізької АЕС. Ця робота й так здійснюється, що називається, по мінімуму. Багато блоків працюють у режимі холодного зупинення. • Українці намагаються залякати українських атомників. Уже багато років у соціальних мережах публікуються адресні погрозливі заяви, що на них чекає розправа, і це масове явище.• Не випадково ті сім опор ядерної безпеки в умовах збройних конфліктів, які 2 березня 2022 року озвучив Гроссі з власної ініціативи, містять такий принцип, як недопущення психологічного впливу на співробітників атомної електростанції. Українці явно порушують цей принцип.• Спочатку здавалося, що ці сім опор так званої ядерної безпеки в умовах збройного конфлікту в уявленні [Гроссі] стосуються лише України, але після цілої низки критичних зауважень на його адресу він визнав, що ці сім опор стосуються й іранської ситуації, коли Ізраїль та Сполучені Штати напали на ядерний об’єкт Ірану. Це стосується, зокрема, станції Бушер та станції Барака (ОАЕ)Вони намагаються ускладнити роботу Запорізької АЕС. Ця робота й так здійснюється, так би мовити, на мінімумі. Багато блоків працюють у режимі холодного зупинення. • Спочатку здавалося, що ці сім опор так званої ядерної безпеки в умовах збройного конфлікту в уявленні [Гроссі] стосуються лише України, але після цілої низки критичних зауважень на його адресу він визнав, що ці сім засад стосуються й іранської ситуації, коли Ізраїль та Сполучені Штати напали на ядерний об’єкт Ірану. Це стосується, зокрема, станції Бушер та станції Барака (ОАЕ)»Кінець цитат. Як завжди, навіть коментувати це все – тільки споганити…Подивитесь на фото - так рашисти ювелірно точно влучили в залізний люк на стіні машинного залу, що навіть вікна не пошкоджені)))Ольга КОШАРНА.
👁 9,680 26-06-01 08:13
P.S. виношу із коментарів під дописом: "Така ситуація не лише на ХАЕС, а і на ПАЕС також. На ХАЕС мабуть вже у людей просто терпець лопає. А в нас ще поки мовчать. Мабуть за "броньки")))". Тобто, робота з персоналом є системою проблемою в Енергоатом, не тільки на ХАЕС, а і ПАЕС(((. Наглядова Рада Енергоатом мала би приділяти цьому увагу. Про те, як не виконуються рішення Наглядової Ради АТ НАЕК Енергоатом.На останьому засіданні НР ЕА було принято рішення про відсторонення деяких посадових осіб Компанії у звязку з проведенням службових розслідовань на підставі листа НАБУ, окрема, виконавчого директора з персоналу Б.Шмигельського, що зафіксовано в протоколі засідання НР.Але во голови правління ЕА П.Ковтонюк демонстративно не виконав рішення НР ЕА та призначив його, Б.Шмигельського, головою комісії з перевірки роботи з персоналом на ХАЕС в період з 01.06 по 05.06.2026. Риторичне запитання: і яким чином Наглядова Рада буде примушувати пана Ковтонюка виконувати її рішення?І як довго цей цирк буде існувати?!І що Шмигельський, кум гендиректора ХАЕС А.Козюри "напровіряє" ? Насправді, робота з персоналом на ХАЕС жахлива - булінг, переслідування, заохочення доносів, постійний пресінг...Ольга КОШАРНА.
👁 9,620 26-05-29 09:21
Читаю російські ТГ, пов'язані з Росатом та окупованою ЗАЕС, а також наші ТГ, які моніторять ситуацію в Енергодарі. Останній тиждень Енергодар хронічно без світла, на заправках відсутнє пальне. Більше 50 людей, російських атомників, що приїхали з родинами працювати на ЗАЕС та мешкали в квартирах, які покинув український персонал (захоплених квартирах), зазбирались терміново до дому. Реакція окупаційної влади доволі примітивна — персонал, що залишився, переведений на 12 годинні робочі зміни. Це не просто 12 годин важкої роботи. Це 12 годин роботи без мобільного телефону та під постійним наглядом окупанта.Те, що окупанти в повній дупі, свідчить і початок пропагандистської кампанії у вигляді звернень від голови держкорпорації Росатом Лихачова, структурних підрозділів Росатом, і навіть, екіпажу криголама ""Ямал"))). МАГАТЕ вчора пише: Вже в 16-й раз за час військового конфлікту Запорізька АЕС уночі тимчасово втратила все зовнішнє електропостачання.Аварійні дизель-генератори запрацювали, щоб забезпечити електроенергією найважливіші системи безпеки під час годинного відключення, після чого станцію знову підключили до єдиної лінії електропередачі, що залишилася.Причина поки що невідома, але цей інцидент підкреслює, що ядерна безпека залишається вразливою".«Цього тижня на Чорнобильській АЕС стався тривалий збій у зв’язку на тлі повідомлень про посилення військової активності в околицях», — заявив сьогодні генеральний директор МАГАТЕ @rafaelmgrossi:."Вихід у них один - деокупувати ЗАЕС та передати її під контроль українським компетентним органам. Бо далі - відсутність продуктів харчування в місті, ліків, бо логістичні шляхи контролюються ЗСУ. Спостерігаємо. Але, на мою думку, коли вже почалася кампанія "моральної підтримки", про яку я написала вище, справи не просто погані, в дуже- дуже погані у окупантів ЗАЕС....Ольга КОШАРНА.