Джерело
ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ | Два роки тому писала, як спотворюєься в Україні корпоративне управлінн...
11 300 Охват/переглядів
2026-06-18 12:09
Повідомлення №38459
Два роки тому писала, як спотворюєься в Україні корпоративне управління державними енергетичними компаніями на прикладі відбору незалежних членів в Наглядову Раду Енергоатом. Практика не змінилась, на жаль, незважаючи на обіцяне Урядом перезавантаження практики в НР після міндічгейту. Більш того, Наглядова Рада ЕА на чолі з Р.Велші перевищує свої повноваження, порушує спеціальне законодавства у сфері використання ядерної енергії та фізичного захисту ядерних реакторів установок, та ще і в умовах руйнівної для енергетики війни. Уряд зухвало та демонстративно не виконує рішення судів та перепризначає абсолютного невігласа, який ганьбить Україну на міжнародному рівні через несамовиту тупість, але "ручного" до нудоти Корікова, який має чалиться поряд з Галущенком на нарах в СІЗО за всі листи в Москву до ВАО АЕС в лютому 2022, не регулювання ЯРБ на ЗАЕС до 05.10.2022, ( переведення блоків ЗАЕС в холодний зупин, коли ще персонал слухав вказівки з Києва) та т.і. Він співучасник злочинів Галущенка, Котіна та мережі А.Деркача в Енергоатомі.Ольга КОШАРНА.