Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ
Додано 14 лип 2024

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ

@energodartime
Кількість підписників: 25 119
Фото: 22,100
Відео: 5,090
Посилання: 10,000
Опис:
На цьому каналі ви можете дізнатися про все, що відбувається в нашому УКРАЇНСЬКОМУ місті. Instagram: https://instagram.com/surapistoletov

👥 Кількість підписників

25 119
Середній/День:: -36
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +524

👁️ Середній перегляд на повідомлення

9 304
Середній/День:: 9,520
Середній/Тиждень:: 9,894
ERR: 37.04%

📊 Кількість повідомлень на день

2.4
Останній день: 10
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 2.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 9,520 26-04-19 12:26
☢️ Велике інтерв'ю завідувача наукового відділу Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Дениса Вишневського.В статті розкриті наступні теми:Вплив війни. Бойові дії мали локальний характер, проте укріплення кордону з Білоруссю фактично розірвало єдине середовище проживання для великих хижаків.Унікальна фауна. У зоні стабільно живуть понад 300 видів хребетних, серед яких – олені, лосі, вовки, рисі та унікальна вільна популяція коня Пржевальського.Зміна видів. Через відсутність людей із зони зникли "супутники" людини: лелеки, голуби та пацюки.Гігантські соми. У ставку-охолоджувачі ЧАЕС справді фіксували сомів довжиною понад 1,5 метра, проте після виведення водойми з експлуатації та зниження рівня води вони майже зникли.Міф про аномалії. Серйозні мутації майже не зустрічаються в дикій природі, оскільки будь-які життєздатні відхилення миттєво відсіюються природним відбором.Здичавілі тварини. У заповіднику продовжує жити стадо корів, які повністю адаптувалися до диких умов і здатні захищатися від хижаків самостійно.https://www.rbc.ua/rus/news/chi-vodyatsya-mutanti-chornobili-ta-hto-zhive-1776431974.html☢️ Новини Чорнобиля ✈️ Запропонувати Новину 💬 Чат
👁 9,780 26-04-13 15:24
У Південноукраїнської лікарні донори вилучають котельну, яку директор Сергій Лупов за три роки не зміг підключити.Директор Південноукраїнської міської лікарні Сергій Лупов за три роки не вжив заходів щодо підключення до мережі модульну котельню, яку безкоштовно надала Міжнародна організація з міграції (МОМ).Про це під час засідання обласної комісії з питань ЖКГ повідомив заступник голови Миколаївської ОВА Юрій Гранатуров, пишуть «МикВісті».За його словами, міжнародні партнери передали Миколаївщині кілька модульних котелень, які розмістили у 15 лікарнях області. Вони працюють на альтернативному паливі та мають забезпечувати тепло у разі надзвичайних ситуацій чи можливих блекаутів.Одна з таких котелень була передана Південноукраїнську ще у 2023 році. Її повністю змонтували за кошти донорів, однак для запуску залишалося лише під’єднати її до загальної системи лікарні.— Справа тільки в тому, щоб її під'єднати до загальної системи. Там потрібні невеликі гроші і прості інженерні рішення — виготовити ПКД на підключення і підключити, — зазначив Юрій Гранатуров. Він додав, що через тривале зволікання міжнародна організація вже хотіла показово забрати котельню назад, назвавши ситуацію проявом безгосподарності.— Дійшло до того, що Міжнародна організація вирішила показово в нас забрати цю котельню. Ми не згодні з цим і хотіли б, щоб влада Південноукраїнська вирішила питання, — сказав він. Посадовець також повідомив, що керівник медзакладу пояснює затримку тим, що у місті не можуть зібрати сесію для ухвалення необхідних рішень. За словами Юрія Гранатурова, проблема не вирішується вже багато місяців, а фактично — роками.Він зазначив, що про ситуацію знає начальник Миколаївської ОВА і голова обласної ради, однак руху у вирішенні немає.— Це просто якась безгосподарність. Це дуже серйозна проблема, тим більше для ВПО, які лікуються в цій лікарні, — сказав він. Юрій Гранатуров наголосив, що відповідальність за це питання несе особисто він, і котельню вже намагалися забрати, однак він цього не допустив.— Я не дав її забрати і пообіцяв, що ми протягом короткого часу це вирішимо. Мені всі пообіцяли, що вирішать — і нічого не вирішили, — додав він. Він закликав обласну комісію та керівництво облради долучитися, щоб зрушити ситуацію з місця.
👁 9,330 26-04-08 14:19
Вчора віце прем`єр, міністр енергетики Д.Шмигаль відвідав "одну з АЕС". По фото зрозуміло, яку саме, особливо коли генеральний директор весь час опинявся на першому плані))).Міненерго повідомило, що "керівництво станції працює над підвищенням потужності АЕС". Та невже? Вирішили нарештиі відремонтувати турбину енергоблоку 2, на якому через пошкодження втрачалося 200 МВт з 1000 номінальних. Вже 4 роки минуло!Якщо грубо порахувати, скільки невироблено електроенергії та яка економічна шкода від бездіяльнсті гендиректора Козюри, то у мене вийшли такі цифри:З березня 2022 44 місяці минус 200 МВт (з врахуванням місяця простою блоку через ремонт кожний рік). В місяць 200 МВт виробляють 144 млн кВт-год. Тобто, невироблено 6,3 млрд кВт-год. Якщо ціну середню взяти навіть по 6 грн , збитки 38 млрд грн за 4 роки. І жодного покрання, на жаль, за великі економічні збитки Компанії...А ще мені відомо, що приблизно в листопаді - грудні 2024 року була команда начальникам цехів перевірити всіх своїх підлеглих на предмет підписки в Facebook на Ольгу Кошарну. Всіх, хто підписаний, начальники цехів викликали до себе та погрожували репресіями. Інформація миттєво розлетілася по підприємству і майже всі повідписувалися. За підписку - карають, а за згадування мною в тексті прізвища когось із персоналу ХАЕС в позитивному сенсі можуть репресувати.Уявляєте, яке дно пробивається гендиректором ХАЕС?)))Ольга КОШАРНА.
👁 9,840 26-04-01 03:03
‼️ЧУДОВА ТОП ДЕСЯТКА ЗАРПЛАТ ПОСАДОВЦІВ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА 2025 РІК‼️1 Дабижа Яна — керуюча справами — 1 564 642 грн.2 Холод Сергій — заступник міського голови з питань ЖКГ — 1 480 556 грн.3 Денисенко Олена — головний фінансист — 1 435 189 грн.4 Самойдюк Іван — перший заступник міського голови — 1 387 811 грн.5 Кузовова Людмила — головний бухгалтер — 1 211 225 грн.6 Дорофієнко Валентина — начальник відділу кадрів — 1 202 486 грн.7 Овчатова Олена — головний економіст — 1 180 051 грн.8 Готич Людмила — начальник відділу — 1 108 040 грн.9 Дьякова Олена — заступник головного фінансиста — 1 058 467 грн.10 Орлов Євген — заступник головного фінансиста — 1 038 440 грн.Поки тисячі ЕНЕРГОДАРЦІВ живуть без дому 🏠 у вимушеній розлуці, втраті і невизначеності, окремі посадовці зберігають показову фінансову стабільність. І щоб ніхто не намагався переводити розмову на особисте: йдеться виключно про посади, бюджетні кошти та суми виплат-це загальнодоступна інформація. Яка звичайно підлягає під обговорення та особливо цікава для енергодарської громади. У кожного з цього списку, мабуть, знайдеться пояснення таким цифрам.Питання тільки в тому, чи відповідають ці суми реальному внеску в життя громади? Чи справді такі зарплати сьогодні виглядають справедливими й морально виправданими? Якщо казати про тих, хто не просто «виконує обовʼязки», а щодня ризикує життям. Військові, які безпосередньо працюють у зоні бойових дій, отримують додаткову винагороду за службу під обстрілами й на позиціях. Тому питання не лише в цифрах, а в елементарному відчутті міри: чи справді окремі тилові зарплати сьогодні виглядають адекватно на тлі ціни, яку платять інші?!Шура ПИСТОЛЕТОВ.Мій канал🇺🇦ЕНЕРГОДАРБУДЕВІЛЬНИМ🇺🇦
👁 6,700 26-03-28 12:37
🎥“Агентка “Свєта””: документальний фільм про унікальну операцію ГУР в ЕнергодаріУ документальному фільмі “Агентка “Свєта”” воїни спецпідрозділу ГУР МО України “Шаманбат” вперше розкривають деталі багаторічної агентурної операції в тимчасово окупованому Енергодарі.🦉Впродовж трьох років під носом у фсб та росгвардії в місті-супутнику Запорізької АЕС діяла “Свєта” – агентка українських спецслужб з російським паспортом. Під керівництвом розвідників “Свєта” вистежувала колаборантів, військове керівництво, склади та штаби окупаційних військ – розвідані агенткою об’єкти ставали мішенями для ударів українських сил. “Я просто приносила з однієї точки те, що мені говорили, переносила в іншу точку. Прогулювалася по тим місцям, де треба було щось побачити чи перевірити. Розповідала, що бачила, де стоїть техніка, де скупчуються військові, де частіше вони бувають”, – згадує ексагентка про свою роботу. Одного дня при в’їзді до Енергодару росіяни затримали жінку та ув’язнили її “на підвалі”. Допити московитів результату не дали – агентка не видала свій зв'язок з українською стороною. Після повернення додому, “Свєта” повідомила розвідників про допит – “Шаманбат” одразу почав планувати евакуаційну місію. “Була надана команда розвідувальній групі на планування, комплектування, спорядження спеціальними засобами. У хлопців, яким запропонували зробити цю роботу, навіть не виникло питань, чи можна відмовитись від такої задачі. Всі розуміли, що там стоїть жінка, яка зробила дуже великий об'єм роботи, і вона потребує допомоги”, – розповів розвідник “Трикутник”, керівник операції. Операція з порятунку агентки тривала дві доби – спецпризначенці водою та суходолом дійшли до околиць Енергодару, зустріли “Свєту” та повернули її на підконтрольну Україні територію. “Коли ми вже від'їхали трошки далі, в безпечніші місця, і коли вона зустрілася вживу з тими оперативними співробітниками, які вели з неї ці всі переписки на протязі трьох років, вона по голосу впізнала, що це була людина. Вони обійнялися, і тоді ми вже видихнули і зрозуміли, що місія виконана”, – ділиться спогадами “SID”, командир штурмової групи, яка виводила агентку. Робота “Свєти” та сотень інших українських агентів на тимчасово окупованих територіях під керівництвом ГУР МО України вкотре демонструє здатність українців опиратися та боротися. “Ми ніколи не залишаємо людей, які нам довірилися, тому що це наші люди, які впродовж трьох років працюють. Я не скажу, що це протекція, я скажу, що це просто людські відносини, як людина допомагає людині”, – підкреслив “Трикутник”. 👉Дивіться захопливу історію діяльності української агентки у ворожому тилу за посиланням: https://youtu.be/lCnHBSbW6Po Слава Україні! ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 7,090 26-03-27 11:30
СБУ, Нацполіція та ОГП викрили керівництво відомого київського університету на розкраданні державних коштів Служба безпеки, Національна поліція та Офіс Генерального прокурора ліквідували масштабну схему привласнення державних коштів, виділених на фінансування вищої освіти в Україні. За результатами комплексних заходів у Києві викрито посадовців, які розкрадали гроші через махінації зі штатним розписом одного із відомих столичних закладів вищої освіти. За даними слідства, фігуранти подавали до Міносвіти штучно завищену кількість студентів, які мали навчатися в університеті протягом 2022-2024 років.При цьому загалом у ці роки виш отримав від держави понад 760 млн гривень для забезпечення освітнього процесу. Як встановило розслідування, учасники оборудки привласнили частину з одержаної суми. Під час обшуків за місцями роботи і проживання фігурантів виявлено документацію, комп’ютерну техніку та мобільні телефони із доказами незаконної діяльності. Наразі у межах кримінального провадження, розпочатого за ч.3 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності. Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
👁 9,280 26-03-25 14:20
⚡️Житель Первомайська надіслав дружині посилку з вибухівкоюЗа процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури чоловіку повідомлено про підозру в умисному вбивстві, вчиненому способом, небезпечним для життя багатьох осіб тау незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні боєприпасів без передбаченого законом дозволу (п.5 ч.2 ст.115, ч. 1 ст. 263 КК України).У березні 2026 року підозрюваний виготовив саморобний вибуховий пристрій, замаскований під електронну сигарету, та поклав його у посилку разом із продуктами харчування, розраховуючи, що дружина скористається пристроєм.Коли дружина відкрила посилку стався вибух, в результаті якого вона загинула. Двоє дітей отримали поранення- 1,6-річна дівчинка отримала опіки та осколкові поранення6-річний хлопчик — баротравму. У підозрюваного вилучили велику кількість боєприпасів і вибухових речовин, які він незаконно зберігав.⚖️ Суд обрав запобіжний захід — тримання під вартою. Йому загрожує до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі.
👁 9,280 26-03-23 12:32
🔹«Ми всі мусимо вийти із глухого кута»🔹📌Після служби в ЗСУ ЗАЕСівець Олег Савельєв повернувся до колективу атомників і нині працює інструктором з підготовки ремонтного персоналу філії ВП ЗАЕС на ХАЕС. Він жартує, що педагогіка — його карма, адже на кожному з етапів дорослого життя йому судилося бути наставником для інших. Для цього йому самому потрібно було опановувати величезні обсяги знань. А окрім того, адаптуватися до радикальних змін у своїй долі. На службі було важко, але й повернення до цивільного життя стало непростим завданням, розповідає ветеран.💬Олеже Вікторовичу, розкажіть, будь ласка, про ваш трудовий шлях на ЗАЕС.🗨На ЗАЕС я з 1989 року, відразу після того, як завершив службу в армії. Спочатку працював в електроцеху електромонтером релейного захисту та автоматики, потім перейшов на оперативну роботу, був черговим електромонтером. Надалі став майстром з ремонту й обслуговування освітлення блоків 1-3. У 2017-му перейшов до НТЦ (навчально-тренувальний центр). Тут працював інструктором до початку повномасштабного вторгнення росії.💬Як ви вирішили діяти в умовах не баченої раніше загрози?🗨У квітні, коли виїхав до Запоріжжя, долучився до волонтерського руху: допомагав вантажити гуманітарку, вишукував і доправляв ліки для колег. У травні в колоні з 14 вантажівок, які везли пальне, запчастини та інші життєво необхідні речі до Енергодара, повернувся в місто. Але через кілька тижнів зрозумів, що не можу лишатися поряд з окупантами. Не люблю я, коли з брудними чоботями пхаються в моє життя і вчать, як жити. У червні 2022 року приєднався до лав ЗСУ.👉Більш детально про бойовий шлях Олега Савельєва, його повернення до трудового колективу і про підтримку колег читайте в інтерв’ю за посиланням👇https://bit.ly/484ooJA#Atomprofspilka #Atomprofinfo
👁 9,520 26-03-20 12:59
Вчора віце-прем'єр міністр, міністр енергетики України Д.Шмигаль зустрівся з НР Укренерго. А до цього прем'єр-міністерка Ю.Свириденко зустрічалася з оновленою НР Нафтогаз. Я звернула увагу на те, що і в першій, і в другій НР замість 7 членів за статутами в наявності тільки 6. Тобто, в кожній на 4 незалежних члена припадає тільки два представника від держави. Мабуть, як каже Ярослав Железняк , заступники міністра економіки закінчилися? А навіщо конкурс проводили на представників від держави НР і багато наївних людей подалися. Я особисто знайома з двома. Люди явно розраховували на чесність, прозорість та боязнь влади зганьбиться після мінідічскандалу. В минулому році, коли міністр-юрист Г.Галущенко шахрайським шляхом змінював статути державних енергетичних компаній, він обґрунтовував зміни необхідністю посилити вплив держави-акціонера на рішення. Лояльні чиновники закінчилися, тому недобір в НР представників від держави?За що нам всім таке?! Замість реальних реформ в корпоративному управління - незламна потужна імітація...Мені соромно перед знайомими із іноземних посольств в Україні, які всю цю порнографію спостерігають та пишуть звіти своїм урядам щодо фактичного стану справ...((Ольга КОШАРНА.
👁 9,740 26-03-19 12:46
Сесія Південноукраїнської міськради знову не відбулася: не розглянули питання для ЗСУ, медицини та мешканців19 березня у Південноукраїнську вкотре поспіль не відбулася сесія міської ради через відсутність кворуму. Про це заявила депутатка від фракції «Європейська Солідарність» Олена Петрина.За її словами, на засідання не з’явилися депутати фракцій «Слуга народу», більшість депутатів групи «АЕС і місто», частина депутатів «Пропозиції», а також окремі обранці, які змінили політичну позицію.«19 березня знову не відбулась сесія Південноукраїнської міської ради через неявку депутатів. Місто вкотре залишилось без рішень», — зазначила Петрина.За її словами, через відсутність сесії залишилися невирішеними низка критично важливих питань:1) виділення 14,5 млн грн на потреби Збройних сил України;2) 43 питання приватизації квартир;3) земельні питання;4) виділення коштів на лікування онкохворих та інших мешканців, які потребують операцій.«Навіть питання підтримки ЗСУ не змогли розглянути. Кошти були підготовлені, але рішення так і не ухвалили», — наголосила депутатка.Петрина різко розкритикувала відсутніх депутатів, поставивши під сумнів їхню мотивацію та відповідальність перед громадою.«За що ви продалися? Кому ви служите? Всі забули, що обрані для представництва громади та інтересів людей», — заявила вона.Крім того, депутатка повідомила, що планує звернення до Офісу Президента, а також пропонує мешканцям громади, які не можуть завершити процес приватизації житоа та оформлення земельних ділянок, безкоштовну правову допомогу для підготовки позовів щодо бездіяльності міської ради.Джерело: відеозвернення та публікація Олени Петрини в Фейсбук.