Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РДУГ-спільнота 🥝
Додано 14 лип 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Кількість підписників: 4 102
Фото: 504
Відео: 78
Посилання: 345
Опис:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot

👥 Кількість підписників

4 102
Середній/День:: +5
Середній/Тиждень:: +20
Середній/Місяць:: +97

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 175
Середній/День:: 1,700
Середній/Тиждень:: 1,228
ERR: 28.64%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,030 25-09-25 10:03
#support #adviceВід підписників:Вітаю! Хочу поділитися досвідом, почути досвіди інших і отримати якісь поради :)1. Важко змусити себе піти поїсти. Особливо це проблемно зранку, бо з моменту як прокинулася до сніданку, особливо якщо я нікуди не поспішаю, я можу прокрастинувати годинами в ліжку. Допомагає поснідати чимось швидким, що переважно солодке + кава (тістечко, торт, сухий сніданок подушечки). Знаю, що солодкі сніданки не дуже і найкраще на сніданок білки, але не уявляю, що може готуватися настільки ж швидко. Ідеї попередньої підготовки страв з вечора в теорії теж спробувала би. Загалом цікаво, чи маєте таку ж ситуацію і як з нею справляєтесь. 2. Я можу або приготувати їсти, або поїсти. Зробити і те, і те для мене вже важко, тому часто дотягую аж до моменту, коли починає паморочитися. Також важко навіть нагріти їжу в мікрохвильовці, якщо її треба дістати з холодильника З КІЛЬКОХ ЛОТОЧКІВ. Про те, щоб робити якісь салати або бутерброди, навіть не кажу 🥲Будь-які дотичні поради / проблеми теж пишіть в коментарі, буласка
👁 928 25-09-02 16:24
#question Від підписників:В мене є недеагностований РДУГ, але я в терапії десь с 2020 року, і тільки в цьому році дізналась що в мене РДУГ, і дуже багато стало зрозуміло про себе. Є таке питання щодо написання і помилок. Я коли працювала дизайнером робила презентації, гайд листи - и багато переносила інформації, але було прям дуже багато помилок. І мені все про це казали, і в ітоге я звільнилась, бо я їх перевіряла 1000 раз, але не помічала.. Десь не було букви, десь вони були переставлені місцями, і я по факту просто копі постом займалась, і переносила текст я не знаю як, але потім все одно робила дуже багато помилок.Коли просто пишу текст, ось як зараз, но в мене як би проблем не має саме з написанням слів. Але завжди набагато складніше висловити свою думку в тексті, у дитинстві дуже погано писала, за диктанти завжди були прям найпоганіше оцінки і за твори також. Почерк був дуже поганий, мама мені завжди говорила що типу треба було заставляти тебе нормально вчитись писати, але зошити були погані в мене. Щодо читання також були проблеми в дитинстві більше, коли читала сторінку і потом приходилось перечитувати ії знову і знову. Зараз такого не має, є така проблема в іноземній мові, в англійський, дуже-дуже складно вчити правопис. А під диктовку взагалі писати - жесть. Хоч я і живу в англомовній країні і працюю на англ. І ось читаю в чаті про дислексію і ії прояви, і що багато у кого хто має РДУГ і є якийсь ще штуки, шо я аж задумалась. З мого опису і розповіді, що можете сказати, це просто РДУГ? Дякую.
👁 1,030 25-08-27 12:01
#реклама@adhd_uardug Друзі, ми відкриваємо набір в 11-ту онлайн-групу з менеджменту РДУГ за протоколом Сафрена!🗓 Починаємо 14 жовтня Зустрічаємось щовівторка з 11:00 до 13:00- У групі — до 20 учасників- Тривалість: 11 зустрічей (разом зі вступною)- Ціна: 950грн за зустріч- Основою курсу є протокол Сафрена — один із найефективніших підходів у роботі з РДУГ у дорослих.👩‍🏫 Тренери: Оксана Борисенко та Ольга Воробйова — поділяться з вами своїм досвідом і підтримкою.💜 Пост від тренерок про групу: https://www.instagram.com/p/DKrJelWM_IF/?img_index=1&igsh=MXFnczVhMnhna2M1Zg== Учасники курсу отримають:• Зрозумілу систему для планування та доведення справ до кінця.• Практичні техніки фокусування та зменшення прокрастинації.• Теплий простір підтримки, де можна бути собою.• Робочі інструменти, які стануть опорою на все життя.Зареєструватись: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqsF0JG3JEbHzj_i01jI_wv2U8h_b2n71yrt0MazAKa7-6Og/viewform🔎Деталі про групу: https://www.inre.com.ua/management-rdug
👁 1,340 25-08-14 16:25
#support #adviceВід підписників:Тільки що мене видалили з робочого чату, тож звільнили. З одного боку радий що той кошмар з щоденним примусом себе до праці закінчився. Лежу зараз просто вичерпаним, стримуючи сльози.З іншого боку, моя одвічна мрія на те що присвячу своє життя програмуванню і творенню, знову провалилась. Чесно, я не бачу себе в чомусь іншому окрім цього.І попросту.. я не знаю.. не знаю що з мною.. що робити далі.. я розгублений.. уже не вірю що ці зусилля мають який небудь сенс. Не так уявляв свою середину 20-х років. Не розумію чому є таким нон стоп вичерпаним. Чому не можу, черз не можу, робити те що роблять інші Вокруг люди мені кажуть: "Життя не є таким простим", "Усім важко на роботі", "Усі терплять"..І я в це ладний повірити. Тіки чому.. чому.. як би не старався, як би не стискав зуби, усе закінчується так само. Може я справі не достатньо старався?З сторони мабуть так і виглядає. Але.. я протягом цих декількох місяців намагався себе змушувати, як тільки міг. Але.. алеУ цьому є якийсь сенс? Якщо й так з сторони виглядає на "нічого не роблення". А може я собі все видумав. І на справді я до мозга кісток лінива людина котра навіяла собі оту всю "слабкість" ітп
👁 1,190 25-08-09 11:05
#adviceВід підписників:Добрий день. Нещодавно у мене виникло усвідомлення чималої проблеми, яка сильно псує мені життя. Іноді я забуваюся існувати. Штибу коли мене надзвичайно сильно цікавить якась тема, я переглядаю годинами контент по ній, не роблю нічого корисного, забуваюся їсти та пити воду. Відповідно дуже сильно страждає харчування, бо забуваюся готувати, тому їм снеки та канапки. Умовно коли я на роботі або навчаюся в університеті, коли на моїх плечах є відповідальність та обов'язок, то я нормально функціоную. Також я такої проблеми немає коли я поруч із друзями, я просто людина. Коли я на самоті і це вихідний, то я можу годин 9-10-11 просидіти в телефоні. Потім я згадую що нічого не зробили за день, гризу себе, засинаю, прокидаюся і я вже забули що я перед сном годину себе гризли. Якщо мені на роботу, то я функціоную нормально. Якщо у мене знову вихідний, немає відповідальності, то цикл повторюється.Мені не подобається що кожного тижня як мінімум 2-3 дні просто викинуті на вітер. Типу у мене вже стоїть 3 програми для обмеження часу роботи інших програм, щоб уже точно не витрачати багато часу, але кожна із них перестає працювати. Була спроба відмічати завдання для більшої продуктивності і на листочках, і у програмі, і записувати в блокнот, і зробити із завдань гру а-ля Габітіка, але через кілька місяців воно перестає працювати та я знову якось існую. Не знаю чому, але без контролю інших людей я пропащі. Типу навіть коли хтось раз на десятиліття приїжджає в гуртожиток до мене в кімнату чи коли я їду додому, тоді я функціоную як людина, бо я з кимось. Самостійно у мене виходить дуля з маком. І я хочу це змінитиЯ не знаю куди писати, але мені здається що це може бути пов'язане з РДУГ, тому питаю саме тут. Може і ні, у мене ще поки мало знань про цю тему, я лише почали копичити гроші на огляд в спеціаліста. Сподіваюся хтось зможе підказати щось. Наперед дякую та гарного всім дня
👁 1,420 25-08-02 16:15
#advice Від підписників:опис питання в загальному: як справляєтесь з емоціями? підкиньте копінг стратегій, якшо в вас є такі що дивним чином працюють для вас. не то шо пишуть типу подихай попий води помедитуй, цікавлять саме, мало не дикі способи які чомусь працюютьтрошки контексту для тих кого цікавить, нижче. TW ниття, багато емоцій, може стати "тяжко" від прочитання. ще одне попередження тому що дійсно може стати неприємно, не читати в "нестабільному" стані.і якщо що контакт психіатра маю, якщо зовсім буду кукухой їхати, я в кваліфікованих руках😅недавно зявилось у мене спостереження за собою, що вже значно довший ніж здавалось час я почуваюсь значно одинокіше, ніж здавалось. і це, значно болючіше (ніж здавалось) не знаю куди від цього діватись. поплакати-було. відволіктись на музику чи погуляти чи фільми було. коли нова психологиня про це дізналась, відповіла типу "мені шкода, це напевно тяжко"чувіха я знаю... а шо робить то тепер можна тутор? а шо а куда далі чому легше не стає дапамажить
👁 1,490 25-07-26 07:01
#рекламаДрузі, запрошуємо вас у тематично-терапевтичну групу для дорослих з РДУГ — «Клуб анонімних прокрастинаторів»!Якщо ви:- маєте діагноз РДУГ та хочете знайти свою систему для життя в цьому буремному світі- часто стикаєтесь із прокрастинацією та ADHD paralysis: забуваєте про важливе, складно зосередитись, не можете почати чи завершити справи- відчуваєте себе ізольованими та хочете знайти спільноту своїх🌟 Всередині: поєднання ефективних когнітивно-поведінкових протоколів для відпрацювання навичок тайм-менеджменту, планування та саморегуляції із щирим людським контактом та проявом свого автентичного «Я» без осуду чи оцінки. У групі буде і гештальт-підхід, і майндфулнес, і тілесно-орієнтовані техніки.Формальні деталі:• зустрічі онлайн раз на два тижні; загальна тривалість - 6 місяців• ведуча - дипломована психологиня та сертифікована гештальт-терапевтка; має понад 10 років практики та діагностований РДУГ (тут більше)• з клієнтами з РДУГ працює цілеспрямовано останні три роки• умови участі: наявність особистої терапії та попередня співбесідаВартість: - 40 € за зустріч (3 години)- при оплаті блоками (за три зустрічі), одна зустріч виходить безкоштовною- *якщо ви дуже хочете потрапити в групу, але вам не підходить ціна, пишіть, будь ласка, на інтервʼю можемо обговорити знижку ♥️Відгукується? 🧐Заповнюйте анкету.Або пишіть сюди @evalis - вам надішлють всі деталі 🙌Більше про групу тут.
👁 1,690 25-06-25 14:39
#advice Від підписників :Всім привіт. У мене 8 років дипресії, гтр, рдуг і сильного хронічного болю в тілі.Хочу написати відгук - подяку.Я раніше(19 березня) лишав повідомлення в групі про хронічний біль у тілі . І багато людей відгукнулось з дуже гарними порадами . Особливо корисна для мене була порада звернутись до психолога Наталі, яка працює з хронічними болями, вона раніше лишала тут свої контакти. Я відпрацював з нею 10 занять і отримав дуже гарні результати. Хочу сказати що я до того пробував різні методи терапії : кпт , символ драма , трошки гештальт, пив багато різних ліків, які разом дуже часто не давали очікуваного результату, і через це я можливо був трохи упереджений перед роботою. Але як виявилось це були не просто самі ефективні 10 занять , але взагалі саме ефективне що я робив протягом всього лікування. У мене зменшився рівень тривоги, болю в тілі, став кращий трошки сон, впевненість , і зменшилась негативна реакція на деякі тригери. Дуже дякую пані Наталії, і Олександру який мені її порадив!Рекомендую !
👁 1,700 25-06-15 16:44
#support #advice #questionВід підписників:Вітаю! Наразі перебуваю в Німеччині. Діагностувалася на РДУГ більше року тому в українській клініці і ніяк не можу почати медикаментозне лікування, бо попасти до психіатра тут просто неможливо(я намагалася потрапити приблизно в 20-25 клінік, всі відмовилися брати нову пацієнтку).Українська психіаторка назначила 3 препарати: Атомоксетин, гідазепам та есциталопрам. Зі всіх ліків знайшла лише спосіб отримати лише антидепресанти . Маю декілька запитань до спільноти:1. Чи вдалося комусь підтвердити РДУГ/ український рецепт в Німеччині? Поділіться, будь ласка, досвідом .2.Чи є шляхи отримати/придбати вище перелічені ліки по українському рецепту?3. Якщо ви привозите/відправляєте ліки з України в Німеччину, як ви це робите?Які потрібні документи /підтвердження, в яких обсягах можна вивозити ліки? 4.Чи взагалі можлива доставка, чи вивозити ліки може виключно людина, на яку виписано рецепт? Дуже виснажена пошуком місцевих психіатрів/-инь , хочеться нарешті почати лікування і відчути хоча б мінімальне покращення стану. Буду безмежно вдячна за ваші відповіді, рекомендації та слова підтримки 🫂
👁 1,800 25-05-21 10:58
#adviceВід підписників:Я шукаю допомоги через хронічний недіагностований стан.Депрессія, тривожність, сильна хронічна виснаженість і ще купа вирослого на цій почві. Зараз я в зсу і стало зовсім тяжко... даю опис проблем.Я все життя страждаю від цілої купи проблем, шо сплелися в клубок. Психологічні в вигляді тривожного розладу, депрессивного стану, психіатричні в вигляді туману в голові, когнитивних проблем, поганої памяті та уваги, та фізіологічних в вигляді постійної та дуже сильної втоми та інших. Дуже хочеться спати. Я можу спати по 15 годин на добу і мені мало. Я за 20 років випробував всяке, і режими і спорт і антидепрессанти і ліки ... все марно. Голова в мене в тумані постійно, я не можу сконцетруватись, не можу працювати та вчитись толком. Життя просто зламане. Мені не просто хочется спати, а відчуття фізичне, просто нема сил, нема тонусу, обличчя горить, тіло хоче впасти, земля тягне. І так завжди є і було з самого дитинства. Кожен день цілий день.Крім того бескінечний потік думок, нема концентрації, нема пям'яті, страшна тривога, купа злості на це все. Все моє життя це суцільне пекло. Там де всі бігають, посміхаються і живуть я можу тільки лежати і терпіти. Є підозра на РДУг, аутизм чи шось таке бо дуже підозрілі в мене відхилення від всіх навколо як в фізичному та емоційному самопочутті так і в функціонкванно, особливо когнітивному. Мої думки, реакції, сприйняття дуже сильно відрізняються від інших людей. Наприклад ідучи з людиною я не розумію що вона каже. Звук є а шо каже не розумію. Я часто не розумію логіку сказаного, погано відчуваю відносини людей, постійно "не в темі". Не можу встроїтися в коллектив, або це займає місяці і всерівно я десь скраю бо нікого не розумію. Пам'ять то взагалі, працювати я можу 5 годин на неділю, весь інший час я намагсь не впасти. Такого можна перераховувати цілий день...На фоні цього в мене з дитинства страх любих контактів з ким завгодно. Даже самі елементарні людські взаємодії треба терпіти на грані сил. Мені часто тяжко говорити бо я забуваю слова. В мене в голові вир з думок, який я не можу зупинити ніяк. Алкоголь мені не смачний, наркоту я не хочу бо не хочу забутись. Я хочу свободи своєму розуму. Хочу кристально чистого мислення, гарної пам'яті. Я хочу пахать і досягати. В мене сильний аналітичний розум, є здібності і таланти які хочеться розвити. Є амбіції, наукові, бізнесові, військові. А я овоч...За плечима 350 сессій терапії. 5 психіатрів і 6 курсів антидепресантів. Я став ппц який розумний, а легше не стало. Тому роблю висновок шо щось з оршанізмом не так принципово.Я був в кучі ендокринологів. Гормони ттг Д всякі інші без критичних відхиленнь. Тож шукаю хто зможе хоча б діагностувати шо це таке і чи є хоть якась надія на нормальне життя.Приєднатися до РДУГ-Спільноти