Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РДУГ-спільнота 🥝
Додано 14 лип 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Кількість підписників: 4 102
Фото: 504
Відео: 78
Посилання: 345
Опис:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Джерело

РДУГ-спільнота 🥝 | question Від підписників:В мене є недеагностований РДУГ, але я в терап...

Логотип телеграм спільноти - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
928 Охват/переглядів 2025-09-02 16:24 Повідомлення №2512
#question Від підписників:В мене є недеагностований РДУГ, але я в терапії десь с 2020 року, і тільки в цьому році дізналась що в мене РДУГ, і дуже багато стало зрозуміло про себе. Є таке питання щодо написання і помилок. Я коли працювала дизайнером робила презентації, гайд листи - и багато переносила інформації, але було прям дуже багато помилок. І мені все про це казали, і в ітоге я звільнилась, бо я їх перевіряла 1000 раз, але не помічала.. Десь не було букви, десь вони були переставлені місцями, і я по факту просто копі постом займалась, і переносила текст я не знаю як, але потім все одно робила дуже багато помилок.Коли просто пишу текст, ось як зараз, но в мене як би проблем не має саме з написанням слів. Але завжди набагато складніше висловити свою думку в тексті, у дитинстві дуже погано писала, за диктанти завжди були прям найпоганіше оцінки і за твори також. Почерк був дуже поганий, мама мені завжди говорила що типу треба було заставляти тебе нормально вчитись писати, але зошити були погані в мене. Щодо читання також були проблеми в дитинстві більше, коли читала сторінку і потом приходилось перечитувати ії знову і знову. Зараз такого не має, є така проблема в іноземній мові, в англійський, дуже-дуже складно вчити правопис. А під диктовку взагалі писати - жесть. Хоч я і живу в англомовній країні і працюю на англ. І ось читаю в чаті про дислексію і ії прояви, і що багато у кого хто має РДУГ і є якийсь ще штуки, шо я аж задумалась. З мого опису і розповіді, що можете сказати, це просто РДУГ? Дякую.