Джерело
РДУГ-спільнота 🥝 | support #adviceВід підписників:Вітаю! Хочу поділитися досвідом, почути...
1 030 Охват/переглядів
2025-09-25 10:03
Повідомлення №2532
#support #adviceВід підписників:Вітаю! Хочу поділитися досвідом, почути досвіди інших і отримати якісь поради :)1. Важко змусити себе піти поїсти. Особливо це проблемно зранку, бо з моменту як прокинулася до сніданку, особливо якщо я нікуди не поспішаю, я можу прокрастинувати годинами в ліжку. Допомагає поснідати чимось швидким, що переважно солодке + кава (тістечко, торт, сухий сніданок подушечки). Знаю, що солодкі сніданки не дуже і найкраще на сніданок білки, але не уявляю, що може готуватися настільки ж швидко. Ідеї попередньої підготовки страв з вечора в теорії теж спробувала би. Загалом цікаво, чи маєте таку ж ситуацію і як з нею справляєтесь. 2. Я можу або приготувати їсти, або поїсти. Зробити і те, і те для мене вже важко, тому часто дотягую аж до моменту, коли починає паморочитися. Також важко навіть нагріти їжу в мікрохвильовці, якщо її треба дістати з холодильника З КІЛЬКОХ ЛОТОЧКІВ. Про те, щоб робити якісь салати або бутерброди, навіть не кажу 🥲Будь-які дотичні поради / проблеми теж пишіть в коментарі, буласка