Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РДУГ-спільнота 🥝
Додано 14 лип 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Кількість підписників: 4 102
Фото: 504
Відео: 78
Посилання: 345
Опис:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot

👥 Кількість підписників

4 102
Середній/День:: +5
Середній/Тиждень:: +20
Середній/Місяць:: +97

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 175
Середній/День:: 1,700
Середній/Тиждень:: 1,228
ERR: 28.64%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 729 26-06-16 07:00
#question Від підписників:всім привіт! хто ріс надто чутливим до всього (майже всі тут, нє?) і потім з часом це переросло в абсолютну байдужість? типу в юності я вирішую, що найкраще і найважливіше в житті — це мати своє коло спілкування, потім читаю цитату вк, де говорять що людина в середньому обманює 1 раз на 10 хв, і мені так болить про це думати, що я назовсім знецінюю людські стосунки. Або так було боляче не бути норм дівчиною (охайною, спокійною, красивою, з скілами готування їжі), що я взагалі на зло всім (кому блть) виросла в нетакусю🤠Звісно, більшість цього відбувалось в підліткові роки, в 2010х, але деякі установки тягнуться і досі. І так я знецінила статус, карʼєру, гроші, романтичні стосунки, сім’ю, дружбу, досягаторство і тд. Мені досить порожньо, але знову ж таки, вже нічого мені не болить і нічого не зачіпає.Я знаю що правильна відповідь - це йти говорити з психологом/психіатром, але я маю достатньо негативного досвіду (Роки і роки безтолкового лікування депресії і гтр, перед тим як я діагностувала РДУГ в іншому місці), тому хочу спочатку розібратися самостійно.
👁 1,220 26-06-03 12:33
#questionВід підписників:всім привіт! не знаю чи тут задавали вже це питання, не знайшла, тому пишу сама. чи впливає ваш рдуг на ваше сексуальне життя? якщо так, то як саме?в мене є проблеми з лібідо через симптоми, так як дуже багато відволікаюсь, не можу сконцентруватися на партнері, загалом ніби "не з ним", хоча партнер на мій смак прям супер красунчик. також під час самого сексу мені важче досягти оргазму бо знову ж таки важко сконцентруватися на відчуттях і я ніби вилітаю в свої думки або просто втикаю. в процесі інколи можу зловити цю хвилю і все клас, але далеко не завждипригадую що років в 16-17 в мене прям такого не було — так, все одно інколи було важко з цим, та й партнер на той момент не був прям вау для мене, але помічаю що симтпоми погіршились після університету і купи роботи, де увага розсіювалась на багато різних речей одночасно, та появи тіктоку та інсти, в яких я часто залипаю. ну і війна само собою й рівень стресу теж дають про себе знатихочу зрозуміти чи це одинична проблема і її треба вирішувати з гінекологом/хлопцем/лікуванням, чи інші також стикаються з чимось подібним, бо якщо чесно інколи сил вже нема і я дуже розчаровуюсь в собі бо не отримую такого задоволення як могла б, і також часто відмовлююсь від сексу бо не хочеться, але це якось занадто часто стало за останні півроку
👁 1,520 26-05-15 08:52
#question #adviceВід підписників:Питання до людей з РДУГ+РАС. У мене все життя була проблема з виконанням будь-яких завдань вчасно. Особливо у школі та подібних закладах: будь-яка контрольна чи інша робота з обмеженням у часі завжди і неминуче закінчувалась тим, що я не встигаю її виконати. І розумієте, проблема не у тому, що я відволікаюся чи ловлю гав... Я намагалася відслідковувати, що і в який момент йде не так. Кожен раз одна історія: я можу миттєво почати виконувати завдання, знати як і вміти його виконувати ідеально, бути увесь час "у роботі", не відволікатися, не тупити, якомога швидше щось писати/малювати (крч, залежно від завдання)... Проте, кожного разу результат ідентичний – мені недостатньо часу. Це зверх моїх можливостей. Єдине, що іноді змінюється, коли "усі зорі зійшлися" – я запізнююся на декілька хвилин, або буквально за декілька хвилин/секунд до дедлайну дороблюю роботу, "в прітик" за часом. І це просто максимум можливостей. І справа не завжди полягає у тому, що я зациклююся на якихось дрібницях, і від того витрачаю час на непотрібні нюанси. Чи намагаюся зробити щось з підвищеною якістю, коли це не потрібно... Частіше, я можу знати що і як робити, вміти це краще за однолітків, проте мені треба, умовно, не 45хв, а півтори години, щоб отримати не як усі 9/12, а 12/12. Проте, нічого не встигаю і отримую 6/12. Класика.І в мене немає обмежень за інтелектуальними можливостями. І це проявляється в усіх сферах, проте у академічній найяскравіше. Я ще жодного разу не чула про подібне від інших рдужників. Тільки про "не встигають, бо ловлю гав і мені нудно". Може, у когось було щось подібне? Як ви це контрили?
👁 1,800 26-05-08 16:26
#questionВід підписників:Доброго дня всім!Я знаходжуся в Іспанії, пройшла WAIS-IV (робили для рдуг, знаю що він не дає його діагностувати) і маю показники швидкості 111 та пам'яті 76. Через те що це не моя рідна мова психолог яка проводила тест не може затвердити результати та каже що такий розрив між цими двома показниками дуже великий (35) і це не є типічним паттерном для людей з РДУГ (каже що зазвичай обидва показники занижені, а з її слів інакше сигналить що РДУГ нема). Вона була не проти щоб я зробила повну діагностику рдуг українською в іншому місці і вона занесе результати в мою медичну історію. (Я помітила що вона не дуже добре розуміється на НЕ класичних проявах РДУГ та не змінить думку лише через мої слова)Якщо комусь цікаво, інші показники в мене - вербальне сприйняття 94 (34%), перцептивне мислення/сприйняття 89 (23%), робоча пам'ять 76 (5%), швидкість обробки 111 (77%): разом 91 (27%). Швидкість у мене як копінг стратегія щоб впоратися з тим скільки труднощів я маю з запам'ятовуванням та увагою.Тому маю до вас питання:1. Де можливо діагностувати РДУГ в Україні онлайн? Хотілося б щоб був хтось хто знає як рдуг проявляється в дорослих жінках (мені 20) та міг адекватно поставитися до моєї ситуації і допомогти.2. Чи є така велика різниця сигналом що РДУГ точно немає?Дуже дякую! Бажаю всім хорошого дня 🫶
👁 1,000 26-05-08 11:26
#advice Від підписників:Вітаю!Можливо зможете підказати потрібну інформацію. Навчаю іноземних мов у школі, маю кількох учнів з особливими освітніми потребами (ООП), сама маю РДУГ і РАС. За два роки роботи помітила велику прірву між реальністю нейровідмінності та тим, як її розуміють колеги (вчителі початкових класів, асистенти та психологи). Маскування вважається педагогічним успіхом, мовчання — нахабним протестом, потреба в часі на обробку інформації — показником загального низького інтелекту. І вже мовчу про недіагностованих дітей, або тих, чиї батьки відмовляються від діагностики. Теоретично інклюзивне навчання мало би підтримувати і їх, але на практиці може бути дві дитини зі схожими рисами, і сама наявність або відсутність документального статусу визначатиме ставлення до учнів.Особливо засмучує, що на курси підвищення кваліфікації з роботи з учнями з ООП дуже нарікають, практичних порад і фактичної підтримки педагогів для якісних змін замало.Підкажіть, чи є організації в Києві, що співпрацюють зі школами для підтримки нейровідмінних учнів, які б оперували сучасним розумінням проблематики? Або загалом надійні організації, що працюють у сфері впровадження інклюзивної освіти. Цікавить співпраця і в формі тренінгів, так, і можливість особистого залучення.
👁 1,030 26-05-06 10:10
#questionВід підписників:Добрий ранок, потрібна порада. Який саме метод планування для вас працює? Я маю на увазі візуальні системи і структуру, як саме ви використовуєте календарі, записники. Яка структура працює краще часові проміжки для дій в добі ( типу 12:00-17:00 навчання), або планування часу для справи не орієнтуючись до доби (типу мені на навчання потрібно 5 годин) і там головне приділити цей час неважливо чи це буде цільним блоком. Можливо щось для вас працює ще? І на які системи слід звернути увагу? А ще як справляєтесь з імпульсами відволіктись на іншу справу, якої взагалі не мало бути в сьогоднішньому дні? Якщо є приклад (фото або скрін) як саме виглядає ваше планування було б цікаво подивитись. І ще питання, що вас підтримує дотримуватись системи, я не про таймери, чи щось таке, а про чи ви дієте через «я запланувала і треба це зробити» або можливо « ця дія впливає на моє самопочуття або від цієї дії залежить те ким я себе бачу». Короче, що не дає вам зійти з наміченого плану?
👁 1,250 26-04-24 08:28
#question Від підписників:Всім добридень! У мене до спільноти є екзістенціальне запитання. Зараз проходжу діагностику на РДУГ, але симптоми дуже виражені і дуже довго заважають багатьом сферам життя, тому вже приймаю два види АД і бупринол 300 мг. Почуваюсь все одне переважно погано і постійно скативаюся у думки, що я занадто не така для всей цей складності життя, яка зараз коїться. Не можу позбутися відчуття, що, щоб жити більш-менш хоча б середняково, мені потрібно прилагати таки титанічні зусилля, які інші люди не прилагають взагалі за все життя. Це тягнеться ще з дитинства, коли мене постійно порівнювали з тими, хто був "краще" за мене і на кого мені було потрібно рівнятися. Я тільки вступаю за шлях розбору цих травм, але є постійне відчуття того, що це життя взагалі не предназначено для людей з РДУГ і моїми особливостями. Мені, щоб триматися просто, вставати з ліжка, щось робити, а потім заснути постійно потрібні ліки. Я почуваюся як хронічно хвора і не можу позбутися від цього. Я працюю, щоб купити ліки, щоб працювати. Якась дуже прикра історія. Не можу придумати, за що зацепитися, щоб вибратися з порочного кругу таких думок. Може, хтось поділіться своїми думками на цей рахунок, як ви відчуваєте це життя, що дає вам сил?
👁 773 26-04-20 10:52
#questionВід підписників:Вітаю, за допомогою концерти / медікінету покращив РДУГ симптоматику десь на 70%, продуктивність на роботі виросла в рази, відчуття що я почав бачити речі яких раніше не помічав, але ці покращення майже повністю пов'язані із концентрацією уваги, вплив метилфенідату саме на гіперактивність у моєму випадку не великий, рій думок в голові не зникає, особливо в 2 половині доби та перед сном, буває важко заснути. Щоб ви розуміли на скільки в мене гіперактивний мозок, я можу випадково згадати що кричав п'яний мужик на морі в Алушті 20 років тому або який вірш я розказував у дитсадку, тобто абсолютно непотрібну інформацію. Декілька місяців приймаю гуанфацин саме для зниження гіперактивності але ефект поки що мінімальний (не впевнений до кінця чи він є), зараз почав приймати 3мг на ніч, з'явилась невелика сонливість (раніше бувало навіть погіршення сну), є надія що він запрацює на дозуванні 3-4мг. Поділіться досвідом хто приймає концерту/медікінет разом із гуанфацином, чи дав гуанфацин вам відчутні переваги в плані гіперактивності та через скільки часу і на якому дозуванні ви їх отримали? Можливо якісь інші препарати допомогли вам краще ніж метилфенідат чи гуанфацин?P.S Ділюсь лайфхаком як я входжу в "Godmode" перед тим як починаю працювати. Приблизно за годину до прийому метилфенідату я випиваю матчу (1ч ложку розмішую з водою кімнатної температури), через пару години коли метилфенідат починає працювати я випиваю декілька капсул L-теаніну (його можна пити скільки завгодно, як правило в мене це 2-3 капсули по 150мг, можна і по 5 якщо ефект слабкий), на виході отримую максимальну концентрацію + внутрішній спокій на умовних 5 годин. Замість матчі інколи використовую редбул чи нонстоп, все це краще ніж звичайна кава у моєму випадку.
👁 1,090 26-04-02 09:02
Відкладати на останній момент, губитися у списках задач і не доводити справи до кінця – для людей з РДУГ це може бути трудністю і з цим можна працювати 💪🏽14-й набір групи менеджменту РДУГ з оновленнями вже стартував! Три роки ми проводимо ці групи, вимірюємо ефективність, аналізуємо результати учасників і допрацьовуємо програму.До базового протоколу Сафрена, одного з найефективніших у роботі з дорослим РДУГ, ми інтегрували елементи додаткового протоколу J. Russell Ramsay.Це конкретні інструменти, які дійсно працюють для мозку з РДУГ.📅 Старт: 15-го квітня (щосереди) 11:00–13:00👩‍💼 Тренерка: Юлія Палажій, акредитована КПТ-терапевтка 🟢 Деталі про оплату Бронювання місця та перше заняття — 1130 грн.Далі можна обрати:• Повна оплата — 11 300 грн (врахована знижка 1130 грн) • 2 платежі — по 6 215 грнДля військовослужбовців та їх сімей — знижка 50%.Формат • Онлайн (Zoom) • До 20 учасників • 12 зустрічей (разом зі вступною) • Тренінгово-навчальний форматДетальніше про групу на сайті: https://www.inre.com.ua/management-rdug📝 Реєстрація https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqsF0JG3JEbHzj_i01jI_wv2U8h_b2n71yrt0MazAKa7-6Og/viewform@kuzzzznechik 👈🏼 для звʼязку можете писати сюди
👁 936 26-03-17 08:35
#реклама@adhd_uardug Ви щось чули про double empathy problem?Ми розкажемо про це більше на одній з 10 зустрічей, якщо коротко: людям з одним нейротипом найлегше порозумітись, відчути мінімум труднощів в емпатії, підтримці.І це перша така можливість в Україні - люди з РДУГАС іноді відчувають себеяк чужинці в двох діагнозах. Тут крім 10 тем і практичних інструментів - можливість бути собою між своїхЯкщо у вас РДУГ + аутизм (AuDHD / РДУГАС), це може відчуватись як постійне протиріччя:• хочеться чітких правил і водночас спонтанності• любите спілкування, але після повністю виснажені• можете гіперфокуситись на складному, але не почати простеУ центрі in;re стартує друга група для дорослих з РДУГАС про те, як жити з цим нейротипом.Перша показала суттєві зниження симптомів депресії, тривоги, РДУГ На групі будемо розбирати:сенсорну регуляцію, маскінг, мелтдауни і шатдауни, аутичне вигорання, емоційну регуляцію, стосунки та рутини.🗓 Старт — 28 березня💻 онлайн 10 зустрічей по 2 години💰 950 грн / зустріч (знижка, якщо оплачувати одним платежем)Тренерка — Ольга Воробйова.Реєстрація (анкета без оплати):https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclFetN5EjFMc-X69ACvM0kR1A0bBpC14ci8DE9nc6hLAHs5w/viewformПитання можна написати:@kuzzzznechik