Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РДУГ-спільнота 🥝
Додано 14 лип 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Кількість підписників: 4 102
Фото: 504
Відео: 78
Посилання: 345
Опис:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Джерело

РДУГ-спільнота 🥝 | questionВід підписників:Доброго дня всім!Я знаходжуся в Іспанії, пройш...

Логотип телеграм спільноти - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
1 800 Охват/переглядів 2026-05-08 16:26 Повідомлення №2767
#questionВід підписників:Доброго дня всім!Я знаходжуся в Іспанії, пройшла WAIS-IV (робили для рдуг, знаю що він не дає його діагностувати) і маю показники швидкості 111 та пам'яті 76. Через те що це не моя рідна мова психолог яка проводила тест не може затвердити результати та каже що такий розрив між цими двома показниками дуже великий (35) і це не є типічним паттерном для людей з РДУГ (каже що зазвичай обидва показники занижені, а з її слів інакше сигналить що РДУГ нема). Вона була не проти щоб я зробила повну діагностику рдуг українською в іншому місці і вона занесе результати в мою медичну історію. (Я помітила що вона не дуже добре розуміється на НЕ класичних проявах РДУГ та не змінить думку лише через мої слова)Якщо комусь цікаво, інші показники в мене - вербальне сприйняття 94 (34%), перцептивне мислення/сприйняття 89 (23%), робоча пам'ять 76 (5%), швидкість обробки 111 (77%): разом 91 (27%). Швидкість у мене як копінг стратегія щоб впоратися з тим скільки труднощів я маю з запам'ятовуванням та увагою.Тому маю до вас питання:1. Де можливо діагностувати РДУГ в Україні онлайн? Хотілося б щоб був хтось хто знає як рдуг проявляється в дорослих жінках (мені 20) та міг адекватно поставитися до моєї ситуації і допомогти.2. Чи є така велика різниця сигналом що РДУГ точно немає?Дуже дякую! Бажаю всім хорошого дня 🫶