Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РДУГ-спільнота 🥝
Додано 14 лип 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Кількість підписників: 4 102
Фото: 504
Відео: 78
Посилання: 345
Опис:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Джерело

РДУГ-спільнота 🥝 | advice Від підписників:опис питання в загальному: як справляєтесь з ем...

Логотип телеграм спільноти - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
1 420 Охват/переглядів 2025-08-02 16:15 Повідомлення №2486
#advice Від підписників:опис питання в загальному: як справляєтесь з емоціями? підкиньте копінг стратегій, якшо в вас є такі що дивним чином працюють для вас. не то шо пишуть типу подихай попий води помедитуй, цікавлять саме, мало не дикі способи які чомусь працюютьтрошки контексту для тих кого цікавить, нижче. TW ниття, багато емоцій, може стати "тяжко" від прочитання. ще одне попередження тому що дійсно може стати неприємно, не читати в "нестабільному" стані.і якщо що контакт психіатра маю, якщо зовсім буду кукухой їхати, я в кваліфікованих руках😅недавно зявилось у мене спостереження за собою, що вже значно довший ніж здавалось час я почуваюсь значно одинокіше, ніж здавалось. і це, значно болючіше (ніж здавалось) не знаю куди від цього діватись. поплакати-було. відволіктись на музику чи погуляти чи фільми було. коли нова психологиня про це дізналась, відповіла типу "мені шкода, це напевно тяжко"чувіха я знаю... а шо робить то тепер можна тутор? а шо а куда далі чому легше не стає дапамажить