Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РДУГ-спільнота 🥝
Додано 14 лип 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Кількість підписників: 4 102
Фото: 504
Відео: 78
Посилання: 345
Опис:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Джерело

РДУГ-спільнота 🥝 | adviceВід підписників:Добрий день. Нещодавно у мене виникло усвідомлен...

Логотип телеграм спільноти - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
1 190 Охват/переглядів 2025-08-09 11:05 Повідомлення №2490
#adviceВід підписників:Добрий день. Нещодавно у мене виникло усвідомлення чималої проблеми, яка сильно псує мені життя. Іноді я забуваюся існувати. Штибу коли мене надзвичайно сильно цікавить якась тема, я переглядаю годинами контент по ній, не роблю нічого корисного, забуваюся їсти та пити воду. Відповідно дуже сильно страждає харчування, бо забуваюся готувати, тому їм снеки та канапки. Умовно коли я на роботі або навчаюся в університеті, коли на моїх плечах є відповідальність та обов'язок, то я нормально функціоную. Також я такої проблеми немає коли я поруч із друзями, я просто людина. Коли я на самоті і це вихідний, то я можу годин 9-10-11 просидіти в телефоні. Потім я згадую що нічого не зробили за день, гризу себе, засинаю, прокидаюся і я вже забули що я перед сном годину себе гризли. Якщо мені на роботу, то я функціоную нормально. Якщо у мене знову вихідний, немає відповідальності, то цикл повторюється.Мені не подобається що кожного тижня як мінімум 2-3 дні просто викинуті на вітер. Типу у мене вже стоїть 3 програми для обмеження часу роботи інших програм, щоб уже точно не витрачати багато часу, але кожна із них перестає працювати. Була спроба відмічати завдання для більшої продуктивності і на листочках, і у програмі, і записувати в блокнот, і зробити із завдань гру а-ля Габітіка, але через кілька місяців воно перестає працювати та я знову якось існую. Не знаю чому, але без контролю інших людей я пропащі. Типу навіть коли хтось раз на десятиліття приїжджає в гуртожиток до мене в кімнату чи коли я їду додому, тоді я функціоную як людина, бо я з кимось. Самостійно у мене виходить дуля з маком. І я хочу це змінитиЯ не знаю куди писати, але мені здається що це може бути пов'язане з РДУГ, тому питаю саме тут. Може і ні, у мене ще поки мало знань про цю тему, я лише почали копичити гроші на огляд в спеціаліста. Сподіваюся хтось зможе підказати щось. Наперед дякую та гарного всім дня